Była pracowniczka NASA ujawnia: "Widziałam ludzi, którzy chodzili po Marsie"

Kategorie: 

Źródło: Internet

Specjalistka od telemetrii posługująca się zmyślonym zapewne imieniem Jackie, przez lata pracowała dla amerykańskiej agencji kosmicznej NASA. Teraz kobieta twierdzi, że zna jedną z najbardziej skrywanych tajemnic w historii eksploracji kosmosu.

 

Według niej, w 1979 roku była świadkiem, gdy po lądowaniu sondy marsjańskiej Viking, na ekranach w centrum kontroli lotów, pojawiły się dwie humanoidalne postacie, które chodziły swobodnie po powierzchni Czerwonej Planety.

Pracowniczka NASA, Jackie twierdzi, że była zaangażowana w przetwarzania telemetrii lądowania na Marsie pierwszego ziemskiego pojazdu, który zdołał wysłać z powrotem na Ziemię zdjęcia z powierzchni Czerwonej Planety. W pewnym momencie kobieta ujrzała dwóch ludzi chodzących po powierzchni, którzy podeszli do sondy Viking. Według jej słów pojazd został przeniesiony, a ona i jej koledzy na sześciu ekranach obserwowała to w całkowitym zaskoczeniu.

"W pewnym momencie zobaczyłam dwóch mężczyzn w garniturach, a nie w nieporęcznych kombinezonach, których zazwyczaj używają astronauci. Istoty jak tylko się pojawiły, to od razu skierowały się do łazika"

Chwile po tym przekaz został zerwany. Kobieta twierdzi, że od tego czasu wciąż zastanawia się, czy byli to ludzie czy też przedstawiciele jakiejś pozaziemskiej cywilizacji. Nie brakuje też teorii spiskowych, wedle których odbywały się tajne misje na Marsa z lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Lądowania na Księżycu z serii "Apollo" miały być tylko przykrywką dla dużo szerszej eksploracji Układu Słonecznego.

Są też inni świadkowie twierdzący, że NASA poleciała załogowo na Marsa już w 1966 roku i że ludzie zostali tam, dostosowali się i nauczyli się oddychać rozrzedzoną atmosferą Marsa. Jednym z nich jest były oficer CIA, John Lear. Jego jednak usilnie dyskredytowano i udało się to zrobić dosyć skutecznie.

Zamiast jednak fantazjować na temat Marsjan, warto się zastanowić, czy fakt, że ktoś widział ludzi w garniturach, przenoszących sondę Viking, to może jest to raczej dowodem na to, że ów lądownik nadawał nie z Marsa tylko na przykład z pustyni Mojave w USA. Czy jednak NASA byłaby zdolna do przygotowania i potem tuszowania takiego oszukańczego lądowania?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika o LUJU

A teraz taki mind-fu.. a co

A teraz taki mind-fu.. a co jeżeli ni chu chu nie badano kosmosu bo poprostu sie nie da przez naszą atmosfere a to wszystko jest po to by ludzie tłumaczyli tym nie wiarygodność bibli co do niebe itp... osobiście sam szukam odpowiedzi poprostu tak szybko prosto myśle tera Blum 3

może to zwiastuje tego antychrysta koniec świata nie wiadomo wiem że ludzie wiedzą o świecie wokoło pare procent a my koniec tej je... piramidy wiemy 1% i to mam nam starczyć żeby tyrać całe życie

 

Portret użytkownika Ezoteryk

Przyznam , nie znam

Przyznam , nie znam szczegółów misji Viking , lecz mam wątpliwości Wink
Z tego co wiem sondy te wysyłały na Ziemię zdjęcia i informacje z badań , lecz nie było łączności telewizyjnej .
Jak więc ta kobieta widziała że " Istoty jak tylko się pojawiły, to od razu skierowały się do łazika" ?
Coś tu się nie zgadza Wink
No , chyba że jednak były jakieś transmisje video .

Portret użytkownika Dżolka

Gdyby tej pracownicze NASA

Gdyby tej pracownicze NASA powiedziano, że zdjęcia były kręcone w studiu filmowym, tym samym co lądowanie na księżycu, to przestaliby ją dziwić ci ludzie przestawiający łazika. Faktycznie ubranie robocze bardziej pasowałoby do takich prac niż garniaki, no ale może oni tam taki mają styl.

Portret użytkownika Tombr

ZNALAZŁEM ROZWIĄZANIE TEJ

ZNALAZŁEM ROZWIĄZANIE TEJ ZAGADKI !!!
 
Tych dwóch w gajerach to byli dobrze nam znani "K" i "J" . 
Prowadzili na Marsie przechwyt uciekiniera z ziemi . 
Gdy zauważyli sądę postanowili że muszą zneutralizować wszystkich oglądających, wmawiając im że byli wspólnie w kiblu [ stąd też ich paronastominutowe zdziwienie (kibel ma jedną kabinę !) ] .
W momęcie neutralizacji owa Pani schylała się po długopis który z wrażenia upadł jej na ziemię [ więc jako jedyna zapamiętała te sceny (oraz nie była w kiblu !) ].
To że jako jedyna nie uczestniczyła w grupowym korzystaniu z klozetu została w odsunięta , odosobniona , po prostu odludkiem . Opowiedziała o tych wydażeniach dopiero teraz gdyż czekała aż wszyscy z tamtej sali wymrą (czuła się osaczona).
Ale to i tak nic nie zmieni bo kto by w to uwierzył ... 

Portret użytkownika Andrzej from California

Amerykanie przebywają na

Amerykanie przebywają na Marsie, co najmniej od 40 lat i jest ich tam około 90 tysięcy, mieszkają w podziemiach tak jak inne cywilizacje żyjące na Marsie ze względu na bardzo niska temperaturę w nocy. Przy obecnej jawnej technologii czas podróży na Marsa wynosi od 5-ciu do 9-ciu miesięcy, ale dzięki kooperacji z inna zaawansowana cywilizacja do Marsa możemy dotrzeć za pomocą statku kosmicznego w ciągu 30-tu godzin, a dzięki teleportacji z tzw.; „jumping room” w ciągu ułamka sekundy znajdziemy się na Marsie.

Portret użytkownika debet

zaraz będzie wideo na yt z tą

zaraz będzie wideo na yt z tą panią tak jak kiedyś z pracownikiem nasa co twierdził że ziemia jest płaska pierdoły i propaganda żeby jeszcze bardziej zdezorientować tępych amerykanów tak jak legenda strefy 51 żeby niby naukowiec że tam byli kosmici c... tam był a nie kosmici propaganda i tyle jeszcze żenujące wystąpienie Hellyera który na czyjeś zlecenie pewnie jakiegoś bankiera pojawił się  w amerykańskiej tv i opowiadał bajki o cywilizacjach które nas odwiedzają tajemnica niby 60 lat utajana jak się da a tu koleś nie byle jaki bo minister obrony kanady plecie jakieś brednie i nonsensy w takie bujdy mogą uwierzyć tylko brytole i amerykanie bo to najbardziej tępe narody 

Portret użytkownika Pebu

Kilka pytań - kto na to

Kilka pytań - kto na to odpowie? 1. Dlaczego USA nigdy nie powróciło na Księżyc ? Przypomnę, że zorganizowanie zajęło amerykanom 7 lat i to w warunkach gdy nic nie było pewne i wszystko było w pionierskim okresie. Aktualnie był lub jest dalej organizowany projekt pod nazwą Orion, który ma zając 15 lat dlaczego tak długo ,przecież od projektu Apollo minęło ponad 40 lat! Jak to możliwe ,ze przy dzisiejszej technice potrzebujemy tyle lat. 2.Jeżeli projekt Apollo jest faktem to NASA dla świętego spokoju powinna za pomocą satelity sfotografować miejsca lądowań lądowników Apollo kamera wysokiej rozdzielczości. 3. Dlaczego nie mamy zdjęć księżyca o wysokiej rozdzielczości? Zobaczcie w internecie ile takich zdjęć jest np. z Marsa. 4. Jest cała masa zdjęć astronomów amatorów którzy za pomocą swojego sprzętu nagrali dużą liczbę filmów jednoznacznie pokazujących ,że na Księżycu znajdują się obiekty sztucznego pochodzenia i gdzie w przeciągu dziesiątek lat są miejsca na których zauważono różnice w topografii terenu Księżyca. 5. W ostatnich latach coraz częściej słyszymy ,ze celem ludzkości jest Mars i o nim się mówi oraz o locie załogowym ,mamy dużą liczbę wysyłanych sond na marsa ale nie na Księżyc, moim zdaniem cały program marsjański ma na celu odwrócenie uwagi od Księżyca . 6.W internecie na youtube jest film, który pokazuje jak jeden z dziennikarzy prosi jednego z astronautów z programu Apollo Edgara Michela aby przysiągł na biblie ,ze był na księżycu ,skutek jest tak ,ze dziennikarz dostaje kopa w d...e , o to samo został poproszony Edwin Buzz Aldrin z programu Apollo 11 ,skutek był taki ,że Aldrin uderzył pięścią dziennikarza w twarz. Znam też przypadek zasłyszany z internetu nie potrafię dokładnie podać nazwiska pracownika NASA ,który na pytanie badacza o to dlaczego fałszujecie zdjęcia z księżyca i retuszujecie je okłamując nas odpowiedział myśmy wam nigdy nie mówili prawdy od samego początku tak postępujemy ,pytanie dlaczego? 7. Są na youtube w internecie filmy pokazujące rzekomą wyprawę Apollo 20 której celem było zbadanie wraku gigantycznego pojazdu UFO rozbitego na księżycu, w wyprawie tej brał udział Rosjanin. Na koniec nie ulega wątpliwości ,że na księżycu trwa jakaś działalność na dużą skale gdy zainteresowane osoby lub badacze zwracają się do instytucji rządowych są odprawiani z kwitkiem, pytanie dlaczego rządzący naszą planetą nie dążą do rozwikłania największej tajemnicy jaką jest księżyc być może prawdą jest to ,że ten sam rząd lub rządy są we władaniu tego prawdziwego tajnego rządu ,który o wszystkim wie i być może współpracuje z tymi na księżycu lub też jest ich częścią na naszej planecie.

"Wpierw będą cię ignorować, później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, a na końcu dopiero wygrasz" 

Portret użytkownika mirek

Ja jak patrzę na księzyc

Ja jak patrzę na księzyc widzę odbicie niczy w lustrze lub jakby na powieżchni wody i widać Europę oraz inne kontynęty bardzo wyraźnie można rozróżnić Hiszpanię Włochy ,G recję oraz Afrykę Pł. Patrząc na zdjęcia nie mogę doszukać się podobieństwa.
Czyżby mała ziemia II.

Portret użytkownika Lockheed

Coś dzwonią, ale nie wiadomo

Coś dzwonią, ale nie wiadomo w którym kościele. Wszystko co powiedziałeś to baaaaaaaardzo ogólnikowe zagadnienia, większość została głębiej zbadana i obalona. Jednak jest kilka rzeczy zastanawiających, ale pewnie prędko się prawdy nie dowiemy.

Portret użytkownika Los Anonimos

Właśnie, jedno jest pewne. Z

Właśnie, jedno jest pewne. Z księżycem coś jednak jest na rzeczy. Marsem się interesują cały czas, chcą robić bazy itp, nawet jak wyprawy są raz na kilkanaście lat przy największym zbliżeniu się marsa do ziemi taka podróż też trwa kilka(naście) miesięcy. A do księżyca jest "rzut beretem", dzisiejsze rakiety mogłyby dolecieć do niego w kilka dni, może krócej. Jednakże od ponad 50 lat od czasów misji Apollo ludzie "BOJĄ SIĘ?" tam lecieć? Nie ma żadnych programów załogowych na księżyc. Co było tam tak strasznego przy tej misji, że ludzie którzy faktycznie tam byli (o ile byli) chcą zapomnieć? Czemu wszystkie zdjęcia dotyczące księżyca są jak z "painta"? Dziecko w photoshopie robi lepsze efekty.
 
Fazowe wyświetlanie księżyca tzw. "doczytywanie" się pikseli? o.O widoczne przez lunetę??
https://www.youtube.com/watch?v=_3axPn65MGM
 

Portret użytkownika Pebu

Kilka pytań - kto na to

Kilka pytań - kto na to odpowie? 1. Dlaczego USA nigdy nie powróciło na Księżyc ? Przypomnę, że zorganizowanie zajęło amerykanom 7 lat i to w warunkach gdy nic nie było pewne i wszystko było w pionierskim okresie. Aktualnie był lub jest dalej organizowany projekt pod nazwą Orion, który ma zając 15 lat dlaczego tak długo ,przecież od projektu Apollo minęło ponad 40 lat! Jak to możliwe ,ze przy dzisiejszej technice potrzebujemy tyle lat. 2.Jeżeli projekt Apollo jest faktem to NASA dla świętego spokoju powinna za pomocą satelity sfotografować miejsca lądowań lądowników Apollo kamera wysokiej rozdzielczości. 3. Dlaczego nie mamy zdjęć księżyca o wysokiej rozdzielczości? Zobaczcie w internecie ile takich zdjęć jest np. z Marsa. 4. Jest cała masa zdjęć astronomów amatorów którzy za pomocą swojego sprzętu nagrali dużą liczbę filmów jednoznacznie pokazujących ,że na Księżycu znajdują się obiekty sztucznego pochodzenia i gdzie w przeciągu dziesiątek lat są miejsca na których zauważono różnice w topografii terenu Księżyca. 5. W ostatnich latach coraz częściej słyszymy ,ze celem ludzkości jest Mars i o nim się mówi oraz o locie załogowym ,mamy dużą liczbę wysyłanych sond na marsa ale nie na Księżyc, moim zdaniem cały program marsjański ma na celu odwrócenie uwagi od Księżyca . 6.W internecie na youtube jest film, który pokazuje jak jeden z dziennikarzy prosi jednego z astronautów z programu Apollo Edgara Michela aby przysiągł na biblie ,ze był na księżycu ,skutek jest tak ,ze dziennikarz dostaje kopa w d...e , o to samo został poproszony Edwin Buzz Aldrin z programu Apollo 11 ,skutek był taki ,że Aldrin uderzył pięścią dziennikarza w twarz. Znam też przypadek zasłyszany z internetu nie potrafię dokładnie podać nazwiska pracownika NASA ,który na pytanie badacza o to dlaczego fałszujecie zdjęcia z księżyca i retuszujecie je okłamując nas odpowiedział myśmy wam nigdy nie mówili prawdy od samego początku tak postępujemy ,pytanie dlaczego? 7. Są na youtube w internecie filmy pokazujące rzekomą wyprawę Apollo 20 której celem było zbadanie wraku gigantycznego pojazdu UFO rozbitego na księżycu, w wyprawie tej brał udział Rosjanin. Na koniec nie ulega wątpliwości ,że na księżycu trwa jakaś działalność na dużą skale gdy zainteresowane osoby lub badacze zwracają się do instytucji rządowych są odprawiani z kwitkiem, pytanie dlaczego rządzący naszą planetą nie dążą do rozwikłania największej tajemnicy jaką jest księżyc być może prawdą jest to ,że ten sam rząd lub rządy są we władaniu tego prawdziwego tajnego rządu ,który o wszystkim wie i być może współpracuje z tymi na księżycu lub też jest ich częścią na naszej planecie.

"Wpierw będą cię ignorować, później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, a na końcu dopiero wygrasz" 

Portret użytkownika sio

W Ameryce co czwarty ma

W Ameryce co czwarty ma jakieś zwidy.
Albo z UFO albo Elvisem etc.
Tam się czci celebrytów i każdy za wszelką cenę chce jednym z nich  być.
A nuż ukręci się trochę kasy na tym lub skupi uwagę na sobie ha, ha,ha.
Twórczy ten naród amerykański.
Może tak trzeba?
Przynajmniej nie jest nudno.
 

Portret użytkownika Jaśko Korkowiec

Też bym sobie pochodził w

Też bym sobie pochodził w gajerku po Marsie... No ale ...Wyszło niestety...Jak zawsze... Sad

(ps.: Moim zdaniem atmosfera Marsa nie bardzo pozwala na ubieranie się w garnitur[piach, powietrze,brak wody itp,itd] Ale jeśli ,już faktycznie można tam żyć i mieszkać, to sam bym ubrał się w garnitur, przylazł do tego łazika i wyje*bał z buta spowrotem w kosmos. NIECH ŻYJE NIEPODLEGŁY MARS, PRECZ Z NWO! )   Smile Smile Smile

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

Portret użytkownika Śruba

Tak tak, dwóch ludzi w

Tak tak, dwóch ludzi w garniturach przeniosło ważący ponad 500kg orbiter z miejsca na miejsce, chyba to byli jacyś kosmici-koxy-bramkarze marsjańskiej dyskoteki naszpikowane marsjańskimi steroidami

Portret użytkownika Dr. Miś

Najbardziej przekonał mnie

Najbardziej przekonał mnie fakt, że według tej Pani, ludzie chodzili po powierzchni Marsa w garniturach. Myślę, że jest to niezbity dowó na prawdziwoś tej relacji. Nareszcie żadnych zielonych ludzików ani szaraków. Po prostu faceci w garniturach. I jeden w kitlu ze strzykawką. Żeby podać psychotropy....

Portret użytkownika sylwester

Kobieta mówi prawdę ,otóż

Kobieta mówi prawdę ,otóż 1979 roku u nas w Boćkach Kościelnych  j./ło coś na żwirowni z wiekim hukiem, to też w te pędy nasz sekretaż  POP  PZPR  z wójtem i komendantem strażuy pożarnej w jednej osobie, pojechali żukiem sprawdzić co się stało i owszem byli w gajerach ,bo rano byli u proboszcza, co by go skomplementować naszym gminnym zwyczajem.  Jak tam przybyli , czyli na tą żwirownię ,to zobaczyli jakieś leżące badziewie z naklejoną  flagą amerykańską ,od razu pomyśleli, że to coś  oderwało się od jakiegoś amerykańskiego samolotu, więc  wrzucili dziadostwo  na pakę i udali się do skupu złomu w celu pozyskania surowca wtórnego i paru złotych na flaszkę,gdy zfinalizowali swoje zamysły ,przez cały dzień do wieczora siedzieli w miejscowej gospodzie i opowiadali jakim, to badziewiem latają amerykańce skoro im się to od samolotów odrywa, gadki było co nie miara a i do dziś to wspominają a tu się po latach się okazuje, że nasze chłopy amerykańską sondę kosmiczną na złoim sprzedali.

Portret użytkownika ggffg

Moim zdaniem to może byc

Moim zdaniem to może byc dowód na istnienie życia pozaziemskego, lub możeliwe ze przeżyli ludze z innej załogi statku kosmicznego. słyszałem keidys że w kosmosie jest 100 mln planet w jednej galaktyce w których moga mieszkać ludzie, poza tym w kosmosie są ksieżyce na których moga przebywać ludzie, i możliwe też jest żeby ludzie mieszkali na innych galaktykach. jeśli biblia mówi o niebiosach to nawewno bibliardy ludzi by nie byli w stanie zapewnic w niebie chwały Bożej jesli niebiosa istnieją to są jak inny wszechświat ale centyliony (ludzi którzy teraz moga byc w kosmosie nie licząc całej reszy która była) moga być na całym wszechswiecie jest w stanie bez problemu zapewnic taka lidżba ludnosci na lepsze życie. W kosmosie moga byc centyliony ludzi a my o tym nie wiemy. na ziemi mieszka 7 mld ludzi, licząc wszystkich którzy mieszkali wychodzi na ok 7 bld ludzi. W całynm wszechświecie moga znajdować sie nawet centyliony ludzi.  nawet twierdząc religijnie to można uznać że w kosmosie jest życie, poza tym świat został stworzony w ciągu 6 dni wiec jeśli ktoś wierzy w Boga powinien również wierzyc w życie pozaziemskie. ziemia powstała 4,5 mld lat temu, wszechswiat powstał 13 mld lat temu. Księża sie wypieraja że w ksomosie moze istnieć życie, poza tym mówiąc bez kosciołą czy to mozliwe żeby na niewyobrażalną ilosc planet ziemia miała by byc jedna planeta na której ejst życie.

Portret użytkownika baca

teorie spiskowe gonią teorie,

teorie spiskowe gonią teorie, co kolejna to mniej prawdopodobna, a przecież wystarczy odrobina wiedzy żeby rozwiązac każdą zagadkę...
i tak... sondę viking musieli przenieść sklepowi ochroniarze, bo astronauci zaparkowali na miejscu dla inwalidów a przecież oni nie mogli tej sondy przestawić, jako że byli już w tym czasie u marsjan na komisariacie - przyłapano ich na kradziezy Marsów...

 
 

Portret użytkownika pasjonat

Miazga admin Nauczyli sie

Miazga admin Wink Nauczyli sie oddychac rozrzedzona atmosfera ??
Od kilku lat wiadomo dopiero jak bedzo chemiczne jest srodowisko na Marsie. Oprócz tego:
cisnienie 0,3 hPa
dwutlenek węgla ok 95%
nasyceniem wiatrem słonecznym ok 80%
Tam nic nie wyzyje bez kombinezonu z wyjatkiem znanej juz szerokiej publicznosci, żaroodpornej czaszki.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex3

Pasjonat... nie rozśmieszaj

Pasjonat... nie rozśmieszaj mnie... Jak wiesz kpię sobie z Marsa jako planety na której "było życie", ale czy sądzisz, że oficjalne wiadomości o warunkach gdziekolwiek w kosmosie, a które wiążą się ze strategią socjologiczną, są prawdziwe?
 Czy osobiście zbadałeś jakie te warunki na Marsie są?
 Osobiście jestem bardzo sceptyczny co do podawanej wiedzy, gdyż kłóci się ona z podstawową i prostą logiką inzyniera.
 Chyba, że na Marsie są  podobne warunki jak na Ziemi, co by oznaczało, że relacja kobiety dotyczny zdarzenia na ziemskiej pustyni, gdzie tez jest rozrzedzone powietrze.... Smile
 i dużo słonecznego wiatru... Smile

Portret użytkownika b@ron

pasjonat...i znowu nie da

pasjonat...i znowu nie da rady przeczytać obojętnie...a skąd kolego wiesz "jak bardzo chemiczne jest środowisko na Marsie"? ...niech zgadnę...bo tak podała ci nauka, ta sama którą nauczyłeś się łykać w ciemno...
i druga sprawa, ta sama nauka twierdzi że przed potopem, atmosfera na ziemi miała dużo więcej tlenu w skladzie...dziś tego tlenu jest mniej a jednak żyjemy...dało radę się przystosować???
na forach naukowych zapewne zbierałbyś oklaski za wiedzę jaką posiadasz, jednak łatwo wpadasz w pułapki nauki i nawet tego nie zauważasz.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Baron stajesz się coraz

Baron stajesz się coraz śmieszniejszy w swoich pytaniach i rozumowania świata ciebie ataczającego. To ze nie potrafisz ogarnąć wiedzy która opiera się na doświadczeniach to zajmij się rozważaniem czy istnieje życie po życiu i czy bóg ci pomaga, to akurat tematy na któe możesz sobie porozmawiać z nawiedzoną rzeszą księzy.
I udowodnij swoją baronową nowonałóką.

Portret użytkownika pasjonat

Widzisz między nami jest

Widzisz między nami jest jedna podstawowa różnica, ja bazuje na nauce, logice i wyciągam z tego wnioski. ( jak czegos nie wiem to znajduje czas zeby zweryfikowac wiedze) Ty na popiele z feniksa, aronie i jego wiedzy, oraz swoim braku znajomości podstawowych procesów jakie Cię otaczają. Stad zawsze jak czemuś zaprzeczysz to da się słyszeć: Tobie się wydaje, Ty odrzucasz, Ty uważasz. Zapominasz jednak że w żadnym, kompletnie żadnym, liczącym sie poglądzie naukowym nie wspominaja o teoriach barona z innego medium.
Możesz pisać że nauka próbuje mi coś wcisnąć, obal więc założenie że na Marsie nie ma chemicznego składu.
I mamy po problemie.
Skoro zbadano próbki marsjańskie powiedz jakie Ty masz podstawy, by podważać ich wiarygodnosc, bo zdaje mi się że dałeś sie zmanipulować teoria spiskowa pod która podciagnięto łazika i pustynie w Newadzie, co wzielo sie de facto od wyscigu zbrojen i konca tej bredni nie widac.
Możesz z tym polemizować i powiedziec że nie uznajesz tych badan ale nie masz prawa komus wmawiać ze to wszystko ściema.
Nikt Ci nie każe wierzyć że tam nie ma życia, ale uargumentuj to w sposób możliwy do zrozumienia przez każdego.
Mnie nie obchodzi co nauka twierdzi w sprawie potopu, bo to inni ludzie badają, oficjalny poglad ze Mars jest martwy niewiele ma wspolnego z potopem. (jak narazie)
Zawsze była doktryna i jej pluralizm - ja wiem że kwasne deszcze padają z określonych powodów a gdzie indziej zabija sie koze żeby juz bogowie sie nie gniewali. 
 
Rozumiem spierac sie o potop czy marsa, ale halucynacje babki ktora najwyrazniej postradala zmysly ( jak ten dziadek co na lozu smieci pokazal zdjecia gumowej lalki jako szaraka) Ale nawet w takiej bzdurze jak anonimowa babka probujesz szukac podstepu i mozliwych pierwiastkow rzeczywistosci. Po co? Przecież to sa artykuly rodem z faktu i na takiego odbiorce nastawione, moze dlatego nie mozemy sie dogadac.
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika b@ron

bo nie ma takiej potrzeby

bo nie ma takiej potrzeby żeby pasjonat z innegomedium, miał zdjęcia i transmisje z Marsa...są eksperymenty które są tajne i takie misje do nich należą...ludziom pokazuje się zdjęcia robione w studio, żeby było widać postęp technologiczny nauki...
Oczywiście trzeba brać pod uwagę to co głosi nauka, jednak rozsądnie jest zachować umiar w nauce regułek na pamięć...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

Słchaj juz raz Ci pisałem. To

Słchaj juz raz Ci pisałem. To glownie USA i Chiny finansuja ze swoich budzetow misje badawcze i transport, nie ma zadnego powodu dla ktorego wiedza NASA miala by byc ogolnoswiatowa. Rosja jest ju zmarginalizowana bo badania kosmosu kosztuja a rosja woli krym i zrujnowany Donieck, a dochody spadaja. A juz w ogole nie ma powodu zeby ciemnej masie ( obywatelom Usa ) ukazywac prawde ktora moze ich szokowac i zmuszac do nadmiernych zakupow co gospodarke zrujnuje.
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika marko55

no skoro powiadasz pasonat,

no skoro powiadasz pasonat, ze opierasz sie na nauce to proszę podaj mi skład chemiczny gruntu Marsa , oraz skład chemiczny tej "chemicznej" atmosfery.No chyba, że to tylko obyczaówka, no ale obyczajówka nie ma z nauką nic wspólnego.Czekam na precyzyjna odpowiedż.

Portret użytkownika pasjonat

Takie żądania wysyłaj do

Takie żądania wysyłaj do swoich kolegów, ja niczego Ci nie muszę udowadniać, zwłaszcza na zawołanie. Czekaj, widocznie masz czas, a jak masz troszke oliwy pod kopuła to sobie sam wyszukasz..
Podpowiem Ci tylko:
nadchlorany, takze chlorki sodu ( rozkład w atmosferze) tarczyca,
siarczany, arsenki !! a gramatura pyłu ktory wdychac moze czlowiek -to odkrycie zmieniło podejscie technologow do misji "wyslania czlowieka na Marsa"
Tylko o tym nie poczytasz po polsku, tylko trzeba znac jezyk angielski (najlepiej pojecia inzynierskie) i trzeba szukac w archiwach a nie na stronkach typu tylkoprzyroda, jakas infra  itd.
Jeszcze jedno, pierwszą akcją ekipy ktora tam wyladuje bedzie wykonanie kilkusetmetrowego odwiertu celem pobrania probki z głebi lądu ktora ma oszacowac czy glebiej jest podobny sklad - co bedzie oznaczac ze mars od dawna byl martwy ( rozpadla sie jego atmosfera) albo bedzie oznaczalo ze chemia przybyla  na planete w wiadomej postaci. Nie w zadnej ku... wojnie kosmicznych cymbałów.
Sprawdzać to sobie możesz w pokerze....

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj