Były astronauta prostuje informacje na temat rewelacji z przeprowadzanego z nim wywiadu o UFO

Kategorie: 

Internet

Na temat rewelacji głoszonych przez Dr. Edgara Mitchella pisałem raptem kilka tygodni temu. Zgodnie z przeprowadzonym przez gazetę The Mirror wywiadem twierdził on, że UFO stale nadzorowały program nuklearny Stanów Zjednoczonych, w celu doprowadzenia do pokoju między mocarstwami. Teraz jednak twierdzi on, że jego słowa zostały przekręcone.

 

Oto i rzekomo sfabrykowane twierdzenia Dr. Mitchella

"White Sands były poligonem przeznaczonym do badań nad bronią atomową i to właśnie tym interesowały się pozaziemskie istoty"

"Chcieli wiedzieć wszystko o naszych możliwościach wojskowych"

"Z własnego doświadczenia, jestem pewny, że ET dążą do powstrzymania nas przed wojną i pomagają nam w stworzeniu świata bez wojen"

"Oficerowie z baz na Pacyfiku opowiedzieli mi o tym, jak ich testy rakietowe były regularnie przerywane przez UFO a ich rakiety zestrzeliwane przez statki pozaziemskie"

Były astronauta potwierdza, że rzeczywiście udzielał wywiadu dla The Mirror, ale utrzymuje, że żadne z przypisanych mu twierdzeń nie pochodziły od niego.

 

[ibimage==25213==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W miarę upływu lat Edgar Mitchell znany był z propagowania wiedzy na temat tego, że UFO są na naszej planecie od lat, a rządy światowe konsekwentnie tę prawdę ukrywają. Co więcej twierdzi on, że istoty pozaziemskie wykorzystują nie tylko naszą planetę, ale i naszego satelitę, z którego to uczyniły sobie punkt obserwacyjny.

 

W swoim sprostowaniu Mitchell dodał również, że niektóre elementy z wywiadu były zgodne z prawdą, jak sam powiedział:

" Wielokrotnie opowiadałem ludziom o moich kontaktach z oficerami wojskowymi pracującymi nad silosami rakietowymi podczas Zimnej Wojny, którzy osobiście powiedzieli mi o Niezidentyfikowanych Obiektach latających pojawiających się podczas niektórych testów i wyłączających rakiety skierowane w stronę ZSRR. [...] Nie jest to nic nowego, a raczej była to dość powszechna wiedza wśród oficjeli wojskowych w tamtych latach"

[ibimage==25214==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dziennikarz przeprowadzający wywiad z byłym astronautą Jasper Hamill, utrzymuje, że dokładnie przekazał całą treść przekazu. Redaktorzy z The Mirror stoją za nim murem i są przekonani, że rozmowa z 5 Maja przebiegała zgodnie z tym co mówi ich kolega i jako dowód wskazują na jego notatki z rozmowy z Mitchellem. Niestety ale tego typu sytuacje to słowo przeciw słowu. Jeśli uznamy jednak, że to Mitchell ma rację to ciekawe jaką ukrytą agendę mogą mieć przybysze z kosmosu jeśli mieszają się w nasze sprawy do tego stopnia, że przerywają wojny tak aby powstrzymać nas od samozniszczenia ?

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

Edgar Miczel to gada tak jak

Edgar Miczel to gada tak jak większość oszukanych ludzi przez UFO zmiennokształtne. Ludzie myślą że w kosmosie są kosmici tacy z mięsa jak Ziemianie a tam może nie być nikogo materialnego oprócz nas Ziemian, bo żeby lecieć szybcie od światła to trzeba być niematerialnym, dlatego ufo zmiennokształtne to są duchy bo mogą latać szybciej od światła ale potrafią sie materializować na pewien czas. I te ufo zmiennokształtne to mogą mieszkać na jakiś duchowych planetach a nie na materialnych jak Ziemianie ! Albo w innej rzeczywistości co na jedno wychodzi czy to jest duchowa planeta czy inna duchowa rzeczywistość, ale dlatego że oni oszukują nas i się nie pokazują to opowiadam się za wersją z Biblii !

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika KoFiPL

Ciekawa teoria z którą się

Ciekawa teoria z którą się muszę zgodzić ale nie do końca bo nie przekreślajmy całego kosmosmosu co tam jest a czego nie ma nie wiedząc o nim prawie niczego - bo kosmos jest tak duży że "KOSMOS" - nie da się objąć go nawet wyobraźnią... My tyle wiemy o kosmosie co kury w zagrodzie z za płota...

Portret użytkownika hahahahahahahaha

Takie relacje charakteryzują

Takie relacje charakteryzują się zawsze tym ,że nie przedstawia się poważnych dowodów. Jeśli przyjąć te relacje za prawdziwe to jest to logiczne, bo dopóki człowiek pozostaje w sferze „teorii spiskowych” to nic mu nie grozi  Smile
Co się tyczy interwencji obcych w mediacje wojenne miedzy USA i ZSRR to nie pojmował bym tego w kategoriach polityki tylko ochrony planety przed dziwną rasą , która zamiast iść do przodu kreci się w kółko koło tematów: kto ma większego „penisa”, pychy , zawiści, chciwości. Byle tylko kontrolować innych przez system gdzie mniejszość wykorzystując większość gromadzi dobra , których nie jest w stanie spożytkować, aż do momentu utraty przez nie ważności(psy ogrodnika).
PZDR

Portret użytkownika aron jasnowidz

jak łątwo wierzyć w złe

jak łątwo wierzyć w złe istoty a trudno w dobre i że te pomagają ludziom od wieków ,szkoda tylko że ludzie nie dają im ennergii pozytywnej bo gdybyśmy umieli tak jak oni kochać pokój i go czynić na planetach to już dawno byli by razem z nami w relau a tak muszą wciąż ukrywać się za chmurka ,księzycem ,w ziemi itd ,ale czas zmian trwa i kontakt z nimi oficjalny po posprzątaniu ziemi coraz bliżej .Po co ukrywać się przed ludźmi którzy przeżyja oczyszczanie ziemi ? którzy zrozumieją że system to niewola a pieniądz i religie to zniewolenie ? po co ukrywać się przed ludźmi wolnymi od zazdrości ,zawiści ? gdy tylko tacy będa na ziemi wreszcie powyłączaja zasłony i będziemy mogli tworzyc wspólnie świat na tej pieknej planecie .

Portret użytkownika KoFiPL

Jestem mniejszością - bardzo

Jestem mniejszością - bardzo ich lubię, bo wiem że są dla nas dobrzy przez swoją mądrość i to że przetrwali, a było zapewne trudno przetrwać i oni doskonale o tym wiedzą, a i wyewoluować do tego stopnia z ciałem/duchem i techniką trwającą milion a może miliard lat to jest dopiero sztuka... Hollywood namieszał ludziom w głowach przedstawiając na początku w filmach do straszenia ludzi jako tych złych co to robią inwazję na planetę ziemia i tak już dalej poszło tą złą ścieżką : /
Przybysze z kosmosu lub innych wymiarów na pewno są przyjaźnie do ludzi nastawieni, to nasze zachowanie elit jest nieodpowiedzialne - strzelają do nich - próbują ukraść technologię itd. wszystko po to by utrzymać swoje stanowiska i pracę - zapewnić swój byt, dla kasy całe to straszenie ludzi i wielkie okłamywanie ludzi : (
 
P.S. Aronie ja Ciebie już dawno wyczułem dosłownie jak czytałem pierwszy raz tę stronę inne medium po kilku zdaniach, że jesteś na miejscu i w odpowiedniej porze, bo masz tą energię co trzeba i że jesteś dobrym człowiekiem - czujesz to wszystko jak się powinno czuć - bardzo mało ludzi to ma : (
Bardzo to fajnie sobie przeczytać słowa od drugiej osoby co myśli bardzo podobnie : )

Portret użytkownika El Koto

Aaaaron głupstwa piszesz. Nie

Aaaaron głupstwa piszesz. Nie jesteś monopolistą na bycie wolnym od zazdrości i zawiści. Ja codziennie się modlę do Stwórcy i do wszelkich dobrych duchów! Modlę się tymi oto słowy: ''Dobry Boże proszę zabierz już do siebie cały naród wybrany, my tu przez nich umieramy i mamy już dość tego dobra co oni nam uczynili, dlatego za to co nam uczynili, w nagrodę Dobry Boże zabierz ich z tej planety do siebie.''
PS Jak komu przeszkadza Bozia to niech się modli do Yahfe Buddy Hitlera Darwina Matki Boskiej albo Stalina wszystko jedno, ważne żeby wysyłać w kosmos sygnały z zapotrzebowaniem czyli w nowomowie ateistów ''listę zakupów''

Strony

Skomentuj