CIA i mroczny sojusz

Kategorie: 

cia
Źródło: nbcnews.com

Serial, Homeland to dziś jeden z najpopularniejszych filmów, jakie obecnie są nam serwowane. Ciekawe jest to, że według opinii wielu ów serial coraz bardziej staje się tendencyjny i w sposób przekłamany pokazuje realia CIA. Oczywiście tutaj należy zaznaczyć, że przecież to tylko serial to też nie można po nim zbyt wiele oczekiwać, a przynajmniej nie tego, że będzie trzymał się faktów. Ale dlaczego od tej właśnie wzmianki zaczęliśmy, otóż twórca Homeland brał udział także w produkcji filmuKill The Messenger, którego głównym bohaterem jest postać rzeczywista, czyli Gary Webb, cały film został oparty na faktach i dotyczył korupcji, jaka zżera CIA. Film ten nie wszedł do Polskich kin, są też inne kraje, w których pominięto emisję wyżej wymienionej produkcji. Film zebrał doskonałe recenzje a mimo to przeszedł bez echa. Przypadek czy może celowe działanie?

 

Zacznijmy jednak od samego początku, ponieważ tak jest najlepiej. W roku 1996 Gary Webb dziennikarz śledczy gazety San Jose Merkury News wpada na trop handlu narkotykami prowadzonego i koordynowanego przez CIA za czasów rządów Reagana. Całe śledztwo dotyczy głównie tajnych powiązań Centralnej Agenci Wywiadu z nikaraguańskimi Contras. Bardo istotne jest to, że w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku antykomunistyczna partyzantka wspierana przez administrację Ronalda Reagana w pewnym momencie otrzymała odmowę finansowania z budżetu Kongresu, a to otwarło poszukiwania nowych źródeł pieniędzy.

 

Tekst Mroczny Sojusz, którego autorem był Webb spowodował otwarcie przysłowiowej puszki Pandory, nagle okazało się, że CIA wcale nie musi być organizacją o nieposzlakowanej historii, wręcz przeciwnie, okazuje się, ze CIA to różne frakcje, i grupy cienie, o których nawet wewnątrz samej organizacji wie jedynie kilka osób. CIA to obecnie synonim potęgi, ale i korupcji, co ważne, prawda została okupiona życiem wielu ludzi w tym wyżej wymienionego dziennikarza. USA to kraj demokratyczny, panuje wolność słowa, tak nam się wmawia, kiedy w gruncie rzeczy jest to kraj przesiąknięty korupcją, gdzie nie ma wolności a przy władzy trzyma się cały czas ta sama frakcja. Wystarczy spojrzeć na obecne wybory prezydenckie, kto jest faworytem, kto ma je wygrać? Hillary Clinton, jest przedstawicielem obecnego systemu władzy, albo pisząc ściślej, jest marionetką pewnych frakcji i międzynarodowych lobby. Na nieszczęście tej kliki z podziemi wyrasta Donald Trump, i tutaj może się okazać, że będzie on stanowił poważne zagrożenie dla Clinton i finansowego układu przesiąkniętego korupcją. Jedno jest pewne, oni zrobią wszystko by Trump nie wygrał. JFK już kiedyś został zamordowany. Nie twierdzę, że Trump również zginie, mam tutaj na celu pokazanie jak bardzo ci ludzie są zmobilizowani i zdeterminowani, ale wróćmy do CIA.

 

Tekst Mroczny Sojusz opisuje działania CIA, która przymykała oczy, a wręcz wspierała działalność nikaraguańskich gangów handlujących narkotykami, co w konsekwencji spowodowało wysyp cracku na ulicach wielu amerykańskich miast. Życie straciło wówczas wiele osób, inni z kolei popadli w nałogi, a wszystko pod czujnym okiem i przyzwoleniem CIA. Tak właśnie wygląda po części amerykański sen o wolności, czysta fikcja. Gary Webb jasno stwierdził w swoim artykule, że cały proceder mógł trwać tylko i wyłącznie dzięki zgodzie administracji Reagana, który akurat w taki sposób zdobywał potrzebne fundusze na walkę z komunistami. Niestety początkowy sukces publikacji szybko przerodził się w piekło i pomówienia, których ofiarą padł Webb. Dziennikarze innych gazet zaczęli sugerować, że Webb dopuścił się licznych przekłamań, a sam jest osobą, której brak dziennikarskiej rzetelności. W owej nagonce decydujący wkład miała CIA.

