Były pracownik brytyjskiego MON nawołuje do wszczęcia nowych badań nad UFO!

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Nick Pope, czyli były pracownik brytyjskiego Ministerstwa Obrony Narodowej, który od 1991 r. do 2006 r. przewodził badaniom nad fenomenem UFO, zabłysnął niedawno w mediach. Pope zaczął wypowiadać się w brytyjskich tabloidach, wzywając Ministerstwo Obrony swojego kraju do pójścia w ślady marynarki wojennej USA i opracowania nowej polityki dokumentowania i raportowania UFO. Czy stoimy u progu nowej rewolucji w dziedzinie badań nad tym fenomenem?

 

Wielu ufologów spekulowało na przestrzeni lat, że Pope mógł być nie tyle przewodniczącym tej komórki, a raczej służyć za piorunochron, który przyciągał do siebie media i oddalał ich uwagę od prawdziwych badaczy tego zjawiska. Niezależnie od tego jaka jest prawda, Pope miał dostęp do wielu informacji i instytucji o których normalni obywatele mogą jedynie pomarzyć, a zatem wygłaszane przez niego tezy siłą rzeczy niosą ze sobą pewną wagę.

Pope opracował własny zestaw wytycznych dotyczących zgłaszania niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych, pisząc że Ministerstwo Obrony powinno stworzyć nową dedykowaną jednostkę do zbierania tych raportów, podobnie jak uczyniła to armia Stanów Zjednoczonych:

Należy utworzyć nową jednostkę MoD w celu zbadania wszystkich takich zdarzeń. Wszyscy załoganci wszystkich oddziałów wojskowych, którzy widzą takie obiekty / zjawiska, wszyscy cywilni załoganci, wszyscy operatorzy radarów, którzy wykrywają nieskorelowane cele, oraz wszyscy inni świadkowie wojskowi, MON lub wykonawcy obrony powinni jak najszybciej złożyć pełny raport do tej jednostki. ~Nicholas Pope

Nick Pope twierdził również, że Ministerstwo Obrony powinno traktować poważnie każdy raport i sprawdzać je wykorzystując chociażby, wojskowe, cywilne i kosmiczne radary. Biorąc pod uwagę chociażby zeszłoroczne obserwacje UFO, z udziałęm Royal Air Force nie jest to chyba zresztą przesada.
Czy jednak brytyjski MON podąży za marynarką USA i publicznie opublikuje nowe wytyczne dotyczące zgłaszania UFO? Jeśli tak jest, to można odnieść wrażenie, że wypowiedź byłego urzędnika ma za cel wprowadzić ten koncept do myśli przeciętnego zjadacza chleba.

Nie należy zapominać, że dziesiątki lat negowania fenomenu UFO oraz prowadzenie jednoczesnych tajnych badań nad tym zjawiskiem to norma do jakiej zdołaliśmy już przywyknąć. Dlaczego więc armie oraz rządy Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, miałyby zmienić całą swoją strategie w podejściu do tego tematu? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie może być dość trudne, jednakże nie powinniśmy chyba jeszcze wykluczać, że być może faktycznie nadchodzi pora na długo oczekiwane ujawnienie prawdy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Część z tych istot może

Część z tych istot może należeć do Sah-tona, tego który uprawia tu uprawy, jak pamiętacie z tekstu o asymilacji do królewskiego rodu..., Polska musi powołać większe wojsko Chrystusa bo dzieją się u nas dziwne rzeczy, wielu redaktorów i polityków jest w armi Sah-tona ! 

„Aniołowie są potężniejsi od nas. Są bardziej inteligentni niż my a ich poczucie wolnej woli jest o wiele bardziej żywe niż nasze i nie mają cielesnych ciał.  Są czystymi duchami” – tłumaczył młodym ludziom. Mówił o buncie Lucyfera w niebie i walce, jaką archanioł Michał wypowiedział szatanowi i 1/3 królestwa, która zbuntowała się przeciwko Bożej władzy z powodu stworzenia rasy ludzkiej. „Tak więc imię Lucyfera zmieniło się - nie przez coś per se w Biblii”, powiedział ks. Thomas, ale „słowo szatan pochodzi od hebrajskiego Sah-ton [fonetycznie], co oznacza przeciwnika. Ponieważ Lucyfer nie był już w łączności z Bogiem, stał się przeciwnikiem Boga. Dlatego jego związek z Bogiem zmienił się, a więc zmieniło się jego imię ” – wskazywał.

