„Błąd w matrycy” - ptak nieruchomo wisiał w powietrzu

Kategorie: 

Źródło: https://www.facebook.com/kay.benally.5/videos/10163012689040597/

Bardzo dziwny film przesłany niedawno na Facebook pokazuje ptaka, który najwyraźniej jest unieruchomiony w powietrzu.

 

Film został nakręcony podczas trwania zawodów szkolnych w Gallup w Nowym Meksyku i został opublikowany w sieci 1 lutego br. przez Kayleen Bowman.

„Pewnego ranka mąż zawiózł córkę Lilly do szkoły” – napisała Bowman. „Lilly powiedziała do niego wówczas: „Spójrz, ten ptak jest unieruchomiony w powietrzu!” Jay zatrzymał samochód, aby zrozumieć, co córka miała na myśli. Oboje patrzyli na tą wronę „unieruchomioną” na niebie. Wydawało się, że ptak macha skrzydłami, ale jednocześnie zamarł w miejscu".

Na nagraniu widać czarnego ptaka nieruchomo wiszącego w powietrzu. Jego skrzydła są nawet rozpostarte, ale nie widać żadnych widocznych oznak ruchu. Niektórzy użytkownicy sieci społecznościowych opisują to zjawisko jako „błąd w matrycy”.

 

Czy ptak mógł utknąć na czymś, co nie jest widoczne na filmie?

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zoollw

Hej,

Hej,

Miałem w życiu ,różne dziwne można by powiedzieć paranormalne sytuacje.

Bardzo podobnego ptaka kiedyś widziałem na polu przy trasie Konin-Ponań. Unosił sie z 3 metry nad ziemią też byl ciemny i lekko zamazany niewyrażny ale wykonywał rcuh jak gdyby z dwóch giffów. Skrzydła do przodu na dół i nagle przeskok skrzydła do tyłu po za tym wisiał nieruchomo a pare metrow dziwna tez czarna zamglona postac jakby z lat 30. Jechałem wtedy z dziewczyną i sie okazało po fakcie że ona tez to ze mna widziała. Ciarki nam przeszły i do dziś nas ciekawi ta sytuacja. Pozdrawiam

Portret użytkownika Onufry

Takiego prttaka widziałem ok.

Takiego prttaka widziałem ok. tydzień temu, w Białymstoku w dzień. To był duży ptak, pdobny do orła. Człowiek którego o to zapytałem wyjaśnił mi że w ten sposób mógł pokonywać opór wiejącego na niego wiatru.

Portret użytkownika hehehhy

TALLIN, mógłyś karmić tym

TALLIN, mógłyś karmić tym gównem swoich rodaków? proszę? człowieku co ty masz w głowie... i najważniejsze pytanie: czemu od lat pozwalają ci pisać skoro ośmieszasz tą stronę swoją osobą?

Portret użytkownika jaa

Wiele ptaków zawisa w

Wiele ptaków zawisa w powietrzu. A, dzisiaj to nawet mógłby być jakiś nietypowy dron, który obserował okolicę i, żeby nie być rozpoznany jako dron, to ktoś go mógł zrobić na ptaka.

Sanktuarium mojej duszy stoi niewzruszone w świetle Bytu Bytów.

Strony

Skomentuj