Brytyjski polityk twierdzi, że Władimirowi Putinowi doradzają obcy

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Simon Parkes, lokalny polityk brytyjskiej Partii Pracy, znowu zaskoczył wszystkich swoimi poglądami na temat przedstawicieli obcych cywilizacji. Stwierdził on publicznie, że problemy na wschodniej Ukrainie są spowodowane pośrednio przez to, że Putinowi doradzają przedstawiciele obcych cywilizacji, których nazywa "Nordykami".

 

Kontrowersyjny 53 latek niejednokrotnie zaskakiwał swoimi opowieściami o licznych kontaktach z obcymi, jakich ma doświadczać od wczesnego dzieciństwa. Niektórzy stwierdzają wręcz, że Simon Parkes ma obsesję obcych cywilizacji.

 

Brytyjczyk twierdzi, że obecne kłopoty biorą się stąd, że Władimir Putin, który był częścią grupy wspieranej dotychczas przez gady - reptilian, postanowił wykorzystać ofertę Nordyckich obcych, którzy zaproponowali mu wyrównanie technologiczne z poziomem amerykańskim. To dlatego nagle na Ukrainie powstał konflikt, który przybrał postać krwawej wojny konwencjonalnej.

 

Oczywiście wszystko to brzmi nieco schizofrenicznie, ale opowieści o obcych mających "nordyckie" rysy przewijają się cały czas. Jeszcze prezydent Eisenhower spotykał się z obcymi i według doniesień świadków początkowo na spotkaniach byli obecni przedstawiciele rasy, której wygląd określano jako "nordycki". Czy to oznacza, że poza naszą normalną walką polityczną mamy do czynienia z budową stref wpływu przez przedstawicieli pozaziemskich ras?

 

 

Zobacz również:

//innemedium.pl/wiadomosc/obcy-moga-wspolpracowac-usa-w-zakresie-transferu-technologii

//innemedium.pl/wiadomosc/swiatowe-rzady-utrzymuja-staly-kontakt-przedstawicielami-obcych-cywilizacji

