Brytyjski psycholog twierdzi, że w samej Wielkiej Brytanii istnieje 15 tysięcy wampirów

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Brytyjskie media rozpisują się na temat dziwacznego oświadczenia złożonego przez uznanego psychologa dr Emyra Willamsa. Twierdzi on, że na świecie istnieje tajna organizacja zrzeszająca ludzi, którzy piją krew innych ludzi.

 

Tajna "podziemna sieć" wampirów jest bardzo dobrze zorganizowana i w samej Wielkiej Brytanii jest 15 tysięcy osób pijących krew. Co więcej z jego słów wynika, że jest też przynajmniej dwa razy tyle osób, które dobrowolnie pozwalają im pić swoją krew.

 

Brytyjski naukowiec fascynuje się tematem wampiryzmu. Umieścił on w sieci specjalną anonimową ankietę i ma nadzieje, że wypełni ją przynajmniej część z członków tej dziwnej subkultury. Istnieją tam ponoć specjalne zasady co do tego, kto może, a kto nie może oddawać swojej krwi do picia.

 

Dawcy są nacinani w ściśle określonych miejscach, a "wampiry" mogą spożyć tylko ograniczoną ilość płynów ustrojowych. Psycholog oświadczył, że nie chce stygmatyzować tych ludzi, ale interesuje się nimi z powodów naukowych.

 

Jego zdaniem kult wampiryzmu nosi znamiona wierzenia religijnego i dla wielu z praktykujących określa ich sposób na życie. Niestety ludzie ci stanowią bardzo hermetyczną grupę i mimo, że występują podobno w każdym kraju zachodnim, nie jest łatwo do nich dotrzeć.

 

Zatem jeśli jesteś jednym z nich i jako tako znasz język angielski, możesz odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie swoich wampirycznych skłonności.

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Tajne organizacje nasladują

Tajne organizacje nasladują te istoty !!! Wogóle tajne organizacje wyznające istoty demoniczne są sterowane przez tzw. "kosmitów" ! Oni niszczą naszą kulturę, obyczaje, wiarę, starają się otworzyć przejścia innowymiarowe by te istoty się dostały w pełni do tej rzeczywistości, jednym ze sposobów jest aborcja dzieci nienarodzonych, temat znany wszystkim interesującym się starożytnymi metodami kontaktu z demonami. Polecam najnowszy wpis na blogu znanego ufologa Arkadiusza Mizagi:
[...]Przypadek okaleczenia i morderstwa osoby związanej z UFO nie jest odoobniony. Cliff Stone zauważa, że: "są relacje mówiące o obcych statkach, które porywają dusze (...). Z kilku rozwijających się krajów nadeszły raporty mówiące o grasujących tam wampirach. Nie znaczy to oczywiście, że są to ożywieni nieboszczycy, ale obce istoty maskujące się pod tą postacią. Przypadki okaleczeń, które miały miejsce w stanie Montana, związane są z czymś, co było określane jako "Wielka Mama", która była ogromnym światłem obserwowanym na niebie kilka razy w rejonach, w których dochodziło do przypadków okaleczeń bydła. W Nowym Meksyku znaleziono na bydle w promieniach ultrafioletowych pewne znaki, takie same jak na bydle, które zostało okaleczone, jak gdyby zostało oznakowane. A same okaleczenia. Wiążą się one bardzo  blisko z okaleczeniami, z jakimi mamy do czynienia w przypadku odprawiania różnych obrzędów satanistycznych. Kiedy porównujemy z tym okaleczenia ludzi, okazuje się, że w obu przypadkach występują cechy wspólne (...). Istnieją relacje mówiące o okaleczeniach ludzi, tak... przez UFO. Żywią się naszym strachem. Starają się doprowadzić nas do stanu strachu, ponieważ to stanowi ich duchową strawę". Stone trafnie powiązał okaleczenia ludzi przez UFO z okaleczeniami bydła. "Kilka lat temu inne miasto położone w stanie Ceara, Pacajus, stało się miejscem odwiedzin UFO, w czasie których, podobnie jak to było w stanie Para, nieznane obiekty latające atakowały przebywających w odosobnionych miejscach ludzi i wysysały z
nich krew, zostawiając na miejscu zdarzenia martwe ciała. Mieszkańcy tamtych okolic nazwali je "chupa-chupas", co znaczy "krwiopijcy", zaś miejscowe gazety miały przez długi czas o czym pisać". Już ponad trzysta lat temu Robert Kirk opisał podobne przypadki uprowadzeń ludzi, które miały miejsce w Wielkiej Brytanii. Polegały one na "przeklętych praktykach złych aniołów, ich wysysaniu krwi i ducha z ciał czarownic, które zmieniały się w rezultacie w zdeformowane i wysuszone truchła, aby odżywiać nimi swoje własne ciała lub pojazdy, pozostawiając po sobie to, co nazywamy "wiedźmowym znamieniem". Co ciekawe, osoby, które miały kontakt z UFO mają też często na swoim ciele charakterystyczne znamiona; np. jedno z nich w kształcie odwróconego krzyża.[...]
http://arekmiazga.blogspot.de/2014/05/ufo-zjawisko-fizyczne-czy-duchowe-cz-1.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Fanka1

Stewart Swerdlow, postać

Stewart Swerdlow, postać bardzo kontrowersyjna. Sfilmowana w NTV rozmowa p. J. Zagórskiego z p. E.Wierzbicką cz. 3 na temat książki Swerdlowa na YT pod tytułem: "Niebieska krew, prawdziwa krew...", cz. III - Ewa Wierzbicka - 26.07.2013.
Tylko dla ludzi dorosłych o mocnych nerwach. Wątki o rytuałach ok. 7 min i dalsze oraz ok. 33 min. i dalsze. 

Portret użytkownika Zenek

  Przetaczanie krwii

 
Przetaczanie krwii zwłaszcza dzięcecej czy z dziewic to stary i znany sposób na sztuczne podtrzymywanie życia żydowskich satanistycznych trucheł. Tak podtrzymywano życie janowi pedofilowi 2, tak podtrzymywane jest życie obecnej francy i pewnie także "setkom" innych nosicieli reptyliańskiego egregora w sobie. Faktem tez jest iż dranie te poszukuja określonej "krwi", określonego genomu przez co  co jakiś czas przez internet przewalają się "darmowe" akcje czy to odawania krwii jak to robi zdradziecki caritas czy badania swoich przoków o czym ktoś tu na portalu pisał... szukają idealnego żywiciela.... bo przecież nie potomków kozoje**y dawida...

Portret użytkownika Max77

Przetaczanie krwi, o którym

Przetaczanie krwi, o którym piszesz nie koniecznie musi byc związane z satnizmem. Całkiem nie dawno odkryto pewien składnik osocza - białko ekspeymentując na zwierzętach konkretnie na szczurach odpowiedzialne za zdrowie witalność i siłę. Przetaczano krew starym szczurom mającym 2 lata krew z osobników mających 3 miesiące. Co się okazało siła witalność inteligencja wzrastała o ok 50 %. Najprawdopodbniej ten sam efekt będzie u ludzi. Ot i całą tajemnica.

Portret użytkownika Takitam

W ubiegłym roku w naszej TV

W ubiegłym roku w naszej TV (nie pamiętam na jakim kanale) był program na temat takiej grupy poje...ców pijących krew w Polsce. Były nawet wywiady z wywiady z nimi, z policjantami i psychologami. Upuszczają sobie krew i piją to rytualnie, z tym że każdy z nich nie pije swojej krwi tylko pije krew "współbraci". Policja miała wiele zgłoszeń, ale nic nie może zrobić z powodu braku przestępstwa. Żadne prawo nie zabrania bowiem picia ludzkiej krwi. No i się bezkarnie dożywiają. Ten świat naprawdę robi się już chory.

Strony

Skomentuj