CIA i armia USA upubliczniły tysiące raportów o UFO sprzed kilkudziesięciu lat

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych, gdy w najlepsze trwała tak zwana Zimna Wojna, obserwowanie niezidentyfikowanych obiektów latających stało się nagle kluczowe dla armii. Zachowały się też liczne raporty kontrolerów lotu, którzy widzieli na radarach niezidentyfikowane ślady. Właśnie opublikowano bardzo wiele z nich.

 

Amerykańska armia oraz CIA odtajniły niedawno wiele dokumentów, które mają dowodzić, że zdecydowana większość przypadków klasyfikowanych wtedy jako UFO była w istocie obserwacjami szpiegowskich samolotów z serii U2.

 

Samoloty te były stosowane w latach 1954-1974. Maszyny te były przystosowane do lotu na wysokości 18 kilometrów podczas gdy w tamtych czasach większość pasażerskich samolotów latała na pułapach od 3 do 6 kilometrów. Loty U2 nie były anonsowane i według CIA to z tego powodu odnotowano gwałtowny wzrost obserwacji UFO w tamtym czasie.

 

Dzięki projektowi o nazwie Blue Book opublikowano 12 618 raportów o UFO jakie znajdowały się w archiwach amerykańskich sił powietrznych. Znajdują się tam wszystkie przypadki w latach 1947 - 1969. US Air Force dowodzi, że większość z tych incydentów to zjawiska naturalne albo przeloty szpiegowskie.

 

Okazuje się jednak, że ponad 700 z tych przypadków nie ma żadnego racjonalnego wyjaśnienia, a to aż 5,5% z wszystkich obserwacji. Wśród nich znajduje się też ta, którą zgłosił pilot Kenneth Arnold, który 24 czerwca 1947 roku lecąc w okolicy góry Rainier w stanie Waszyngton, widział siedem niezwykłych pojazdów poruszających się z bardzo dużą prędkością. To on pierwszy do opisania tych maszyn użył sformułowania "latające talerze".

 

Niezależni badacze zwracają uwagę, że nagła otwartość amerykańskiej armii i służb jest nad wyraz dziwny, bo tak wiele materiału pojawiło się nagle i bez powodu. Poza tym nie znaleziono danych na temat słynnego incydentu z Rosewell z 8 lipca 1947 roku, co samo w sobie jest niezwykłe.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika TheTruth

Raporty zostały upublicznione

Raporty zostały upublicznione tylko aby zwiększyć poziom manipulacji. Takie działania są dokładnie zaplanowane. Powtarzam po raz kolejny. UFO to prototypy statków powietrznych opartych na napędzie antygrawitacyjnym.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jak już pisałem UFO chce z

Jak już pisałem UFO chce z nas wysysać energię ! To jest bardzo proste ! Istoty te jedzą określone wibracje ! Dlatego niektórzy narkomani umierają bardzo młodo ! [...]
Barbara Bartholic faktycznie ma przypadki, gdzie uprowadzeni obudzili się z proszkiem pod nosem lub pamiętali, że widzieli szaraków robiących im zastrzyk i mówiących im, że wstrzykują im kokainę. Z tego i wielu innych powodów, kryształki metadryny i kokaina są jednymi z najsilniej uzależniających narkotyków. Kiedy człowiek jest na speedzie, to będzie rezonować z inną częstotliwością niż zwykle. Nadmiar nerwowej szalonej energii emanuje z użytkownika kokainy, która jest łapczywie asymilowana przez wszelkich reptylian i innych UFO, którzy są obecni w – lub poza – widzialnym spektrum. Speed sprawia, że ludzie stają się paranoikami i łatwiej ich manipulować. Niektórzy użytkownicy speeda zaczynają rozwijać dewiacyjne seksualnych myśli – oraz pragnienia – i mogą je realizować. W niektórych przypadkach, użytkownicy amfetaminy, stwierdzili że jest prawie niemożliwe, aby trzymać się z dala od dziecięcych stron porno w internecie ! Żony lub dziewczyny użytkowników speeda, którzy stali się nosicielami, opisywały jak sobie nagle zdały sprawę, że osoba, z którą żyją „nie jest tym samym człowiekiem, którego poślubiłam”. Dzieje się to tak często, że nie można tego przypisać, jedynie jakiemuś efektowi setnej małpy. Bardziej jak setny efekt nosiciela gada. Kobieta zauważy, że jej biorący chłopak lub mąż, rozwinął w sobie niezwykle dewiacyjne seksualne pragnienia, które chce spróbować na „swoim” partnerze. „On nie jest tym samym człowiekiem, którego poślubiłam.” Nie ma co do tego wątpliwości. Jeśli osoba uzależniona od speedu zdecyduje się zaprzestać brania, to wtedy rozpocznie się astralna manipulacja rzeczywistością senną, której celem będzie utrzymanie takiej osoby w uzależnieniu od kokainy lub amfetaminy. Naprawdę nie ma potrzeby, aby to bardziej rozwijać, wystarczy powiedzieć, że oni zadbają o to, by uzależniony w rzeczywistości snu zawsze znalazł się w sytuacji, gdzie używany jest narkotyk[...]
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
 
