Brytyjczyk zrobił ciekawe zdjęcie klasycznego "latającego talerza"

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

W hrabstwie Hampshire, na południu Anglii, dokonano niezwykłej obserwacji UFO. Miało to miejsce w okolicach skansenu w miejscowości Burley. 

 

 

Burley jest to lokalny punkt orientacyjny i często odwiedzana miejscowość turystyczna. Wyróżnia się tym, że znajdujące się tam zabudowania zachowały swój pierwotny, starodawny wygląd, co przyciąga wielu turystów. 

 

Jeden z nich będąc tam oprócz zabytków sfotografował coś jeszcze. Turysta oglądając swoje zdjęcia był bardzo zaskoczony gdy zdał sobie sprawę, że oprócz zabudowy Burley na niebie był widocznym również klasyczny „latający spodek".

Obiekt musiał poruszać się z dużą prędkością, ponieważ jego kontury są rozmyte w przeciwieństwie do okolicznych obiektów, takich jak drzewa. Można powiedzieć, że ten aspekt dowodzi, że naprawdę może to być prawdziwe UFO. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

I znowu "ciekawe zdjęcia"

I znowu "ciekawe zdjęcia" robił ktoś kuchenka mikrofalową chyba albo żelazkiem... A i tak zaraz się wyroją nawiedzeni, jak to hylomorficzne UFO od Szatana przybywa bo to demony, a to zwykły fake... Tak zresztą jak i ta cała Biblia, ale ćśśś... Blum 3
 

 

Portret użytkownika Kmieciu

"UFO" - "niezidentyfikowany

"UFO" - "niezidentyfikowany latający obiekt", a nie "zielone ludziki z Syriusza B" czy "szatany z wymiaru X", czyli nieznanego pochodzenia latający dron też jest jak najbardziej ufem, czyli... 100% racji Blum 3 !
 

 

Portret użytkownika nobody

Klasyczny "latajacy talerz"

Klasyczny "latajacy talerz" zawieszony na lince umocowanej do patyka i dyndajacy przed aparatem... Błagam, na tak starą sztuczkę dają się jeszcze złapać ludzie?? Przecież ten trick już ma siwą brodę. Nawet nie chciało się autorowi tegoż zdjęcia wysilić i wyedytować widniejącą linkę... cmmon

Skomentuj