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Trzy rasy czyli Nordycy,

Trzy rasy czyli Nordycy, reptilianie i szaraki to ci sami, to są demoniczne istoty porywające ludzi i wszczepiające nam implanty !
Przyglądnij się dokładniej swoim bliskim i znajomym. Może ci się wydawać, że znasz ich przejścia i najważniejsze powiązania. Ale czy jest tak naprawdę? Wszakże, zgodnie z moimi badaniami, istnieje ukryty składnik ich życia, z obecności którego nawet oni sami nie zdają sobie sprawy. Podobnie bowiem jak ty sam (a także i ja), oni wszyscy są "nieświadomymi ofiarami powtarzalnych uprowadzeń do UFO", czyli osobami systematycznie uprowadzanymi do UFO bez swojej wiedzy i woli, jednak nie mającymi najmniejszego pojęcia o istnieniu tych uprowadzeń. Nocami, najczęściej pomiędzy 2 a 5 nad ranem, gdy pogrążeni oni są w głębokim śnie, do ich sypialni wnika niewidzialny wehikuł UFO z grupą nieziemsko wyglądających istot. Umieszczają one na stole operacyjnym swego statku zahipnotyzowaną uprzednio przez siebie osobę na jaką właśnie przyszła kolej do uprowadzenia i do eksploatacji biologicznej. Poczym poddają ją różnorodnym zabiegom eksploatacyjnym, o przebiegu których ciągle niewiele nam jeszcze wiadomo. W niemal wszystkich przypadkach zabiegi te są bolesne i upokarzające. Bardzo często też kończą się one zgwałceniem tej osoby przez UFOnautę lub UFOnautkę. Potem, z użyciem specjalnej hipnotyzującej maszyny dokładnie wymazują kluczowe fakty z jej pamięci. Przez to nie jest ona w stanie niczego sobie potem przypomnieć. Ponadto całe uprowadzenie ukrywają poza sztucznie zaindukowanym "snem maskującym". W normalnych więc okolicznościach, po uprowadzeniu pozostaje ofiarze jedynie niewielka migrena, a tylko niekiedy również inne następstwa - np. przesterowanie czy nawet przepalenie któregoś z pobliskich urządzeń elektrycznych.
Kim więc są owe "nieświadome ofiary systematycznych uprowadzeń do UFO"? Ano, do ich grupy należy każdy z nas, włączając w to i ciebie czytelniku, a także wszystkie osoby jakie najbardziej kochasz. Każdy z nas jest bowiem powtarzalnie zabierany na pokład UFO, nie mając o tym najmniejszego pojęcia. Niniejszy zaś rozdział udowodni ci to ponad wszelką wątpliwość. Zabieranie to nie następuje tylko raz w życiu, ale jest powtarzane wielokrotnie i to w sposób wysoce systematyczny. Jak to wynika z moich dotychczasowych ustaleń, dla każdego z nas następuje ono nie rzadzej niż co 3 miesiące. (Niektórzy z nas, włączając w to i mnie, uprowadzani są jednak aż kilka razy na tydzień.) Moje dotychczasowe badania wykazują też, że na pokładzie UFO wszyscy jesteśmy eksploatowani przez okupujące nas wysoko zaawansowane technicznie, chociaż zupełnie upadłe moralnie, cywilizacje szatańskich pasożytów z UFO. Cywilizacjom tym służymy głównie jako dawcy materiału reprodukcyjnego (spermy i ovum), chociaż inne surowce opisywane w podrozdziale U4.1 też są od nas rabowane. Nasza eksploatacja jest podobnie nieludzka i bezpardonowa, jak kiedyś było niewolnictwo i kolonializm, lub jak ciągle jest biologiczne wykorzystywanie naszych zwierząt domowych.
Fakt, że wszyscy jesteśmy powtarzalnie uprowadzani do UFO, można sobie samemu obiektywnie udowodnić. Dowody naszych własnych uprowadzeń do UFO dają się bowiem szybko ujawniać za pomocą procedur rozpoznawczych opisanych szczegółowo w treści niniejszego rozdziału. Procedury te można zapoczątkować znalezieniem u siebie i u swoich bliskich charakterystycznego "dowodu uprowadzeń do UFO", czyli blizny powstającej w efekcie zainstalowania implantu w kości nogi każdego mieszkańca Ziemi. Ten implant w nodze każdego z nas, to rodzaj telepatycznego nadajnika podobnego w działaniu do urządzeń instalowanych przez naszych naukowców w obrożach monitorowanych przez nich dzikich zwierząt. Wygląd oraz położenie tej blizny opisane są szczegółowo w podrozdziale U3.1 niniejszego tomu.
Niestety, wielu hipnotycznie zamanipulowanych przez UFO ludzi nie chce uznać jej wymowy i wmawia sobie oraz innym, że owa blizna została spowodowana czynnikami nie mającymi nic wspólnego z UFO, takimi jak przykładowo przypadkowe skaleczenie w dzieciństwie, ugryzienie psa, czy ospa wietrzna. Stąd, niezależnie od niej, możliwe jest też obiektywne potwierdzenie faktu swego uprowadzania do UFO, za pośrednictwem całego szeregu innych wskaźników, lub poprzez instrumentalne wykrycie momentu w którym owo uprowadzenie następuje. Najprostszym urządzeniem umożliwiającym takie wykrycie uprowadzeń, jest zwykły radio-budzik dostępny w większości sklepów radiowych (patrz podrozdział U3.8). Ponadtu u wielu z nas implant komunikacyjny typu TRI, zainstalowany w naszych głowach przez UFO, też generuje pozytywne wyniki dla tzw. testu MIR (patrz podrozdziały U3.2.1 i N4).
Niniejszy tom monografii [1/4] omawia powody, częstość, historię i następstwa owych nieuświadamianych uprowadzeń ludzi do UFO przez okupujących Ziemię szatańskich pasożytów opisywanych w podrozdziale A3. Ponadto wyjaśnia on procedurę identyfikacyjną i fakty, jakie konklusywnie dowodzą naszego własnego udziału w tych uprowadzeniach do UFO. Dla wszystkich jest więc on rodzajem bicia na alarm. Ilustruje bowiem, że eksploatacja przez UFO dotyka każdego mieszkańca Ziemi, włączając w to i ciebie czytelniku, oraz wszystkich tych których najbardziej kochasz, że sytuacja ludzi jest śmiertelnie poważna, oraz że istnieje niezbędność jak najszybszego rozpoczęcie naszej obrony własnej.
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Portret użytkownika reniferek777@interia.pl

A JAK sie przed nimi

A JAK sie przed nimi obronic???
w obliczu ich poteznie rozwinieta technologia nie mamy zadnej szansy..jestesmy jak krolik w klatce robia co chca z nami a my sie nie bronimy....
bo nie wiemy jak.... niewiem czy wystarczy wysokoswiadomosc i umiejetnosci duchowe (wytworzenie wlasnej tarczy energobiologicznej) ale pewnie dla nich to smieszne...

Portret użytkownika sekator

Tych pejsatych popędził i

Tych pejsatych popędził i pozwolił popełnić samobójstwa. Odebrał im majątki, przeogromne lub zmusił do emigracji!. Tam dożywają, seryjnego samobójcy, lub lub zawałów z pełną niedrożnością aorty!. Najnowszym popędzonym jest Soros, za którym wydano w Rosji list gończy!. Wyobraźcie sobie, spowiadającego się w konfesjonale Trumpa, czy Obamę!. Kiedy spowiednikiem, jest Soros!. On przesłuchuje i on wyznacza pokutę!. I ten amerykański pół Bóg, dostaje kopa od Putina!. Czym odpowie?. Nie ulega żadnej wątpliwości, że sprowokuje wojnę światową. Nie tylko w celu samej czystej depopulacji, lecz także po to, żeby ukarać za zuchwałość, Rosję Władimira Putina!. Zupełnie nieistotne, w której części świata, zapłonie pożoga!. Ona ma ogarnąć cały znany nam świat!...

Portret użytkownika Alefa

 W regresjach Obama wystepuje

 W regresjach Obama wystepuje jako wcielony duch  EN.KI i to jego Annunaki prą do stworzenia NWO
a do pomocy maja calą banksterję talmudyczną  - ostatnio do Parlamentu USAela wparowal  niezapowiedziany,niezaproszony S.Peres  i bepardonowo -jak nie mógłby w Knesecie  - poinstruował zebranych
co powinni zrobic aby napaść na Irak.Zebrani na stojaco oklaskiwali każdą wypowiedź.
W Polsce ten sam osobnik w styczniu 2015 r przy dwoch  redakcyjnych baranach zalecił - wlasciwie powiedzial ze on zmieni- zmianę naszej histori bo jest be,ograniczenia godzin lekcyjnych do jednej klasy w podstawowce.
Wiec nie dziwi mnie ze Putin poszedl na współpracę ,jak mu wwierzę i ciesze się że chce uratować Słowian
przed wymordowaniem przez" węzowe plemie"i ich archonow z pejsami.Jeszcze musi oczyscić z tych zlodzieji
chazarskich rosje i Ukraine a moze uda mu sie i w Polsce.
 
 

Portret użytkownika Polsky

Czy to coś złego że doradzają

Czy to coś złego że doradzają mu obcy? Nic! Jeżeli nie słucha się tego co mówi Bóg w postaci człowieka to może posłucha się tych co mówią prawdę! Nie zupełnie wyglądają tak jak na filmiku wyżej ale dużo podobieństwa jest! Najważniejsze! Statek na którym pracują obcy to statek matka. Ten który przyniósł życie w postaci ssaków na ziemie w środku jest niebiesko a istoty bardzo przypominają ziemian! Statek ten był widziany ze 4 dni temu na niebie około godz. 20.00! Zrzucił on Rosjanom czystą formę istoty, która doprowadziła do ewolucji na ziemi w czasach kiedy rządziły nią gady! Robią to po to żeby uratować Boga, który utkwił w tym wymiarze i nie może się przez reptalian wydostać! Reptalianie nad Bogiem próbują cały czas przejąć kontrolę. Tak to wygląda! Czy im się uda? Jestem pewien że nie! Czy to coś strasznego? Myślę że nie! Skoro nie słucha się Boga w formie jego prawdziwego oblicza to może posłucha się Boga w formie tej który przyniósł tu życie! Czy reptalianie się boją? Oj! Boją się Boją! Słońce się nie obudzi? Nie bo ukochało Boga a czy żywioły się obudzą? Zależy tylko od Boga ale on wyrozumiały jest i każe cierpliwie żywiołom czekać. Będą próby manipulacji ale to reptalianie będą chcieli udowodmić swoją wyższość nad Bogiem! Rzywioły jednak zbyt łatwo nie dadzą za wygraną i się nie dadzą a jeśli się będą budziły to dzięki broni HAARp itd. Więc nie macie się czego obawiać! Uważajcie natomiast na stację rmf.fm bo tam reptalianie znaleźli przyczółek i z tamtąd manipulują wydarzeniami! Oko besti! Mówi wam to coś?

Portret użytkownika reniferek777@interia.pl

Rmf.fm?... ci reptilianie

Rmf.fm?... ci reptilianie ,lepiej ludzie zjednoczmy sie w powazniejszej tematyce jaki jest problem wszczepiania ludziom na sile chipa (biedne filipiny juz zalatwione piescia )... zaczynam rozwazac na powaznie przeniesienie sie w gory gdziec daleko i zyc jak pustelnik na lonie przyrody...tylko pewnie i na mnie znajda sposob

Portret użytkownika Shagrath

Czyżby? Skąd takie

Czyżby? Skąd takie "rewelacje"? Jakieś rozsądne źródło informacji o "statku matce, czystej formie istoty zrzuconej nad Rosją, uwięzionym Bogu, urządzeniu wykorzystywanym przez po i rmf-fm" jesteś w stanie wskazać? Wizje po psylocybkach czy innych "dopalaczach" nie stanowią rzetelnego źródła. Właściwie, to o tych "rzywiołach" też bym się chętnie czegoś więcej dowiedział.

