Brytyjski policjant twierdzi, że natknął się na przedstawicieli obcej cywilizacji

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Mieszkańcy hrabstwa Wiltshire w Anglii od dawna niepokojeni są pojawianiem się na miejscowych polach, tajemniczych kręgów i piktogramów. Wydaje się, że nowe spojrzenie na tę tajemniczą kwestię może rzucić zeznanie miejscowego policjanta z Wiltshire, który niedawno opowiedział o dziwnym spotkaniu jakiego doświadczył na miejscu powstania jednego z kręgów.

Policjant postanowił się podzielić opowieścią o tym co spotkało go w jednym z kręgów w zbożu, który odnalazł w okolicach Wiltshire. Wypowiedział się dla lokalnych dziennikarzy, pod warunkiem zachowania anonimowości, z obawy, że może być uważany za nienormalnego i w konsekwencji nawet wydalony z pracy w policji.

Formacje kręgów w zbożu, w okolicy których widziano tajemnicze wysokie istoty

Wszystko wydarzyło się 6 czerwca 2009 roku. Policjant, nie będąc akurat na służbie, mijał okoliczne pola i nagle zobaczył na jednym z  nich coś dziwnego. Zauważył tam jakieś sylwetki przypominające wysokich ludzi. Jak przystało na policjanta, postanowił dowiedzieć się, co się tam dzieje. Gdy zaczął się zbliżać do tych istot, usłyszał dźwięk przypominający trzaski na skutek elektrostatyki. PO chwili stworzenia uciekły z, jak twierdził, niewiarygodną prędkością.

Według policjanta istoty te były ubrane na biało i ich wzrost znacznie przekraczał średnie dla człowieka 180 centymetrów. Mieli też jego zdaniem jasne długie blond włosy. Stróż prawa twierdzi, że po tym spotkaniu, przez jakiś czas narzekał na ból głowy. Jego zdaniem mógł zobaczyć wewnątrz kręgów w zbożu przedstawicieli obcych cywilizacji.

Sensacyjne wyznanie skomentowali już brytyjscy ufolodzy, którzy zgodnie uznali, że policjant widział tak zwanych "nordyckich obcych", którzy w ciągu ostatnich kilku lat byli już widywani w różnych częściach świata. W kontekście zeznań anonimowego policjanta warto zwłaszcza przypomnieć nagranie z przed lat zawierającej świadectwo podobnego spotkania z przedstawicielami tych samych wysokich jasnowłosych obcych. Z wielkim przejęciem relacjonowała to pewna starsza Brytyjka. Uderzające w tych obu opisach jest to, że zdają się dotyczyć tych samych istot. Kobieta wspomina też o "elektrycznym" dziwnym dźwięku, który słyszała w trakcie obserwacji - dokładnie jak w przypadku opowieści policjanta z WIltshire.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika odważniak

Może te rysunki to są jakieś

Może te rysunki to są jakieś klucze naprawcze Ziemi? Słyszeliście o promieniowaniu kształtów? A jeszcze jak mają elektryczne moce, to na pewno te rysunki nie są tylko dekoracją, ale mogą mieć ochronną moc.

Portret użytkownika Boczek

Moim zdaniem jest to porostu

Moim zdaniem jest to porostu bez sensu. Obca cywilizacja  przylatuje na ziemię wydeptywać wzory w zbożu orientując się  w ostatniej chwili ze ktoś się zbliża i uciekać w popłochu jeśli  dolecieli bez problemu na ziemię to na pewno ich technika  przewyższa naszą więc mogliby wysłać jakiegoś drona robota cokolwiek to wszystko nie trzyma się kupy 

Portret użytkownika bb

Powinnisciie przybyć do

Powinnisciie przybyć do Wiltshire i sami zobaczyć te niesamowite, gigantyczne wzory, na własne oczy, z bliska. Może to by skłoniło do refleksji.  Nie znamy wyjaśnienia tej zagadki, a kwestiinowanie  wszystkiegi i bełkotanie trzy  po trzy, na pewno w rozwiązaniu jej nie pomaga.  Gdyby ludzkość maiała tylko takie "tęgie" głowy jak wasze, pewnie ciągle jeszcze mieszkalibyśmy na drzewach.

Portret użytkownika Paweł

hm co do zeznania tej kobiety

hm co do zeznania tej kobiety...sądzę że serio coś zobaczyła,temat warty głębszego poruszenia,w latach 50 często widywano NOLE i ich załogantów np polecam poczytac o fali z Francji z 1954 roku..kiedyś pisał o tym kwartalnik UFO

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj