Brytyjski fotograf wykonał niesamowite zdjęcia UFO

Kategorie: 

(Foto: Jason Reeve)

Fotograf Jason Reeve wykonał niesamowite zdjęcia pokazujące obiekty nieznanego pochodzenia. Zdjęcia powstały z wykorzystaniem 20 minutowej ekspozycji.

 

Zdjęcia pokazują dziwne obiekty w kształcie grzyba wyraźnie odznaczające się jasnością na nocnym niebie. Pan Reeve jest zdeterminowany, aby ustalić, co zarejestrował jego aparat fotograficzny.

 

Obserwacja była przypadkowa, świadek twierdzi, że spojrzał za okno i dostrzegł nienaturalne źródło światła to go zainteresowało a ponieważ jest fotografem i często wykonywał zdjęcia nocnego nieba niewiele myśląc ustawił statyw i wykonał te niesamowite ujęcie.

Jason Reeve twierdzi, że dopiero, gdy zrobił zdjęcie i je przejrzał zdał sobie sprawę, że w istocie były to cztery obiekty a nie jeden. Do zdjęcia użyto aparatu Canon 60D, fakt, iż są one ostre przy 20 minutowej ekspozycji świadczy o tym, iż obiekty te były z pewnością stacjonarne.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika komentator

Dokładnie, już przy 30

Dokładnie, już przy 30 sekundowym naświetlaniu gwiazdy się "rozjeżdżają". Chyba, że pan fotograf używał jakiegoś specjalistycznego sprzętu.... ale wtedy nieruchome "UFA" powinny być rozmyte. Albo nawiązał łączność z "UFAMI" coby wisiały nieruchomo względem jego obiektywu poruszajacego się na specjalistycznym sprzęcie... hehe. Ściema, że aż wstyd dla autora.

Skomentuj