Bośniackie piramidy mogą być pozostałością sprzed 12 tysięcy lat

Kategorie: 

Bośniacka Piramida Słońca - źródło:wikipedia.org

Bośniackie piramidy zostały odkryte stosunkowo niedawno. O charakterystycznych wzgórzach wiedziano od zawsze, ale ludzie zawsze sądzili, że to formacje naturalne, dopiero kilka lat temu okazało się, że to budowle. Środowisko naukowe do dzisiaj nie może sobie z tym poradzić.

 

Tym, który pierwszy zaproponował, że 213 metrowe wzgórze w miejscowości Visoko pod Sarajewem jest czymś więcej niż tylko przypadkową górą był bośniacki archeolog-amator Semir Osmanagic. Jako główny dowód, że mamy do czynienia z budowlą podał on fakt, że boki tej rzekomej przypadkowej góry są zorientowane idealnie według kierunków świata.

Osmanagic wskazuje duże podobieństwo kompleks z Bośni do tego z Teotihuacan. Trochę na wyrost nazwał on trzy pozostałości piramid po odpowiednikach meksykańskich Bośniacką Piramidą Słońca, Bośniacką Piramidą Księżyca i Bośniacką Piramidą Smoka.

 

Archeolodzy nie przybyli tłumnie do Visoko a do odkryć odnosili i nadal odnoszą się z nieufnością. Gdy Osmanagic obwieścił, że dokopał się do powłoki piramidy naukowcy stwierdzili, że to co odkrył może być pozostałością kultury IIrów. Jednak głębokość, pod jaką zlokalizowano bloki kamienne sugeruje, że może to być osad odpowiadający nawet 12 tysiącom lat.

Oficjalna nauka stara się dyskredytować te odkrycia gdyż ich uznanie oznaczałoby, że duża część historii musiałaby być napisana na nowo. Pozostaje też pytanie o to, kto zbudował ten kompleks, kiedy i w jakim celu. Trzeba przyznać, że uznanie tego niesamowitego odkrycia może tylko sprowadzić na naukę kłopoty.

Wspominaliśmy już kiedyś na łamach tego portalu o dziwnym fenomenie polegającym na aktywacji piramid emitujących jakiś rodzaj promieniowania skoncentrowany w formie wiązki. Bośniacka piramida również wykazuje się taką charakterystyką. Promień wiązki ma 4,5 metra a częstotliwość to 28 kHz. Odkrywca piramidy sugeruje, że ma ona za cel przypomnieć nam o zapomnianych sposobach na uzyskanie darmowej energii.

Porównuje on kwestie wiązki energii z eksperymentami Tesli i sugeruje, że jest silne lobby, któremu zależy na tym, aby dostęp do darmowej energii pozostał niedostępny. Zapewnienie ludzkości darmowej i nieskończonej ilości energii wpłynęłoby z pewnością na struktury społeczne powodując zmiany, których teraz nawet nie umiemy sobie wyobrazić.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika prometeusz

Powiem wam jedno. Po

Powiem wam jedno. Po przeanalizowaniu wielu materiałów na temat PIRAMID wiem jedno. Piramidy mają na celu zatrzymanie promieniowania magnetycznego z kosmosu : 2012 słońce/planeta x/lub jakieś inne g... Nie doszedłem jeszcze tylko albo aż do tego czy tarcza uruchomi się automatycznie czy zrobią to nasi sąsiedzi z kosmosu czy my przez te lata mieliśmy sami odnaleźć klucz. Wg mojej teorii nastapi to automatycznie dlatego  wszystkie piramidy na ziemi otworzą się i powstanie gigantyczna tarcza- wtedy nastapi koniec świata - ale takiego jakiego znamy. Bo tylko BÓG wie kiedy to naprawdę nastąpi ( BÓG - niezwykle inteligentna istota posiadające niewyobrazalne moce, dbająca o ład i pożądek może wkońcu skończy się nasze zniewolenie przez stary pożadek świata opanowany przez pieniądze i wyzysk. Bo nasza wolność jest tylko pozorna )

Portret użytkownika Aaroniro

a najbardziej mnie zdziwiło

a najbardziej mnie zdziwiło że te piramidki faktycznie generują wiązki energii, trudno było mi to sobie wyobrazic gdy czytałem o tym po raz pierwszy ale jednak to prawda... i to co raz więcej tych piramid się budzi...

Portret użytkownika Aaroniro

hmm... W zeszlym roku

hmm... W zeszlym roku przypadkiem zahaczyłem o stronkę ProjektCheops - to niby program wykopaliskowy pewnej grupy archeologów prowadzonych przez Istotę o imieniu Samuel bądz Enki. Tak w skrócie powiem bo może nie wszyscy to znacie... Ów Istota komunikuje się z przedstawicielami tej grupy poprzez medium , no medium jak medium po prostu wybrała sobie taką a nie inną kobiete na tyle silną by móc w miare precyzyjnie przekazać to co ONI mają do powiedzenia tam w wyższym wymiarze... no i czytałem wszystkie te przekazy ,około 200.. Jak sami wiecie Enki i jego brat Enlil stali na czele Annunaki jakieś 450 tyś lat temu w czasie tworzenia pierwszych osad w mezopotamii i przy modyfikacji genetycznej ludzi(wtedy to humanoidów). Podporządkowali sobie humanoidów czyli pierwszych nas byśmy dla nich wydobywali złoto itp... długa historia.. no i co dalej... Enki uważa sie za opiekuna Ziemi ( dosyć imponujące zważywszy na fakt ze w zeszłym roku pojawiły się kręgi z których rozszyfrowali napis E.N.K.I. S.P.A.C.E, ciekawe naprawde... ) Jak sami wiecie Annunaki pochodzą z planety Nibiru wokół której tyle spekulacji ze nie wiadomo co jest prawdą a co fałszem... Istotnie Annunakich uważa się za złych, za tych którzy manipulują nami.Gadoidy z wyższego wymiaru... To oni stworzyli ten system i od nich pochodzą geny które posiadają teraz bezempatyczni illuminaci itp... No nieważne... Jedno jest pewne ze Nie wszyscy annunaki są nie powiem źli ale nastawieni na służbę sobie(egoizm i wyzysk innych) tylko są też tacy którzy chcą nam pomóc...Tutaj właśnie Enki daje mi do myślenia ... W każdym bądz razie w tych przekazach od Enkiego jest masa prawdy . Ale powiem tylko o tych piramidach bo o tym powinienem pisać. Teraz to widze ze to prawda co przekazał Enki przez to medium, w temacie piramid... Lata temu bo to już od 2001 albo 2004 zaczął sie z nimi komunikować, to wtedy jakoś mówił juz o tym ze w  w okolicach 2012r.  zostaną odnajdywane piramidy na całym świecie i będzie ich mnóstwo, że te piramidy służą do zabezpieczenia ziemi przed upadającym polem elektromagnetycznym, zbudowane w newralgicznych punktach siatki naszej planety , mają przesyłać wiązki energi pochodzącej z centrum planety właśnie w kosmos, między innymi po to by nam się planeta nie "rozpadła" w wyniku tego co nadchodzi... No czyli chodzi tu o cykl majów itp itd... Projekt cheops ma wielu wrogów, ja sam podchodzę do tego z dystansem, no ale sami widzicie ze jest w tym cząstka prawdy... Nie wiem Kochani, skomentujcie co wiecie w tym temacie...

Strony

Skomentuj