Chiński wędkarz złowił rybę ze szczękami krokodyla

Kategorie: 

Źródło: http://hk.on.cc/cn/bkn/cnt/news/20160315/bkncn-20160315100337789-0315_05011_001.html

Dziko wyglądający stwór został złapany przez wędkarza z Chin w mieście Guangdong w rzece Xijiang i na razie nikt nie wie, co to za gatunek, pisze hk.on.cc.

 
Mieszkaniec Chin o imieniu Liang powiedział w wywiadzie, udzielonym lokalnym mediom, że w swojej dwudziestoletniej karierze nie widział nic podobnego. Długość ciała ryby wynosi 75 cm długości i cechuje ją ciemno – zielone ubarwienie brzucha, a także wydłużone szczęki, wysadzane ostrymi zębami.

 

Chińczyk zadaje sobie teraz szekspirowskie pytanie: jeść, czy nie jeść? Liang nie zna odpowiedzi, bo nie wie, jak cenny okaz mu się trafił. Niewątpliwie mamy do czynienia z rzadkim przedstawicielem podwodnego świata, który na razie trafił do jednego z lokalnych akwariów.
 
 
 
 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Juszka

Masakra, co tu się stało? Nie

Masakra, co tu się stało? Nie dość, że artykuły sięgają już z drugiego albo trzeciego dna to grafika strony  strasznie nieczytelna, jakaś taka nieupożądkowana.Jedynie chyba tallin będzie zadowolony bo jak widzę jego wypróżnienia 4-5 zdaniowe to z tą szatą zajmują całą stronę. No i następny powód by zaglądać tutaj raz na kwartał.Pozdrawiam Juszka.

Portret użytkownika pilipp

juz od dawna stękam na ten

juz od dawna stękam na ten temat. artykuł wyjasniony, zagadka tallina rozwiązana, wiec po co ten artykul tu wisi i sieje sztuczną sensację? to0 zwykła ryba a nie krokoryba tallinie bezmózgi

Portret użytkownika pilipp

na a4 tez ruch spory a droga

na a4 tez ruch spory a droga chu****, zrobcie cos z poziomem artykułów bo tallina juz nie da rady czytac. to nie są wiadomosci, to są ściemy i nic wiecej, z budynku robi ufo, ze zwyklej ryby krokorybe, i ty sie  szczycisz ruchem na stronie? od dawna wam wypisują ze cos jest nei tak z dodawaniem plusow i minusow i co? i w nosie t o macie. 

Portret użytkownika Juszka

Bardzo się z tego cieszę i

Bardzo się z tego cieszę i życzę Ci jak najlepiej, ale mam nadzieję że do wzrastającego ruchu dostosuje się poziom artykułów, bo te co widzę (w większości i to głównie tallina i matiza) to totalne dno, nie pasujące do strony aspirującej do miana stron lepszego gatunku z tematyki z pogranicza s-f.ps. sorki za błąd w poprzednim poście.Pozdrawiam Juszka.

Strony

Skomentuj