Chupakabra napada na ludzi – są ofiary na Zakarpaciu

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

We wsi Goronda Mukaczewska (Горонда Мукачевскa) w regionie zakarpackim w lesie na ludzi napadło zwierzę przypominające wyglądem chupakabrę, donosi Noviny - Czas.

 

Mieszkańcy zebrali się na piknik. Robili grilla i piekli mięso na ogniu. Niewątpliwie zapach jedzenia przyciągnął zwierzę. Intruz był agresywny, miał dużą głowę, liczne zęby, a do tego mały korpus. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że widzieli coś takiego po raz pierwszy w życiu. Jedna z uczestniczek spotkania została zaatakowana i odniosła rany.

 

Informacje o chupakabrach pojawiają się na Ukrainie ostatnio bardzo często. Niedawno jeden z mieszkańców Strogonovki w okolicach Symferopola znalazł w swojej szopie poszarpane ciała siedmiu owiec. Coś zmasakrowało im brzuchy, klatki piersiowe i wyżarło wnętrzności. Na martwych owcach widoczne były ślady zębów i pazurów.

 

W rejonie Czernihova z kolei bestia upodobała sobie kozy. W Karpatach jakieś zwierzę wysysa krew z kurczaków do ostatniej kropli. Za każdym razem chupakabra pozostawia tam wybity inwentarz starannie ułożony, jakby był nienaruszony. Jest ponoć także jeden bohater – Izmael, który zadźgał widłami rzekomą chupakabrę.

 

Informacje o istnieniu chupakabry napływają z różnych regionów Ukrainy. Brakuje jednak wiarygodnego świadka. Często ludzie mylą się, a wyobraźnia zaczyna pracować, jeśli ktoś napotka na swej drodze zmienione np. przez mutację lub chorobę - lisy, kojoty, szakale, świnie itp.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika andy V

Mocny musiał być ten

Mocny musiał być ten ukraiński bimber. Żeby od razu takie obrazki zobaczyć to trzeba być fest nawalonym. Niech to w takim razie nazywa się hipomakabra. Może niedługo po lasach będą galopować centaury???Kto dożyje ten zobaczy. 

Portret użytkownika Asiek

Te wszystkie doniesienia o

Te wszystkie doniesienia o czupa(czups) faktycznie są głupie. Jak jakieś "nieznane" zwierzę żyje to niech sobie będzie ale ... odnoszę wrażenie że to wcale nie są naturalne gatunki.
 
Zastanawiam się na ile takie zwierzęta to "produkt laboratoryjny", wypuszczony celowo na wolność aby sprawdzić jak sobie poradzi. Nie od dziś wiadomo że istnieją laboratoria doświadczalne gdzie robią eksperymenty na zwierzętach ... nie tylko na myszach i szczurach. Takie laboratorium przez np. 30 lat działalności nie takie "cuda" potrafi wychodować.
 
Przykre i smutne ...

Portret użytkownika suri

Jak na Ukrainie-to Czernobyl

Jak na Ukrainie-to Czernobyl sie klania !!!- sa Mutacje zwierzat, nie zapomnijcie o tym !!!, a ofiare juz nazwali: Chupakabra........... najlatwiel zwalac na Obce Cywilizacje.......tak zachowuje sie Czlowiek- to dlugo mozecie czekac na spotkanie z "Obcymi......skoro widly czekaja.....

Portret użytkownika 543210

Dajcie spokój z tym tematem

Dajcie spokój z tym tematem bo jest po prostu męczący i idiotyczny.
Ja rozumiem, że raz na czas można napisać (raz na rok) ale nie co tydzień jakieś pierdoły o mitycznym stworze, który zawsze wygląda inaczej. Może to ODO z ST-DS9?
Jak widze na RSS - CH..... - to mam od razu dość, już lepiej nic nie pisać, zamiast śmiecić.
 

Portret użytkownika b@ron

trza było zadźgać tę

trza było zadźgać tę czupakabrę ...skoro robili grila, to ktoś musiał być uzbrojony w widelec...a tak na marginesie ,to dobrze im tak ...bo kto robi grila w lesie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika benet

 W ogółe chupakabra jest

 W ogółe chupakabra jest inteligentnym stworzeniem,w art.jest napisane,że gdy już wybije inwentarz to póżniej starannie go układa,no jestem pełen podziwu.  Ps. admin czyżby Ci literka r nie działała? W art.napisałeś "Jest ponoć także jeden bohater – Izmael, który zadźgał widłami rzekomą chupakabrę".Przecież wiadomo,że ten "Izmael"nie dźga widłami tylko puszcza gaz

Strony

Skomentuj