Chłopiec z zespołem Downa sfotografował swojego anioła stróża

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Chłopiec wykonał zdjęcie podczas lotu z Houston do Baltimore. Dziecko fotografowało niebo za oknem i przypadkowo uwieczniło obraz swojego anioła stróża.

 

 

Według Kerry Liles, jej siedmioletni syn bardzo lubi robić zdjęcia za pomocą swojego telefonu komórkowego i jednocześnie boi się latać samolotem. Siedmiolatek wykonał kilka zdjęć podczas podróży, a kiedy matka postanowiła później usunąć nadmiar plików, aby zwolnić miejsce w telefonie, była bardzo oszołomiona tym, co ujrzała.

 

Kerry sugeruje, że może to być anioł stróż jej dziecka, który obserwował malca podczas lotu. Sceptycy uważają, że „anioł w niebie” to złudzenie optyczne, ale przyznają jednocześnie, że kształtem przypomina ono wizerunek osoby. Na zdjęciu wyraźnie widać kończyny i głowę.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

to nie anioł ale potępiony

to nie anioł ale potępiony duch ojca świętego... kubek w kubek podobny przecież do papieża... z wyglądu oraz zachowania - za życia zawsze uganiał się za młodymi chłopcami...

jak chłopczyk z downem podrośnie i ożeni sie z jakąś dziewczynką z downem "anioł stróż" da mu spokój... będzie dobrze...

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

Skomentuj