Były oficer francuskiego wywiadu twierdzi że UFO to pojazdy z innego wymiaru!

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Alain Julier, były oficer francuskiego wywiadu pracujący obecnie jako prezenter w rosyjskiej stacji RT France, wygłosił niedawno dość interesujący pogląd. Jego zdaniem, pojazdy UFO pochodzą z innych wymiarów lub też wszechświatów.

 

Julier był swego czasu dyrektorem DGSE (Dyrekcja Generalna Bezpieczeństwa Zewnętrznego ) co czyniło z niego szefa wywiadu przy premierze. Tym samym jego słowa, mimo iż dość dziwaczne, niosą ze sobą sporą wagę. Twierdzi on iż Rosja, Chiny i USA prowadzą bardzo drogie badania nad fenomenem UFO. Dodatkowo przyznał, że Francja nie bierze udziału w tym swoistym wyścigu zbrojeń i jedynie wielkie mocarstwa mają ambicję aby wykorzystać te technologię do własnych celów.

Takie słowa ze strony byłego oficera wywiadu muszą zastanawiać. Na myśl przychodzi tutaj również postać Paula Hellyera. Był on kanadyjskim Ministrem Obrony Narodowej w latach '60 podczas zimnej wojny. Do zakresu jego kompetencji należało między innymi zarządzanie kanadyjskimi Siłami Powietrznymi, Marynarką Wojenną oraz Armią lądową. Dzisiaj jest on jednak znany głównie jako jeden z najwyżej postawionych byłych urzędników państwa, otwarcie mówiących na temat UFO i istot pozaziemskich.


Oto część wypowiedzi Paula Hellyera na temat kłamstw dzisiejszych rządów:

 „W jednym z przypadków, podczas zimnej wojny, w 1961 odkryliśmy blisko 50 UFO lecących w ścisłej formacji z południa Rosji przez całą Europę. Dowódca wojsk sprzymierzonych był bardzo zmartwiony tym przebiegiem spraw i już miał nacisnąć „guzik paniki”, gdy nagle obiekty zawróciły i skierowały się na Biegun Północny. Zdecydowano zbadać to zdarzenie a po blisko trzech latach z całą pewnością zdecydowano, że jedynym rozwiązaniem może być to, że 4 pozaziemskie cywilizacje odwiedzają naszą planetę średnio co kilkanaście tysięcy lat. W ostatnich dwóch dekadach notuje się zdecydowanie coraz więcej obserwacji UFO, szczególnie od kiedy wynaleziono bombę atomową. Przybysze są bardzo zmartwieni tym czy wykorzystamy ją ponownie, ponieważ cały kosmos jest jednością a takie działanie dotknęło by nie tylko nas ale i innych mieszkańców wszechświata. Bardzo boją się, że możemy znowu użyć bomb atomowych co byłoby złe zarówno dla nas jak i dla nich”

Podczas konferencji na temat UFO, która odbywała się w dniach 29 kwietnia - 3 maja 2013 w Waszyngtonie kanadyjczyk wygłosił długie przemówienie, w którym wielokrotnie odnosił się do fenomenu UFO oraz obcych cywilizacji. Stwierdził między innymi, że USA przygotowuje broń, która może być użyta w ewentualnej wojnie z pozaziemskimi cywilizacjami. Wskazywał przy tym, że niektórzy obcy współpracują z rządem USA zapewniając im transfer technologii i wsparcie w zakresie adaptacji przechwyconych technologii.

Inna postać znana z tego typu wypowiedzi, to zmarły już amerykański astronauta Edgar Mitchell. Mitchell był szóstym człowiekiem chodzącym po księżycu i zarazem członkiem misji Apollo 14. Księżycowy lunonauta uważał, że władze celowo starają się ukryć ten fakt przed resztą obywateli. Zapewniał również, że słynny incydent w Roswell rzeczywiście był katastrofą UFO, jednak politycy starają się to ukrywać. Jeszcze przed jego śmiercią, usiłował on nawet porozumieć się z ówczesnym prezydentem Stanów Zjednoczonych Barackiem Obamą aby skłonić go do ujawnienia prawdy o UFO.


Trudno pozbyć się z głowy myśli, że kanadyjski minister Obrony Narodowej, szef wywiadu Francji lub też amerykański astronauta wychodziliby do ludzi ze swoimi tezami bez jakiegokolwiek wsparcia w materialnych dowodach. Co takiego widzieli oni podczas pełnienia swoich funkcji, że zdecydowali się zaryzykować głoszenie tak kontrowersyjnych tez? Dla niektórych będzie to szaleństwo, dla innych odwaga. Czy coś kryje się więc za słowami Alaina Juliera? Zachęcam aby każdy pomyślał o tym na własną rękę.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj