Były pracownik CIA ujawnia informacje o kontaktach obcych z rządem USA

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Dzięki konferencji o UFO, która od kilku dni trwała w USA dowiedzieliśmy się ciekawych szczegółów na temat kontaktów III stopnia, do których rzekomo miało dojść w latach 50tych ubiegłego wieku. Garść nowych szczegółów zawdzięczamy anonimowemu pracownikowi CIA, który zgodził się opowiedzieć, co widział w roku 1958 w okolicach słynnej "Strefy 51".

 

W trakcie wysłuchania obywatelskiego zaprezentowano całe nagranie nakręcone z byłym urzędnikiem. Autentyczność zeznań została potwierdzona przez badaczy UFO, Linde Moulton Howe oraz Richarda Dolana. Oboje ręczą za to źródło informacji. Mężczyzna ma ponoć 77 lat i umiera, więc jest mu wszystko jedno. Nie jest to bez znaczenia, bo poprzednie jego kontakty z Lindą skończyły się dla niego zastraszaniem ze strony smutnych panów w czarnych garniturach, którzy grozili, że mimo upływu wielu lat ma on o niczym nie wspominać publicznie.

 

Urzędnik opowiada w skrócie historię swojej służby w CIA i tego jak dochodził do odpowiedniego stopnia dostępu do informacji. Powiedział, że był pracownikiem zaangażowanym w projekt "Blue Book", który miał na celu systematyczne badania niezidentyfikowanych obiektów latających. Według niego realizację projektu rozpoczęto po upadku dużego obiektu w Nowym Meksyku, w Roswell.

Świadek opowiada o tym, że w jednym z tajnych hangarów już pod koniec lat pięćdziesiątych widział dyskoidalne pojazdy, które zaparkowane pozostawały w zawisie nawet w hangarach, co sugerowałoby wykorzystanie jakiejś formy antygrawitacji. Oprócz tego twierdzi, że w jednym z wielkich pomieszczeń w Strefie 51 widział jeszcze wtedy oficjalnie nieistniejący samolot szpiegowski U2 oraz wczesną wersję słynnego BlackBirda.

 

Najbardziej jednak szokuje opowieść o kontakcie z obcymi. Miało się to stać w czasie prezydentury Eisenhowera, a oprócz prezydenta USA w międzygatunkowym spotkaniu wzięli udział przyszły prezydent Robert Nixon oraz szef FBI, John Edgar Hoover. Obcych, których widział świadek określił, jako wyglądających azjatycko, ale z dużo większą częścią mózgową, niewielkim nosem oraz małymi oczami wyglądającymi na zapadnięte. Według niego wyglądali na humanoidy, ale zdecydowanie nie jak ludzie.

 

Informacje na temat rzekomych kontaktów obcych cywilizacji z ziemskimi władcami nie zaczęły się w latach pięćdziesiątych, bo już III Rzesza była oskarżana o utrzymywanie kontaktu z obcą cywilizacją, z Aldebarana. Według niektórych nieweryfikowalnych teorii przewaga technologiczna Niemiec nie brała się znikąd tylko była wyraźnie indukowana z zewnątrz. Być może Ci sami obcy, którzy rzekomo współpracowali z Hitlerem potem zaczęli współpracę z USA, które na wielu polach stały się kontynuatorem osiągnięć naukowych Nazistów.

 

Najlepszym przykładem takiego mariażu był Werner von Braun, który był opętany wizją konieczności obrony Ziemi przed zagrożeniem z kosmosu. Być może wiedział on o podjętej współpracy i realnie oceniał to, jako zagrożenie w przyszłości. Jeśli tak to trzeba przyznać, że ten były członek SS i partii NSDAP dokonał bardzo wiele na polu techniki rakietowej i między innymi dzięki niemu, przynajmniej teoretycznie, Ziemia nie jest już zupełnie bezbronna.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika euronecik

Fajnie było by gdyby kosmici

Fajnie było by gdyby kosmici przylecieli i rozwiązali wszystkie nasze problemy, co tam że mało zarabiam i nie starcza do pierwszego, nie dogaduje się z dzieckiem.... to nic Oni wpadną i wszystko wyprostują, nie muszę rano wstać bo..... właśnie następuje inwazja? .... ludzie, ogarnijcie się, to nie dzieje się naprawdę, nie ma żadnych pozaziemskich Cywilizacji, przynajmniej takich które się z nami kontaktują, myślę że mają własne problemy - przeludnienie, głód, niesprawiedliwość społeczna... . Jednak, a może może jest gdzieś we wszechświecie inteligencja która.... chciała by znaleść "braci w rozumie" zależy im na "zyciu" jako takim.... przylecą do Nas, bo Oni myślą, a teraz Uwaga - "wpadniemy do Nich, bo: zrobią nam fajną sekcję, no nic nie powiedzą innym ale będzie fajna zabawa tak latać po niebie, najważniejsze żeby nikt niczego nie zobaczył, damy się filmować, a potem pośmiejemy się w internecie :), złapiemy parę krów i wytniemy im .... to i tamto .... niech się zastanwiają po co, w końcu ich uczymy ... no nie? Każdy chciałby być częścią czegoś ważnego, pokazać innym że potrafi, ważne jest że każdy może, może zrobić to na codzień, pomimo przeciwności i problemów... uwierzcie Mi można, da się, bądźcie bohaterami dla najbliższych, dla siebie.Powodzenia i sukcesów życzę.

Portret użytkownika bogusia

W jednym z filmów, było coś

W jednym z filmów, było coś takiego, że on tam podsłyszał o jakichś "żniwach dusz" ale sam nie wiedział, na czym to polega. Myślę, że mamy wybór, trzeba zawierzyć życie i losy swej duszy Bogu, wtedy złe moce nie będą mogły nam szkodzić.

Portret użytkownika SAH

A najgorsza prawda to jest

A najgorsza prawda to jest taka że nas jako ludzi mogą uśmiercić szczepionkami . I pod pozorem ratowania życia i ochronie przed epidemią kto naiwny przyjmie to i w ten sposób zarazi się i umrze ........

Portret użytkownika baca

no i proszę bardzo jak sie

no i proszę bardzo jak sie moje proroctwo sprawdziło:
po tej "przełomowej konferencji" o wiele więcej wiemy juz o "kontaktarz rządu usraela z obcymi" niz o "kontaktach rządu usraela z faszystami i syjonistami"
kuźwa ale kabaret...

Portret użytkownika SAH

Baca takie proroctwa to my

Baca takie proroctwa to my wszyscy mamy Wink czyli wiemy wszystko i nic na ten temat . A takie zeznania czy przekazy byłych pracowników  CIA czy innym resorcie to czyste mydlenie oczu i ściema . Oni nie boją się o własne życie które im się już kończy , oni boją się o życie własnych rodzin dzieci , wnuków  i dlatego nic rozsądnego i na temat nie powiedzą a to co mówią to tylko by w czasie wszystko przedłużyć nim co kolwiek innymi kanałami wyjdzie na jaw cała prawda 

Portret użytkownika Zenek

Andrzej1, czesto piszesz o

Andrzej1, czesto piszesz o istniejących na Ziemii portalach. Mozesz odpowiedzieć czy one są tylko w ramach naszego Układu Słonecznego, Galaktyki , etc i czy ich dzłałanie jest bezwarunkowe czy tez do zestawienia połącze nia potrzebne sa określowe warunki  na przykład koniunkcja planet?

Strony

Skomentuj