Być może najstarsze piramidy świata odkryto na Alasce

Kategorie: 

Źródło: scienceray.com

Grupa turystów twierdzi, że odnalazła przypadkiem przynajmniej dwie starożytne piramidy. Udało się tego dokonać, gdy stopniał lód i śnieg. Odkrywcy twierdzą, że budowle zarówno rozmiarami jak i wykonaniem przypominają piramidy egipskie.

 

Czy to możliwe, że Alaska gości najstarsze piramidy wykonane przez człowieka? Jeśli tempo topnienia nie zmaleje to wkrótce mogą zostać odnalezione kolejne starożytne budowle. Zespół, który odnalazł dwie piramidy twierdzi, że wyraźnie widać na razie tylko górną część piramid a podstawy wciąż skrywane są pod lodem lub zamaskowała je erozja.

Piramidy z Alaski według istniejącej wiedzy historycznej nie mają prawa istnieć. Najwcześniejsza kultura amerykańska nazywana jest kulturą Clovis. Jej przedstawiciele teoretycznie dotarli do Ameryki przez Cieśninę Beringa, która 10 do 12 tysięcy lat temu umożliwiała przejście z Eurazji do Ameryki. Nie ma jednak żadnych doniesień, aby kultura Clovis pozostawiła po sobie jakiekolwiek megality a tym bardziej piramidy.

 

Łatwiej, zatem od razu uznać, że nie są to żadne piramidy, bo przyjęcie, że mogą nimi być otwiera całą sekwencję pytań, które musza być zadane. Być może piramidy te są pozostałością po dawno zapomnianej cywilizacji, po której nie został nawet ślad w przekazach historycznych.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Gdy by te niby piramidy

Gdy by te niby piramidy skrywały jakąć nie samowitą tajemnice odnosnie kosmitów lub coś podobnego to służby specjalne by się tym zajeły i gówno byśmy o tym usłyszeli.Każdy rząd chciał by mieć taką kosmiczną technologie i zrobił by wszystko żeby sprawę nie nagłaśniać wiec nie wierzę że to są jakieś super piramidy.Naprawcie ta captche!10 razy wpisuje ją i nadal że niepoprawnie.

kolo21

Portret użytkownika Lucifer

Aby zweryfikować te

Aby zweryfikować te informacje, autorzy tych rewelacji, powinni podać współrzędne tych budowli.
Można by wtedy sprawdzić, czy to faktycznie piramidy które są częścią wielkiego Projektu Smile

Portret użytkownika Pacal

Jakiego znowu "Projektu"? I

Jakiego znowu "Projektu"? I czemu jeden? Może takich "projektów" było parę? Nierch poprzypuszczam: "egipski", "chiński" i "amerykański" oczywiście!
Ja też lubię baśnie i marzy mi się odkrycie Projektów: atlantydzkiego i lemuriańskiego.
Widzisz, ze nawet na tym poziomie abstrakcji i dowołania do hipotetycznych odległych epok, takiech "Projektów" moze być co najmniej dwa?
Więcej wyobraźni, jeżlei juz decydujemy sie podążać tą drogą a nie trzymania się sprawdzonych naukowo faktów!
/bajki lubię ogromnie.../ Biggrin

Portret użytkownika Lucifer

Projekt Zabezpieczający tzw.

Projekt Zabezpieczający tzw. sieć geomagnetyczna. Każda z piramid jest ogniwem tego systemu. Wielka Piramida Jest "WŁĄCZNIKIEM". Według mnie w Piramidzie Łamanej znajduje się to, czego szukają Ludzie z Projektu Cheops. Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości że Piramidy nie zostały wybudowane przez Ludzi. Precyzja i skomplikowanie tych urządzeń Technicznych, jest nie do opisania. Istoty które to stworzyły przewyższają naszą cywilizację o co najmniej kilkanaście tysięcy lat.

Portret użytkownika jaro

Kolejne piramidy... pewnie

Kolejne piramidy... pewnie podobne do tych na antarktydzie;)
Wszystko sie zgadza!!!!  Oprocz zimnego piwa( w tej siatce)  i troche deszczowki,
wlasnie tych piramid mi brakowalo, aby zrozumiec wszechswiat.

Portret użytkownika janusz

Gdyby to się okazało prawdą

Gdyby to się okazało prawdą to byłby to niewątpliwie przełom.Wszelako na tych zdjęciach nie widać piramid.Ktoś ma bardzo wybujałą wyobrażnie albo mówiąc trywialnie chce zarobić trochę kasy.Pozdrawiam.

Portret użytkownika Makumbara

Faktycznie nie widac na tych

Faktycznie nie widac na tych zdjeciach zadnej piramidy. Za to ja widze potezny skuty lodem oraz erozja atmosferyczna pozaziemski pojazd kosmiczny sprzed ok. miliarda lat. Pochodzi prawdopodobnie z konstelacji Oriona wnioskujac po charakterystycznych dla tego gwiazdozbioru znakach na palaci zewnetrznej statku. Uwazam, ze gdyby wyslac w ten rejon naukowcow z odpowiednim sprzetem (laserowe wiertnice do skal) moglibysmy dotrzec do wnetrza tego pojazdu i go sila umyslu odpalic. Po odpaleniu tego gigantycznego pojazdu i w zwiazku z tym wytworzeniu odpowiedniej temperatury proces topniecia lodu nastapilby bardzo szybko i naszym oczom ukazaloby sie potezne dzielo naszych stworcow...

Portret użytkownika Michaleddon

A mnie od dluzszego czasu

A mnie od dluzszego czasu nurtuje pytanie. Czy te piramidy wytwarzaja dobrą energie dla nas czy dla tych co je wybudowali... Mysle o tym w odniesienu do wszelkich teorii/informacji/interpretacji dawnych cywilizacji i ich "mitologii". Jesli by projektanci NWO mieliby byc w jakis sposob zwiazany ze spadkobiercami budowniczych piramid to jaki cel przyswieca tym piramidom?
1. Chronic planete Ziemia a wiec i ich i nas przed jakimis katastrofami i czynnikami kosmicznymi?
2. Utrzymac na planecie Ziemia okreslony poziom wibracji, tylko korzystny dla kogo ich czy nas? A moze zeby latwij bylo nami sterowac poprzez akumulacje zlych emocji na Ziemi? albo doplyw dobrej energii na Ziemię?
Zastanawial sie ktos jeszcze moze nad tym? Bo wiadomo ze w piramidzie w zaleznosci od miejsca jest i dobra i zla energia.

Portret użytkownika elo

Acha Baca miałem o coś

Acha Baca miałem o coś zapytać już wcześniej. A ty jak już wymordujesz wszystkie żydy i zgarniesz ich bogactwa to kim zostaniesz ? Żydem II Mk 2 Ultra ? Bo Twoje zapatrywania jakoś na to wskazują. Generalnie środowisko nie znosi próżni, więc gdy zabraknie żydostwa to co lub kto zajmie jego miejsce ? Masz jakieś rezerwy ? Bo jak narazie te Słowińskie szczyny są bardzo cienkie zważywszy na to że Słowianie to mordercy i złodzieje, już 1700 lat temu wiedzieli o tym w Indiach jak ich stamtąd wypędzali. Potem to samo było 1600 lat temu w Bizancjum, też ich pogonili za morderstwa i złodziejstwo. Znaczy sie co to będzie Matrix Reaktywacja  ? Czy tylko zwykłe dorabianie ideolo do prostej filozofii słowiańskiej "po trupach do celu" ?

Portret użytkownika Rasta4Peace

hehe trafnie zauważyłeś

hehe trafnie zauważyłeś podwójne znaczenie, i obecna władza na tej planecie wygląda jak piramida, i te struktury :>, tak naprawde wszystko co jest związane z pieniądzem polega na piramidzie, ktoś zapiepsza dla kogoś. Tylko kto jest na szczycie?

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Skomentuj