Chirurg opowiedział o chipach od istot pozaziemskich w ludzkich ciałach

Kategorie: 

Źródło: tg

Amerykański chirurg dr Roger Leir nie ukrywa przed publicznością szczegółów swoich operacji, dotyczących wydobywania obcych przedmiotów z ludzkich ciał w postaci chipów. Wspierają go w tej kwestii doświadczeni ufolodzy.

Według Rogera Leira, nie ma żadnego powodu, aby to ukrywać, bo takie rzeczy stwierdził w swojej długoletniej praktyce lekarskiej. Medyk wiele razy wyciągał wczepione w ludzkie ciała niezidentyfikowane czujniki. Niektóre z nich przekazał znajomym ufologom podczas gdy inne zwyczajnie zniszczył.

Chirurg, opisując wygląd mikrourządzeń, twierdzi, że użyty do ich budowy materiał ma strukturę metaliczną, a sam kształt mechanizmu przypomina nieco nasiona melona. Specjaliście wydało się dziwne i zarazem bardzo ciekawe, że tkanka ludzkiego ciała nigdy nie odrzucała obcego obiektu w postaci chipa. Ponadto, przy wszystkich operowanych przypadkach nie stwierdzono żadnych procesów zapalnych, które mogą wskazywać na udział w procesie implantacji bardziej inteligentnych istot.

Jaki jest cel montowania tych chipów lub co ważniejsze kto jest ich twórcą? Ta kwestia pozostaje nie rozwiązana i taki stan rzeczy najprawdopodobniej utrzyma się przez conajmniej kilkadziesiąt lat.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Mittermann

implany maja istotny wplyw na

implany maja istotny wplyw na ludzi ktorzy je posiadaja bo kontroluja emocje pod wzgledem chemicznym, dlaczego ?

przykladowo... mam byc czlowiekiem ktory odpali nuki a wiedza o tym bo podrozoja rowniez w czasie...

i dzieki rysce w mojej psychice po spotkaniu ludzi dzieki ktorym moja swiadomosc zapamieta dany czynnik i reakcji na otoczenie spowoduje u mnie ze nacisne ten guzik, i Ci ludzie maja implanty... efekt motyla.....

Portret użytkownika photoshoper

Przeciez to wyglada jak

Przeciez to wyglada jak kawalek blachy polozony na rece i stara karta rozszerzen do laptopow. zdaje sie ze to byl standard ExpressCard.

Do tego filmik wyglada jakby ktos nalozyl filtr z photoshopa (edge detection).

Wiec nie ma tutaj zadnego wszczepionego chipa, tylko kawalek blachy, stara karta wi-fi albo cos podobnego i filtr z PH...

Skomentuj