Karla Turner: "....którego przypadek przytoczyłam w Into the Fringe, niemal całkowicie świadomie, prawie bez pomocy hipnozy, przypomniał sobie zdarzenie, w czasie którego został zabrany w pobliże bardzo zalotnej, czułej i uwodzicielskiej pięknej „Plejadanki”. Chciała, aby padł jej w ramiona. Kiedy tak się stało i myślał, że już go pocałuje, kobieta ta znikła, a na jej miejscu pojawiła się purpurowoczarna postać o nieregularnym kształcie, oślizgłym wyglądzie i wyraźnie asymetrycznych rysach twarzy. Tego samego rodzaju stworzenie napotkałam w kilku innych przypadkach. Istota ta była bardzo silna. Zamiast wziąć go w ramiona powaliła go na ziemię i wepchnęła mu do gardła, aż do żołądka, sześćdziesięciocentymetrowej długości rurę, przy pomocy której odciągała mu z żołądka soki trawienne. Nazajutrz James nadal czuł gorzki smak w ustach, miał podrażniony przełyk i po obu stronach szyi, w miejscach gdzie był przytrzymywany, odkrył ślady po szponach.
 
[...]Maarit tłumaczy, w jaki sposób rozumie, co to znaczy być genetycznie zmodyfikowanym przez obcych. Przebudowa DNA odbywa się w taki sposób, iż centralny układ nerwowy uprowadzonego, zostaje zmieniony w celu dostosowania i skutecznego „wyrażania” świadomości obcych. Mówi dalej, że świadomość obcych, która funkcjonuje na innej wibracyjnej częstotliwości, działa, jako swego rodzaju, współczynnik epigenetyczny, który uruchamia genetykę hybrydowego ciała, uprzednio już zmodyfikowanego, aby przyjąć obcą świadomość. Tutaj kwestia zmian genetycznych może być funkcją modulacji częstotliwości energetyczno-wibracyjnej. Energetyczno-epigenetycznego czynnika, jeśli wolicie.[..]

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Daw

Coś jest w tym co piszesz. Do

Coś jest w tym co piszesz. Do tej pory mam sny, gdzie wciągam. Przez chwilę czuję odlot we śnie taki najlepszy z najlepszych po czym się budzę z silną rządzą aby przyćpać. To mija po 2-3 minutach. Ale czy to wina kosmitów? Nie wiem, mnie bardziej czepiały się różnego rodzaju duchy, negi.

Portret użytkownika porwany

UFO to nizidentyfikowane

UFO to nizidentyfikowane obiekty latające a statki na niebie to biblijne "upadłe anioły" pilnujące aby ludzkość była durna i nie wierzyła w Boga(to nie znaczy że religijni czy ateisci są mądrzy). To oni tworzą idiotyczne religie i "naukowców" abyśmy wytłukli się sami a oni przejmą Ziemię do spółki z plemieniem żmijowym-potomkami,mieszańcami bogów z ludźmi(rody rządzące,błękitna krew). Żadne cywilizacje obce nie mają możliwości kontaktu z nami bo oni panują w naszej galaktyce.

Portret użytkownika KoFi+

Chyba ci się coś pomerdało ^^

Chyba ci się coś pomerdało I-m so happy - rządy i wojsko nie chcą abyś o nich wiedział bo z automatu ludzie jak by się dowiedzieli wszystkiego, (przestały by być całkowicie potrzebne te instytucje więc bronią się i kłamią żeby istnieć) ludzie też przy okazji dowiedzieli by się tego że są niewolnikami sterowanymi od urodzenia i nie znają nawet sposobu aby żyć normalnie, bo dostrzegają tylko szmal, gadżety i seks - większość nie myśli o niczym innym... Wszyscy są zamknięci w więzieniach własnych umysłów - pełna blokada w tematach pozaziemskich. Boją się że pozaziemskie cywilizację mogą oświecić ludzkość (co już robią i rządy nic na to nie mogą poradzić i doskonale wiedzą że nadchodzi ich kres), a ludzkość po owej lekcji przestanie być niewolnikami i rządy stracą swoje wygodne życie na koszt zablokowanych - stąd też jest właśnie owa blokada i ukrywanie wszystkiego co związane z UFO i cywilizacjami pozaziemskimi. Wiem co piszę - dużo rozumiem, a i potrafię oddzielać bzdury wmieszane w małą garstkę prawdziwych informacji. (nawet głupim kamieniom wycinanym ala laserami pod piramidami w Egipcie nie można robić zdjęć - a czemuż to ? Czemu nikt nie wie jak zostało zrobionych tak dużo rzeczy ? Po co jest tyle Moai na wyspie wielkanocnej ? czemu to wszystko jest w liniach prostych połączone mimo ze budowle są na różnych kontynentach ? Czemu czuję że w ogole wielka piramida w Egipcie ma fałszywą nazwę cheopsa? Temu że to wszystko było dużo wcześniej niż jeszcze byli jacyś tam Egipcjanie...
 
Cywilizacje pozaziemskie przetrwały tyle lat że wiedzą doskonale przez co musieli przejść i co podczas tej drogi trzeba robić, aby uniknąć złych wyborów na owej ścieżce ewolucyjnej. Pomagają nam jak nikt inny bo skoro sami doszli już do tej perfekcji to zapewne nie mają nic do roboty jak czynić samo dobro dla kogoś kto jest słaby i głupi i mało wie a do tego manipulowany przez własny gatunek...
Wszystko co złe to "ludzie ludziom zgotowali ten los" i żadni kosmici do tego wyrządzonego zła ręki nie przyłożyli. (a jak przyłożyli to w imię dobra np. rozmontowanie rakiet nuklearnych kilkukrotne w różnych krajach i bazach wojskowych… Lub włączenie samoczynne wszystkich urządzeń startowych inicjujących start rakiet po czym uzmysłowienie ludziom którym tam siedzieli tego co może się stać, a po chwili rozłączenie wszystkiego - taka lekcja jest bezcenna i nie ma lepszego sposobu na wyperswadowanie tego jakie błędy popełnia ludzkość. NIE CHCĄ NASZEJ ZGUBY BO WIDZĄ W NAS COŚ CO TRZEBA OCHRONIĆ MIMO NASZEJ KOMPLETNEJ I KRÓTKOWZROCZNEJ GŁUPOTY…
 
 

Portret użytkownika vv

..erochę pierdzielisz,..ja

..erochę pierdzielisz,..ja nie spotkałem ufonaty w pełni otwartego, zawsze coś mają w zanadrzu ,..spotykam się z istotami duchwymi, z czymś , z kimś kto nie jest obcy,  i ich przkaz choć z początku  może wydawać się nam niezrozunialy jest zawsze uczciwy , prosty i jasny,..a ci obcy, ztechnilicywizowani kręcą, tak jak ludzie,.,nie ujawniają swoich prawdziwych motywów,.. owoce ich działań są najczęściej  sprzeczne z tym co przekazują...radzę nie wierzyć im , a sprawdzać" po owoscach"...bo jak mówił mój  mistrz " po owocach ich poznacie"...

Portret użytkownika porwany

Przed ludźmi na Ziemi żyli

Przed ludźmi na Ziemi żyli "bogowie",stworzyli człowieka jako niewolnika a kilka tys. lat temu zostawili nas samopas.Nie ma żadnych dobrych kosmitów,mam z nimi do czynienia już 32 lata;upadłe anioły mamią niektórych dobrocią aby ich usidlić.Dostosowują się początkowo  do oczekiwań ofiary i jego struktury psychicznej.WIELKIE ZWODZENIE.(pracowałem w wywiadzie lotniczym)

Portret użytkownika KoFi+

A "ja" POWIEM TAK: Przeżyłem

A "ja" POWIEM TAK:
Przeżyłem w życiu coś takiego, co wielu z was chciało by, aby spotkało go to samo.
Nie macie pojęcia jak mi jest dobrze z tą wiedzą i jaki mam dzięki temu spokój w duszy, kiedy wiem już coś czego bardzo chciałem się dowiedzieć od zawsze spoglądając na nocne niebo w gwiazdy.
Nigdy z nikim się tą wiedzą nie podzielę, bo nikt kto czegoś takiego wcześniej nie przeżył samemu, nie będzie w stanie w to uwierzyć, ja nawet mojej mamie tego nie powiedziałem, mimo że ją kocham z całego serca jak nikogo innego na całym świecie (wiem że uwierzy ale absolutnie tego nie zrozumie i nie odbierze tak jak powinna - nie oddzieli tego czegoś mimo wiary w to co mówię od czegoś ważnego i mniej ważnego itd.).
Pomyślałem sobie że powiem to dopiero w momencie kiedy będzie przychodziła śmierć, po mnie lub po kogoś bardzo mi bliskiego (kogoś wartego tej wiedzy - np. tu na forum uważam że nikt z was nie jest warty tych informacji.) bo uważam że tylko w tym momencie ostatków tchnienia w życiu jest możliwe całkowite zrozumienie i uwierzenie w takie sprawy, bo w tym właśnie czasie nie ma mowy o kłamaniu i a i nie ma mowy o nie dowierzaniu komuś bliskiemu kto mówi takie rzeczy w ostatnich chwilach...
 
Co do tego artykułu: mogą sobie bajać do woli - mam taką miażdżącą przewagę nad nimi że nie są w stanie mi wcisnąć już żadnej bajeczki - rozumiecie ? (między innymi jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu ^_^)
 
Szukam kontaktu z ludźmi którzy przeżyli coś realnego związanego z UFO i są tego pewni w 100% a i wierzą w 100%tach w to co widzieli.
Szukam też kontaktu do ludzi z tego filmiku od 15 minuty (tak z tego głupiego programu na tvn). Do Leszka, Piotra, Krzysztofa i Wiesława. (bardzo mi na tym zależy).
https://www.youtube.com/watch?v=y93Am2NUQcA
Szukam też całego tego programu nie porwanego i posklejanego bo chciałbym bardzo usłyszeć co mówi Piotr...
Szukam też jakiegoś prawdziwego znanego profesionalnego UFO'loga z Polski (nie jakiegoś tam Barskiergo czy Zagórskiego bo dla mnie to żadni tam UFO'lodzy tylko szołki dla poklasku/hecy i liczby oglądalności ich kanałów youtubowych czy vimeo).
 
[email protected]

Portret użytkownika Daw

Ja miałem kontakt i jakoś

Ja miałem kontakt i jakoś tego miło nie wspominam. Do tego mam poczucie, że wrócą po mnie. Od czasu do czasu przypominają o sobie. Budzi mnie głos wypowiadający moje imię a gdy otwieram oczy widzę przez okno gwiazdrozbiór Oriona. Zawsze.

Strony

Skomentuj