Chupakabra podejrzewana o masową rzeź owiec w Rosji

Kategorie: 

Masowe zabijanie owiec miało miejsce w podmiejskiej wsi Beloomut (ros. Белоомут) pod Luhowitsami (ros. Луховиц) w Rosji. Zdaniem ekspertów za okrutny mord odpowiadają bezpańskie psy. Mieszkańcy wierzą jednak, że ich zwierzęta padły ofiarą sztuczek bestialskiej chupakabry, pisze MK.

 

Do incydentu doszło 13 stycznia w nocy w jednym z gospodarstw. 40 – letni właściciel Ivan wraz ze swoim pomocnikiem o godz. 18.00 zagonili wszystkie owce do stodoły i zamknęli je tam, podpierając drzwi ciężką deską.

 

Rolnik powrócił do swoich owiec rano i oczom jego ukazał się koszmarny widok. Drzwi stodoły były otwarte, a wokół leżały zakrwawione zwierzęta. Okazało się, że napastnik był jeszcze w środku. Rosjanin rzucił się w pościg, ale intruz uciekł. Owce były w opłakanym stanie. Większość miała straszliwe rany szarpane szyi, brzuchów i kończyn tylnych. Jedno zwierzę miało całkowicie wypatroszone wnętrzności.

 

W wyniku rzezi padło 11 owiec, a 4 zostały poważnie zranione. Żadna nie została zjedzona w całości. Co ciekawe, podwórka pilnuje pies, który nie zareagował na przybycie brutalnego napastnika (lub napastnikow). Na miejsce zdarzenia wezwano policję. Przebadano owcę na obecność wścieklizny. Wynik testów był jednak pozytywny. W tym samym czasie myśliwi zaczęli przeczesywać okoliczne lasy, szukając śladów drapieżników, które mogły przeprowadzić atak.

 

Zdaniem miejscowego dziennikarza Olga Iosipenko, niektórzy mieszkańcy Beloomutu  wkrótce po incydent zaczęli mówić, że widzieli w pobliżu wsi tajemniczego stwora - mały chudy pies z pyskiem jak nietoperz. Wyglądem przypominał chupakabrę. Chupakabra to nieznany nauce drapieżnik, którzy okresowo daje znać o swoim istnieniu i pozostawia ślady w różnych częściach świata, w postaci martwych i wykrwawionych, ale niezjedzonych zwierząt. Inni uważają, że owce z Belmootu padły ofiarą stada dzikich psów.

„Po pierwsze, te drapieżniki, w przeciwieństwie do wilków i innych dzikich zwierząt, nie boją się człowieka” - mówi dziennikarz Boris Samoilov. „A po drugie, są one prowadzone przez instynkt. Z tego powodu, że napotkały na swojej drodze całe stado owiec, zabijały śmiało wszystkie zwierzęta, pozostawiając ich ciała nienaruszone. Bezpańskie sfory zdziczałych psów są niebezpieczne również dla ludzi.”

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

No to teraz do tych niby

[ibimage==20161==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

No to teraz do tych niby meteorytów dołączyli zygzakowaci o których wcześniej pisałem i pokazywałem na fotosiku pod zibi1973 , wygląda że ma się na jakąś zadymkę między nimi

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika andy V

Baco! Łowiecki Wom złe wybiło

Baco! Łowiecki Wom złe wybiło a Wy co? Zucata podejzenie na Małysa a to psecie pono była ciupamakabra! Małys tego nie zrobił bo on tero straśnie obnizył te loty. Teroz lota w telewizyji po piochu. I co Wy tero wyprowadzita na te hale? Chyba ze zubra??

Strony

Skomentuj