Chińskiej staruszce zaczęły rosnąć rogi

Kategorie: 

Źródło: dailymail.co.uk

Do dziwnego przypadku medycznego doszło w Chinach. Pewnej wiekowej kobiecie, bo liczącej sobie 101 lat, zaczęły rosnąć rogi. Jeden z nich bardzo przypomina róg jaki rośnie na czaszce kozy.

 

Staruszka z Chin to Zhang Ruifang, liczy sobie podobno 101 wiosen i mieszka w prowincji Henan. Jak twierdzi róg zaczął jej rosnąć około rok temu. Ostatnio zaczął się pojawiać również umiejscowiony symetrycznie drugi róg, który jednak ledwo wystaje.

 

Członkowie rodziny są bardzo zaskoczeni rozwojem wypadków i początkowo nie uznali narośli na czole babci, jako coś dziwacznego. Ich uwagę zwróciło to dopiero później. Oczywiście medycy nie nazywają tej narośli rogami, ale trudno tego tak nie określać, gdyż podobieństwo jest uderzające.

 

Rogi powstają za pomocą tego samego białka, które powoduje rośnięcie paznokci. Być może babcia uzyskała jakąś manipulację genetyczną powodującą, że zrogowacenie naskórka następuje w nietypowym miejscu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

ta tam u góry, chińska babcia

ta tam u góry, chińska babcia ,to maska...przyjżyjcie się uważnie podwójnym powiekom ,babka nawet 101 letnia nie powinna także mieć tak bladych ust...a jeśli chodziło by o ścisłość to ułożenie ust wskazywałoby na to że to z dużym prawdopodobieństwem ,101 letnia chińska lalka miłości ...widać chińczycy lubią takie dojrzałe lalki ...z rogami...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Dama kier

No dalej b@ron nie krępuj się

No dalej b@ron nie krępuj się możesz śmiało ucałować babci blade usta, póżniej razem doprawicie rogi dziadkowi,w końcu Ty jako jedyny u 101 letniej babci oczami wyobraźni ,dopatrzyłeś się lalki miości.              .ps. No to do roboty b@ron,tylko nie daj plamy Lol

Portret użytkownika b@ron

ech...damo kier ,nie bede

ech...damo kier ,nie bede przyprawiał rogów dziadkowi , jako że babcia ,całkowicie nie jest w moim typie ,ale tak żeby nie było ,to nawet choćby była ,to ja zdecydowanie nie preferuje lizania się z monitorem ,jak to proponujesz...zostawiam to tobie chociaż nie wiem czy już nie jest po fakcie ...bo to babce rogi wyrosły a nie dziadkowi  ...a poza tym to że pisze o lalce miłości ,nie świadczy o tym że chcę jej użyć...to tak samo jak pisząc  z tobą , nie znaczy że mam na ciebie ochotę...prawda? to takie proste jak fakt że każdy posiada mózg (ty też ) nie świadczy (np na twoim przykładzie) że go używa.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj