Były naukowiec NASA twierdzi, że wewnątrz Ziemi znajduje się czarna dziura

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Była naukowiec NASA zszokowała swoim stwierdzeniem, że miniaturowa czarna dziura może istnieć w trzewiach Ziemi.

Dopiero 10 kwietnia 2019 roku naukowcy zaprezentowali pierwsze na świecie zdjęcie gigantycznej czarnej dziury w centrum odległej galaktyki. Czarna dziura została sfotografowana w centrum galaktyki Messier 87, znajdującej się ponad 53 miliony lat świetlnych od Ziemi. Ale jest jeden naukowiec, który uważa, że ​​czarna dziura może znajdować się znacznie bliżej Ziemi. Luisa Riofrio, która wcześniej pracowała dla NASA i która powiedziała, że ​​prędkość światła spada, ponieważ czarna dziura może ukryć się tuż pod naszymi stopami.

 

Naukowiec twierdzi, że czarna dziura jest źródłem aktywności tektonicznej Ziemi. Jej zdaniem miliardy lat temu Ziemia musiała uformować się wokół małej czarnej dziury w taki sam sposób, w jaki perła tworzy się wokół ziarna piasku. Ta czarna dziura jest odpowiedzialna za generowanie wewnętrznego ciepła Ziemi, które powoduje wulkany i trzęsienia ziemi, a także prowadzi do tworzenia nowych wysp i kontynentów.

 

Czarna dziura generuje również pole magnetyczne, które chroni nas przed promieniowaniem kosmicznym. Być może zatem nie należy bać się czarnych dziur. Nasze życie lub nasza planeta mogłyby nie istnieć, gdyby nie czarna dziura. A w przyszłości to właśnie czarne dziury mogą stać się ogromnym źródłem energii - tak rewolucyjnym, jak energia jądrowa była w ubiegłym stuleciu.

Według pani naukowiec taka wewnętrzna czarna dziura byłaby nie większa niż ziarnko piasku na plaży. Ale ogromna waga czarnej dziury byłaby równa masie Księżyca, czyli około 73 476 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 kg. Pani Riofrio wyjaśniła dalej, dlaczego nie ma powodu, by obawiać się tak maleńkich czarnych dziur na Ziemi.

 „Jesteśmy podekscytowani CERN – gigantycznym akceleratorem, który zbudowali w Europie – i jedną z obaw było:„ Och, będzie produkować małe czarne dziury ”. „Ale nie martw się. Nawet gdyby stworzyli małą czarną dziurę, to nas nie wciągnie. W rzeczywistości, nawet gdyby na tym stole była czarna dziura, to by nas nie wciągnęło, a to prosta matematyka”. „Gdybyś miał małą czarną dziurę, nie przeszkadzałoby ci to, po prostu opadłaby na dno Ziemi i dołączyła do już tam czarnej dziury” - twierdzi Luisa Riofrio

Czarne dziury to monstrualne studnie grawitacyjne, które powstają, gdy umierające gwiazdy zużywają całe swoje paliwo. Kiedy zużyte jądro gwiazdy zapada się, ogromna ilość materii zostaje skompresowana do niewiarygodnie małej przestrzeni. W rezultacie źródło grawitacji jest tak potężne, że niszczy otaczającą ją czasoprzestrzeń i wysysa wszystko, łącznie ze światłem, poza swój tak zwany horyzont.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zn

Nie jestem przekonany do

Nie jestem przekonany do hipotezy opisanej w artykule ale mam pewność że czarna dziura tkwi w polskim budżecie (i w budżetach innych państwa  sterowanych przez patomasonów/ satanistów... czyli w większości krajów świata).

Portret użytkownika irfy

Wprost dzikie farmazony.

Wprost dzikie farmazony. Takie piramidalne. W jaki sposób Ziemia miałaby się „uformować wokół miniaturowej czarnej dziury”? Co ekranuje otaczające ją jądro planetarne od wciągnięcia go do tej czarnej dziury? Utracona cnota pani naukowiec? Dalej jest jeszcze śmieszniej. Gdyby naukowcy z CERN stworzyli ziarnko piasku o wadze księżyca, to skądś by tę skumulowaną masę musieli wziąć. Nawet ciemna materia z głowy kobiety głoszące te brednie by nie wystarczyła.

Więc ta materia siłą rzeczy wzięłaby się „z okolicy”. Czyli naukowców, laboratorium oraz w ogóle całej Szwajcarii. Żegnajcie kredyty frankowe, frank przestał istnieć wraz ze szwajcarskim centralnym bankiem. Dopiero potem cały ten bardak mógłby się zacząć zapadać. Po drodze zgarniając coraz więcej materii, bo nie byłby ekranowany.  

Skomentuj