Brazylijczyk sfotografował tajemniczy, świetlisty obiekt na niebie

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Świadek z Poços de Caldas w Brazylii nagrał film, na którym widać dziwnie wyglądający obiekt, który trudno zidentyfikować. Mężczyzna wysłał nagranie oraz pojedyncze klatki do organizacji MUFON, aby rozstrzygnąć ten przypadek.

Obserwacja miała miejsce 6 sierpnia 2017 roku. Świadek twierdzi, że zauważyli dwa jasne obiekty, świecące bardzo mocnym światłem, które poruszały się po niebie.

Mężczyzna opisał to w następujący sposób:

„Był środek dnia, kiedy zobaczyłem dwa jasne i silne światła, przypominające gwiazdy. Obiekty poruszały się razem w jednym kierunku, z południa na północ i były naprawdę wysoko. Świeciły z takim samym natężeniem przez cały czas. Jeden z nich był większy i jaśniejszy, a drugi nieco mniejszy, lecz tak samo jasny. Mniejszy obiekt nagle zniknął z mojego pola widzenia, lecz większy ciągle się poruszał. Obiekty emitowały światło, na pewno nie było to odbicie promieni słonecznych.”

„Udało mi się zrobić zdjęcie samolotu przelatującego obok, używając maksymalnego powiększenia w moim aparacie. Zmieniłem tylko ISO, więc niektóre obrazy były dość ciemne. Film, który udało mi się nagrać, jest bardzo krótki. Trudno powiedzieć, co to jest, ale jest to bardzo dziwne zjawisko.”

Organizacja MUFON prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego obiektu. Sprawa do tej pory nie została rozwiązana i nie ma jednoznacznego werdyktu demaskującego pochodzenie tego obiektu.

 

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 1.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

To są zmiennoksztaltne formy

To są zmiennoksztaltne formy energetyczno inteligentne ! Te same są nagrywane przez ufo kontaktera Roberta Binghama. Mogą przybierać każdy kształt, ale często są to jakieś jakby balony albo inne niepozorne rzeczy.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Skomentuj