Chińscy lekarze zbierając krew dziewic wzbudzili podejrzenia o okultyzm

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Skandal z krwią dziewic w tle wybuchł w Chinach. Lekarze pracujący w jednym z uniwersytetów w Pekinie rozpoczęli zbieranie krwi młodych dziewic w wieku 18 - 24 lat. Od razu pojawiły się teorie stwierdzające, że krew jest potrzebna do jakichś rytuałów okultystycznych.

 

Chińscy internauci za szczególnie dziwne uznali fakt, że nikt nie oczekiwał krwi od mężczyzn prawiczków w podobnym przedziale czasowym. Wielu osobom wydawało się to bardzo dziwne i niektórzy fakt pożądania krwi jedynie dziewic, uznali za ostateczny dowód na okultystyczny charakter tego wezwania.

 

Naukowcy byli zaskoczeni faktem, że ich badania wzbudziły tak wielkie zainteresowanie Chińczyków i poczuli się w obowiązku wyjaśnić, po co potrzebna im była krew akurat dziewic. Okazało się, że przeprowadzano badania chorób roznoszonych drogą płciowa i krew młodych dziewic była potrzebna, jako próba kontrolna.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika simon

a czy wiedzieliści, że laski

a czy wiedzieliści, że laski nie mogą pracować w kopalni, ponieważ dopływ promieni słonecznych reguluje hormony i cykl miesiączkowy, również księżyc ma na to wpływ. krew z dziewicy, czyli świeżak w folii bombelkowej, ja bym na ten przykład chciał taką, jeszcze najlepiej starszą od siebie i piękną, gdzieś są takie, gdzieś są .. 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

noooo masz wymagania, nie

noooo masz wymagania, nie powiem...
bylo ciężko ale bacologia sprostała Smile
otóż jeśli szukasz starszej od siebie, pieknej, nie pracującej w kopalni, mającą uregulowany cykl miesiączkowy oraz hormony podatne na księżyc to jest dla ciebie....
jest...
cieszymy się?
bo  jest...
 
 
 
 
matka boska
tada... 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj