Chiński wędkarz złowił rybę ze szczękami krokodyla

Kategorie: 

Źródło: http://hk.on.cc/cn/bkn/cnt/news/20160315/bkncn-20160315100337789-0315_05011_001.html

Dziko wyglądający stwór został złapany przez wędkarza z Chin w mieście Guangdong w rzece Xijiang i na razie nikt nie wie, co to za gatunek, pisze hk.on.cc.

 
Mieszkaniec Chin o imieniu Liang powiedział w wywiadzie, udzielonym lokalnym mediom, że w swojej dwudziestoletniej karierze nie widział nic podobnego. Długość ciała ryby wynosi 75 cm długości i cechuje ją ciemno – zielone ubarwienie brzucha, a także wydłużone szczęki, wysadzane ostrymi zębami.

 

Chińczyk zadaje sobie teraz szekspirowskie pytanie: jeść, czy nie jeść? Liang nie zna odpowiedzi, bo nie wie, jak cenny okaz mu się trafił. Niewątpliwie mamy do czynienia z rzadkim przedstawicielem podwodnego świata, który na razie trafił do jednego z lokalnych akwariów.
 
 
 
 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Juszka

Masakra, co tu się stało? Nie

Masakra, co tu się stało? Nie dość, że artykuły sięgają już z drugiego albo trzeciego dna to grafika strony  strasznie nieczytelna, jakaś taka nieupożądkowana.Jedynie chyba tallin będzie zadowolony bo jak widzę jego wypróżnienia 4-5 zdaniowe to z tą szatą zajmują całą stronę. No i następny powód by zaglądać tutaj raz na kwartał.Pozdrawiam Juszka.

Portret użytkownika pilipp

juz od dawna stękam na ten

juz od dawna stękam na ten temat. artykuł wyjasniony, zagadka tallina rozwiązana, wiec po co ten artykul tu wisi i sieje sztuczną sensację? to0 zwykła ryba a nie krokoryba tallinie bezmózgi

Portret użytkownika pilipp

na a4 tez ruch spory a droga

na a4 tez ruch spory a droga chu****, zrobcie cos z poziomem artykułów bo tallina juz nie da rady czytac. to nie są wiadomosci, to są ściemy i nic wiecej, z budynku robi ufo, ze zwyklej ryby krokorybe, i ty sie  szczycisz ruchem na stronie? od dawna wam wypisują ze cos jest nei tak z dodawaniem plusow i minusow i co? i w nosie t o macie. 

Portret użytkownika Juszka

Bardzo się z tego cieszę i

Bardzo się z tego cieszę i życzę Ci jak najlepiej, ale mam nadzieję że do wzrastającego ruchu dostosuje się poziom artykułów, bo te co widzę (w większości i to głównie tallina i matiza) to totalne dno, nie pasujące do strony aspirującej do miana stron lepszego gatunku z tematyki z pogranicza s-f.ps. sorki za błąd w poprzednim poście.Pozdrawiam Juszka.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Kto czytał wszystkie  moje

Kto czytał wszystkie  moje komentarze,dowiedział się z nich o okolicznosciach jakie towarzyszyły zakładaniu tego świata a działo sie to na Marsie ,który wtedy nazywał się Diura.Cześć gatunków tworzono poprzez zmianę cech wyglądu i umaszczenia lub ich mdyfikacji.Natura miała być opisem życia człowieka , otaczajacego go świata i kosmosu-przez ludzi rozumnych tutaj nazywana Księgą Natury.O docelowym znaczeniu postrzególnych gatunków nieraz nas nie informowano.Podam przykład jak to wygladało(fakt autentyczny).Ktoś modelował wygląd i kształt rodziny koniowatych ,a wtedy przychodzi do niego zwierzchnik tego wydziału i mówił jak dzisiaj byśmy to rozumieli;Jasiu,zrób temu konikowi znacznie dłuższe uszy.Jaś pyta :Dlaczego?.A tamten:Dowiesz się w swoim czasie.Jaś wtedy nie wiedział lecz dzisiaj już wie.W księdze natury osioł jest metaforą człowieka ,który uwagę ma wyczuloną na głos z nieba.Znalazło to także ujście w całokształcie Pisma Świetego.M.in wjazd Jezusa do Jezrozolimy.Dopiero teraz zauwazyłem, że obchodzimy go dziasiaj !.Podobnie i ta ryba jest zapisem metaforycznym o cechach człowieka ,którego dusza przeżarta jest grzechem chciwości.A chyba każdy widzi podobieństwo do szczupaka.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

ADMIN,BARDZO NIEŁADNIE

ADMIN,BARDZO NIEŁADNIE.Poprosiłem osoby z rzonej części Polski nawet Europy ,aby sprawdziły licznik pod moim wpisem.Jest zablokowany na 1. A przecież pisłem ,że jak bedziecie coś kombinować satracicie frasanta .Chcecie tego ?.

Portret użytkownika admin

Nie bardzo rozumiesz więc

Nie bardzo rozumiesz więc wyjaśnię. Anonimowi funkcjonują właściwie jako jeden user, ponieważ nie zbieram IP. Nie chce mi się tłumaczyć zawiłości anonimizacji, więc napiszę tylko, że każdy użytkownik może normalnie głosować. W przyszłości coś postaram się zaradzić na to, ale teraz to nie jest priorytet. Z drugiej strony może to i dobrze, że obecnie nie ma napędzania głosów akcjami w stylu wszyscy klikajcie, alb sam ktoś mógłby do usranej klikać i fałszować sam sens głosowania, więc sprawa dość zawiła i dyskusyjna, no chyba, że zaczne łapać IP, ale nie chcę tego, bo to potencjalne kłopoty. 

Portret użytkownika zLo3000

brawo, po to prosiłem o

brawo, po to prosiłem o usunięcie mojego konta aby nie zbierano informacji o mojej osobie i tutaj zachowanie w pełni zgodne z oczekiwaniamiz drugiej strony jednak pisząc jako nie zarejestrowany stwarzam problem osobistej czyt. przez człowieka weryfikacji: bot, wulgaryzmy itp. czarów nie ma

Portret użytkownika lalalal

Chcesz przez to powiedziec,

Chcesz przez to powiedziec, ze anonimowy nie moze praktycznie wcale oddac glosu?Zobacz, tutaj jest "1", ktory sam dal sobie feniks, a jak sama probuje zaglosowac, licznik sie nie aktualizuje.https://monosnap.com/file/bZ0VnjbMYa0npzYW4jarOQt0fyOllJJaki sens ma taka funkcjonalnosc. "każdy użytkownik może normalnie głosować"  ale zarejestrowany czy nie? bo niezarejestrowani nie moga, a kiedys nie bylo z tym zadnego problemu.nie chodzi o to, ze wszyscy maja sie zjechac tutaj i plusowac/minusowac tylko badalismy wlasnie co sie wyrabia z tym licznikiem

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Wymówka ,bo sytem łapie IP

Wymówka ,bo sytem łapie IP bezbłędnie niezrejestrowanych..A sprawdzić kazłem , bo wydalo mi się to podejrzane na pierwszym temcie od góry no i z ciekwą( mówiąc skromnie) trescią.

Skomentuj