Brytyjska astrofizyk twierdzi, że można przenieść się o 100 lat w przyszłość

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Czołowa brytyjska astrofizyk Sarah Bridle powiedziała, że istnieją dwa sposoby, które nauka potwierdziła jako sposoby podróżowania 100 lat w przyszłość. Powiedziała również, że to zjawisko można rozwiązać za pomocą statku kosmicznego.

 

Podróże w czasie to marzenie, które od kilkudziesięciu lat żyje w ludzkiej wyobraźni. Jednak nigdy nie wyszedł poza science fiction... aż do teraz. Sarah Bridle, profesor astronomii i kosmologii na Wydziale Fizyki i Astronomii Uniwersytetu w Manchesterze, powiedziała w wywiadzie dla  BBC Radio 4, że naukowcy wiedzą, jak podróżować o ponad 100 lat w przyszłość w ciągu zaledwie jednego tygodnia.

 

Mówiąc o podróżach w czasie, czołowa astrofizyk powiedziała, że ta metoda jest najbliższa rozwikłaniu podróży w czasie. Ale zapewniła również, że obecnie nie jest to możliwe przy technologii, którą dysponujemy. Ponadto podróże w czasie będą wymagały „nowego typu statku kosmicznego, który zużywa ogromne ilości energii. Trzeba po prostu podróżować bardzo, bardzo szybko.  Jeśli wsiądziesz do samolotu i okrążysz świat, przesuniesz się w czasie o jedną milionową sekundy.

 

Gdybyś mógł latać wokół Ziemi siedem razy na sekundę przez sto lat, ludzie na tym samolocie zestarzaliby się o tydzień, a ludzie na Ziemi o sto lat. Trzebaby było jednak zbudować nowy rodzaj statku kosmicznego, który zużywałby ogromną ilość energii. Moglibyśmy to również zrobić, zbliżając się do czarnej dziury. Tę podróż można by powtórzyć, zbliżając się do niej, ale jest to bardzo niebezpieczna metoda, ponieważ wiele z właściwości czarnych dziur jest wciąż nieznanych.

 

W rzeczywistości podróżowanie o 100 lat w przyszłość jest możliwe, ale nie przy pomocy nowoczesnych technologii. Ale fakt, że nauka już rozważa tę możliwość, sugeruje, że z czasem może ona stać się rzeczywistością. I choć nauka twierdzi, że takich technologii jeszcze nie mamy, sam fakt, że jest to możliwe, robi wrażenie. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że UFO potrafią poruszać się z niewyobrażalną prędkością i wykazują niesamowite technologie, co oznacza, że ​​ci, którzy posiadają takie technologie, są już w stanie podróżować w czasie.

 

Nie mamy technologii, ale nie jest tajemnicą, że gigantyczne statki kosmiczne „tankujące” energię Słońca były wielokrotnie widziane i są stale zauważane na Ziemi stojąc w chmurach burzowych i „zbierając” wyładowania atmosferyczne, a więc obce cywilizacje nie mają problemów z potężnym źródłem energii.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj