Bośniackie piramidy mogą być pozostałością sprzed 12 tysięcy lat

Kategorie: 

Bośniacka Piramida Słońca - źródło:wikipedia.org

Bośniackie piramidy zostały odkryte stosunkowo niedawno. O charakterystycznych wzgórzach wiedziano od zawsze, ale ludzie zawsze sądzili, że to formacje naturalne, dopiero kilka lat temu okazało się, że to budowle. Środowisko naukowe do dzisiaj nie może sobie z tym poradzić.

 

Tym, który pierwszy zaproponował, że 213 metrowe wzgórze w miejscowości Visoko pod Sarajewem jest czymś więcej niż tylko przypadkową górą był bośniacki archeolog-amator Semir Osmanagic. Jako główny dowód, że mamy do czynienia z budowlą podał on fakt, że boki tej rzekomej przypadkowej góry są zorientowane idealnie według kierunków świata.

Osmanagic wskazuje duże podobieństwo kompleks z Bośni do tego z Teotihuacan. Trochę na wyrost nazwał on trzy pozostałości piramid po odpowiednikach meksykańskich Bośniacką Piramidą Słońca, Bośniacką Piramidą Księżyca i Bośniacką Piramidą Smoka.

 

Archeolodzy nie przybyli tłumnie do Visoko a do odkryć odnosili i nadal odnoszą się z nieufnością. Gdy Osmanagic obwieścił, że dokopał się do powłoki piramidy naukowcy stwierdzili, że to co odkrył może być pozostałością kultury IIrów. Jednak głębokość, pod jaką zlokalizowano bloki kamienne sugeruje, że może to być osad odpowiadający nawet 12 tysiącom lat.

Oficjalna nauka stara się dyskredytować te odkrycia gdyż ich uznanie oznaczałoby, że duża część historii musiałaby być napisana na nowo. Pozostaje też pytanie o to, kto zbudował ten kompleks, kiedy i w jakim celu. Trzeba przyznać, że uznanie tego niesamowitego odkrycia może tylko sprowadzić na naukę kłopoty.

Wspominaliśmy już kiedyś na łamach tego portalu o dziwnym fenomenie polegającym na aktywacji piramid emitujących jakiś rodzaj promieniowania skoncentrowany w formie wiązki. Bośniacka piramida również wykazuje się taką charakterystyką. Promień wiązki ma 4,5 metra a częstotliwość to 28 kHz. Odkrywca piramidy sugeruje, że ma ona za cel przypomnieć nam o zapomnianych sposobach na uzyskanie darmowej energii.

Porównuje on kwestie wiązki energii z eksperymentami Tesli i sugeruje, że jest silne lobby, któremu zależy na tym, aby dostęp do darmowej energii pozostał niedostępny. Zapewnienie ludzkości darmowej i nieskończonej ilości energii wpłynęłoby z pewnością na struktury społeczne powodując zmiany, których teraz nawet nie umiemy sobie wyobrazić.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika prometeusz

Powiem wam jedno. Po

Powiem wam jedno. Po przeanalizowaniu wielu materiałów na temat PIRAMID wiem jedno. Piramidy mają na celu zatrzymanie promieniowania magnetycznego z kosmosu : 2012 słońce/planeta x/lub jakieś inne g... Nie doszedłem jeszcze tylko albo aż do tego czy tarcza uruchomi się automatycznie czy zrobią to nasi sąsiedzi z kosmosu czy my przez te lata mieliśmy sami odnaleźć klucz. Wg mojej teorii nastapi to automatycznie dlatego  wszystkie piramidy na ziemi otworzą się i powstanie gigantyczna tarcza- wtedy nastapi koniec świata - ale takiego jakiego znamy. Bo tylko BÓG wie kiedy to naprawdę nastąpi ( BÓG - niezwykle inteligentna istota posiadające niewyobrazalne moce, dbająca o ład i pożądek może wkońcu skończy się nasze zniewolenie przez stary pożadek świata opanowany przez pieniądze i wyzysk. Bo nasza wolność jest tylko pozorna )

Portret użytkownika Aaroniro

a najbardziej mnie zdziwiło

a najbardziej mnie zdziwiło że te piramidki faktycznie generują wiązki energii, trudno było mi to sobie wyobrazic gdy czytałem o tym po raz pierwszy ale jednak to prawda... i to co raz więcej tych piramid się budzi...