 

Po kilku latach liczne wewnętrzne dochodzenia i nowe odtajnione dokumenty jasno pokazały, że Gary Webb nie kłamał, nie był nieudolnym dziennikarzem, wręcz przeciwnie, okazało się, że pisał prawdę. Jednak, co z tego, skoro zginął w dwuznacznych okolicznościach. Co z tego, że wreszcie ujawniono prawdę, skoro wcześniej wszystko świadomie było tuszowane, a życie niewinnego człowieka który tylko wypełniał swoja powinność zostało przekreślone. Tak właśnie wygląda USA? Na zewnątrz uśmiech i piękne słowa o wolności a wewnątrz korupcja i kłamstwa mogące zadać śmierć? W obliczu takich zdarzeń można się zastanawiać czy warto walczyć o prawdę, co może zrobić jeden człowiek pośród medialnej nagonki, ataku tajnych służb i czołowych polityków? Jedno jest pewne często droga do prawdy jest drogą męczennika, ale mimo wszystko warto szukać prawdy, kłamstwo jedynie jeszcze mocniej zniewala ten świat.

 

Na koniec należy mocno podkreślić, iż po mimo marginalizacji jego osoby, i ciągłego zastraszania próbuje on do końca zgłębić temat. Można dojść do wniosku, że Gary Webb walczy dla samej prawdy, zaczyna rozumieć jak bardzo jest ona zagrożona, a to tym mocniej motywuje go do prowadzenia dalszego śledztwa. CIA nie jest w stanie złamać woli tego bohatera naszych czasów. Tak Gary Webb może być nazwany bohaterem, ale w prawdziwym znaczeniu tego słowa, a nie w rozmiękczonym i nic nie wartym znaczeniu, jakie obecnie emanuje ze słowa bohater.

 

Artykuł pochodzi z portalu www.tajemnice-swiata.pl

Tajemnice Świata

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Pyra tez czlowiek

Cytat: "Otóż formy czasu

Cytat: "Otóż formy czasu przeszłego czasownika otworzyć: otwarł, otwarła, otwarli opisywane są w słownikach jako rzadziej używane niż otworzył, otworzyła, otworzyli. Częstsze za to są „nieregularne” otwarty, otwarto, otwarcie niż „logiczniejsze” otworzony, otworzono, otworzenie. Zdarzają się też konteksty, w których jednemu użytkownikowi subiektywnie lepiej brzmi np. „otworzyli drzwi”, ale „otwarli szkołę” – lub odwrotnie.
Formy te nie są błędne, a zatem są poprawne."
Cytat 2: Pytanie "Proszę o informację, która z poniższych form jest prawidłowa: otwarłam czy otworzyłam. Np. drzwi zostały otwarte czy otworzone? Jeśli obie formy sa poprawne, to kiedy je stosujemy?"
Odpowiedź: "Obie formy są poprawne, różnią się tylko częstością użycia. Częściej mówi się otworzyłam niż otwarłam i częściej otwarte niż otworzone. Formy czasu przeszłego tworzone są więc zazwyczaj od tematu otworz-, a forma bezosobowa częściej od tematu otwar-."

Zatem idź skończyć tę pierwszą klasę...

Portret użytkownika Homo sapiens

Bardzo ważna wiadomość ! NASA

Bardzo ważna wiadomość ! NASA płaci cięzką kasę za badania nad wpływem UFOnautów na religię ! Przygotowania do jednej światowej religii ufonautycznej NWO ! "Analiza planów globalnej elity technokratów pozwala naszkicować wygląd przyszłej cywilizacji ufonautycznej. Czy będzie podobna do ludzkiej ? Obserwowany w zachodnich społeczeństwach coraz większy brak chrześcijańskiego ducha pozwala na wprowadzenie w ciała lub umysły duchowych istot nieludzkich. Dodatkowo gdyby powiodły się plany destrukcji globalnej informacji DNA, to mogli byśmy powiedzieć, że mamy sytuację jaka zaistniała w czasach Noego. Wprowadzanie powszechnej akceptacji szaleństwa jako normalności jest pierwszym etapem głęboko zakonspirowanych ufo technologów - społecznych inżynierów (NWO), pod przykrywką nauki programują społeczeństwa tak by te uznały nowy antyludzki model zbiorowego życia „..Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów…” 1 Llist do Tymoteusza 4:1

więcej tu:

http://popotopie.blogspot.com/2016/05/stary-dobry-bog-stara-dobra-ziemia.html

W dobrze opracowanej i poświadczonej katolickiej "sesji hipnotycznej", nazywanej przez specjalistów egzorcyzmem, jeden z ufonautów tak przedstawił Matkę Zbawiciela, Maryję (...)Kilka dni przed uroczystością Niepokalanego Po­częcia w 2010 roku podczas gdy egzorcyzmowałem, de­mon z wielkim lękiem wykrzyknął: „Ta pełna światło­ści Niewiasta jest w tym pokoju". Zatem, w imię Jezusa, nakazałem mu Ją opisać, a uczynił to w ten sposób:„Jest odziana w niebieski płaszcz sięgający aż do stóp; ma całkiem białą szatę; ma przepiękną twarz, Jej spojrzenia nie mogę znieść, uśmiecha się; ma złączo­ne ręce; ma świetlistą koronę z dwunastu gwiazd; jest przepasana białym sznurem, do którego jest przywią­zany ten łańcuch (różaniec). Znajduje się na chmurze i mówi do was: "Bądźcie spokojni, Ja jestem z wami i pomogę wam".(...)

