Chmura w kształcie anioła nad Polską

Kategorie: 

Źródło: http://esoreiter.ru/index.php?id=1216/19-12-2016-093452.html&dat=news&list=12.2016

18 grudnia 2016 na niebie nad Polską obserwowano wspaniałą chmurę w kształcie anioła. Poruszony do głębi świadek poczynił kilka zdjęć, które rozpowszechniane są obecnie w sieci, podaje portal Esoreiter. Nie podano dokładnie, gdzie można było podziwiać to cudo.

 

 

W ostatnim czasie coraz więcej osób zaczęło dostrzegać przejawy „Bożych znaków”, które, w opinii niektórych ludzi, nie pojawiają się przypadkowo i mogą być ostrzeżeniem przed czekającymi nas wydarzeniami. Czas wyciągnąć wnioski – te zjawiska nie mogą być przypadkowe…

 

Według naocznych świadków, chmura przybrała nie tylko ciekawą formę, ale w jakiś niewytłumaczalny sposób przyciągała wzrok, jakby urzekając i wywołując mocne kołatanie serca.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Postradamus

A niby dlaczego ten kształt

A niby dlaczego ten kształt ma być aniołem? Może jednak orłem albo jastrzębiem czy krogulcem? Przede wszystkim to widać na zdjęciu smugi chemiczne (chemtrails). Te chemtraile wróciły do Polski po dość długim niebycie w poniedziałek wielkanocny. Przypuszczam, że jakiś czas trwały negocjacje nowego rządu z "rozsiewaczami" i skończyły sie pozytywnie dla "rozsiewaczy", bo teraz tego guana na niebie znowu mnóstwo. Natomiast aniołów brak.

Portret użytkownika hemh

Ponad pol roku temu pisalem

Ponad pol roku temu pisalem wam maile o tym ze na niebie regularnie pojawiaja sie obiekty w ksztalcie oczu podobnych do oka horusa wyslalem wam ze 100 zdjec ale niestety ani jednego nie obejzeliscie bo potraktowaliscie mnie z gory pisalem wam ze mam 50gb materialu ale nie moge go obrobic bo niemam dostepu do kompa i myslalem ze zechcecie sie tym zajac ale nie tylko mnie wysmialiscie... aktualnie zbieram na profesjonalny aparat fotograficzny by zajac sie tym zjawiskiem na powaznie... bo wiem ze moge to udowodnic calemu swiatu tylko brakuje mi sprzetu... serce mnie boli jak wstawiacie takie gowniane zdjecia a moich nawet nie sprawdziliscie.... sprawdzalem mna youtube "ufo in clouds" i widze ze nie jestem jedynym ktory to zauwazyl.... furii dostaje przez to ze nie mam dobrego aparatu tylko nokie lumie jakas zjebane ktora robi tragiczne fotki takie cos mnie ogranicza nic wiecej a jednak tak wiele... pamietajcie szukajcie w chmurach trojkatnych ksztaltow albo cos co przypomina oko horusa...

Strony

Skomentuj