Brytyjska astronautka twierdzi, że kosmici żyją wśród nas i kontaktują się z naszymi władzami

Kategorie: 

Źródło: Anne-Katrin Purkiss

Pierwsza brytyjska astronautka Helen Sharman, podbiła niedawno sieć swoją ostatnią wypowiedzią. Zgodnie z wywiadem jakiego udzieliła gazecie The Obserwer, Sharman jest przekonana, że kosmici istnieją. Jest to kolejna osoba, której dane było odwiedzić orbitę Ziemi i która wyraziła taką kontrowersyjną opinię.

 

Wbrew reakcji mediów, kobieta nie mówiła niczego przełomowego, a jedynie zwróciła uwagę, na oczywiste fakty. Zgodnie z jej wypowiedzią:

Istnieje tak wiele miliardów gwiazd we wszechświecie, że któraś z nich może dać życie rozmaitym formom życia. Czy będą takie jak ja i ty, złożone z węgla i azotu? Być może nie.

Helen Sharman odwiedziła rosyjską stację Mir w 1991 roku jako pierwsza brytyjka w historii. Chemiczka spędziła na stacji 8 dni, będąc w wieku zaledwie 27 lat. Czyniło ją to najmłodszą astronautką w historii. Czy jednak ma ona inny powód do głoszenia swoich tez o obcych formach życia niż wysokie prawdopodobieństwo ich istnienia?

Nie jest to pierwszy przypadek gdy astronauta wygłasza tak mocne tezy. Na myśl przychodzi tu nieżyjący już astronauta Edgar Mitchell, który brał nawet udział w misji na Księżyc w 1971 roku. Po wystąpieniu z czynnej służby w agencji kosmicznej, twierdził że wieleokrotnie obserwował niezidentyfikowane obiekty, które jego zdaniem należały do przybyszy z innych planet.

 

Mitchell zapewniał, że NOLe są prawdziwe, a głowy największych państw są od dawna w kontakcie z obcymi, lecz informacje te są objęte ściśłą tajemnicą. Księzycowy lunonauta uważał, że władze celowo starają się ukryć ten fakt przed resztą obywateli. Astronauta zapewniał również, że słynny incydent w Roswell rzeczywiście był katastrofa UFO, jednak politycy starają się to ukrywać od wielu lat.

Kolejny kosmonauta, który przychyla się do takich sensacyjnych teorii to Deke Slayton. Uczestniczył on w Programie Mercury – pilotażowym programie kosmicznym skupiającym się na wysłaniu człowieka w kosmos. Uważał on, że w 1951 roku udało mu się zaobserwować na orbice okołoziemskiej coś co do swej śmierci uważał za statek kosmiczny obcych. W Projekcie Mercury pracował również inny astronauta Gordon Cooper. Mężczyzna ten przyznał, że był świadkiem obserwacji UFO długo zanim trafił do NASA. Twierdził, że do obserwacji doszło w  1951 roku podczas jego pobytu w Niemczech.


Gordon Cooper - Źródło: NASA

Ale to nie wszystko. Astronautą, który również potwierdza, że zaobserwował obcy statek kosmiczny jest Brian O’Leary. Był on związany z projektem NASA, który skupiał się na wysłaniu człowieka na Marsa. Projekt został jednak anulowany, a potem został naukowcem związanym z Cornell University i współpracującym z założycielem SETI, Carlem Saganem. O’Leary znany był z poglądów, wedle których przedstawiciele obcych cywilizacji, od dawna pojawiają się na Ziemi i obserwują nas. Wspierał tym samym teorię Ziemi jako rezerwatu.

Mimo licznych obserwacji i doniesień na temat istnienie życia pozaziemskiego nie zostało oni dotąd potwierdzone ponad wszelką wątpliwość. Naukowcy wciąż poszukują sygnałów z kosmosu oraz prowadzą jego obserwacje próbując odnaleźć dowody na to, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie. Zeznania astronautów, a więc ludzi którzy bądź co bądź najbardziej zbliżyli się do otchłani kosmosu, mają prawo zaskakiwać. Tym bardziej biorąc pod uwagę jak wielu z nich wierzy w istnienie Obcych.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Wiadomo, że UFO istoty

Wiadomo, że UFO istoty istnieją, natomiast sprawa zaczyna być bardziej interesująca jeśli dowiemy się jak to wszystko rozumieć ! Kim są ufonauci, co tu robią i dlaczego tak często nas odwiedzają ! Kto ich nadzoruje ?! Sporo odpowiedzi znajdziecie w tym artykule...

https://popotopie.blogspot.com/2020/05/kosmiczna-bitwa-o-dostep-do.html

Profesor Jacobs od dawna twierdzi "że chodzą pośród nas", ale nie tylko, bo Obcy uczą dzieci hybrydowe jak być podobnym do ludzi w zachowaniu, tak żebyśmy ich nie rozpoznawali !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Lcoyote

Wszystko OK - ale dlaczego

Wszystko OK - ale dlaczego wszystko co komentujesz i linki dajesz odnosi się tak bardzo do chrześcijaństwa, Jezusa i Maryji - wszelkie religie iznstytucjalizowane - to WIELKIE ZŁO niestety

Skomentuj