JAK TO BYŁO?... TAK?...CZY INACZEJ ?

Kategorie: 

http://pixabay.com/pl/

Ciężkie walki na argumenty, odnośnie tego czy człowiek został stworzony, czy wyewoluował trwają odkąd człowiek zaciekawił się swoim pochodzeniem, wszystko wskazuje na to, że trwać będą jeszcze długo, jako że nie brakuje zwolenników obydwu teorii.

 

A jaka jest prawda???

 

no niestety, tego nikt nie wie na sto procent, jedynie człowiek ma taką naturę, że nie potrafi się przyznać do tego że tak naprawdę niewiele wie na ten temat, jedynie nauczył się z książek pisanych przez naukowców i często nie wnikając w szczegóły, przekazuje tą wiedzę potomnym.

 

Obydwie teorie mają poważne wady, jako że zarówno w teorii ewolucji, jak i stworzenia trzeba się pogodzić z faktem nieskończoności, tylko wtedy Bóg mógł istnieć od zawsze a w drugim przypadku ewolucja też musiała zacząć się od czegoś co było od zawsze.

 

To jednak poważna wada obydwu teorii, bo wprawdzie naukowcy pogodzili się z nieskończonością np. w matematyce, jednak jest to grubymi nićmi szyte a przedstawia to poniższy film

brak dowodów na nieskończoność obala obydwie teorie ale nauka jest nauka i uczeni nazwali takie przypadki paradoksami i świat toczy się dalej, nic się nie stało...nieskończoność istnieje i koniec Smile no to skoro nieskończoność istnieje, to obydwie teorie są możliwe...czy może niezupełnie ???

 

Moim skromnym zdaniem, teoria stworzenia jest do przyjęcia, istota boska była artystą, znała poczucie piękna i zrobiła sobie taki świat jaki dziś widzimy...nie sądzę jednak by człowiek powstał za sprawą tej istoty a np. za sprawą jej pomocników którzy się wyłamali i postanowili zrobić coś po swojemu.

 

Ewolucja jak dla mnie jest nie do przyjęcia, powstał prosty organizm który ewoluował w miliardy innych ...no sorry, ja się nie nabieram Smile Rzekomo 65mln lat temu duża asteroida spowodowała zagładę wszystkich dinozaurów, które w tym czasie panowały na ziemi, nauka ma na to twarde dowody, ale w takim razie jak to się stało, że po tym armagedonie nie wyewoluował już żaden dinozaur ???

 

Druga ciekawa rzecz, to na pewno fakt, że skoro małpa i człowiek mają wspólnego przodka, to jak to się stało że ów przodek postanowił w pewnym momencie zostać inteligentnym i wyewoluował pierwszy człowiek, a jednocześnie część jednak postanowiła zostać małpami...no nie trzyma się to kupy zupełnie Smile

 

Sprawa ma się zupełnie inaczej jeśli człowiek został stworzony, wtedy takie zagłady jak ta dinozaurów, można tłumaczyć logicznie iż stwórca chcąc zasiedlić ziemię nowym gatunkiem, musiał pozbyć się poprzedniego aby nie zagroził temu nowemu i tak mogło być rzeczywiście.

 

Oczywiście stwórca człowieka, bynajmniej nie musi być stwórcą wszechświata, to jedynie kolejna teoria stawiająca człowieka jako istotę drugą po Bogu, w rzeczywistości człowiek może być jedynie produktem istot doskonalszych od nas, które osiedliły nas na ziemi w jakimś swoim celu.

 

A więc co jest prawdą? Ewolucja? A może stworzenie?

 

Z całą pewnością jednak było inaczej Smile

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika trzcina_1

Jaka ewolucja??? nie było

Jaka ewolucja??? nie było żadnej ewolucji... ludzie zostali stworzenie do pracy a potem opuszczeni przez swojego stworce... i pozostawieni na pastwę losu... wtedy zaczął się młyn i walka o stołek... aby zająć miejsce stworcy i udawać lepszego od innych...

Portret użytkownika Zenek :)

  "Ciężkie walki na

 
"Ciężkie walki na argumenty, odnośnie tego czy człowiek został stworzony, czy wyewoluował "
 
- chodzi wam o "człowieka" czyli duszę z zasadami czy "człowieka" jako samobieżną człekopodobną masę miesnosteroidową ?
 
Bo może w tym leży problem poznawczy, że się na "ubranie" woła "człowiek".

Portret użytkownika baca

teoria ewolucji jest

teoria ewolucji jest czysto masońska a teoria o stworzeniu człowieka przez gada jehowę czysto żydowska...
z deszczu pod rynnę...
chyba więc lepiej się zastanowić jak stworzono juszkę... bo to że ona była tym najsilniejszym plemnikiem powoduje u mnie paroksyzmy śmiechu... TO JEST PO PROSTO NIEMOŻLIWE Smile
tu musiał mieć miejsce jakiś chory dowcip w banku spermy.... no bo jak to przykre coś wytlumaczyć?

Portret użytkownika benet

 ewolucja ? ok.ewolucja jest

 ewolucja ? ok.ewolucja jest widoczna na każdym kroku, wystarczy wyjśc na ulicę i popatrzeć na lalusiów w błyszczących koszulkach, czerwonych rurkach, z wypiłowanymi na szpic paznokciami, wyżelowanymi włosami, wydepilowanymi nogami, którzy godzinami przeglądają się w lustrze, a młotek czy wiertarkę widzieli przez przypadek przeglądając ulotki reklamowe w poszukiwaniu promocji balsamu do ciała i maseczki na pryszcze, w międzyczasie strzelając sobie sweet focie różowym smartfonem, a męskie to mają tylko imiona, choć to też nie zawsze... ewolucja od mężczyzny do pizdusia Smile dla normalnie myślących to nie ewokucja, to dewiacja 

         [ibimage==24109==400naszerokoscbeztxt==zdjecie_320-240==self==null]

Portret użytkownika baca

bardziej prawdopodobne jest

bardziej prawdopodobne jest to że przyjdzie wojna...
a jak przyjdzie wojna to radę dadzą ci którzy się nauczyli wojować...
kolesie po marketingu, fakturowaniu lub ci wszyscy "doradcy finansowi" wzbudzą powszechny śmiech...
zanim oczywiście wymrą Smile

Portret użytkownika pasjonat

teraz mam okazję z pozycji

teraz mam okazję z pozycji obserwatora poznać niektore aspekty tego o czym wspomniales.
do wojska zjezdza mase pajacow z brodami bo niby moda na brode. te jak to okresliles cipeczki w rurkach niejednokrotnie potrafia wiecej razy sie podciagnac na drazku niz taki "drwal" bywa czesto tez ze testy na rozumowanie tez przechodza lepiej.
stare powiedzenie mowi ze ksiazki nie ocenia sie po okladce, ale baby z miesniami tez bym nie chcial Wink

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika benet

pasjonat  he he mówisz z

pasjonat  he he mówisz z pozycji obserwatora? czyli że co? do tej pory byłeś "tym" obserwowanym, no wiesz te rurki, żele, pudry? z tego co kiedyś pisałeś, przy wzroście zdaje się 2m i wadze powyżej setki Smile jakoś trudno mi sobie wyobrazić te zielone rurki i obcisły różowy sweterek na tak wielkim człowieku Biggrin a mógłbyś zrobić sweet focie i wrzucić na czata, bo nie wierzę... he he he... żartowałem Biggrin

Strony

Skomentuj