Na brzozie pojawiły się cudowne obrazy, a ludzie zaczęli się do nich modlić

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W miejscowości Burmakino w Rosji, odkryto nową atrakcję, która przyciąga codziennie wielu wiernych z miejscowej Cerkwi. Na jednej z lokalnych brzóz w dwóch miejscach pojawiły się obrazy przypominające święte ikony.

 

To co widać na pewno to dwa wizerunki na jednym pniu drzewa. Nie trzeba dużo wyobraźni, aby zobaczyć w tym przynajmniej zarysy postaci. Nie widać jednak śladów, które potwierdzałyby, że nie są to twory naturalne.

[ibimage==23007==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Większość mieszkańców przychodzi do cudownej brzozy i widząc dwie rzekome ikony, modli się do nich. Moskiewska Cerkiew nie wyklucza, że może w przyszłości powstanie tam sanktuarium. Tego domagają się już teraz wierni.

 

Aby jednak uznać cud konieczne są dłuższe badania. Z opowieści miejscowych, oba dziwne znamiona pojawiły się na brzozie nagle i wcześniej nic w tym miejscu nie było. Nie można jednak traktować tego jako pewnej informacji.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus

Patrzę i patrzę i widzę

Patrzę i patrzę i widzę obcięte konary drzewa z wystrugana powierzchnią obcinki. A wśrodku najzwyklejszy chory rdzeń odciętego konara... Tylko czekać jak jakaś wydzielina grzybicza zacznie się z tego rdzenia sączyć i rzucać wiernych na kolana przed łzami świętych wyobrażeń.
 Boszsz... co za ciemnota ludzka.. I jak tu walczyć o taką rasę?

Einstein - Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej.

Strony

Skomentuj