Chmura pyłu nad wulkanem Calbuco uformowała się w kształcie postaci

Kategorie: 

Źródło: twitter

Tajemnicza chmura pojawiła się w chwilę po wybuchu chilijskiego wulkanu Calbuco. Niektórzy mieszkańcy uważają, że wygląda to tak jakby jakaś tajemnicza postać wyłaniała się z krateru wulkanu. Zabobonni mieszkańcy uznali, że jest to boski znak.

 

Wulkan Calbuco obudził się nagle po czterdziestu latach spokoju, i było to dla mieszkańców sporym zaskoczeniem. Żywioł w początkowej fazie erupcji dał spektakularny pokaz możliwości zjawisk wulkanicznych połączonych z wyładowaniami atmosferycznymi. Wszystko to spowodowało, że ludzie zaczęli dopatrywać się w tym zjawisku oznak boskiej interwencji.

[ibimage==24496==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście oficjalnie rzekoma postać unosząca się nad kraterem to przypadek pareidolii, czyli psychicznego mechanizmu doszukiwania się znajomych kształtów w pozornie chaotycznie ukształtowanych przedmiotach.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Natenczas Wojski

To Pan Bóg przygląda się z

To Pan Bóg przygląda się z góry naszej nędznej Ziemi. Pluje sobie w brodę patrząc na ludzkość, swoje najbardziej poronione dzieło. Rozmyśla właśnie czy skończyć z nią już teraz, czy dać jej jeszcze jedną, ostatnią szansę.

Portret użytkownika Baran & Owca

....drogi AddMiiiNiiiEEeee !

....drogi AddMiiiNiiiEEeee ! napisałem wiadomośc  dla BaaaCyyy z odpowiednią poradą że > Manie Wielkości < można leczyć i stroną jednego z najlepszych psychiatrów w polsce i jej nie puściłeś [ zakaz reklamowy ] wyciełeś słowo LECZYĆ [ nie jest obrażliwe ] co zmienia sens mojej wypowiedzi bo nie wiadomo o co chodzi ??? i tu nasuwa mi się proste pytanie ; Czy może masz takie same dolegliwości jak Baca i jego klakierzy [ takie zwariowane czasy ] ! Zamieszczasz czasami naprawde świetne materiały ale niestety banda troli która się zebrała wszysko wyśmiewa i nie rozumiem jaki sens ma prowadzenie takiej strony , brak merytorycznej rozmowy i wymiany wiadomości ! Wszysto co jest zamieszczane na stronie ma jakiś większy sens jak jest dobra dyskusja nawet nie poparta jakimiś dowodami ale czasami same pomysły na jakiś temat mogą wiele zmienić w młodych umyłach [ a może i twoim ] Zaglądam na tą strone od jakiegoś czasu i obserwuje rózne niki [ osoby ] i ich wpisy i wiele z nich było bardzo ciekawych po czym sa zmieszni z błotem i juz więcej nic nie piszą a nie wiem czy tu zaglądają ale to wiesz chyba lepiej bo sam [ być moze ] sprawdzasz statystyki otwarć strony a ja moge się założyć ze one spadły w porównaniu do zeszłego roku albo i wcześniej a taki wniosek wysuwam po samej ilości i jakości  wypowiedzi jakie są zamieszczane , do wielu wiadomości sam mógłbym wpisać kilka ciekawych informacji ale niestety nie robię tego z prostego wniosku > BRAK MERYTORYCZNEJ WYMIANY INFORMACJI < i nie mam zamiaru ciebie obrazić ale sprowokować do jakiejś zmiany w samym prowadzeniu strony bo szkoda twojej pracy zeby to zmarnotrawić przez   takich troli , wydaje im się ze posiedli wiedze absolutną po przeczytaniu kilku ksiązek i obejrzeniu kilku filmów na jakiś temat a niestety tak nie jest bo w wiekszośći to tylko teorie bo tak naprawdę to nasza ludzka historia została zatarta z ROZMYSŁEM i PRMEDYTACJĄ żeby było to co jest a będzie jeszcze gorzej i wiesz to w 100% bo sam czytasz materiały dotyczące wielu spraw od ufo po spiski itp itd ... a teraz sam zadecyduj co zrobić z  tym wpisem . pozdro dla troli

Portret użytkownika Baran &amp; Owca

.....BaaaCuuunnniiiuuuu !

.....BaaaCuuunnniiiuuuu ! rozmowa z tobą nie ma żdnego sensu bo ty jak widze to każde GÓ...NO przełkniesz i będziesz się zachwycał ze kawior żresz ! buziaki i pozdrawiam ciebie BaaaaCuuunnniiuuu i twoich KLAKiERÓW ; ) i rowadz dalej tutaj ten tfFUUjjj chlewik .

Portret użytkownika zibi1973

A ja tam widzę jak ręka

A ja tam widzę jak ręka trzyma głowę,plus to co zwykle, tak z grubsza zaznaczyłem                                                                                          http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d35993767a8cd41.html                                                                                                                                                                                                                      

Portret użytkownika zibi1973

Staram się jak mogę,może tu

Staram się jak mogę,może tu lepiej wygląda ten jeż ,mogę lepiej ale czasu mało tak z grubsza poszedłem,co myślisz o tym,czy jest jakaś nadzieja                                                                                                                                                                                                                       http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3af5d269c12425e.html                                                                                                                              http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6b9985d4b66b1b19.html

Portret użytkownika Io600

Ktokolwiek to jest na

Ktokolwiek to jest na pierwszym zdjęciu widać mu pałę. Musze przyznać, że zdjęcie zrobione jak zwykle w dość niefortunnym momencie, ale jednocześnie w idealnym momencie.  Oczywiście możemy mowić, że to nie jest pała, ale tez możemy nie mówić, że to jest postać. Ciężki orzech. Dylemat. Rozpacz. 

Strony

Skomentuj