Portret użytkownika aron jasnowidz

gdy w tamtym roku w czerwcu

gdy w tamtym roku w czerwcu ukazał się artykuł na IM o tym że obcy dali ultimatum USA ,ROSJI ,UNII ,wszyscy sie smiali ,oprócz tych co wiedzieli co sie dzieje na swieci i co bedzie sie działo ,teraz keidy dowody na istnienie obcych ,kataklizmy naturalne i systemowy sie nasilaja ,kiedy zło wylewa sie zewsząd ,jedni udają ze nic sie nie dzieje ,inni juz przygotowuja sie na oczyszczanie ziemi ,a teraz widać że zaprogramowanych dzieciaków i dorosłych nie brakuje ,widac że Rosja dzieki temu że przyjeła ultimatum rozdaje karty na swiecie ,że usa które dązyło do wojny zostało pogrzebane susza i sniegiem , Unia która dąży do wojny równiez grzebie sie we własnym pazernym systemie i sie chwieje bo coraz wiecej pańśtw ucieka do Rosji i potajemnie z nia rozmawaija i chca wyjsc z tego bagna jakim jest unia a teraz mamy wiadomosc z kim rozmawia Putin ,Pisałem o tym w tamtym roku juz jakie rasy na ziemi z kim rozmawiaja ,na moim blogu są przekazy od istot pozaziemskich które ,mieszkają na ziemi obok was ,a raczej pod wami ,w ziemi ,,są tez miasta statki które widzimy czasami jak chmury pieknie sie ułoza dookola nich ,wszystko co zaprogramowane umysły ignorują i wysmiewają okazuje sie prawdą ,a to co wam wbili do głowy w szkole , na religii okazuje sie absurdem i kłamstwem ,Oczywiście że Putin korzysta z rad istot pozaziemskich ,ma ich broń ,dlatego wojna totalna do której dązy usa i unia to katastrofa dla ludzi bo zostanie uzyta broń do wypedzania obcych z naszych ciał ,do zabijania sukienek a tu nie wystarczy tylko szczelic w głowe ,stąd macie wysyp broni które ogladaliscie w filmach fantastycznych ale to nie koniec niespodzianek ,wszystko zostanie pokazane ale nie teraz ,Dlaczego? bo wszysko co zło zrzucilibycie na braki obcych ,czyszcząc tym samy swoje ego ,zazdrośc ,zawiśc ,nienawisc itd swoje marne i plugawe uczynki wobec bliżniego ,dlatego obcy rozmwiaja tylko z duszami które są na to gotowe i ktore sa zesłane aby otworzyc nową ere w dziejach ziemi ,Niestety rasy złe sie podzielily i złe które zawsze byly na ziemi ,nordykowie ,rasa szara ,rasy gadzie ,są przy usa i uni ,zreszta patrzycie na obame i nie widzicie ze to nie człowiek ? jak to przeciez macie oczy i co widzicie tylko skóre ludzka a nie widzicie wnętrza ? patrzycie na Kopacz i nie widziecie robota ? bez duszy? kopie człowieka? A Merkel ? włąsnie taki dali wam wzrok i umysł ,programuja was jak chcą ,widzicie to co chca abyscie widzieli i umieracie za ich polityke i karmicie ich swoją nienawiścią ,program wyparcia i ignorancji macie wszczepiony jak wirus ,a gdy pojawia sie prawda która nie miesci sie wam w głowach i w systemie to wspólnie robicie wszystko aby nie przetrwała dlugo na niecie i aby nikt w nią nie uwierzyl .Korzystacie z technologi obcych codziennie ,widzicie postep techniki w ciagu ostatnich lat taki ze nie nadązacie sami z opanowaniem wszystkich nowinek a mimo to uwazacie sie za jedyną rase w kosmosie -- to własnie pokazuje jak wami maipulują ,jak dajecie sie oszukać i jak slepi jesteście na prawde a jak szybko łykacie kłamstwa z tv i z ambony .Wielu z was ma wszczepiony porgram :JAK NIE ZOBACZE TO NIE UWIERZE , sęk w tym że gdy zacznie sie oczyszczanie ziemi  tylko wiara w żródlo da przejscie dalej i tylko w/g niej bedziecie katalogowani ,na razie czekacie na znak taki aby uwierzyć ,tylko co was przekona :WOJNA ,ŚMIERĆ MILOINÓW PO TRZĘSIENIU ZIEMI ,PO POWODZI?  w/g mnie nic was nie przekona ,żadne słowo ,znak ,ale wierze w geniusz Stwórcy i skoro przez ten rok poznałem setki zaprogramownych ludzi i udało sie ich odprogramwoac ,pokazac ze śwait jest inny niz sadzili to moze znak jaki przyślaą odprogramuje też reszte narodu ,a teraz zostało wam tylko negowac takie wiadomosci lub zastanowic sie nad nimi ,bo jesli to prawda ze ma kontakt to co to dla was oznacza?  

Portret użytkownika reniferek777@interia.pl

Dziekuje za ta prawde o

Dziekuje za ta prawde o ktorej piszesz,
szanuje Twoje informacje i prosze o wiecej .
Plejadianie cos wspominali o duzych portalach na wschodzie niewiedzialam ze to w Rosji .
Juz teraz wiem,skad maja tyle cierpliwosci i informuja nas cierpliwie jak przejsc do wyzszej czestotliwosci tym samym polaczyc sie do Universe.To beda swojego rodzaju 'implanty duchowe'' ,dzis jeszcze nie jestem w stanie pojac tego co to znaczy,ale chodzi o to aby stac sie samemu sobie Bogiem i przez to zjednoczyc sie z Nim w zgodzie i prawda z samym Soba,Matka Natura i Wniebowstapionym
Kosciol to jedna wielka manipulacja Illuminatow +reptilian posluzyli sie Bogiem by zwerbowac wiernych,teraz ich chipuja prosto do piekla..... oto wielka ''stolica swieta'' 

Portret użytkownika taght

Taki stek bzdur, że aż nie

Taki stek bzdur, że aż nie wiem do czego się przyczepić, ale by nie było nudno to znalazłem mały błąd w tej powieści sf
 
na moim blogu są przekazy od istot pozaziemskich które ,mieszkają na ziemi obok was ,a raczej pod wami ,w ziemi
 
No to jak to z nimi jest? To są istoty pozaziemskie, naziemskie czy podziemskie?
 
