Były pracownik CIA ujawnia informacje o kontaktach obcych z rządem USA

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Dzięki konferencji o UFO, która od kilku dni trwała w USA dowiedzieliśmy się ciekawych szczegółów na temat kontaktów III stopnia, do których rzekomo miało dojść w latach 50tych ubiegłego wieku. Garść nowych szczegółów zawdzięczamy anonimowemu pracownikowi CIA, który zgodził się opowiedzieć, co widział w roku 1958 w okolicach słynnej "Strefy 51".

 

W trakcie wysłuchania obywatelskiego zaprezentowano całe nagranie nakręcone z byłym urzędnikiem. Autentyczność zeznań została potwierdzona przez badaczy UFO, Linde Moulton Howe oraz Richarda Dolana. Oboje ręczą za to źródło informacji. Mężczyzna ma ponoć 77 lat i umiera, więc jest mu wszystko jedno. Nie jest to bez znaczenia, bo poprzednie jego kontakty z Lindą skończyły się dla niego zastraszaniem ze strony smutnych panów w czarnych garniturach, którzy grozili, że mimo upływu wielu lat ma on o niczym nie wspominać publicznie.

 

Urzędnik opowiada w skrócie historię swojej służby w CIA i tego jak dochodził do odpowiedniego stopnia dostępu do informacji. Powiedział, że był pracownikiem zaangażowanym w projekt "Blue Book", który miał na celu systematyczne badania niezidentyfikowanych obiektów latających. Według niego realizację projektu rozpoczęto po upadku dużego obiektu w Nowym Meksyku, w Roswell.

Świadek opowiada o tym, że w jednym z tajnych hangarów już pod koniec lat pięćdziesiątych widział dyskoidalne pojazdy, które zaparkowane pozostawały w zawisie nawet w hangarach, co sugerowałoby wykorzystanie jakiejś formy antygrawitacji. Oprócz tego twierdzi, że w jednym z wielkich pomieszczeń w Strefie 51 widział jeszcze wtedy oficjalnie nieistniejący samolot szpiegowski U2 oraz wczesną wersję słynnego BlackBirda.

 

Najbardziej jednak szokuje opowieść o kontakcie z obcymi. Miało się to stać w czasie prezydentury Eisenhowera, a oprócz prezydenta USA w międzygatunkowym spotkaniu wzięli udział przyszły prezydent Robert Nixon oraz szef FBI, John Edgar Hoover. Obcych, których widział świadek określił, jako wyglądających azjatycko, ale z dużo większą częścią mózgową, niewielkim nosem oraz małymi oczami wyglądającymi na zapadnięte. Według niego wyglądali na humanoidy, ale zdecydowanie nie jak ludzie.

 

Informacje na temat rzekomych kontaktów obcych cywilizacji z ziemskimi władcami nie zaczęły się w latach pięćdziesiątych, bo już III Rzesza była oskarżana o utrzymywanie kontaktu z obcą cywilizacją, z Aldebarana. Według niektórych nieweryfikowalnych teorii przewaga technologiczna Niemiec nie brała się znikąd tylko była wyraźnie indukowana z zewnątrz. Być może Ci sami obcy, którzy rzekomo współpracowali z Hitlerem potem zaczęli współpracę z USA, które na wielu polach stały się kontynuatorem osiągnięć naukowych Nazistów.

 

Najlepszym przykładem takiego mariażu był Werner von Braun, który był opętany wizją konieczności obrony Ziemi przed zagrożeniem z kosmosu. Być może wiedział on o podjętej współpracy i realnie oceniał to, jako zagrożenie w przyszłości. Jeśli tak to trzeba przyznać, że ten były członek SS i partii NSDAP dokonał bardzo wiele na polu techniki rakietowej i między innymi dzięki niemu, przynajmniej teoretycznie, Ziemia nie jest już zupełnie bezbronna.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika euronecik

Fajnie było by gdyby kosmici

Fajnie było by gdyby kosmici przylecieli i rozwiązali wszystkie nasze problemy, co tam że mało zarabiam i nie starcza do pierwszego, nie dogaduje się z dzieckiem.... to nic Oni wpadną i wszystko wyprostują, nie muszę rano wstać bo..... właśnie następuje inwazja? .... ludzie, ogarnijcie się, to nie dzieje się naprawdę, nie ma żadnych pozaziemskich Cywilizacji, przynajmniej takich które się z nami kontaktują, myślę że mają własne problemy - przeludnienie, głód, niesprawiedliwość społeczna... . Jednak, a może może jest gdzieś we wszechświecie inteligencja która.... chciała by znaleść "braci w rozumie" zależy im na "zyciu" jako takim.... przylecą do Nas, bo Oni myślą, a teraz Uwaga - "wpadniemy do Nich, bo: zrobią nam fajną sekcję, no nic nie powiedzą innym ale będzie fajna zabawa tak latać po niebie, najważniejsze żeby nikt niczego nie zobaczył, damy się filmować, a potem pośmiejemy się w internecie :), złapiemy parę krów i wytniemy im .... to i tamto .... niech się zastanwiają po co, w końcu ich uczymy ... no nie? Każdy chciałby być częścią czegoś ważnego, pokazać innym że potrafi, ważne jest że każdy może, może zrobić to na codzień, pomimo przeciwności i problemów... uwierzcie Mi można, da się, bądźcie bohaterami dla najbliższych, dla siebie.Powodzenia i sukcesów życzę.

Portret użytkownika bogusia

W jednym z filmów, było coś

W jednym z filmów, było coś takiego, że on tam podsłyszał o jakichś "żniwach dusz" ale sam nie wiedział, na czym to polega. Myślę, że mamy wybór, trzeba zawierzyć życie i losy swej duszy Bogu, wtedy złe moce nie będą mogły nam szkodzić.

Portret użytkownika baca

no i proszę bardzo jak sie

no i proszę bardzo jak sie moje proroctwo sprawdziło:
po tej "przełomowej konferencji" o wiele więcej wiemy juz o "kontaktarz rządu usraela z obcymi" niz o "kontaktach rządu usraela z faszystami i syjonistami"
kuźwa ale kabaret...

Portret użytkownika SAH

Baca takie proroctwa to my

Baca takie proroctwa to my wszyscy mamy Wink czyli wiemy wszystko i nic na ten temat . A takie zeznania czy przekazy byłych pracowników  CIA czy innym resorcie to czyste mydlenie oczu i ściema . Oni nie boją się o własne życie które im się już kończy , oni boją się o życie własnych rodzin dzieci , wnuków  i dlatego nic rozsądnego i na temat nie powiedzą a to co mówią to tylko by w czasie wszystko przedłużyć nim co kolwiek innymi kanałami wyjdzie na jaw cała prawda 

Portret użytkownika Zenek

Andrzej1, czesto piszesz o

Andrzej1, czesto piszesz o istniejących na Ziemii portalach. Mozesz odpowiedzieć czy one są tylko w ramach naszego Układu Słonecznego, Galaktyki , etc i czy ich dzłałanie jest bezwarunkowe czy tez do zestawienia połącze nia potrzebne sa określowe warunki  na przykład koniunkcja planet?

Portret użytkownika SAH

Ładnie świadkowie mówią o

Ładnie świadkowie mówią o wydarzeniach z lat 40 , 50 , 60 , i ja ich rozumiem może czują że ich czas się kończy i chcą się podzielić wiedzą którą posiadają . Ale to wszystko nie trzyma się  „ kupy „ ich zeznania są podobne i do niczego nie prowadzą a gdzie zeznania lat dzisiejszych , też są zdarzenia z UFO . A tak na marginesie jeżeli jest prawdą że jakaś obca forma życia nas nawiedza , stara się nas kontrolować i nami sterować od tysięcy lat to chyba logiczne że nie podzielą się z nami swoją technologią i wiedzą . Jak by tak zrobili że wiedzę przekazują to chyba by kręcili bat na swoją przysłowiową du.....ę . Tak myślę i do póki takiego gościa się nie złapie i nie wystawi publice i on sam nie zezna co tu robi to nigdy się nic nie dowiemy .

Portret użytkownika Terenia z Torunia

FED i Fort Knox nie posiadają

FED i Fort Knox nie posiadają fizycznego złota. Przyjdzie czas gdy państwa głośno zarządają zwrotu swojego złota. Co wtedy ?.
1* koleja wojenka celem złupienia innych krajów, kradzieży złota, dóbr kultury itd.
2* bajeczka z złych kosmitach, którzy przylatują na Ziemię i zabierają nam złoto celem ratowania swojej planety...
 
Co obstawiacie ???

Portret użytkownika Zenek

Będą próbowali zastraszyć czy

Będą próbowali zastraszyć czy też wybić wierzycieli rozpuszczając pod pozorem "Apokalipsy" wszelakie "naukowe odkrycia" pracowicie przechowywane na dnie tych nazistowskich bunkrów tych krwiopijców co to służą do wynajdywania nowych gatunków wirusów czy bakterii.
 
Na razie obserwujemy fazę napuszczania jelenii wzajemnie na siebie jak Chiny na Rosję, Koręę na Japonię, Indie na Chiny, Polske na Rosję, Niemcy na Polskę, Turcję na Syrie  ....

Portret użytkownika SAH

Musisz wziąć pod uwagę że

Musisz wziąć pod uwagę że Naziści czy jak ich zwą Faszyści to są Żydzi i ich przed 2 wojną światową było najwięcej w USA tam była dominująca partia faszystowska i nie wyssałem z palca tego to można sprawdzić i to prawda jest

Portret użytkownika SAH

Ta cała konferencja w USA na

Ta cała konferencja w USA na temat UFO co odbyła się to jest żenada i ubliżanie ludzkiej inteligencji . To nic nie wnosi nowego , nie wyjaśnia niczego , równie dobrze w skrócie w jakimś programie informacyjnym to samo można było by powiedzieć . Ale jak myślę , coś takiego odbyło się jak ta konferencja to powinno być przekazane na cały świat do każdego państwa mimo ubogiej wiedzy co tam przekazano żadnych nowości ani faktów potwierdzających tezę o UFO na Ziemi od tysięcy lat .

Portret użytkownika Endor

Moim zdaniem oraz zdaniem

Moim zdaniem oraz zdaniem Świętych Ziemię i ludzi może uratować tylko modlitwa do Chrystusa i Jego Ojca bo ufo istoty które były na tym spotkaniu o którym opowiadał ten człowiek to wydają się straszne !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika SAH

A tak wracając do artykułu i

A tak wracając do artykułu i gościa który rzekomo się wysypał oczywiście w przenośni to mówię . Ten facet nic niezwykłego nie powiedział a tym bardziej nie dozwolonego . Jak twierdzi i powołuje się na tajny projekt Blue Book to to już dawno było odtajnione w grudniu 1969 roku wydano rozkaz zakończenia projektu a w styczniu 1970 odtajniono go . Trwał od 1952 i zawierał przypadki zidentyfikowane przede wszystkim i około 6 % za nie wyjaśnione co daje sumę 701  przypadków , a reszta to oszustwa lub zdążenia wytłumaczalne . Tak że jak widać byli pracownicy mogą dużo mówić i ujawniać ale tak naprawdę nigdy od nich niczego się nie dowiemy zawsze będą siali zamęt i dezinformację w śród ludzi co chcą poznać prawdę .

Portret użytkownika Juszka1980OGL

może ktoś odpowie jak to jest

może ktoś odpowie jak to jest że zwykły urzędnik w tajnych bazach, w instytucjach ściśle kontrolowanych, w urzędach najwyższego stopnia potrafi skopiować, sfotografować czy cholera wie co jeszcze z tajnymi dokumentami a tu tacy wysoką rangą oficerowie, pracownicy nigdy nie mogą "wyrwać" od swojego byłego pracodawcy nawet najmniejszej karteczki nic poza słowami. Tyczy się to wielu teorii spiskowych. Nie muszę chyba przypominać o szpiegostwie z lat 40,50,60 gdzie szpieg zwykly pracownik potrafił wydobyc i przesłać np plany budowy bomby atomowej, tajnych samolotów itd ...... jak to jest tego nie ogarniam.
coś mi tutaj nie pasuje. jedyne wyjaśnienie to kłamstwo albo bujna fantazja i nastawienie na zysk.

Portret użytkownika MARGO

Juszka 1980OGL pisze: "...coś

Juszka 1980OGL pisze: "...coś mi tutaj nie pasuje. jedyne wyjaśnienie to kłamstwo albo bujna fantazja i nastawienie na zysk."
__________________
A może jest jeszcze inne wyjaśnienie, mianowicie takie, jak napisał jeden z internautów..., a właściwie to  - zacytował jeden ze sztandarowych punktów działalności syjonistów:
“MIESZAJCIE GOJOM W MÓZGACH, DOPROWADZAJCIE ICH DO STANU ROZSTROJU NERWOWEGO.”
Może właśnie o to chodzi w tym całym "wysypie" info o ufo ?

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Margo ale ja o czymś innym

Margo ale ja o czymś innym pisałem. tu nie chodzi o żadne mieszanie tylko o rzetelność dlaczego wysoką rangą polityk, wojskowy itd. nie moze czegoś wynieśc, ukraść czy skopiować a "zwykły, szeregowy pracownik danej instytucji potrafi nawet super tajne plany przemycic (bomba atomowa to jeden z tysiąca przykłądó) 
coś tu nie gra i wydaje mi się że wielu wielu z tych super extra wielkich piewców nigdy nigdzie nie było nie widziało tego o czym mówią, i tyczy się to nie małej ilości teorii spiskowych.
ps tak na marginesie to ja należe do grupy ludzi którzy wierzą w życie pozaziemskie.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ano juszka zamordowany

Ano juszka zamordowany prezydent USA jak tylko wspomniał o tajnych stwoarzyszeniach i że czas je odtajnić to mu Osfald władował kulkę w głowę... I nie rób za "GOŚCIA" pod innym maillem... Hehehehee...
 Chyba, że wierzysz w atak szaleńca...

Portret użytkownika MARGO

Były Minister Obrony Kanady

Były Minister Obrony Kanady Paul Hellyer także wypowiada sie na temat Przybyszy z Kosmosu...

Cyt. „Amerykanie i ludzie na całym świecie mają prawo wiedzieć co się naprawdę dzieje, gdyż jesteśmy częścią tego i to nie są wyizolowane przypadki (…) UFO są tak rzeczywiste, jak samoloty latające nad naszymi głowami. Jestem pierwszą osobą tak wysokiej rangi, która to mówi tak otwarcie. Dowiedziałem się o tym wszystkim z różnych źródeł, w tym od tych fantastycznych ludzi, których wysłuchaliśmy podczas ostatnich 4 dni. Ponieważ nie jestem ufologiem, lecz politykiem, chciałbym dodać kilka rzeczy.

Po pierwsze w latach 60-tych, była flotylla UFO kierująca się na południe, któr zapuściła się na terytoria NATO w Europie, na szczęście zanim guzik został naciśnięty, bo myślano że to są Rosjanie, flotylla skierowała się na północ i odleciała.
Zrobiono dochodzenie, i w konkluzji, co znalazło się w dokumentach, napisano że co najmniej 4 różne gatunki odwiedzały Ziemię w ciągu ostatnich tysięcy lat.
I ja się z tym całkowicie zgadzam. Przyniosłem tu z sobą mają książkę pt. „Światło w końcu tunelu” (light at the end of the tunnel), w której wyliczam 5 różnych gatunków, a niedawno widziałem dokument, w którym wylicza się ich aż 20 (tu Hellyer wylicza nazwy tych Obcych, pochodzących z różnych pozaziemskich planet). Nazywamy ich ogólnie Oni, choć są to różne gatunki i mają różne interesy, które mogą się bardzo różnić od naszych.

Cieszę się, że Linda dzisiaj rano wspomniała o żywych obcych, którzy są teraz obecni na Ziemi i co najmniej 2 z nich wsółpracuje obecnie z amerykańskim rządem. Nazywani są Wysokimi Białymi.
Miałem okazję przez 3 godziny rozmawiać z byłym pilotem Charlesem Hallem, który opowiedział mi fascynującą historię jego współpracy z „Wysokimi Białymi” w Indian Springs w Newadzie, gdzie mieszkali w bazie wojskowej lotnictwa amerykańskiego, dzieląc się technologią z ludźmi. Napisał on (Hall) książkę Millenial Hospitality (…)
W moim interesie jest obecnie całkowite ujawnienie (tajemnic nt. UFO), moim zdaniem powinno się ujawnić 95-98% informacji – znam obecnie tylko dwie sprawy, które nie powinny natychmiast trafić do szerokiej opinii publicznej.
Ludzie są już gotowi do zaakceptowania faktu, że Kosmos tętni życiem różnego rodzaju, w tym są cywilizacje o wiele bardziej zaawansowane od nas. Ujawnienie prawdy jest koniecznym krokiem byśmy mogli przetrwać (…)
W mojej książce napisałem, że mamy 10 lat by powstrzymać globalne ocieplenie. Minęło 2 lata od jej napisania, tak więc mamy czas do końca dekady aby je powstrzymać.
Nasi liderzy o tym nie mówią, wywołują tylko wojny o ropę, co tylko pogłębia zagrożenie. Ale jeśli nawet by to potraktowali poważnie, to nie mieli by finansów by przejść do technologii czystej energii, z uwagi na nieskończenie głupi system bankowo-finansowy w świecie zachodnim (oklaski).
Komentarz Monitor-polski:
Tłumaczenie jest fragmentaryczne, tyko pierwszego fragmentu wypowiedzi byłego ministra.
W drugiej, dłuższej części skupił się on na „rządzie cieni” i planach wprowadzenia rządu światowego – i taki był chyba główny cel wystąpienia min. Hellyera..."
 
http://www.monitor-polski.pl/niezle-jajaamerykanski-rzad-sterowany-przez-2-obcych/#more-6225

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?

Portret użytkownika Lucifer

Prawda o kosmitach na Ziemi

Prawda o kosmitach na Ziemi jest przerażająca i wątpię aby ktoś kiedyś zechciał ujawnić szczegóły okupacji Ziemi przez Reptilian i ich szarych najemników. Cóż, obecni zarządcy (okupanci) Ziemi, traktują Ludzi jak bydło stanowiące dla nich smaczny pokarm energetyczny.

Portret użytkownika Pankracy

A może to wcale nie okupacja

A może to wcale nie okupacja a po prostu...hodowla. Może stworzono nas tylko i wyłącznie po to? A nie tak jak utrzymują chociażby niektórzy "z miłości"? Choć ja myślę że jednak mamy wybór. Rzecz w tym, że nie chcemy z niego skorzystać.

Portret użytkownika Lucifer

Nie strasz jeśli nie wiesz o

Nie strasz jeśli nie wiesz o co chodzi.
Będzie tak jak zostało zapisane w Wedach.
 
13 (109). Wszechniszczący Ogień Odpłaty Sił Światła, spali
sługi Świata Ciemności i wszystkich potomków Cudzoziemskich wrogów,
co pustką bezduszną napełniali
cały Świat Ludzki… niosąc na sztandarach swoich:
kłamstwo i wady, lenistwo i okrucieństwo,
życzenie cudzego i pożądanie,
strach i zwątpienie w siły swe…
i to będzie Wielkim Końcem Świata,
dla Cudzoziemskich wrogów,
przybyłych ze Świata Ciemnego…

I nastąpi Koniec Czasów Ciemności,
dla wszystkich Rodów Rasy Wielkiej,
i potomków Rodu Niebieskiego…

Portret użytkownika ArtemidaMaat

  http://niepoprawni.pl/blog/

 
http://niepoprawni.pl/blog/2069/spiacy-rycerze http://www.polskatradycja.pl/folklor-regionalny/legendy/legendy-malopolskie/item/spiacy-rycerze-w-tatrach.html "11 Potem ujrzałem niebo otwarte: a oto - biały koń, a Ten, co na nim siedzi, zwany Wiernym i Prawdziwym, oto sprawiedliwie sądzi i walczy. 12 Oczy Jego jak płomień ognia, a wiele diademów na Jego głowie. Ma wypisane imię, którego nikt nie zna prócz Niego. 13 Odziany jest w szatę we krwi skąpaną, a imię Jego nazwano: Słowo Boga. 14 A wojska, które są w niebie, towarzyszyły Mu na białych koniach - wszyscy odziani w biały, czysty bisior. 15 A z Jego ust wychodzi ostry miecz, by nim uderzyć narody: On paść je będzie rózgą żelazną i On wyciska tłocznię wina zapalczywego gniewu Wszechmogącego Boga. 16 A na szacie i na biodrze swym ma wypisane imię: KRÓL KRÓLÓW I PAN PANÓW. 17 I ujrzałem innego anioła stojącego w słońcu: I zawołał on głosem donośnym do wszystkich ptaków lecących środkiem nieba: "Pójdźcie, zgromadźcie się na wielką ucztę Boga, " 10 Doznałem zachwycenia w dzień Pański i posłyszałem za sobą potężny głos jak gdyby trąby 11 mówiącej: "Co widzisz, napisz w księdze i poślij siedmiu Kościołom: do Efezu, Smyrny, Pergamonu, Tiatyry, Sardów, Filadelfii i Laodycei". 12 I obróciłem się, by widzieć, co za głos do mnie mówił; a obróciwszy się, ujrzałem siedem złotych świeczników, 13 i pośród świeczników kogoś podobnego do Syna Człowieczego, obleczonego [w szatę] do stóp i przepasanego na piersiach złotym pasem. 14 Głowa Jego i włosy - białe jak biała wełna, jak śnieg, a oczy Jego jak płomień ognia. 15 Stopy Jego podobne do drogocennego metalu, jak gdyby w piecu rozżarzonego, a głos Jego jak głos wielu wód. 16 W prawej swej ręce miał siedem gwiazd i z Jego ust wychodził miecz obosieczny, ostry. A Jego wygląd - jak słońce, kiedy jaśnieje w swej mocy. 17 Kiedym Go ujrzał, do stóp Jego upadłem jak martwy, a On położył na mnie prawą rękę, mówiąc: "Przestań się lękać! Jam jest Pierwszy i Ostatni 18 i żyjący. Byłem umarły, a oto jestem żyjący na wieki wieków i mam klucze śmierci i Otchłani. 19 Napisz więc to, co widziałeś, i to, co jest, i to, co potem musi się stać. 20 Co do tajemnicy siedmiu gwiazd, które ujrzałeś w mojej prawej ręce, i co do siedmiu złotych świeczników: siedem gwiazd - to są Aniołowie siedmiu Kościołów, a siedem świeczników - to jest siedem Kościołów. Kościół nigdy nie był budynkiem, a niewiasta kobietą.

Portret użytkownika AaAa

Nawet gdyby było to zapisane

Nawet gdyby było to zapisane na tablicach Mojżesza to i tak niczego to nie zmieni . Nie będzie już czasów dla ludzi i dla żadnego stworzenia na tej planecie. Chcesz się śmiać to śmiej się puki możesz. Niedługo przestaniesz istnieć jak wszystko co znasz.

Skomentuj