Chupacabra sieje spustoszenie w Puerto Rico

Kategorie: 

Źródło: kadr z nagrania

"Chupacabra" to w języku hiszpańskim "Wampir koza". Pierwsze wzmianki o potworze wysysającym krew pojawiły się w połowie XX wieku, w Puerto Rico, W przyszłości, tajemnicza istota dawała o sobie znać w USA oraz w Europie, na przykład w Rosji i na Białorusi.

 

Teraz doszło do przypadku ataku „chupacabra” w miejscowości San Lorenzo właśnie w Puerto Rico. Świadkiem ataku tajemniczej istoty był miejscowy rolnik wraz z rodziną.  Tajemnicza bestia zabiła około 10 zwierząt na farmie w okolicach wspomnianego San Lorenzo.  Wokół budynków gospodarczych znajdowano zwłoki kaczek, kurcząt i kóz.  Na ciałach nieszczęśliwych zwierząt, znajdowały się charakterystyczne otwory.

Rolnik, który był świadkiem ataku bestii twierdzi, że osobnik miał wielkość około 60 cm.  Co typowe dla tego stworzenia drapieżnik nie zjada swoich ofiar tylko wypija ich krew.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika taurus

Ciekawe dlaczego nie znajduje

Ciekawe dlaczego nie znajduje się ludzkich zwłok po ataku "chudej hadry" :)), czyżby nie smakowała jej nasza krew?...pewnie tak bo jest zaniecvzyszczona uzywkami, lekamii GMO.... ale chodzą plotki że lubi niebieską...ktos powinien się bać.....bo ataki besti zataczaja kręgi wokół Polski....

Portret użytkownika kuzYn

Chupacabra może być jakimś

Chupacabra może być jakimś nieudanym eksperymentem biotechnologicznym. Być może eksperyment miał zmodyfikować jakieś zwierzę w  transgeniczne zwierzę, w celach medycznych ( np świnie z ludzką krwią, itp.), albo wojskowych jako broń niwiadomego zastosowania. I myślę że to  nie może to być tylko legenda miejscowej ludności, ponieważ doniesienia o tym istnieją w wielu miejscach Ameryki Południowej.
 

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Strony

Skomentuj