Ja tam wole tworzyć swoją rzeczywistość wokół mnie i bliskich jednocześcnie zdając sobie sprawe z tego, że ta ziemia i wszystko co jest na niej jest mną i to mnie zrodziło. Ja jak i każdy z nas jest owocem a nie tworem. Spójrz w oczy człowieka i znajdź tam siebie i pokochaj siebie tak jak świat cię kocha a żadne obce cywilizacje nie będą mogł ci zrobić najmniejszej krzywdy.

Portret użytkownika spinka

Ta... a Putin to siewca

Ta... a Putin to siewca pokoju i robi to wszystko by cxiebie wyzwolic. Tak jak Hitler wyzwalal w obozach koncentracyjnych. Do ciebie tez potrzebny egzorcysta, ale taki z mlotkiem.

Portret użytkownika owca

SPINKA   Widać, że jesteś

SPINKA   Widać, że jesteś zindroktrynowanym, zaprogramowanym robotem. z pod znaku."NIe Widziałem, NIe uwierze"  Widać, że karmi Cię tym syfem TVN. polsat, tvp.rmf zet itp. .. 
A pojęcie o Hitlerze też widzę, że masz nie wielkie. Czyli To z książek w szkole. 
A szkoła jest machiną do programowania takich jak ty. 
Za to USA i EUROPA jest siewcą pokoju i robi wszystko by ciebie wyzwolic swoja cudowną  demokracją. 
JEst to najbardziej zrąbany ustrój na Planecie, gdzie 51% społeczeństwa może deptać resztę 49% bo większość ma rację, .. phehe.  

Portret użytkownika spinka

Owca, nie jestem wyznawca tvn

Owca, nie jestem wyznawca tvn i tych innych pierdol, ale nikt mi nie powie, ze Putin jest swietym. Morduje dla prestizu, a obcy co niby mieli mu obiecac? Zycie wieczne? jest taki samm jak inni i zganianie winy na ufo jest glupota, bo za moment sie okaze, ze on i jemu podobni jest niewinny. Hitler i Stalin byli zbrodniarzami, tak jak i Mussolioni. Mozesz sobie wyobrazic gehenne w obozach koncentracyjnych, czy juz jestes w swijej domniemanej nirwanie i wszystko masz w d...e?

Portret użytkownika antymosiek

spinka skoro już się tak

spinka skoro już się tak spinasz, spytaj wujka google kto wyrżnął Indian w ameryce północnej, a i jeszcze spytaj jaki to kraj za zgodą swojego króla wymordował kika, a niektóre źródła mówią nawet o kilkunastu milionach ludności Kongo, bezbronnych ludzi pomordowali i ograbili z chściwości i zachłannosci wszędobylscy chrześcijanie. Nie ma znaczenia czy było to wczoraj, piędziesiąt czy sto lat temu, fakt jest faktem, dzis wstydliwym, a takich przykładów ich "dobroci" jest bez liku.Popatrz na tych wiekich siewców pokoju,  którzy tak wspaniałomyslnie i bezinteresownie bronia nas przed okrutnym Putinem i nie tylko, a o których jakos dziwnie nie wspomniałaś. Moze ty też już się znalazłas w swojej domniemanej nirwanie, jeśli tak to dobrze moze ci łuski z oczu spadną... oby 

Portret użytkownika reniferek777@interia.pl

Dziwne ,ze az w oczy kole

Dziwne ,ze az w oczy kole fakt ze to wlasnie USA szuka powodow zeby atakowac kraje ktore postawi za cel... jakos Rosji do Iraku nie ciagnie.....a USA teraz kombinuje jak napasc na Izrael bo to co mu dala unia europejska to juz za malo...teraz beda panstwa poludniowe.Czyli za chwile caly swiat

