Bliżej niezidentyfikowany obiekt nad Tallinnem

Kategorie: 

Delfi.ee

Portal Delfi.ee donosi, iż 15 września 2012 około godziny 23 widziano nieidentyfikowany obiekt nad Estonią, przypominający UFO. Przedmiot był w ruchu, miał nietypowy kształt i emanował czerwonym światłem. Zdarzenie odnotowano w dzielnicy  Mustamäe w okolicy centrum handlowego Prisma w Tallinnie.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Jep

  "..Portal Delfi.ee donosi,

 
"..Portal Delfi.ee donosi, iż 15 września 2012 około godziny 23 widziano nieidentyfikowany obiekt nad Estonią, przypominający UFO."  
Sorki bardzo mozliwe, ze jestem nie doswiadczony w sprawach paranormalnych i na teamt kosmitow itd. lecz wydaje mi sie ze "UFO" to znaczy "unidentified flying object",wiec jak mozna widziec nieidentyfikowany obiekt,ktory przypomina UFO ?
Moze miało byc "..Portal Delfi.ee donosi, iż 15 września 2012 około godziny 23 widziano niezidentyfikowany obiekt nad Estonią, przypominający spodek latajacy(?)."  
Ale nie znam sie tak tylko gadam.

Portret użytkownika Takitam

Daj spokój, zejdź z tego

Daj spokój, zejdź z tego Admina. Nie patrz na formę a na treść - bo tak w sumie o to tu chodzi. To portal poruszający właśnie takie tematy - a one nie zawsze dadzą się "ubrać" w pojęcia czy słowa. Pozdrawiam Smile

Skomentuj