Błyskawica uderzyła UFO na niebie nad USA

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W amerykańskim stanie Delaware naoczny świadek zrobił niezwykły film. Udało mu się uchwycić moment, kiedy jedna z błyskawic w trakcie burzy, uderzyła w coś co wygląda jak UFO.

 

Na nagraniu widać jakiś obiekt, który świeci jasnym światłem i znajduje się w zawisie, niemal stacjonarnie, jakby czekając na to co musi nastąpić. PO chwili widać, że jedna z błyskawic dosięgła tego obiektu, nie powodując jednak żadnych jego widocznych uszkodzeń.

Ufolodzy sugerują, że trafienie przez wyładowanie atmosferyczne mogło być celem tego niezidentyfikowanego obiektu. Padają sugestie, że taka dawka elektryczności może być przez takie pojazdy magazynowana i wykorzystywana do lotu. 

Są to oczywiście wyłącznie domniemania, ale takie obserwacje jak ta z pewnością zasiewają wątpliwości wśród tych, którzy sądzą, że UFO z pewnością nie istnieją i są tylko nowożytną legendą.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ta

Same fake publikujecie. Już

Same fake publikujecie. Już po samym kadrze widac że jegomość "polowa"ł na to uderzenie pioruna w drona, lub cokolwiek innego. Obiekt cąły czas trzymany po peawej kadru aby było widąć jak błyskawica w niego udeży. Każdy normalny by filmował ten obiekt centralnie.

Portret użytkownika Kmieciu

Wylatują te krętki blade z

Wylatują te krętki blade z wodogłowiem ze środka Ziemi, wkur*** porządnych ludzi porwaniami i pseudomedycznymi eksperymentami, to i (baczność!) Perun Gromowładny (spocznij!) wyszedł w końcu z nerw i zaj*** w ten ich latający nocnik piorunem... Nasi Bogowie o nas nie zapomnieli Biggrin !
 

 

Skomentuj