Brytyjka zrobiła zdjęcie ducha przesiadującego w oknie jej domu

Kategorie: 

Internet

Michelle Midvinter jest mieszkanką hrabstwa Wiltshire, która świeżo co przeprowadziła się do nowego domu. Ku jej zdziwieniu na jednym ze zdjęć zrobionych ich elewacji w oknie pojawia się nieznajomy dla niej kształt. Po bliższej analizie brytyjka stwierdziła że układa się on w ludzką twarz.

 
Kobieta z miejsca ruszyła aby sprawdzić kto wtargnął do jej domu jednak gdy weszła do pomieszczenia nikogo tam nie znalazła. Na wszelki wypadek sprawdziła ona nawet strych i piwnicę aby upewnić się że w jej domu nie ma nikogo obcego. Jak twierdzi brytyjka jedynymi obecnymi domownikami byli ona i jej kilkuletnia córeczka. Po ponownym sprawdzeniu zdjęcia, Michelle opublikowała je w internecie.
 
Z powodu tego zdarzenia kobieta przypomniała sobie o innych tajemnicach związanych z ów pokojem. Pierwszym nietypowym zdarzeniem był upadek zegara ściennego który był wcześniej dokładnie przyczepiony. Innym razem klamka poruszyła się samoistnie otwierając raptownie drzwi do dokładnie tego samego pokoju w którym pokazała się tajemnicza postać
[ibimage==23155==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Jak się zresztą okazało ów dom miał już sobą pewną historię związaną z jednym z poprzednich właścicieli domu Samuelem Kentem zmarłym w 1872. Był on ojcem dziewczyny o imieniu Constance, która została oskarżona o zabójstwo swojego 3 letniego braciszka.
 
[ibimage==23156==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
 
Zdaniem historyka Andrew Jonesa postać na zdjęciu w pewnym stopniu przypomina Kenta. Czy może to oznaczać że jego duch nadal przebywa w ścianach swojego dawnego domu ? Czy może jest to kolejna zagrywka nakierowana na zdobycie dodatkowego zainteresowania dla i tak już słynnego pod względem znajdywanych kręgów w zbożu hrabstwa Wiltshire.

 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Dr. Realista

Później okazało się, że

Później okazało się, że kiedyś mieszkał tam pewien jegomość, którego możemy podziwiać na zdjęciu i który jest podobny do ducha. Autorka mogła wcześniej trafić na to zdjęcie i zrobić ze swojego domu, czy fotografii sensację. Oczywiście to tylko takie przypuszczenia. 
Natomiast jeśli z tym nawiedzonym pokojem to prawda, to wspomnianej Brytyjce radziłbym raczej zainwestować w egzorcystę, niż w nowy aparat, czy programy do obróbki graficznej.

Portret użytkownika baca

duch jak to duch - ktoś

duch jak to duch - ktoś założył kapcie więc duch się wystraszył i błyskawicznie spłoszył...
straszne natomiast jest i przerażające, że hrabstwo Wiltshire jest tak intensywnie najeżone debilami - średnio dwa razy na tydzień manifestuje się publicznie jakiś i w sumie nie wiadomo tylko jeszcze...
skąd się bierze ten wysyp matołów, ten nieustający ekshibicjonistyczny konkurs na największego wioskowego idiotę?
same predyspozycje umysłowe zacofanych mentalnie aż do średniowiecza tubylców to za mało i ja myślę że to ich hrabia po prostu intensywnie karmi swoich kmiotków fluorem oraz brukowcami...

Portret użytkownika baca

no ale to powyżej było

no ale to powyżej było śmieszne... monster rozbawiłeś mnie...
bo widzę że przyprowadziłeś dziś ze sobą całą grupkę stałych onetowych bywalców...
chcecie na Innym Medium poprosić o azyl?

Strony

Skomentuj