Kontynuował: „Tak więc aborcja, ofiara z ludzi było to w dużej mierze zgodne z tym, co działo się w Starym Testamencie, przed Jezusem, w odniesieniu do kultur, w które Izraelici, którzy później stali się narodem żydowskim, byli uwikłani, zaangażowani (…) często historia Izraelitów pokazuje, oni sami stali się bardzo bałwochwalczy". Duchowny tłumaczył, że oddawanie się wszelkim praktykom wróżbiarskim,  przywoływanie duchów, poszerzanie swojej wiedzy w nienaturalny sposób są demoniczne i stanowią zaproszenie dla szatana.Dodał, że przyczółkiem, otwierającym drogę na jego wniknięcie jest także pozostawanie w stanie grzechu ciężkiego, poprzez który zrywamy łączność z Panem Bogiem. Poszukując tego „przyczółku” dla złych duchów, kapłan zadaje wiele pytań zwracającej się o pomoc osobie. Pytania zwykle dotyczącą aborcji, wykorzystywania seksualnego w przeszłości, relacji małżeńskich, całego kontekstu życia rodzinnego, ale także przeżytych w przeszłości traum.Podkreślił, że 80 proc. przypadków, z którymi ma do czynienia wiązały się z wykorzystywaniem seksualnym, co wskazuje, jak straszną ranę zadaje się ofiarom takich postępowań.Przypomina także, że szatan nie jest jedynie metaforą, ale realnym bytem. Podkreślił, jak ważne jest unikanie wszelkiego uzależnienia od nowinek technicznych i wszelkich praktyk, mających w nienaturalny sposób pomóc zdobyć wiedzę czy „udoskonalić się”. Podkreśla znaczenie Mszy świętej i realnej obecności Pana Jezusa w Eucharystii oraz moc wspólnotowej modlitwy. Szatan bowiem dąży do izolacji człowieka, by stał się on samotny."

Wielkie zwiedzenia organizacji Dwóch Trójkątów - Musimy się obronić przed iluminatami

https://youtu.be/fJvCCd5sS9Q

Szatańsko okultystyczna ONUCA dusi Polskę i Polaków - czy się obronimy ?!

https://youtu.be/lXWAXWssE8M

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Natenczas Wojski

Należy natychmiast rozpocząć

Należy natychmiast rozpocząć badania nad badaniami o UFO. Dlaczego one wyglądają tak, jak wyglądają? Dlaczego one są wciąż tajne, a oficjalnie nie istnieją? Dlaczego wciąż ładuje się pieniądze w beznadziejny projekt SETI, który nie służy kompletnie niczemu, oprócz odwracania uwagi od istoty zagadnienia? Dlaczego?... Dlaczego?... itd. 

Portret użytkownika kolo21

Program Seti pewnie służy

Program Seti pewnie służy czemuś innemu. Całe te UFO to zwykła ściema dla gawiedzi. Szybciej już bym się przychylał choć nie chciał bym, że ufo to jakiś rodzaj bytu niż statku kosmicznego. Zresztą kosmos to co widzimy jest podobną ściemą. Prowadza wieloletnie badania ale ich nie ujawniają, latają w kosmos ale nic nie odkryli i nie znaleźli. Główne badania polegają na zabawie z żarciem, myciem włosów oraz robieniem fikołków. Fikołki są teraz bardzo trendy. Robi je każdy kosmo-akrobata. Bardzo dużo wnoszą do świata nauki. I na to idą miliardy baksów. Szok! Przeliczając, to jeden fikołek kosztuję 10, 20 tysiecy baksów???

kolo21

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj