Bliskie spotkanie z UFO w dziewiętnastowiecznej Japonii

Kategorie: 

Fragment japońskiej ryciny przedstawiającej obiekt z 1803 roku - źródło: History Channel

Niezidentyfikowane obiekty latające towarzyszyły ludzkości również w przeszłości. Wiele. Średniowiecznych rycin przedstawia obiekty, które mimo, że są brane za komety kształtem przypominają coś, co dość kolokwialnie nazywamy latającymi talerzami. Ciekawy udokumentowany przypadek kontaktu z UFO miał miejsce na początku XIX wieku w Japonii.

Do rzekomego kontaktu doszło 22 lutego 1803 roku w jednej z wiosek w dzisiejszej prefekturze Ibaraki. Któregoś dnia miejscowi rybacy wypatrzyli na wodzie dziwną łódź. Zaciekawieni podpłynęli do mierzącego około 5,5 metrów średnicy sferycznego pojazdu dryfującego na falach. Rybakom udało się doholować obiekt do brzegu.

 

Z pojazdu wyszła postać, którą wzięto za kobietę. Miała różową skórę i długie rude włosy. Mówiła językiem, którego mieszkańcy Japonii nie rozumieli. Istota wyraźnie zabraniała zbliżania się do obiektu i chroniła jakieś pudełko. Miejscowi dobrze się przyjrzeli dziwnym gościom. Do czasów dzisiejszych zachowały się nawet sugestywne rysunki.

[ibimage==15156==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Pojazd miał około trzech metrów wysokości a jego wierzch pokrywało coś opisane, jako kolorowe szkło. Z opisów wynika też, że na pojeździe były jakieś znaki przypominające pismo. Spodnia część miała elementy metalowe.

 

Pojawienie się obcego w izolującej się od świata Japonii było wydarzeniem nie lada. Dlatego mogło wzbudzić niepotrzebny gniew. Według informacji, jakie można znaleźć na temat finału tej historii rzekoma kobieta została ostatecznie wsadzona z powrotem do swojego pojazdu i dryfując oddaliła się od wybrzeża Japonii. 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

A czy nie może być tak iż

A czy nie może być tak iż duchy-duchowe istoty bezcielesne które chcą przybyć do jakichś światów jak nasz materialny gdzie wszystko jest zbudowane z materii, gdzie żyją istoty zbudowane z materii białkowej muszą się posługiwać pojazdami ufo które się muszą materializować w naszej rzeczywistości ale "do końca" nie są materialne ?! Więc te duchy w tych pojazdach przybyłe z innych wymiarów czasami zostawiają ślady na ziemi, czasami siękontaktują z ludzmi w sposób parapsychiczny bo jeżeli nie mają ciała to niby jak się mają kontaktować ?! No jak ?!
 
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

kiedy potrzeba odwrocic

kiedy potrzeba odwrocic ludzką uwagę - tylko wówczas pojawiają się (jak na zamówienie) "istoty duchowe"
w czasach kiedy imperium  brytyjskie upadało aż sięgało swego dna - jak grzyby po deszczu naplywaly doniesienia o nawiedzonych zamkach, wywolywaniu duchow, mediach, zaświatach i tak dalej.
dzis jak juz wiadomo te cale duchy, media itp to tylko brednie
jestem pewny ze wsrod znudzonych angielskich lordow i milordow stale sie robi zaklady o to kto bardziej wpusci lemingi w kanal.
jest przeciez slawna ksiega rekordow - i lemingi na glowie staja aby sie w niej znaleźć - a to nic innego tylko wynik takiego wlasnie zakladu.
nie chcę już wam przypominac że "sławny" "autor" Scherlocka Holmesa, czyli sir Conan Doyle sam się osobiscie nabrał na historyjki o wróżkach latających w ogrodzie - wystarczyło temu "dobrze urodzonemu" idiocie pokazać sfałszowane przez małe dziewczynki fotomontaże i ten "geniusz" do swej śmierci bronił się że widział wróżki na własne oczy.
he, he he.
dzis natomiast tę sama dziedzinę zabijania milordom nudy wypełnia ufo, kręgi w zbozu no i rzecz jasna Szaraki Smile
kto o zdrowych zmyslach, no kto konkretnie z was jest w stanie uwierzyc w brednie ze jakas obca, "mondra" i doskonala technicznie inteligencja pokonala pół wszechswiata po to aby ciemniakom na Ziemi rysowac kółka w trawie?
jest ktos taki?
jesli jest to bardzo szczerze gratuluję - milordzi są na pewno z niego dumni
ktoś dzięki takim osobom na pewno wygra cygaro Smile

Portret użytkownika Cinek z Rajca co ma duże jajca

kolega ma racje Jesteś bucem

kolega ma racje Jesteś bucem i mnie się wydaje że chowali Cię całe życie w oborze oduniętego od koryta i teraz się tak fukasz jak małe ciele bo masz kompleks niższości a wszyscy inni są dla Ciebie poprostu be

Portret użytkownika Figa z makiem

Ujmijmy to tak... pierdolisz

Ujmijmy to tak... pierdolisz jak potłuczony.
Trzeba być nadętym ignorantem i wybitnym bucem, by porównywać życie obce do naszego. Nie masz prawa znać ich motywów, poglądów, zachcianek, chyba, że jesteś jednym z nich, a jeśli tak jest, to przeczyłoby to twoim słowom. Kosmita może mieć pizdyliard różnych powodów, by zapierdalać do nas nawet z innego wszechświata. Każdy człowiek przy zdrowych zmysłach powinien to rozumieć, umieć myśleć logicznie. Ty do takich ludzi jak widać nie należysz, o czym świadczy też reszta nielogicznych bzdetów z twojej wypowiedzi.

Portret użytkownika MASAKRA

Bardzo ciekawe. Nie jest ale

Bardzo ciekawe. Nie jest ale nowoscia, ze Ziemia juz zawsze byla odwiedzana przez... " OBCYCH " ... ( dla jednych " OBCY ", dla innych " MY SAMI " dla niektorych, " NASI OJCOWIE " ( stworzyciele ) 
Badzo wiele zostalo na ten temat napisane, takze dowodow jest ogrom.
Byc moze, ze kiedys storzymy zycie na Marsie. Od czasu do czasu bedziemy nasze " DZIECI " odwiedzac

Skomentuj