Były pracownik NASA twierdzi, że Obcy ukrywają się w pierścieniach Saturna

Kategorie: 

Źródło:

Zdaniem inżyniera pracującego niegdyś dla organizacji NASA, obce pojazdy eksploatują pierścienie Saturna. Bynajmniej nie jest to plotka, a rzeczywista opinia Dr Normana Bergruna byłego pracownika wspomnianej wcześniej amerykańskiej agencji kosmicznej oraz firm takich jak AMES, NACA czy słynnego Lockheed Martin.

 

Co ciekawe, nie był to nawet pierwszy raz gdy złożył on tak wstrząsające oświadczenie. Zgodnie z jego ostrzeżeniami, sytuacja jest "krytyczna", a statki kosmiczne badające nasz Układ Słoneczny kolonizują go szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystko to, ma przebiegać pod obserwacją światowych organizacji kosmicznych i przy niewiedzy przeciętnych obywateli.

Można byłoby odrzucić to wszystko jako słowa szaleńca, ale Bergrun nie jest poprostu kolejnym whistleblowerem. Dr Bergrun był wybitnym inżynierem NASA, który w znacznym stopniu przyczynił się zarówno do rozwoju amerykańskich pocisków rakietowych jak i programów kosmicznych. Inżynier uzyskał wiele nagród naukowych, w tym nagrodę Archimedesa wydawaną przez Kalifornijskie Towarzystwo Inżynierów.

Tezy Bergruna są traktowane z wielką powagą przynajmniej przez społeczność amerykańskich ufologów. Nie da się zresztą ukryć, że fakt, iż pracował nad niektórymi z najważniejszych projektów rządu Stanów Zjednoczonych czyni go co najmniej wartym wysłuchania. Czy to możliwe, że opowieści Bergruna ujawniły najbardziej tajne informacje NASA na temat zaawansowanych technologicznie obcych gatunków?

Opowieści o masywnych statkach kosmicznych usytuowanych w pobliżu Saturna pojawiły się po raz pierwszy w 1986 r. w  publikacjach z serii Ringmakers of Saturn autorstwa tego samego dr. Bergruna. To właśnie tam, były inżynier NASA opowiedział o tym, w jaki sposób wykrył obecność inteligentnych obcych istot kolonizujących pierścienie Saturna. Bergrun twierdzi, że statki kosmiczne "zaparkowane" na pierścieniach Saturna są "żyjącymi isotami" które traktują go jako bazę wypadową do dalszej kolonizacji. Podobno rozprzestrzeniają się tak szybko, że pewnego dnia mogą stanowić zagrożenie dla ludzkości.

Zgodnie z jego słowami:

"Dowiedziałem się, że te istoty zamieszkują Saturn, gdzie odkryłem je po raz pierwszy, oraz rozprzestrzeniają się dalej. Można je odnaleźć w okolicy Urana i Jowisza. Gdziekolwiek znajdują się jakieś pierścienie, tam też pojawiają się statki."

Bergrun wierzy, że te kosmiczne statki tankują i karmią się materiałem skalnym zawartym na pierścieniach Saturna. Były inżynier NASA twierdzi, że istnieją materiały, które pokazują rodzaj "spalin" wychodzących od obcych statków wokół Saturna. Czy jest to tylko szalona teoria spiskowa? Czy może krzyk człowieka który wie zbyt wiele, ale nikt nie jest skory go posłuchać? Możliwe że pewnego dnia, przekonamy się o tym my, albo nasi potomkowie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Widział...spaliny? To jakieś

Widział...spaliny? To jakieś prymitywy, ci obcy...przecież na nap. odrzutowym nie lata się po Galaktyce! W dod. z odległości ponad miliarda km je widział? Bo jeśli na fotkach z Cassiniego - to znaczy że nam-szaraczkom, niewiele z jej misji wynika...Co innego gdyby obcy mieli mój bezstratny, elektryczny napęd wyrzutowy - tym to w niewiele tygodni można się rozbujać do V bliskiej C...ale na odrzutowym? to w Galaktyce obcy do wychodka nawet nie latają...

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Kacperu

Coś się kończy i coś się

Coś się kończy i coś się zaczyna... żeby coś stworzyć czasami trzeba coś zniszczyć.. człowiek wycina drzewa wysiedla lub zabija zwierzęta mieszkające na danym terenie potem zalewa wszystko betonem stawia bloki i fabryki które notabene zanieczyszczają naszą planete.. człowiek niszczy coś żeby coś stworzyć.. poza tym ludzie są jak dzieci nie potrafią zrozumieć że stanowią jedność i dzielą sie na grupy i wyznaczają sobie wyimaginowane granice, zabijają się w imie Boga którego nazywając różnymi imionami nie zdając sobie sprawy, że wierzą w ten sam nieskończony i miłosierny byt. Nie martw się jak nie obca cywilizacja to my sami doprowadzimy do naszej zagłady.. może oni zrobiliby z naszej planety lepszy pozytek?

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

on jest Baronie wierzący:

on jest Baronie wierzący:

"Bergrun wierzy, że te kosmiczne statki tankują i karmią się materiałem skalnym zawartym na pierścieniach Saturna."

no cóż... nasa zatrudnia debili tak więc mamy efektowne tego efekty: teorię o obcej cywilizacji inteligentnych koparek żywiących się materiałem skalnym... strach się bać bo jeszcze napadną na nasze budowy i nasze biedne koparki zostaną skolonizowane i kto będzie lepił potem te nasze autostrady?

Strony

Skomentuj