Portret użytkownika Aaroniro

hmm... W zeszlym roku

hmm... W zeszlym roku przypadkiem zahaczyłem o stronkę ProjektCheops - to niby program wykopaliskowy pewnej grupy archeologów prowadzonych przez Istotę o imieniu Samuel bądz Enki. Tak w skrócie powiem bo może nie wszyscy to znacie... Ów Istota komunikuje się z przedstawicielami tej grupy poprzez medium , no medium jak medium po prostu wybrała sobie taką a nie inną kobiete na tyle silną by móc w miare precyzyjnie przekazać to co ONI mają do powiedzenia tam w wyższym wymiarze... no i czytałem wszystkie te przekazy ,około 200.. Jak sami wiecie Enki i jego brat Enlil stali na czele Annunaki jakieś 450 tyś lat temu w czasie tworzenia pierwszych osad w mezopotamii i przy modyfikacji genetycznej ludzi(wtedy to humanoidów). Podporządkowali sobie humanoidów czyli pierwszych nas byśmy dla nich wydobywali złoto itp... długa historia.. no i co dalej... Enki uważa sie za opiekuna Ziemi ( dosyć imponujące zważywszy na fakt ze w zeszłym roku pojawiły się kręgi z których rozszyfrowali napis E.N.K.I. S.P.A.C.E, ciekawe naprawde... ) Jak sami wiecie Annunaki pochodzą z planety Nibiru wokół której tyle spekulacji ze nie wiadomo co jest prawdą a co fałszem... Istotnie Annunakich uważa się za złych, za tych którzy manipulują nami.Gadoidy z wyższego wymiaru... To oni stworzyli ten system i od nich pochodzą geny które posiadają teraz bezempatyczni illuminaci itp... No nieważne... Jedno jest pewne ze Nie wszyscy annunaki są nie powiem źli ale nastawieni na służbę sobie(egoizm i wyzysk innych) tylko są też tacy którzy chcą nam pomóc...Tutaj właśnie Enki daje mi do myślenia ... W każdym bądz razie w tych przekazach od Enkiego jest masa prawdy . Ale powiem tylko o tych piramidach bo o tym powinienem pisać. Teraz to widze ze to prawda co przekazał Enki przez to medium, w temacie piramid... Lata temu bo to już od 2001 albo 2004 zaczął sie z nimi komunikować, to wtedy jakoś mówił juz o tym ze w  w okolicach 2012r.  zostaną odnajdywane piramidy na całym świecie i będzie ich mnóstwo, że te piramidy służą do zabezpieczenia ziemi przed upadającym polem elektromagnetycznym, zbudowane w newralgicznych punktach siatki naszej planety , mają przesyłać wiązki energi pochodzącej z centrum planety właśnie w kosmos, między innymi po to by nam się planeta nie "rozpadła" w wyniku tego co nadchodzi... No czyli chodzi tu o cykl majów itp itd... Projekt cheops ma wielu wrogów, ja sam podchodzę do tego z dystansem, no ale sami widzicie ze jest w tym cząstka prawdy... Nie wiem Kochani, skomentujcie co wiecie w tym temacie...

Portret użytkownika Andrzej1

Jest mały błąd dotyczący

Jest mały błąd dotyczący częstotliwości tej piramidy, wynosi ona dokładnie 28032HZ czyli 28,032kHz. Jest to szósta harmoniczna 438Hz. Dlaczego 438Hz?, to proste to jest podstawowa stroju. Zainteresowanych odsyłam do wyszukiwarek, jest tam dokładnie opisane dlaczego kilkadziesiąt lat temu zmieniono strój na 440Hz, a komu na tym najbardziej zależało?, Rockefellerom, dlaczego odsyłam znowu do internetu SmileDlaczego szósta harmoniczna - oktawa?, z tym nie powinniście mieć już problemu Smile

Portret użytkownika bb

Maras - nie pokładaj aż tyle

Maras - nie pokładaj aż tyle nadzieji w naukowcach. To tacy sami ludzie jak ty - tylko przeczytali trochę wiecej książek - książek które z łatwością znajdziesz w bibliotece (internetowej czy zwyklej). To nie są osoby posiadające jakąś tajemną wiedzę. To tak jak byś poszedł do lekarza bo ci wyrosło nagle trzecie ucho na czole i dziwił się że lekarz rodzinny jest w szoku i nie umie ci tego wyjaśnić (nie mówiąć już o leczeniu). Przestałam wiererzyć w tzw "naukowców" odkąd sama nim zostałam. Robię ważne i poważne rzeczy - jeśli jednak trafia się artefakt to wiele osób po prostu wyrzuca go do  śmieci, jeśli nie pasuje do całości.Człowiek jest dziwną istotą. boi się przyznać że "nie wie" - raczej woli mówić że "nie ma". Maras - jesli sam sobie nie odkryjesz prawdy nikt za ciebie tego nie zrobi... Oni tak samo nie wiedzą jak ty. Napisali trzy artykuły o Forum Romanum, poroblili doktoraty i pisatują ciepłe posadki na uniwersytetach. Daleko im do robienia światowej rewolucji. Dlatego częściej się słyszy że odkrycia dokonał jakiś "amator". Wiesz dlaczego  tak jest? Za takie odkrycia na ogół "wylatuje się"  ze swiata naukowego - wszytko jedno w jakiej dziedzinie. Dlatego nikt się do tego nie śpieszy, nikt kto żyje z nauki.

Portret użytkownika brandzler

A ja odkryłem do czego są

A ja odkryłem do czego są PIRAMIDY !!! WOW to forma kontaktu z obcymi, urzędzenie odbiorcze - ten strumień to właśnie ich fale które do nas nadają. W starożytności budowano je by odbierać - te sygnały - wtedy w podziemiach piramid pojawiały się hieroglify - z zadziwiającą jak na tamten czas wiedzą. To przełom w nauce, co sądzicie o mojej teorii ?

Portret użytkownika oyciec

Kochani to oczywista

Kochani to oczywista oczywistość, że Ziemia dysponuje ogromnymi pokładami energi darmowej. Wystarczy spojrzeć na naszą cudowną magnetosferę chroniącą nas przed wpływem kosmicznych wiatrów. Taka tarcza magnetyczna musi mieć swoje żródło elektryczności znajdujące się w Ziemi.Pozostaje tylko pytanie jak czerpać ze źródełka? W moim przekonaniu piramidy są dla naszej Ziemi jak wrzody , które wyrzucają na zewnątrz nadmiar ropy, kiedy organizm choruje. Czy Ziemia jest chora z naszego powodu, czy też przyczyny są zewnętrzne (zbyt duża aktywnośc słońca) to już inna historia? Smile

Portret użytkownika Karen

Przed potopem były stawiane

Przed potopem były stawiane te wielkie kondensatory energii, kiedy jeszcze człowieka jako takiego na ziemi nie stworzono w laboratoriach EN-KI w płd.Afryce. Nibirianie stawiali te kondensatory nie tylko na Ziemi, ale wszedzie tam, gdzie budowali swoje bazy, a więc i na Księżycu, Marsie, a o innych dopiero się dowiadujemy jak np.na Fobosie. To były ich źródła energii, a nie jakieś tam nasze przestarzałe nastawione na finansowy zysk ludzkie elektrownie. Jednak cały sprzet usunięto z nich, kiedy zbliżała sie precesja 12 tys lat temu. Dobrze wiedzieli, że będzie potop. No, a później już wiemy, że nastała era człowieka czyli Sumeru. W którymś momencie, po wojnie nuklearnej młodszego pokolenia Nibirian /celem był Synaj- kosmodrom Marduka/, kiedy chmura radioaktywna zabiła z dnia na dzień Sumerów /ich część zdążyła uciec na północ(FINOWIE) oraz na południe (Węgrzy) Nibirianie dostali rozkaz od Wyższych Sił zarządzających Wszechświatem aby opuścili Ziemię, ponieważ od tego momentu ziemianie jako ludzkość musieli zacząć swoją wędrówkę ewolucji samodzielnie /ewolucję duchową!!!/. I tak zrobili. Ewakuowano z planety cały sprzęt, pozostawiając jedynie te wielkie budowle, w których byli zainstalowani. Ale już do innych swoich baz, nawet na Księżycu ludzie nie mają dostępu do dzisiaj.

Portret użytkownika Aaroniro

Hej Karen ,czy tą wiedzę

Hej Karen ,czy tą wiedzę zaczerpnęłaś od Zecharia Sitchina?? Bo... Cholera są dowody na to że ten gość pisze i dezorientuje tymi książkami...taki jest jego cel... tak że coś w tym co pisze może nie być prawdą tak do końca... Nie wiem...wypowiedz się proszę...

Portret użytkownika Karen

Hej Aaroniro, tak większość

Hej Aaroniro, tak większość tej wiedzy mam z jego wspaniałych książek! I wiesz co? To nie prawda, że jest w tym jakaś manipulacja. Sitchin umarł 2 lata temu mając bez mała 90 lat. Obalają i ośmieszaja go do dziś, a to znaczy, że ten tłumacz 19 tys.sumeryjsckich tablic nadepnął im /estbilishmentowi/ na odciski. Mam tą wiedzę potwierdzaną zresztą od innych alternatywnych badaczy od lat. Ostatnia książka Sitchina to Wyprawy śladami Kronik Ziemi, w której są opisane jego podróże wraz z fanami po tych wszystkich miejsscach, które opisał. Żałuję, że nie mogłam w nich uczestniczyć. Ale najważniejszą dla mnie jego książką była i jest Zaginiona Księga ENKI. Pozdrawiam

Portret użytkownika masfa

Zapewne jest starsza niż 12

Zapewne jest starsza niż 12 000 lat, tak jak i inne budowle, których nauka nie jest w stanie pojąć jak zostały zbudowane (np piramidy egipskie, teotihuacan itp). Wszystkie te budowle powstały przed wielkim potopem, który miał miejsce ok 12 500 lat temu. Wtedy cywilizacja zamieszkująca Ziemię była dużo bardziej zaawanasowana niż obecnie i możliwe było budowanie takich okazów.Wiele kultur ma w swoich "mitach" wzmiankę o wielkim potopie, więc błędem jest traktowanie go jak bajki. Idąc dalej, przypisywanie budowy piramid  np faraonom egipskim jest tylko hipotezą naukowców, która nie została obalona i pozostała jako "prawda". Tak naprawdę nie ma żadnej informacji, żeby egipcjanie budowali te piramidy. One tam stały już dużo wcześniej. 

Portret użytkownika masfa

hehehe :) bo niby że jak

hehehe Smile bo niby że jak budują z kamienia to znaczy że prymitywne? Lol To zastanów się ile z tych produktów z tworzyw sztucznych wytrzymałoby tak wielki kataklizm? Żaden. Budowle z naturalnego budulca jakim jest kamień, potrafią jak widać przetrwać nawet wielkie kataklizmy i zmiany pogody. Niby takie proste, a jednak obecni "wielcy naukowcy" nie potrafią tego zauważyć (przy okazji trując planetę). Zaawansowanie nie polega tylko na  niewiadomo jakiejtechnologii, ale to przede wszystkim poziom świadomości, który pozwala żyć w harmonii z naturą, nie szkodząc,a jednocześnie budować coś, co jest niemalże niezniszczalne.

Portret użytkownika Maras

Kurde wkurzają mnie tutaj

Kurde wkurzają mnie tutaj naukowcy zamiast sie cieszyć że coś nowego zostało odkryte i to zbadać dokładnie to oni nic z tym nie robia bo mogłoby to zmienić oficjalną historię. I co z tego skoro najwyraźniej ta historia jest błędna?;] Wolałbym poznac prawdę, coś nowego a nie uznawać nieprawdziwe historie tylko dlatego, że zostały one juz przyjęte, mnie to nie obchodzi ja chce prawdy Biggrin 

Skomentuj