Na całym Bliskim Wschodzie i w Azji zaobserwowano nieznany obiekt

Kategorie: 

UFO nad Bliskim Wschodem

Spektakularna obserwacja UFO miała miejsce wczoraj w kilkunastu państwach począwszy od Izraela, poprzez Liban, Syrię, Iran, Rosję, Azerbejdżan i Kazachstan. Początkowo obserwację wzięto za start rosyjskiej rakiety balistycznej Buława, ale potem wojskowi przedstawiciele krajów, w których obserwowano zjawisko uznali, że to "rzadkie zjawisko naturalne" a nie ślad rakiety.

 

W Izraelu ludzie dzwonili na policję i prosili o pomoc. O niezidentyfikowanym obiekcie latającym informowano tez inne służby. Zjawisko pokazywano nawet w niektórych lokalnych telewizjach izraelskich. Naoczni świadkowie opisali UFO, jako kula z ciągnącym się za nim jasnym stożkiem.

 

W Azerbejdżanie mieszkańcy również zauważyli UFO. Operator jednego z kanałów telewizyjnych nawet uchwycił tą scenę na wideo. Obiekt mocno przestraszył Azerów, bo nagle eksplodował. Wśród ludzi zjawisko zostało odebrane, jako ostrzeżenie przed tym, co wkrótce wydarzy się w regionie.

W Izraelskich mediach obiekt uznano ostatecznie za rakietę Topol, ale wojskowi sugerują, że to tylko rzadkie naturalne zjawisko. Drugi kanał izraelskiej telewizji poinformował, że zjawisko widziano w Libanie, Armenii, Turcji, Iranie, Jordanii i Arabii Saudyjskiej.

Podsumowując wiemy na pewno, że jakiś obiekt pojawił się na sporej wysokości, prawdopodobnie powyżej 80 kilometrów a następnie zaczął się poruszać spiralnie i eksplodował w przestrzeni powietrznej Libanu, kilkadziesiąt kilometrów od granicy z Izraelem. Spiralny lot może sugerować, że coś spadało, jakiś satelita lub duży fragment satelity. Obiekt nie był meteorem.

[ibimage==13866==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Naoczni świadkowie z Izraela mówią, że za obiektem ciągnął się szlak dymu i w pewnym momencie zaczął się poruszać spiralną trajektorią. Wojska izraelskie stwierdziły, że nic im nie wiadomo o jakichkolwiek działaniach lotnictwa w tej okolicy i to było zapewne rzadkie zjawisko naturalne. W Azerbejdżanie stwierdzono, że obiekt wyglądał na trójkątny. Zarejestrowano również, że w momencie przelotu następowały zakłócenia sieci komórkowych tak jakby obiekt oddziaływał jakoś na komunikacje mobilną.

 

Rosjanie natomiast przyznali, że był to pocisk balistyczny wystrzelony z testowego kosmodromu w Kapustin Jar. Jednocześnie twierdzą, oni, że to nie była żadna nieprawidłowość i nie wybuchła żadna głowica.

 

Pojawiły się sugestie, że Rosjanie wzięli to na siebie, bo potrzebne były racjonalne wyjaśnienia dla tego zjawiska. W momencie, gdy uznano to za rakietę dało to uspokojenie opinii publicznej w wielu krajach. Pozostaje tez pytanie, jeśli to była rakieta to, po co Rosjanie wystrzeliwali ją wtedy, kiedy mógł to zobaczyć cały region Bliskiego Wschodu? Czyżby to miała być celowa manifestacja siły? Tylko, dlaczego nikt nie ustosunkowuje się do tego spiralnego portalu, jaki widzimy na końcu tej niesamowitej obserwacji.

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alena

  " KWANTOWA KOMUNIKACJA pl "

  " KWANTOWA KOMUNIKACJA pl "     /youtube/   Warto zrozumiec szerszy aspekt naszego istnienia.   Jestesmy Ewoluujaca Swiadomoscia i warto to sobie uswiadomic,bo dopiero wtedy zaczyna sie prawdziwa wolnosc. Musimy jednak zrezygnowac ze strachu i oceniania innych,aby  wreszcie sobie przypomniec ,kim tak naprawde jestesmy i zaczac mentalnie eksplorowac inne zakresy fal ,inne wibracje "blizej" Zrodla  .

Portret użytkownika Alena

 Stuknieta inaczej ,domaga

 Stuknieta inaczej ,domaga sie szerszej wypowiedzi na ten temat.Moze nareszcie doczekm sie konstruktywnej i niepodwazalnej wypowiedzi . Uwazam ze jedno zdanie krytyki to stanowczo za malo Smile Temat jest zdecydowanie bardziej obszerny. Serdecznie pozdrawiam prawdziwego znawce tematu Smile

Portret użytkownika toxic

Rasta 4 Peace - nie jaraj a

Rasta 4 Peace - nie jaraj a jak już jarasz to nie pisz, proszę. Kiesha Crowther to jakaś nawiedzona oszołomka - popycha jakieś gówniane bzdety do mikrofonu a Ty to łykasz jak bocian żabę...

Portret użytkownika Alex99

czemu sie wpiedralasz - co

czemu sie wpiedralasz - co boli cie ze ktoś mówi o miłosci do bluzniego swego-  to ze tos tzepie kase na tym to jest nasz swiat, jebany i zaklamany i nie przedrzesz sie nawetjako zbawiciel - bo cie wszyscy wysmieją

Portret użytkownika Andrzej1

Mogę powiedzieć, że to nie

Mogę powiedzieć, że to nie była rakieta (ten spiralny twór), trwają przygotowania prowadzone przez MJ-12 do światowego pokazu. To jak przyznają Rosjanie są testy. Jest to celowe zagranie aby ogłupić ludzi przed tym co ma się wydarzyć. Tak jak Werner von Braun pisał w pamiętnikach, będą robić wszystko aby NWO zapanowało, są już bardzo blisko. Wkrótce na nas uderzą kosmici a zbawienna armia X nas wyzwoli. Ale po tym wszystkich zaczipują. W czipie będzie zawarty specjalny program destabilizujący DNA ( te słynne znamię bestii 666) - jeżeli ktoś zna matematykę wirową to wie o co chodzi, dlaczego akurat trzy szóstki. Jak widać czas jest bardzo bliski.

Strony

Skomentuj