Chłopiec z Indii doświadczył reinkarnacji! Niezwykły przypadek z Uttar Pradesh

Kategorie: 

Źródło: AajTak

13-letni chłopiec, twierdzi że doświadczył reinkarnacji i powrócił do wioski, w której spędził poprzednie życie. Mieszkańcy byli zrozumiale zaskoczeni, gdy nastoletni chłopiec, był w stanie szczegółowo opisać życie zmarłego przed ośmioma laty dziecka.

 

Rohit Kumar, trzynastoletni syn Pramoda Kumara z wioski Nagla Salehi w regionie Mainpuri w stanie Uttar Pradesh, zmarł 4 maja 2013 roku. Chłopiec, utonął w kanale niedaleko Kanpur. Niedawno, bo jeszcze 19 sierpnia 2021 roku, Chandraveer, syn Ramnaresha Shankhvara, mieszkańca sąsiedniej wioski Nagla Amar Singh, przybył do Pramod Kumar i ogłosił, że jest reinkarnacją Rohita.

 

Mieszkańcy wioski wkrótce zebrali się w Pramod, aby wysłuchać opowieści Chandravira. Po spotkaniu ze swoją „poprzednią” rodziną, Chandravir zaczął opowiadać historie o swoim poprzednim życiu, które pokrywały się z tym co pamiętali rodzice dziecka. Chłopiec, wskazał nawet poprawnie siostrę zmarłego, z tłumu ludzi zgromadzonych na ulicy.

Poprawnie zidentyfikował on też Subhasha Chandra Yadava, dawnego dyrektora szkoły, do której uczęszczał Rohit. Wieśniacy zabrali zresztą Chandraveera do tej placówki. Nauczyciele zadawali mu pytania, na które odpowiedzi mógł znać wyłącznie zmarły Rohit. Zgodnie z doniesieniami portalu IndiaToday, Chandraveer odpowiedział na wszystkie poprawnie.

 

Ojciec Chandraveera, Shankhvar, twierdzi że jego syn od dzieciństwa zawsze mówił o tym, że jest reinkarnacją i nalegał na przyjazd do Nagla Salehi. Rodzice, obawiali się, że stracą syna, dlatego unikali sprowadzenia go do wsi. Ostatecznie, mężczyzna uległ naleganiu dziecka i zabrał go do jego "dawnego domu".

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika wojtek56

Osobiscie wierze w

Osobiscie wierze w reinkarnacie. Jednak w tym wypadku mam problem logiczny, moze ktos mi wytlumaczy ? Chlopak ma w tej chwili 13 lat czyli urodzil sie 2008 roku.  chlopak ktory zmarl mial 8 lat i zmarl 2013 roku . czyli 13 letni chlopiec w roku 2013 mial 8 lat i juz zyl. czyja dusz zyla w nim dotego czasu?

Portret użytkownika Marek

Taaa on ma wszczep 

Taaa on ma wszczep 

Za to ty jesteś przeszczep...

Wielu ludzi pamięta swoje poprzednie życie to nie nowość

Skończ pajacować pomyleńcu i udaj się w końcu do psychiatry... 

Portret użytkownika Homo sapiens

Uważam, że w najlepszym razie

Uważam, że w najlepszym razie jest to wszczep pamięci tamtego dzieciaka do świadomości albo do duszy umysłu tego niby inkarnowanego dzieciaka, który rzekomo pamięta, a tak naprawdę to tylko odczytuje wspomnienia które mu wszczepiły te potężne istoty! Hindusi dają sobą manipulować, ale po co mamy im to tłumaczyć... ? Niech wierzą że się inkarnują...

W książce Cannon Dolores, specjalistki w tej dziedzinie pt.: „Kosmiczni Ogrodnicy” znaleść można niezwykle ważną informację na temat reinkarnacji, strona 8 wersji elektronicznej:

[…]D: Czy masz za sobą wiele ziemskich egzystencji?
P: To moje pierwsze życie w świecie fizycznym, moja pierwsza prawdziwa inkarnacjana tej planecie. Mam wdrukowana pamięć wielu ziemskich egzystencji. Byłem też towarzyszem wielu fizycznych istot. Ale, jak już mówiłem, to moja pierwsza prawdziwa inkarnacja na Ziemi. Zaraz, zaraz! Cóż to miało znaczyć? Mój pacjent stwierdził, ze po raz pierwszy doświadcza ziemskiej egzystencji, że bliższe są mu wcielenia na innych planetach i w innych wymiarach! Jak to możliwe? Nie mogłam tego pojąć. Przecież w ciągu naszych początkowych sesji poznaliśmy aż cztery jego ziemskie wcielenia. Jeśli teraz mówił prawdę, to o czym rozmawialiśmy wcześniej? O co w tym wszystkim chodzi?

D: A więc, egzystencje, o których wcześniej rozmawialiśmy,, nie byty prawdziwe?
P: Nie. Odkrywaliśmy pamięć wdrukowaną albo pamięć o istnieniu jako byt towarzyszący. To nie były prawdziwe, fizyczne wcielenia.
D: Czy to znaczy, ze kiedy niektóre dusze zaczynają życie, ta wspomnienia doświadczeń wcześniejszych wcieleń biorą z…
P: Czerpią je z Kroniki Akaszy. Zawarte tam informacje zostają przyswojone przez duszę, wdrukowane, i stanowią już jej własne doświadczenia.
Inni specjaliści w dziedzinie regresji hipnotycznej twierdzą, iż Kronika Akaszy nie zawiera informacji o czasie, lecz zapisy zdarzeń, emocji oraz wiedzy.
D: Cóż… Czy powiesz mi, w jaki sposób mogę poznać taką duszę podczas mojej pracy?
P: Nie, ponieważ nawet ja nie mógłbym wskazać takiej duszy, nie rozpoznałbym jej.Wdrukowane wspomnienia są równie prawdziwe, realne, jak zdarzenia doświadczane na co dzień. Dotyczą emocji, uczuć, wydarzeń. Wdrukowane doświadczenia stają się własnymi, prawdziwymi. Dzięki temu, można żyć na planecie tysiące, setki tysięcy lat, a tak naprawdę – nigdy na niej nie być.
D: Z jakiego powodu dokonuje się wdrukowania pamięci o wcześniejszych wcieleniach?

P: Gdyby ktoś przybył na tę planetę z innych planet, innych wymiarów, bez wdrukowanych wspomnień, byłby tu całkowicie zagubiony. Nie zrozumiałby tutejszych zwyczajów, religii, polityki, nie znałby zachowań społecznych. Dlatego istnieje konieczność wdrukowania pamięci o tych zjawiskach, doświadczanych w poprzednich wcieleniach. Gwiezdne dzieci przybywające na Ziemię nie mają wcześniejszych ziemskich doświadczeń. Aby ułatwić im wejście w ziemskie życie, zapewnić komfort psychiczny, istnieje sfera, skąd mogą czerpać informacje na temat ziemskiej egzystencji, porównać ją z doświadczeniami, które mają już za sobą. Gdyby nie możliwość wdrukowania pamięci o wcześniejszych wcieleniach, gwiezdne dzieci czułyby się na Ziemi zagubione. Z każdym kolejnym dniem ziemskiego życia odczuwałyby niepokój, dyskomfort.

Dopiero pod koniec pierwszej ziemskiej egzystencji mogłyby czuć się bezpiecznie i pozostawać w harmonii ze światem. Lecz ich zagubienie i poczucie dysharmonii uniemożliwiałoby naukę. A przynajmniej, znacznie by ją utrudniło. Cel ich egzystencji byłby przesłonięty poczuciem dyskomfortu, wyobcowania. Dlatego właśnie, aby uniknąć alienacji i poczucia dysharmonii, dusze dokonują wdrukowania pamięci o poprzednich ziemskich wcieleniach. Dzięki temu mogą skupić się na naukach, które w tym ziemskim życiu mają przyswoić. Każdy szczegół ziemskiego życia może uniemożliwić to zadanie. Gwiezdne dzieci nie znają, na przykład, gniewu czy strachu, w ziemskich znaczeniach tych słów. Muszą je poznać przed pierwszą ziemską egzystencją, aby później te uczucia ich nie paraliżowały, nie przesłaniały celu życia na Ziemi…”[…]

Trzeba wspomnieć tu o wielkim znaczeniu tej regresji hipnotycznej, udało się ustalić wiele rzeczy, które mogą okazać się szalenie ważne w rozpatrywaniu zjawiska reinkarnacji. Po pierwsze można „wdrukować” wszystko co jest zawarte w „banku pamięci” ! Te wspomnienia są tak samo autentyczne jak każde inne, pochodzą przecież od ludzi żyjących w przeszłości, którzy zapisali je w „zbiorowej pamięci” Dusza może być „świeżą-nową”, żyjącą pierwszy i jedyny raz !, dalej może ona być oryginalną i posiadać prawdziwą informację o samej sobie i o Bogu !

W tym zagadnieniu proponuję dodatkowy cytat z sesji hipnotycznej porwanej przez UFO:

[…]Opowiedzieli mi pewne rzeczy z historii mojej rodziny, a także z mojego dzieciństwa. Jeden z nich powiedział mi coś, co mnie uderzyło, ponieważ zawsze sądziłam, że kiedy jest się zahipnotyzowanym, można powiedzieć o wszystkim, co się wie. Powiedziałam do siebie: „Po tym wszystkim poddam się hipnozie, aby opowiedzieć o tym, co mi się przytrafiło, żeby nikt nie myślał, że jest stuknięta”. Słysząc tę myśl, odrzekł: „Możemy kontrolować nawet to”. Odparłam: „W jaki sposób? Nie możecie kontrolować mojej świadomości tam, gdzie jest ona przechowywana”. W odpowiedzi usłyszałam: „Możemy pozwolić ludziom pamiętać pewne rzeczy i blokować to, czego nie chcemy, aby pamiętali„. Zapytałam zaskoczona: „Nawet pod wpływem hipnozy?” Odrzekł: „O, tak. Zaprogramowaliśmy w tym celu lekarzy, prawników, psychiatrów i programujemy ich na nowe rzeczy”. Śledzą każdy nasz krok, co widać było po scenach z mojego dzieciństwa, które mi pokazali – samych najgorszych, nigdy przyjemnych. Na przykład tej, kiedy odcięłam sobie palec. Wiedzieli o tym, że stało się to w czasie jazdy rowerem. Kiedy byłam małą dziewczynką, jechałam na rowerze za moją siostrą i w pewnym momencie palec u nogi wkręcił mi się w szprychy, i został odcięty.[…]

Jestem przekonany w 100% że te poteżne istoty wdrukowują wszelkie możliwe wspomnienia jako wlasne niby inkarnacje ! Ludzie łykną wszystko co tylko te istoty im wszczepią !!!

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika jaa

Czyli mogą wdrukować wszystko

Czyli mogą wdrukować wszystko, każdemu komu chcą? Albo coś konkretnego komuś konkretnemu, żeby myślał, że tak właśnie jest jak ten ktoś myśli? Innymi słowy, wdrukowywanie to zwyczajne programowanie, instalowanie oprogramowania, wgrywanie treści. Jeżeli tak to nie wiadomo co jest prawdziwe, a co jest tylko wyrobem prawdziwopodobnym. Pytanie, czy wgrywają wszystkim czy tylko niektórym. I, jeżeli wgrywają to w jakim celu? Tak sobie, bo mają taką ochotę, wgrywają bo chcą osiągnąć jakiś cel, wgrywają bo tak są zaprogramowani, wgrywają bo realizują dla tego kogoś komu wgrywają zapotrzebowanie na dany temat, czy dla jeszcze innych powodów? Na przykład, odgórnych nakazów. Kolejne pytanie, to jak to się ma do tak zwanej rzeczywistości. Czy to dowód na to, że to forma rzeczywistości typu SI, czy, że jest to zwykły element rzeczywistości określanej jako naturalna?

Portret użytkownika Tymodeusz

Tak na prawdę żyjesz tydzień.

Tak na prawdę żyjesz tydzień.

Resztę twoich wspomnień wymyśliliśmy, tak samo jak twoja sztuczna rodzinę. Jesteś naszym bio niewolnikiem, jak większość z was. To nie jest wasze prawdziwe życie, ale co poradzicie. Jest za późno byście się postawili, bo już nie macie duchowej siły Blum 3

Portret użytkownika Tymodeusz

Polecam stronę o ewolucji

Polecam stronę o ewolucji duszy i życiu w kosmosie i na ziemi.

http://kosmita.ofp.pl/5.13.html

Logicznie i nielogicznie opisane ale fajnie się czyta.

W tej wersji jesteśmy kreacją. Ściśnięcie w kulę jest bardzo nudnym stanem więc kreacja w sobie stworzyła wszechświaty i podzieliła się. Jest to eksperyment więc czy i my możemy stworzyć swoją kreację? Kto wie Blum 3

 

 

Strony

Skomentuj