Bośniackie piramidy mogą być działającym mechanizmem pozyskiwania energii sprzed 25 tysięcy lat

Kategorie: 

Piramida z Bosni

Jest szansa, że ​​kiedyś będziemy w stanie zrezygnować z paliw kopalnych. Kluczem może być energia emitowana przez piramidy, które mogą być swoistym perpetuum mobile zdolnym do stałego generowania energii. Być może zagadnienie to rozumiałby słynny Nikola Tesla, ale teraz też są jego naśladowcy na przykład doktor socjologii na Uniwersytecie w Sarajewie, pisarz i archeolog amator Semir Osmanagich, który twierdzi, że odkrył promieniowanie emitowane ze wzgórza o kształcie piramidy.

 

Odkrywca uważa, że to urządzenie produkujące energię, które ma przynajmniej 25 tysięcy lat. Badał on piramidy na całym świecie, ale jego największym osiągnięciem było odkrycie piramid w Bośni, w miejscowości Visoko.  Jeszcze bardziej niezwykłe jest to, że za to spotkały go prześladowania, którym został poddany zarówno przez media jak i kolegów naukowców.

 

Wybitni naukowcy i archeolodzy z szyderczymi uśmiechami dopuszczali się oszczerczych kampanii przeciwko pracy Dr Osmanagicha, prawdopodobnie z obawy, że jego odkrycie może zagrozić wszystkim nowoczesnym naukom archeologicznym wskazując na luki w wiedzy na tyle poważne, że byłoby to wręcz upokarzające dla nauki.

 

Faktem jednak jest, że w trakcie badań na dużą skalę zostały dokonane wstrząsające odkrycia takie jak wykrycie nie jednej a całego kompleksu piramid w Bośni.  Jedna z nich może być najstarszą na świecie piramidą i wedle szacunków na podstawie naniesionych warstw ziemi to może być nawet monument o kilkudziesięciu tysiącach lat historii. Co jeszcze bardziej szokuje piramidy emitują jakieś wiązki energii w zakresie mikrofalowym widma elektromagnetycznego.  Ich pochodzenie dla nauki współczesnej jest nie do wyjaśnienia.  Dowody na istnienie tego kompleksu obalają konwencjonalne poglądy na historię Europy i ludzkości jako całości, jak również na temat religii i nauki.

 

Datowanie radiowęglowe wykazało, że piramidy w Bośni mają co najmniej 25 tysięcy lat.   Jednym ze skutków działalności Osmanagicha jest właśnie obserwacja emisji strumienia energii. Jest to około 4 metrowy promień o częstotliwości 28 kHz, pochodzący ze środka piramidy.  Zjawisko to obserwowało niezależnie czterech naukowców.  Dr Osmanagich sugeruje, że ten pakiet energii jest podstawowym celem budowy piramidy.  To mogło być niewyczerpane źródło czystej energii dla starożytnych mieszkańców Bośni.  Teoria ta znalazła wiele dowodów zawartych w książce "Elektrownia Giza" Christophera Dunna, która została opublikowana już w 1998 roku.

 

Jednak nawet bez tej anomalii energetycznych piramidy stanowią wystarczająco wielką tajemnicę.  Oto kilka faktów na ich temat. Byłyby to pierwsze piramidy w Europie i jednocześnie największe i najbardziej obszerne na świecie.  Fotografie z powietrza i z przestrzeni kosmicznej sugerują, że znajdowały się tam cztery piramidy doskonale zorientowane na północ, południe, wschód i zachód. Odległość między piramidami wynosi około 2,2 km i trzy z nich tworzą idealny trójkąt równoboczny.  Fundament piramid jest bardzo wysokiej jakości i o wielkiej wytrzymałości. Jest dużo lepszy niż nowoczesne budowle betonowe i to we wszystkich aspektach.  Przeprowadzone badania potwierdziły również, że piramida składa się w całości z bloków, które zostały przetworzone ręcznie.  Pomiędzy ściśle przylegającymi do siebie części widać blokujące je wiązanie złożony z kwarcu i miki.

[ibimage==17315==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

W obrębie tak zwanej piramidy Słońca znajdować się ma ogromna sieć tuneli i pomieszczeń, których budowa musi być przypisana do okresu prehistorycznego.   Cel tych obiektów nie jest jasna, ale obecne wykopaliska pozwalają nam twierdzić, że tunele nie były kopalniami, co tez sugerowano. Nie znaleziono w nich narzędzi ani węgla, złota lub innych odpowiednich do wydobycia minerałów.  Jedyną rzeczą, która została znaleziona w podziemnych katakumbach bośniackich piramid są olbrzymie bloki ceramiczne ważące dziewięć ton każdy.

 

Dr Osmanagich przyjmuje w Visoko wielu naukowców i specjalistów z różnych dziedzin, którzy chcą zobaczyć niesamowite piramidy na własne oczy. Wśród nich był, na przykład, brytyjski naukowiec i wynalazca Harry Oldfield, którzy używali specjalnego aparatu, dzięki czemu udało mu się uchwycić fale elektromagnetyczne emitowane na wzgórzach Visoko.

 

Być może nadszedł już czas, aby przepisać nasze podręczniki historii, a różnica między starym a nowym paradygmatem myślenia staje się tak wielka, że ​​konflikt między tymi dwoma obozami nadal będzie przyczyniać się do negacji i odrzucenia dawnych technologii, zamiast wspierać nowych. Okazuje się tez, że nasi przodkowie posiadali niezwykłą technologię produkcji energii, co w dzisiejszych czasach można już zmierzyć, ale nadal, jak w czasach Nicola Tesli, wymyka się to powszechnemu zrozumieniu.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika BR

Datowania byly dwa (z tego co

Datowania byly dwa (z tego co pamietam), jedno bylo zrobione w Polsce przy uzyciu naciekow z korytarzy a drugie datowanie bylo zrobione na podstawie liscia znalezionego na powierzchni jednego z blokow.
Bloki nie tylko maja katy proste ale i ta sama grubosc.  Byly rowniez analizowane i stwierdzono ze zostaly wykonane podobnie jak i bloki egipskich piramid przez ludzi.  Material uzyty do ich (blokow) wykonania przypomina beton ale jest znacznie twardszy i nie wchlania tak wiele wody jak wspolczesny beton - czyli jest lepszy. 

Portret użytkownika Takitam

To oczywiste, że już dawno

To oczywiste, że już dawno temu ludzie lub "bogowie" stworzyli na naszej planecie cywilizację przerastającą technicznie wszystko co do tej pory udało się w tej fazie dziejów dokonać ludziom. 
UFO to obserwatorzy z tamtej cywilizacji, którym udało się umknąć z zagłady. Mając takie technologie część musiała przetrwać i żyją obok nas starając się nie ujawniać.
Przeżyli piekło samozagłady to może nas zainspirują do innej drogi "postepu".
Sam na własne oczy widziałem dysk latający i naraziłem się na śmieszność opowiadając o tym rodzinie i znajomym. "Dowcipne" komentarze-" Co wciagałeś przed ta wizją?" to standard... 
Historia ludzkości jest inna niż oficjalna jej wersja i są naukowcy, którzy to wiedzą i głoszą, ale trzeba jeszcze wielu lat zanim świadomość totalna przyjmie, tą trudną do zniesienia, wiedzę. Upadną wszystkie religie a to jest nie do przyjęcia przez skostniałe systemy władzy nad duszą i sposobem życia mas.
P.S.
Tesla został zamordowany bo już wiedział i zbudował prototyp urzadzenia kumulującego i przesyłającego energię bezprzewodowo  na nieograniczone odległości i kierunki. Przecież to upadek konwencjonalnej energetyki, metalurgii i dystrybutorów rachunków za to co jest dostępne za friko.Dlatego zatajono tą metodę dla zwykłych ludzi ale armie mają już broń laserową a elektrownie do niej jakoś  nie istnieją??? Tyle energii na raz szeregowy przynosi w wiadrze?

Portret użytkownika boulibrat

ja wam powiem że budowli w

ja wam powiem że budowli w kształcie piramid jest dużo więcej niż uważamy. W Polsce w okolicach Kieletczyzny też są piramidy i widać to jak na dłoni i dziwi mnie fakt, że jeszcze sie nikt tym nie zajął. Mamy dziwny zwyczaj nie zwracania uwagi pod własne nogi i to jest problem tej cywilizacji. Poza tym skoro piramidy są na całym świecie a i biblia mówi o Babilonie , wieży Babel i o innych cywilizacjach które upadły tzn. że wszystko się zgadza i można w to wierzyć. To ma- media nam zakłucają racjonalne myślenie i robią z nas lemingi gotowe wskoczyć w ogień by bronić ich interesu. Mam nadzieje że za mojego życia wyjdzie cała prawda i nie rozsadzi mi ona czaszki! Już na dzień dzisiejszy każdy racjonalnie myślący człowiek powinien zdawać sobie sprawę że coś w tym wszystkim jest nie tak.

Portret użytkownika Waller_Yan

boulibrat...  Pszed

boulibrat...  Pszed napisaniem tó czego kolwiek powinneś najpierw  pszygotować sobie słownik  ortograficzny jenzyka  Polskiego i sprawdzić  to co  napisałeś 3 lób wiencej razy gdysz wszystkim racjonalnie myśloncym zakłucasz  racjonalne myślenie... i to  nie tylko na  Kieletczyźnie! Czytaj Biblię - bo cóś z tobom jest nie tak i widać to jak na dłoni... i dziwi mnie fakt, że nikt siem tobom w podstwófce nie zajał Biggrin

Portret użytkownika MACIEJ20

czlowieku nie chwal sie

czlowieku nie chwal sie ortografia bo nie ma czym od dawna wiadomo ze stosowanie ortograij nie rozwija tylko chamuje rozwoj umyslu .twoj rozumek na to nie wpadl bo nie ma takich mozliwosci

Portret użytkownika Andrzej1

Jak czytam opowieści o

Jak czytam opowieści o piramidach, to przypomina mi się powiedzenie, "słyszą, że dzwoni ale nie wiedzą w którym kościele". Czy uważacie, że każda piramida na ziemi, to jedno i to samo urządzenie ?, że działa tak samo ?, że ma takie same parametry ? itd.....
To powiem Wam , że NIE.
Nie wrzucajcie wszystkiego do jednego worka!.
co do naszego kraju, to owszem są piramidy ale już nie długo pozostaną w "ukryciu", może po 13-tym maja tego roku coś drgnie ? :), pożyjemy zobaczymy... Smile

Portret użytkownika MEJTRIXX

Jeżeli chodzi o darmową

Jeżeli chodzi o darmową energię przypomnijmy Zderzacz Hadronów odkrył cząsteczki antymateri i wchodzi ona w reakcję z materią dając olbrzymią Energię darmową , 3 gramy antymaterii ma siłę wybuchu bomby atomowej w Hiroszimie trwają badania nad uchwyceniem tych cząsteczek atomów ujemnych ,Mac Brazel który pracował w Area 51 twierdzi że UFO pojazdy używają reaktorów antymaterii a nie jak do tej pory uważano iż antygrawitacji bo od czego odbije się taki pojazd będąc w kosmosie np. Brazel uważa że w Area 51 mają taki reaktor po rozbitym ufo ale nie wiedzą jak go urucomić .

Strony

Skomentuj