Breaking! NASA Pays 1 MILLION To Study Effect Of Aliens On Religion! 6/10/16

https://www.youtube.com/watch?v=cCXu55Rop48

Dodatkowo proszę się zapoznać z tym urywkiem zdarzenia z udziałem istot UFO:

[...]A potem to coś powiedziało mi, że mam "pójść z nimi", ale odparłam, że nie chcę iść z nimi. I nagle rozległ się ten wibrujący dźwięk, który pochodził od nich". Po chwili zmagania się z nimi na siłę woli, spostrzegła, że Jo śpi jak suseł. Musiała nią mocno potrząsnąć, aby ją obudzić. W tym momencie zdała sobie sprawę, że minęło dosyć dużo czasu... znacznie więcej, niż wynikało to z przebiegu zdarzeń, które pamiętała. Była przekonana, że musiała wystąpić luka w czasie w jej wspomnieniach. Przypuszczenie to zostało potwierdzone przez Jo, która kilka tygodni później powiedziała, że po obudzeniu się miała uczucie, jakby odebrany jej został "kawał życia". Tak więc odczucie luki w czasie musiało być bardzo wyraźne u nich obu. Przerażone uciekły w panice z sypialni do kuchni. Tam starały się dociec, co się im przydarzyło, gdy nagle usłyszały wysoki wibrujący dźwięk. Jasne światło, które zdawało się emanować z dużego pustego pola sąsiadującego z ciągiem ich bloków mieszkalnych, zalało światłem ich pokój.[...] Można by cywować więcej przypadków gdy coś zostawało oderbane ludziom, np: zabierane mogą być myśli, umysł, jednak w tym przypadku moglo chodzić bardziej o zabrany "czas życia-życiowy". (Czy Biblia nam coś przekazuje w tym tajemniczym temacie ? Oczywiście TAK !  O tym tu:

http://popotopie.blogspot.com/2016/02/strzez-sie-i-pilnuj-swojej-duszy.html

Część młodego pokolenia Polaków może być już tymi "trochę zmodyfikowanymi" jak to ujął jeden z szaraków w początkowym cytacie ! Jakie objawy takiego pierwiastka demonicznego moglibyśmy obserwować ?

Z własnych obserwacji i badań forów internetowych to szczególnie widoczne są takie jak:

- Myśli - sprośne, wulgarne, przeciw temu, co nadprzyrodzone i święte.

- Awersja wobec Boga, osób wierzących i duchownych (kapłanów, sióstr zakonnych).

- Agresywne zachowania na tle religijnym i społecznym, nerwowe reakcje na czyjąś pobożność, praktyki duchowe i modlitwy (szczególnie za osobę dręczoną).

- Nagłe zmiany zachowań w pisanych komentarzach.

- Zakłócenia zdrowia szczególnie bóle głowy, żołądka, pleców, ścisk gardła, które nie daje się zdiagnozować ani wyleczyć, występuje to po wejściu na daną stronę.

- Wklejane zdjęcia Matki Boskiej wywołują szał i wybuchy agresji u forumowiczy! Jest to jeden z najpoważniejszych testów potwierdzających wpływy ufo na zdemonizowanych internautów obsługujących fora/strony społecznościowe !

więcej tu:

http://popotopie.blogspot.com/2014/02/dzisiejsza-paradyzja.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Jacoo1

heh jak wiesz zło jest

heh jak wiesz zło jest przewrotne, przewidziało że świadomość ludzi będzie rosnąć stąd żeby się "zabezpieczyć" wkodowuje w umysły ludzi takie hasła jak podajesz, te hasła są stare mają już wieki... od początku prawie w ten sposób to zło się broni, i hasła typu "jeśli nie jesteś z nami i nas nie popierasz to jesteś opętany" - toż to hasła z średniowiecza kiedy wystarczyło "krzywe" spojrzenie na krucyfiks czy księdza i ludzi zabijano czy posądzano o konszachty z diabłem. Sapiens... obudź się w końcu... bo cię zwodzą Smile

Portret użytkownika pabloS

objawy prawidłowe dla kogoś

objawy prawidłowe dla kogoś kto się właśnie obudził z tej zbiorowej schizofrenii i wkurw na ludzi(nawet bliskich) że go w tym szaleństwie utwierdzali...prawidłowo, trza jechać tych baranów za fanatyzm ile się da

Portret użytkownika b@ron

no cóż...instytucja państwowa

no cóż...instytucja państwowa, wcale nie musi działać zgodnie z prawem, a nawet może działać na szkodę państwa, kasa jest kasa i we wszystkich jednostkach znajdzie się ktoś łasy na nią i odpowiednio "poprowadzi interes"

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj