„Błąd w matrixie” – teczka brytyjskiego urzędnika nagle zmieniła kolor na oczach widzów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kilka dni temu, podczas transmisji na żywo z Downing Street w Londynie w Sky News, kamera dziennikarza przypadkowo uchwyciła całkowicie niewytłumaczalny incydent.

Kanclerz brytyjskiego skarbu Rishi Sunak szybko przeszedł chodnikiem z burgundową czerwoną teczką w dłoni. Na kilka sekund zniknął za samochodem zaparkowanym na poboczu drogi. Widoczna była tylko jego głowa, ale nie zatrzymał się ani nie zwolnił, a kiedy Sunak minął pojazd i ruszył dalej, miał już w ręku jasnozieloną teczkę.

 

Ten dziwny incydent od razu zwrócił uwagę internautów, a informacje na ten temat szybko rozeszły się w sieciach społecznościowych. Ktoś napisał, że to złudzenie optyczne. Inni bezpośrednio oskarżali polityka o czary, a jeszcze inni żarliwie argumentowali, że mamy do czynienia z typową „usterką w matrycy”.

 

Sceptycy zasugerowali, że teczka zmieniła kolor, ponieważ jest wykonana z jakiegoś specjalnego materiału, który zmienia kolor w zależności od kąta oświetlenia.

 

Była też wersja, w której inny człowiek, który szedł obok kanclerza, pomógł zamienić teczki. To prawda, że nie miał żadnych przedmiotów w rękach, gdy poszedł do auta i wyszedł zza niego. Wiszący na ramieniu plecak był jednak cały czas widoczny, a mężczyzna go nie dotykał.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika docent

WIELKA kicha!!!

WIELKA kicha!!!

Komputerowa obróbka obrazu!!! Kolor tła po budynku zmienia kolor na zielony!!! Został zredukowana kolor czerwony i niebieski!!

Ale afera. Ciemnotę wciskaja tylko sobie!!! 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Gargulec

Dziwne, nie wygląda to na

Dziwne, nie wygląda to na podmianę teczki za samochodem. Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale tuż przed wyjściem zza samochodu, przez ułamek sekundy widać fragment teczki przez szybę przednich drzwi, chociaż widok mocno ograniczają refleksy światła na szkle można dostrzec, że w tym momencie teczka nadal jest koloru czerwonego (proponuję zmniejszyć prędkość odtwarzania na 0,25 i patrzeć uważnie w miejce, tuż nad widocznym fragmentem kierownicy).

Portret użytkownika prof.Salami

na filmie  w prawym rogu

na filmie  w prawym rogu wyraźnie pisze że video obrobione videoedytorem Kinemaster więc Tallin jako autor tych bzdur  powinien za karę na kolanach do Częstochowy podrapać jaja przeora !

Strony

Skomentuj