Buddyjscy mnisi ekshumowali zwłoki swojego mistrza, to co zobaczyli mocno ich zaskoczyło!

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Luang Phor Pian, byddyjski mnich który zmarł 16 listopada w wieku 92 lat. Jego uczniowie, ekshumowali ciało mistrza w zeszłym tygodniu, jednak na zdjęciach z miejsca tradycyjnej buddyjskiej ceremonii widać, jak Luang Phor Pian zdaje się uśmiechać.

Mnich, który później został zmumifikowany, zmarł w Bangkoku w Tajlandii. Spędził on większość swojego życia jako znany duchowy guru w Lopburi. Mnisi ekshumowali ciało swojego nauczyciela, aby ubrać go w czyste ubrania. Kiedy ciało starca zostało wyciągnięte z trumny, jego zwolennicy byli zszokowani. Luang Phor Pian wydawał się „być zastygniętym w czasie” z uśmiechem na twarzy.

Według nich, spokojny wyraz twarzy Luang Phor Piana oznacza, że był on w stanie osiągnąć Nirwanę. Jego zwolennicy będą modlić się za niego aż do ceremonii ostatniego spoczynku w setnym dniu po śmierci. Niezwykły stan w jakim odnaleźli swojego mistrza dał im nadzieje na to że wreszcie odnalazł spokój do którego dążył za życia.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

No widzita? Nastepna religia

No widzita? Nastepna religia wielbicieli trupów... ! Zupełnie jak ta chrześcijańska.. Wyznacznikiem religii Szatana jest wielbienie śmierci, kanibalizmu i zzombienia, czyli zmarwychwstania!

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika pilippek

tallin wzial artykul z

tallin wzial artykul z wczorajszego onetu... z tym ze artykuł był o czym inny bo był nawet CIEKAWY a  co zrobil tallin? tallin napisał o rzekomym usmiechu i szoku mnichów.... japierdole... człowieku ale ty jestes biedny umysłowo...sorry ale czy ty w ogole jestes zdrowy umysłowo czy jakieś uposledzenie jednak? moze powiedz czytelnikom ze masz jakis niedorozwój, uposledzenie, chorobę , matka cie upuscila lub inny wypadek miales  - cokolwiek co by cie tlumaczyło choc troche no i przynajmniej byśmy jako czytelnicy wtedy rozumieli...

Portret użytkownika ono mat opeja

1. Usmiechu tu nie widac,

1. Usmiechu tu nie widac, jedynie stezenie posmiertne. Niszczejace uzebienie powoduje zapadanie sie policzkow i naciaganie ich. Kazdy patolog to potwierdzi. Czaszka ludzka tez sie "usmiecha"... w Nirwanie.

2. Jakies ostatnie zdjecie z przed pochowku?

 

Skomentuj