Na brzozie pojawiły się cudowne obrazy, a ludzie zaczęli się do nich modlić

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W miejscowości Burmakino w Rosji, odkryto nową atrakcję, która przyciąga codziennie wielu wiernych z miejscowej Cerkwi. Na jednej z lokalnych brzóz w dwóch miejscach pojawiły się obrazy przypominające święte ikony.

 

To co widać na pewno to dwa wizerunki na jednym pniu drzewa. Nie trzeba dużo wyobraźni, aby zobaczyć w tym przynajmniej zarysy postaci. Nie widać jednak śladów, które potwierdzałyby, że nie są to twory naturalne.

Większość mieszkańców przychodzi do cudownej brzozy i widząc dwie rzekome ikony, modli się do nich. Moskiewska Cerkiew nie wyklucza, że może w przyszłości powstanie tam sanktuarium. Tego domagają się już teraz wierni.

 

Aby jednak uznać cud konieczne są dłuższe badania. Z opowieści miejscowych, oba dziwne znamiona pojawiły się na brzozie nagle i wcześniej nic w tym miejscu nie było. Nie można jednak traktować tego jako pewnej informacji.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus

Patrzę i patrzę i widzę

Patrzę i patrzę i widzę obcięte konary drzewa z wystrugana powierzchnią obcinki. A wśrodku najzwyklejszy chory rdzeń odciętego konara... Tylko czekać jak jakaś wydzielina grzybicza zacznie się z tego rdzenia sączyć i rzucać wiernych na kolana przed łzami świętych wyobrażeń.
 Boszsz... co za ciemnota ludzka.. I jak tu walczyć o taką rasę?

Einstein - Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej.

Portret użytkownika stavros

 Niedlugo newsem dnia bedzie

 Niedlugo newsem dnia bedzie wizerunek Jezusa na krowim placku, znaleziony w okolicach Jasnej Gory... W sumie jeden ciul jak sie czyta dla samego czytania... Inni pisza dla samego pisania. Calkiem fair.

Portret użytkownika antoni pustelnik

Zibi, zibi, ty wszędzie

Zibi, zibi, ty wszędzie widzisz te mordy diabeliczne ja nie wiem czy ufonauci diabeliczni manifestują tak swoją obecność, myślę że ich obecność jest raczej widoczna w działaniach żydowskich polityków.