Chupakabra zaatakowała zwierzęta na farmie w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: https://twitter.com/FarmingUK/status/910767343151849472

Trzy z czterech jagniąt pozostało bez uszu po ataku niezidentyfikowanego stworzenia. Zwierzęta zostały pokąsane przez dzikiego psa, lisa lub jak twierdzą niektórzy chupakabrę. Zdarzenie miało miejsce w brytyjskim Scottish Borders.

 

Ten straszliwy incydent nastąpił na farmie niedaleko jeziora Acreknowe, niedaleko Hawick z czwartku na piątek (14 i 15 września br). Claire White, właścicielka zwierząt twierdzi że to pies lub sfora psów zaatakowały zwierzęta.

„Wszystkie zwierzęta są nieprzewidywalne i naturalnym instynktem psa jest pościg, a obowiązkiem właściciela jest dbanie o to, żeby pies zawsze znajdował się pod odpowiednim nadzorem. Owce poniosły ciężkie obrażenia, a my duże straty” – powiedziała White.

 

Oczywiście są i tacy którzy twierdzą, że ataki na zwierzęta nie były dziełem bezpańskich psów, a raczej ataku słynnej el chupacabry. Zasadniczo, od popularyzacji tej kryptydy, właściwie każdy atak na inwentarz domowy bywa przypisywany właśnie chupacabrom. O tym ile w tym prawdy zadecydujcie sobie sami, ale fakt że owce zostały pozbawione uszu a nie wyssane z krwi, świadczy chyba samo za siebie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj