Brytyjczyk twierdzi, że widział UFO wylatujące z portalu na niebie

Kategorie: 

Źródło: lancashiretelegraph.co.uk

Brytyjski portal internetowy Lancashire Telegraph, zwrócił niedawno uwagę internautów, na niezwykłą historię jaka spotkała jednego z mieszkańców wschodniego Lancashire. Spoglądający przez okno swojego domu, 72 letni Ian Gibbons twierdził że na własne oczy widział pojazd UFO wylatujący z czegoś w rodzaju międzywymiarowego portalu unoszącego się w powietrzu.

 

Gibbons opisał obiekt jako „coś wprost z filmu science fiction”. Mężczyzna utrzymuje, że pojazd zniknął, zanim zdążył zareagować, a co dopiero go sfotografować. Jego opis pozwolił na stworzenie wizualizacji całego zdarzenia. Zgodnie z jego historią, obiekt unosił się w miejscu przez kilka sekund, a w chwilę później wzbił się w niebo i odleciał poza zasięg jego wzroku.

Wypada chyba wspomnieć, że do bardzo podobnych obserwacji dochodziło w innych częściach świata. Wart wzmianki jest tu chociażby incydent z 24 stycznia 2013 roku, kiedy to w okolicach miasta Bryansk w zachodniej Rosji na tamtejszym niebie pojawiły się jasne kręgi niewiadomego pochodzenia. Wśród dziwacznych hipotez proponowano taką, że jasne kręgi spowodował upadek meteorytu lub, że są to odbicia neonów pobliskich sklepów.

Podobna obserwacja miała miejsce na zachodzie Kanady we wrzesniu 2012. Zdjęcie fenomenu wykonał jeden z pracowników tamtejszej kopalni.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj