Być może najstarsze piramidy świata odkryto na Alasce

Kategorie: 

Źródło: scienceray.com

Grupa turystów twierdzi, że odnalazła przypadkiem przynajmniej dwie starożytne piramidy. Udało się tego dokonać, gdy stopniał lód i śnieg. Odkrywcy twierdzą, że budowle zarówno rozmiarami jak i wykonaniem przypominają piramidy egipskie.

 

Czy to możliwe, że Alaska gości najstarsze piramidy wykonane przez człowieka? Jeśli tempo topnienia nie zmaleje to wkrótce mogą zostać odnalezione kolejne starożytne budowle. Zespół, który odnalazł dwie piramidy twierdzi, że wyraźnie widać na razie tylko górną część piramid a podstawy wciąż skrywane są pod lodem lub zamaskowała je erozja.

[ibimage==15397==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Piramidy z Alaski według istniejącej wiedzy historycznej nie mają prawa istnieć. Najwcześniejsza kultura amerykańska nazywana jest kulturą Clovis. Jej przedstawiciele teoretycznie dotarli do Ameryki przez Cieśninę Beringa, która 10 do 12 tysięcy lat temu umożliwiała przejście z Eurazji do Ameryki. Nie ma jednak żadnych doniesień, aby kultura Clovis pozostawiła po sobie jakiekolwiek megality a tym bardziej piramidy.

 

Łatwiej, zatem od razu uznać, że nie są to żadne piramidy, bo przyjęcie, że mogą nimi być otwiera całą sekwencję pytań, które musza być zadane. Być może piramidy te są pozostałością po dawno zapomnianej cywilizacji, po której nie został nawet ślad w przekazach historycznych.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Gdy by te niby piramidy

Gdy by te niby piramidy skrywały jakąć nie samowitą tajemnice odnosnie kosmitów lub coś podobnego to służby specjalne by się tym zajeły i gówno byśmy o tym usłyszeli.Każdy rząd chciał by mieć taką kosmiczną technologie i zrobił by wszystko żeby sprawę nie nagłaśniać wiec nie wierzę że to są jakieś super piramidy.Naprawcie ta captche!10 razy wpisuje ją i nadal że niepoprawnie.

kolo21

Portret użytkownika Lucifer

Aby zweryfikować te

Aby zweryfikować te informacje, autorzy tych rewelacji, powinni podać współrzędne tych budowli.
Można by wtedy sprawdzić, czy to faktycznie piramidy które są częścią wielkiego Projektu Smile

Portret użytkownika Pacal

Jakiego znowu "Projektu"? I

Jakiego znowu "Projektu"? I czemu jeden? Może takich "projektów" było parę? Nierch poprzypuszczam: "egipski", "chiński" i "amerykański" oczywiście!
Ja też lubię baśnie i marzy mi się odkrycie Projektów: atlantydzkiego i lemuriańskiego.
Widzisz, ze nawet na tym poziomie abstrakcji i dowołania do hipotetycznych odległych epok, takiech "Projektów" moze być co najmniej dwa?
Więcej wyobraźni, jeżlei juz decydujemy sie podążać tą drogą a nie trzymania się sprawdzonych naukowo faktów!
/bajki lubię ogromnie.../ Biggrin

Portret użytkownika Lucifer

Projekt Zabezpieczający tzw.

Projekt Zabezpieczający tzw. sieć geomagnetyczna. Każda z piramid jest ogniwem tego systemu. Wielka Piramida Jest "WŁĄCZNIKIEM". Według mnie w Piramidzie Łamanej znajduje się to, czego szukają Ludzie z Projektu Cheops. Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości że Piramidy nie zostały wybudowane przez Ludzi. Precyzja i skomplikowanie tych urządzeń Technicznych, jest nie do opisania. Istoty które to stworzyły przewyższają naszą cywilizację o co najmniej kilkanaście tysięcy lat.

Portret użytkownika jaro

Kolejne piramidy... pewnie

Kolejne piramidy... pewnie podobne do tych na antarktydzie;)
Wszystko sie zgadza!!!!  Oprocz zimnego piwa( w tej siatce)  i troche deszczowki,
wlasnie tych piramid mi brakowalo, aby zrozumiec wszechswiat.

Strony

Skomentuj