Portret użytkownika Funky Koval

Akurat na ZminachnaZiemi

Akurat na ZminachnaZiemi pojawił się ciekawy komentarz, jeżeli obcy kierują poczynaniami Putina to Obcy z europy i z USA chcą nas załatwić ! "Polska nie tylko jest policyjna ale chcą nas zniszczyć fizycznie ! Europa masońska i masoneria z USA chcą pod pozorem wojny z Rosją pozbyć się chrześcijańskiej Polski ! Mamy wystarczająco silne dowody, że Polska jest z premedytacją mobilizowana do wojny z Rosją, co stanowi ekstremalne zagrożenie dla naszego bytu narodowego. Niezależnie od poglądów i sympatii politycznych, Polacy muszą przeciwstawić się tej nadzwyczaj niebezpiecznej, nie mającej precedensu w historii Polski, zamierzonej, a także częściowo już podejmowanej, agresji.
U źródeł tej niespotykanej dotychczas w Europie agresji politycznej i militarnej znajduje się koncepcja sterowania konfliktami w celu wzajemnej likwidacji stron sprowokowanych i podsycanych konfliktów. Jest to z jednej strony przejaw iluzji ze strony światowej oligarchii NWO, poszukującej wyjścia z obecnego kryzysu finansowego bez szwanku, a z drugiej strony jest to realizacja założeń współczesnego maltuzjanizmu, czyli dążenia do redukcji populacji ludzi w skali globalnej (akceptacji wszelkich form ludobójstwa). Długotrwały konflikt zbrojny na Ukrainie ukazuje mechanizm realizacji tej koncepcji . Wielka katastrofa humanitarna na Ukrainie powinna stanowić dla Polski memento mori.
Niestety, wpływowi politycy oraz liderzy partyjni (PiS) w Polsce nagminnie ulegają zbrodniczym wpływom prącej do wojny oligarchii światowej. Widać ich usilne starania, aby świadomość Polaków zdominowała rusofobia mająca usprawiedliwić włączenie Polski do wojny z Rosją. Musimy więc stanowczo podkreślić, że rusofobia nie jest lepsza od antysemityzmu !"

Portret użytkownika Polsky

To jest prawda potwierdzam!

To jest prawda potwierdzam! Powstały super szybkie symulatory tak jak prometeusz w krakowie, które są w stanie symulować wydarzeniami na świecie! Pełną kontrolę nad urządzeniem ma rmf.fm i platforma obywatelska. Za sprzedaż urządzeń podobnego typu europie i stanom zjednoczonym Polska dostała ogromną ilość pieniędzy. Stać ich za to prowadzić wojnę z Rosją na Ukrainie a nam wciskają, że "oni szukają miłości w przyszłym życiu". szukają miłości bez Boga! Bo prometeusz czy jak on tam zawany właśnie funkcjonuje dzięki cząsteczce Boga która została skradziona Bogu gdy ten się ukrywał na ziemi w postaci człowieka! Prawda wyjdzie! Najlepszy symulator mają Rosjanie dlatego wszyscy srają po gaciach! Czy Polska jest zagrożona? Ja myślę że nie jeżeli zaczną słuchac Boga!  Nie tych fałszywych mesjaszy z rmf.fm a tego z którego sobie robią pośmiewisko! Nie mają wogóle do niego respektu i poniewierają nim jak szmatą! Bóg jednak cierpliwy jest i wybacza wszystkim oprócz radia i platformie obywatelskiej za zdradę! Tam szukajcie winnych! Chociaż zostanę ponownie zbluzgany to wiedzcie że to co mówię to prawda. Poprostu okradli Boga i stąd całe zamieszanie! Aha najgorsze, że słońce chce się przewymiarować w kobietę dla Boga a reptalianie robią wszystko żeby do tego nie doszło! Dlaczego? Nie wiem! Być może chcą ją rozwścieczyć! Wierzcie mi że do tego nie dojdzie "miłość cierpliwa jest łaskawa jest" Więc spokojnie. Poczekamy jak będzie się akcja rozwijać! Najważniejsze żeby nie było konfliktu zbrojnego a wszystko zależy od rmf.fm bo to oni traktują Boga jak szmatę! Wiszą mu kasę! to takie najnowsze doniesienia z frontu! Smile Powaznie! teraz akcja jest skoncentrowana wokół rmf.fm. Cała! Cały świat im patrzy na ręce! Cały! Jak traktują nieludzko osobę która dała nowy wymiar maszynie!

Portret użytkownika Xystos

Rosjanie byli dluzej i

Rosjanie byli dluzej i bardziej gnebieni przez Polaków niz odwrotnie
ale Rosjanie to dobry i przyjazny nam naród i raz jeszcze wyzwoli Polske
tym razem od dyktatu jewrejów i ich polskich dupolizajów .. a puzniej
nastapi wieczny pokój miedzy Slowianami
germanców przegoni sie za Labe a jewrejów na Synaj i niech tam medytuja
przez 40sci lat moze Egipcjanie sie ulituja i pozwola im cegly lepic ...

Portret użytkownika Cabaj

Czy przedstawiciele obcych

Czy przedstawiciele obcych cywilizacji stworzyli religie?bo religia to wymysl idealny, twor geniuszy(obcy czy ludzie?). Oparta na strachu przed kara za grzechy dała swoim pracownikom prawo rozgrzeszania. Do tego zawiła mistyka nie do pojecia jak Sw. Trójca oraz proste cuda trafiające do każdego. A takze bogactwo, przepych, złoto, rzezby, ornaty, obrazy, klejnoty czyli wladza. A wszystko oparte na ciagłym przyznawaniu sie do grzechu i prośbie o wybaczenie. Co za fenomenalna znajomość psychiki ludzkiej. Ludzie wierzacy maltretowani przez wieki strachem pokutujac zaplacili rozumem. Teraz stoją jak bezwolne zombi i sluchają pracownika doskonalej firmy.

Portret użytkownika Xystos

to bardzo prawdopodobne,w

to bardzo prawdopodobne,w takim razie trzeba sie trzymac w bardzo bliskiej
komitywie i przyjazni krajanskiej z Wujkiem Wladimirem
.. zwlaszcza gdy sie ma armie z 33 000 karabinow dowodzana przez 2 000 gen.
zydowskiego pochodzenia ..i cale media TVPiPR - niezapomnijcie hasla

TELEWIZJA KLAMIE i inne scierwomedia tez !

Portret użytkownika Aszasz

I dlatego Putin miał rację

I dlatego Putin miał rację kiedy mówił że na Ukrainie nie ma rosyjskich wojsk. To "nordyki"! A ci co posądzają Europe o brak jaj teraz już pewnie rozumieją, że NATO i UE nie zaatakują obcych okupujących wschodnią Ukrainę ponieważ nie wiedzą jak walczyć z obcymi i nie mają pojęcia jakimi mocami obce czołgi dysponują. A nóż z za gór wyskoczy szwadron śmiercionośnych latajacych talerzy? Według tego anglopolityka jesteśmy świadkami najcięższej bitwy cywilizacji oraz raz. Jesteśmy świadkami "inwazji z kosmosu" Smile

Portret użytkownika reniferek777@interia.pl

Nordyki poswiecili

Nordyki poswiecili ukraine?
Serce sie rwie jak sie widzi tych niewinnych ludzi zabijanych .... mam nadzieje ze sytuacja na ukrainie to tylko ich wstawka holograficzna ,jesli nie to Nordycy sa jak ludzie ,dobrzy,zli,bestialscy, a ich wymiar jest tak wysoki ze posuwanie sie do zabicia czlowieka i wogule istoty zywej to hanba i wstyd...

Portret użytkownika Kazek12

Politycy angielscy i

Politycy angielscy i amerykańscy nie widza innych mozliwosci, jak decyuzje Putina ubrać w doradzanie obcych, a przecież to o nich i o Amerykanach, syjonistach, piosze David Icke w swoich książkach, że sa prowadzenie przez  Reptilian i hybrydy ludzkie i Reptilian.

Portret użytkownika ArDoR

Są rzeczy o których się

Są rzeczy o których się fizjologom nie śniło Wink więc nie ma co ostatecznie wyrokować, skoro się nie ma dostępu do globalnego strumienia wiedzy.
Wpływ na naszą cywilizację, poprzez cywilizacje z pozostałych galaktyk występuje choćby z tego względu że "podnosząc" własne wibracje, możemy łączyć się z takim "kosmicznym Internetem" i czerpać z dostępnych tam informacji (inspirować się)...
Zabawne jest to, że Ziemianie powszechnie uważają, że są sami w kosmosie a przez to wydaje im się że są pępkiem wszechświata... podczas gdy w istocie jesteśmy jedną z mmilionów cywilizacji, mających możność rozwijajać się we wszechświecie.
Rzecz w tym że tak jak nie jesteśmy sami i zasadniczo nie mamy tu wyboru, dzielimy tą przestrzeń z innymi, i to na bardzo przyziemnym poziomie, bytując w bezpośredniej bliskości ze światem flory i fauny.  A poosiada ona cechy które potrafią zadziwić każdego kto się w temat zagłębi. Już przez pryzmat tego, każdy badacz powinien wypełnić swój umysł pokorą wobec niezmierzonej mądrości i harmonii stworzenia...
Rozwój jest pewnego rodzaju imperatywem, rzeczą nieodzowną dla każdego systemu i ekosystemu, bez względu czy przejawia cechy regresywne czy progresywne, wzbogaca świadomość (głównie kolektywną) i nie warto wartościować doświadczeń na pozywtywne czy negatywne.  Ostatecznie bowiem zasilą one kolektywne pole morficzne, dając możliwość uczestniczącym w tym kolektywie jednostkom czerpać z tego "banku informacji" poprzez rezonacje z nim w polu serca.
Tak jak wszechświat mieści w sobie miriady cywilizacji, dając im możność doświadczania niezliczonych możliwości samokreacji, analogicznie daje czas i miejsce jednostce by wybierała czego chce "lokalnie" tu i teraz doświadczać.
Przekonałem się osobiście, że to co zaprząta ci umysł, po pewnym czasie (zależnym od włożonej w to energii) zostanie wykreowane (zmaterializowane) choćby nie wiem jak było niesamowite.Zatem warto przemyśleć sobie raz jeszcze, i jeszcze, użyć metod by z dystansu na trzeźwo i przytomnie skonstatować czym zasila się ów kolektyw, by poniekąd mieć przedsmak tego co już niebawem będzie naszym fizycznym udziałem.
Podsumowując ten może niezbyt czytelny przekaz, spytam retorycznie: czy będąc cząstką stwórcy, który powołując nas do życia, na swój obraz i podobieństwo to czyniąc, zasadniczo wkładał by w naszą naturę jakieś ograniczenia, upośledzając niejako swoje dzieło? Mam wrażenie że takie  działanie, celowe i z rozmysłem, oznaczało by że Twórca nie zasługiwał by na szumne miana stworzyciela nieba i ziemi, gdyż jakakolwiek sabotująca myśl i czyn, ujmowała by tak dziełu jak i Twórcy. Przekonany jestem że ta zasada multiplikuje się w systemie fraktalnym, a drobna cząstka jest hologramem całości. To tylko percepcja jednostki, jeszcze niepełna, sprawia że nie rozumiejąc zamysłu, kwestionuje mądrość twórcy i doszukuje się wad w jego kreacjach.
Nawiązując jeszcze do artykułu, kontakt twórcy z jego dziełem nigdy nie zanika, gdyż tworząc coś, zwłaszcza dając komuś życie, na zawsze jesteśmy z tym/nim połączeni, tak więc energetycznie i morficznie, kontakt nigdy nie ustaje.To dlatego tak łatwo go nawiązać, jeśli się sięgnie po odpowiednie narzędzia… które mamy pod ręką cały czas.
 
 

Portret użytkownika szumigaj

cytat Nie masz racji. Postęp

cytat Nie masz racji. Postęp techniczny powinien pokazać niedowiarkom, że możliwości techniczne innych cywilizacji są przeogromne i mogą zostać wykorzystane gdy okaże się, że droga prowadzi nad przepaść. Wrogowie ładu na Ziemi szukają sposobów na ograniczenie dostępu do technologii co ma przekładać się na ograniczone działanie wysłanników obserwatorów ale przez wieki ciemności radzono sobie z problemem braku urządzeń technicznych więc i dziś jest to nie problem a jedynie pewnego rodzaju komfort. Co do ograniczeń, człowiek musi nauczyć się gdzie kończy się jego władza.

Portret użytkownika antifa

Co za idiotyczny nawiedzony

Co za idiotyczny nawiedzony bełkot. Kolejny kundel arona jasnowidza?. Ćpałeś domestos czy może kreta wciągałeś nosem bo mama zapomniała postawić na wyższą półkę żebyś nie brał? Z takimi kazaniami to możesz śmiało paradować w paraolimpiadzie jako klaun niższej kategorii. Obciach totalny.

Portret użytkownika ArDoR

Fajnyś... też Cię

Fajnyś... też Cię kocham.
Domestosa jeszcze nie próbowałem... używam pola morficznego i od razu wyczuwam które rzeczy mi służą a które zgoła nie.
Dzięki za to sformułowanie "bełkot", teraz wiesz jak odbiera nas typowy przedstawiciel bardziej zaawansowanej cywilizacji. Umysły ziemian jest zaszumiony, rozemocjonowany, niezfokusowany na meritum i bez prostych sformułowań w stylu "czad", "mega", "wypas", raczej trudno skupić uwagę przeciętnego, współczesnego ziemianina na przekazie.
Przy pierwszym semantycznym schodku, potyka się on, wylewając na adwersarza kubeł pomyj które zawsze ma na podorędziu. Tak się składa że ja nie widzę problemu żeby pomyje te wyczyścić z tych "schodków", coby następni bardziej ogarnięci nie musieli mieć baczenia na to czym zapaskudziłeś pole morficzne wokół mojej, a zwłaszcza swojej osoby.
Naprawdę szkoda wielka że statystycznie nie dorastamy do pięt pozaziemskim cywilizacjom, merytorycznie nie stanowimy dla nich partnerów do jakichkolwiek kontaktów. Pierwsza nasza irytacja przy natrafieniu na kulturową przepaść, wypełnione uprzedzeniami i lękiem przed tym co obce i nieznane serce, sprawia że kontakt z nami musi być dla NICH prawdziwą katorgą energetyczno-mentalną.Tymbardziej ich wysiłek zasługuje na uznanie, że próbują, mimo że postępy jakie robimy są mikroskopijne, rozłożone w czasie na wieki całe...
Dlatego nie ustawaj przyjacielu w pracach nad sobą, bo przyjdzie kiedyś taki piękny dzień, że ogarniesz w końcu to, po co tutaj jesteś i kim w istocie jesteśmy wszyscy dla siebie...
 

Portret użytkownika ArDoR

Lubię zaglądać w komentarze

Lubię zaglądać w komentarze na IM. Skupiła się tu całkiem spora grupa "ogarniętych" osób. To niesamowicie inspirujące poczytać co myślą inni w tak rozległych tematach. To taka zwerbalizowana forma pola morficznego, którego nie trzeba otwierać sercem, wystarczy przytomny wzrok i otwarty umysł. To nie przypadek że Internet się pojawił na tej planecie.Nie przypadkowe jest też to że pojawił się ten portal. Moim zdaniem i w jednym i drugim, swoje długie palce maczali kosmici!!! Rezonując tutaj wspólnie, tkamy egregor archetypiczny, który ułatwia kolejnym poszukiwaczom dziedziczyć utworzoną wcześniej klasę obiektów...
 

Strony

Skomentuj