CIA udostępnia mocne dowody potwierdzające istnienie UFO

Kategorie: 

youtube.com

Do dnia dzisiejszego zebrano setki tysięcy świadectw na temat pojawienia się niezidentyfikowanych obiektów latających, czyli tak zwanych pojazdów „UFO". Wiele z tych materiałów to niestety podróbki, a inne są niepełne, bez filmu, czy dokładnych zdjęć. Istnieją jednak niezbyt znane powszechnie, jednakże niepodważalne i prawdziwe dowody istnienia fenomenu UFO.

 

Są nimi choćby ujawnione przez CIA doniesienia o UFO obserwowanym jednocześnie przez wiele osób, w tym wojskowych, dziennikarzy i urzędników. Jedno takie intrygujące zjawisko miało miejsce w lipcu 1952 r. Nigdy przedtem, ani potem nie widziano na świecie tak spektakularnego fenomenu UFO nad gęsto zaludnionymi obszarami.

 

Niezwykłe obiekty pojawiły się nagle nad Waszyngtonem. Były widoczne nie tylko na niebie, ale także na radarach wojskowych, co skłoniło armię do wszczęcia całkiem uzasadnionego alarmu. Nie poderwano jednak pary dyżurnej myśliwców, bo nie wiadomo było kogo mają zaatakować i jakie moga być tego konsewkencje.

Zjawisko z Waszyngtonu jest jednym z najbardziej znanych i wciąż nierozwiązanych przypadków obserwacji UFO. Jest to też jedna z najlepiej udokumentowanych obserwacji UFO w historii ludzkości. Dziwne światła nad stolicą Stanów Zjednocznych widywano na niebie od 12 do 29 lipca w 1952 roku.
 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika natalia

w podobny sposób kręcono

w podobny sposób kręcono "Przeminęło z wiatrem". Stosowano folię - czerwoną, zieloną i niebieską, ustawiano filtry przek kamerą i tak powstawał kolorowy obraz. Kodak produkował wtedy specjalne taśmy i klisze Kodachrome które były bardziej światłoczułe od zwykłych, ale były dużo drozsze i przeznaczone dla profesjonalistów.

Portret użytkownika lipka

Gdyby nie to, że CIA

Gdyby nie to, że CIA fabrykuje dowody, to może ktoś by uwierzył w ich rewelacje ale w tej sytuacji uwierzyć agentom, których drugą naturą jest nigdy nie mówić prawdy, to tak jakby dać sobie obciąć rękę bo ktoś powiedział, że odrośnie.
Inna sprawa, że termin ufo odwołuje się do wszystkiego czego nie można zidentyfikować, gdyby natomiast twierdzili, że mają dowody na istnienie kosmitów to już całkiem inna inszość bo w tym przypadku chodziłoby o żywe istoty.
Moim zdaniem podgrzewają zainteresowanie by wyciągnąć od ludzi ważne informacje, które naprowadzą ich na fizyczne dowody egzystencji kosmitów na Ziemi. Agenci są jak dzieci we mgle, które słyszą głosy ale nie mogą zobaczyć źródła tych głosów bo tak "duże dzieci" otacza sztuczna mgła by nie zrobiły krzywdy sobie i innym. Drepczą w miejscu zamiast wrócić do nauki przez wnętrze.

Portret użytkownika żul

W Boga nie wierze ale w ufo

W Boga nie wierze ale w ufo jak najbardziej bo je widziałem, choć tylko było to jeden raz w 1993r, na nocnym niebie ujrzałem nagle dużą i jasną kulę wyglądającą  jak księżyc w pełni, sunęła ona powoli nad horyzontem przez kilka sekund poczym nagle w ułamku sekundy uleciała w gwiazdy znikając tym sposobem mi z oczu.
Jak ktoś się takimi sprawami interesuje to więcej w linku:
   http://www.paranormalium.pl/17,k,a

Portret użytkownika taki jeden

Sio, jako istota wyzsza

Sio, jako istota wyzsza bardzo sie angazujesz w dyskusje w tymi ktorych uwazasz za stojacych nizej od Ciebie. To dziwne.
Twoje argumenty nie sa zbyt przemyslane, ba powiedzialbym ze sa dosyc niespojne. To dziwne, istota wyzsza powinna byc w stanie przytoczyc znacznie lepsze argumenty i tezy w dyskusji.
 
Twoj udzial w tej dyskusji ogranicza sie w zasadzie do atakow personalnych. To oczywiscie dziwne bo jako istota wyzsza powinienes wiedziec ze osoba inteligentna stara sie 'atakowac' problem a nie dyskutantow.
 
Aha tak na koniec, nie znam zadnej istoty wyzszej ktora by mowila o sobie ze jest wyzsza...sa zazwyczaj znacznie bardziej skromne. Nie potrzebuja napawac sie swoja 'wyzszoscia', ten etap maja za soba. 
Pozdrawiam
Wszystkozerca.

Portret użytkownika Sio

Nie znasz żadnych istot

Nie znasz żadnych istot wyższych taki jeden.
One zawsze mówią prawdę. Bóg może powiedzieć że jest najwyższy i nie ma w tytm arogancji.
Występna natura  wyraża się słowami lub nie tzn nie musi.
Może udawać skromność a jest występna.
Możesz grać przyjemniaczka a być kanalią. Tego się uczą politycy oraz księża.
Izis np nie lubiła ludzi ale nie z własnej nienawiści tylko dlatego że byli barbażyńcami. Nie myli się, nie mieli miłosierdzia dla siebie nawzajemi zwierząt- krótko mówiąc zachowywali się jak ludzie. A pomimoto w mitach była jedną z najwyższych bogiń, ale jak się znasz na tym to wiedz że mity to tylko część prawdy a więc jaka ona jest?
Słowo istoty wyższej jest jak prawo jest urzeczywistnieniem,sprawdza się.
Słowa ludzkie są jedynie słowami,nie mają mocy.
Możesz sobie wszystkożerco jeść co chcesz i pić ale spróbuj przestać to zobaczysz stan swojego ludzkiego ograniczonego umusłu. Albo zacznij inaczej czuć i myśleć zobaczysz jak to boli. To jak z depresją wraca i wraca. Kim w takim razie jesteś? Tym z depresją czy bez?
Jestem wyższą istotą i nie kieruję tego doinnych aby mnie wielbili.
I nie mówię od kogo jestem wyższy ha, ha.
Twój jezus tak mówił i został ukrzyżowany. Awiesz dlaczego? Bo nie był wyższy - duch jest duchem jedynie i nie jest wyższy od człowieka. Syn Boga wcale nie oznacza wyższości.
Wyższa istota mówi prawdę i jest stwórcą lub twórcą
Wyższa istota nie stwarza religii i poddanych. Wyższa istota uczy jak stwarzać siebie

Portret użytkownika KoFiPL

A ja wiem że przybysze są

A ja wiem że przybysze są bardzo mądrzy i OK dla nas - to raczej my jesteśmy wariatami bo ganiamy i strzelamy do nich zeby im ukraść co się da...
Ktoś kto dysponuje technologią z milionów lat nie potrzebuje już niczego od nikogo - jedynym ich zajęciem może być niesienie pomocy słabszym/początkującym, bo znają historię początków wielu zaczynających ras róźnych stworów humanoidalnych itp. myślących dziwolągów...
 
Abdukcje ludzi do przybyszów i implanty uważam za celowe dla przyspieszenia rozumowania i wszystkich zmian na lepsze - ludzie którzy to mają za sobą myślą innaczej - pieniądze, gadżety, inne pierdolety idą na bok - następuje duża zmiana w postrzeganiu świata i sposób zachowania do innych żyjących ludzi/zwierząt.
Druga rzecz że ci co opowiadają i mówią że to straszne i że ich tam kroili i wbijali i że bolało okropnie - bardzo ciekawe że po tym nadal wyglądają normalnie i nic im nie jest i nie ma dowodów - implanty znikają itd.
Hollywood jak rządy i wojsko zawsze przedstawiają praktycznie przybyszy w złym świetle a niby to dlaczego ? Nie chcą żeby ludzie szli w stronę prawdy kosmosu, chcą żeby byli ich wiecznymi głupipmi niewolnikami i gonili za szmalem. My wszyscy się urodziliśmy na świecie gdzie jest pieniądz i tak to wszyscy łyknęli że nie wyobrażają sobie że mogło by być zupełnie innaczej - mogło by być np. bez wojen i oparte wszystko na zwykłej dobroci i szacunku dla drugiej osoby itd. Jak wiele by było wynalazków, gdyby nikt niczego nikomu nie kradł, tylko każdy by się tym chwalił żeby mogli z tego wszyscy korzystać i dokładać kolejne rozwiązania, aż do dojścia i osiągnięcia perfektu np. w dziedzinie jedzenia czy enerii elektrycznej czy cieplnej itd. itp. Wszystko za darmo i korzystanie z życia - czas na rozmyślanie nad wszystkim - zero stresu - mamy ciepło mamy jedzenie - wszystko za darmo - zero problemów i zmartwień !
Nikt już w ten sposób nie myśli bo jest przesiąknięty myślami że trzeba mieć kasę żeby mieć wszystko.
Co złego zrobili Janowi Wolskiemu ? Nic !
Co przekazali Lechowi Chacińskiemu koło Szczecinka ?
I tego trzeba się trzymać a nie tego straszenia z telewizorni.
I nie patrzeć na ich wygląd bo to jest wiadmowe że są inni niż my i nie możemy oczekiwać że będą tacy jak my (całe szczęście) bo jak byś nigdy nie widział(a) na oczy słonia i taki słoń by wylądował i pozdrawiał ciebie trąbą to jasna sprawa że paraliż ze strachu i coś w majtkach - tyle że ty wiesz jaki jest naprawdę słoń mądry i wspaniały więc jak się dowiesz że wszystko jest dobre takie jakie jest to strach znika mimo tego co się widzi i jak to wygląda bo z czasem staje się normą. (dziecko malutkie nie kwestionuje za bardzo po wyglądzie - zwyczajnie poznaje i ocenia później.)

Portret użytkownika zibi1973

A Hilary Clinton tylko

A Hilary Clinton tylko zapowiadała że zajmie się ujawnieniem obcej cywilizacji i masz ci los,prawybory przegrała z Donaldem Trumpem w New Hampshire,ten obok w tej czapeczce podejrzanie wygląda,jakby go coś opętało,możliwe gdy Trump zostanie Prezydentem to ten podejrzany  ustawi zegar zagłady na 12 ?, poza tym cała ta śmietanka jest podejrzana,ja bym na nich nie głosował                                                                  http://www.fotosik.pl/zdjecie/3ea9d05debca9037                                                                                                                                                                                     

Portret użytkownika zibi1973

Po tych spojrzeniach możliwe

Po tych spojrzeniach możliwe że zrobili jakiś zagład ten w czapeczce z tą panią po lewo,może o wygraną   Donalda ,może postawiła ciało z duszą ?  trzeba by było spytać szatana by im zajrzał w głowy i filmik odtworzył,a blondyna widać że lubi wysoko postawione towarzystwo,byś jej zaimponował trochę i twoja,widać łatwą duszę

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zibi1973

Możliwe że jest prawo ręczny

Możliwe że jest prawo ręczny i tą ręką nawywija,jak pierwszy raz zobaczyłem tą fotkę i jego w głównej roli w zegarze zagłady,trzeba czekać i wtedy zobaczymy jak się losy potoczą,jeszcze nie wiem kto to muszę poszukać

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika MiterMann

dlaczego dziesiatki filmow

dlaczego dziesiatki filmow dokumentalnych z mass mediow mowily o tresci wiekszosci artykulow z tej strony na dlugo przed ich napisaniem ? irytujace.... zaproponujcie mi odpowiednia stawke a tresciami zawartymi w moich artach zaskocze zdecydowanie...

Portret użytkownika Cabaj

W 1952r w waszyngtonie to był

W 1952r w waszyngtonie to był przelot dwunastu apostołów...a para myśliwców nie została poderwana bo była zbyt zajęta sobą.Szkoda że te lenie do nas nie chcą latać.
U nas nie możemy liczyć na wiele obserwacji ale też jest ufo:I bywają też duchy:

Portret użytkownika Lucifer

Przydało by jeszcze aby armia

Przydało by jeszcze aby armia amerykańska ujawniła że przymyka oko na działalność szaraków na Ziemi czyli porwania i eksperymenty genetyczne na ludziach w zamian za przestarzałe technologie obcych. Nie wiem czy się orientujecie ale niemieccy zbrodniarze także się sprzedali szarym kreaturom w zamian za technologię latających dysków. Szarzy dysponują takimi rozwiązaniami technicznymi które potrafią sprawić że porwany człowiek nie nie pamięta ze zdarzenia a najczęstszym objawem takiej akcji jest uczucie zgubionego czasu. Oprócz tego szaraki implantują swoje ofiary tak aby królik doświadczalny nigdzie im nie zginął. 
 
Przekaz z kręgów zbożowych dotyczący szarych jest wyraźnym ostrzeżeniem.
 
"Strzeżcie się dawców fałszywych podarunków i ich złamanych obietnic.
Dużo bólu, ale wciąż czas. Istnieje tam dobro.
Sprzeciwiamy się oszustwom.
Zamknięcie kanału."

Portret użytkownika yEbola

Zgubiony czas. Ciekawe. Wiele

Zgubiony czas. Ciekawe. Wiele razy miałem tak, że kładłem się normalnie spać. Spałem, spałem i budzę się z kołdrą na sobie i stoję w łazience, wychodzę z wc. Raz to mi się zdarzyło ze ocknąłem się za drzwiami mieszkania Biggrin
 

Portret użytkownika b@ron

to kto według ciebie, daje

to kto według ciebie, daje nam te ostrzeżenia przed szarakami w kręgach zbożowych ?
oczywiście, co do nabywania technologi od obcych cywilizacji...coś w tym jest i jestem prawie pewien że coś jest na rzeczy, jednak prawdopodobnie, ci obcy, którzy nam zagrażają... są tu z nami na ziemi, celowo odwracając naszą uwagę w stronę kosmosu... byśmy ich nie szukali pod stopami...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika KoFiPL

Baron a dlaczego uważasz że

Baron a dlaczego uważasz że oni napisali w tym piktogramie o innych kosmitach itp. Według mnie napisali o naszych władzach i rządach bo kłamią i dają jakieś podstępne ochłapy i jest ciągły ból. A że jest tam dobro to odpowiedź na pytanie co jest po śmierci...
A cały przekaz zostawili przybysze z wizerunku piktogramu.
Żadni obcy przybysze nam nigdy nie zagrażali - to jest mit rozsiany przez złych ludzi do kontrolowania i zniewalania nas dalej... (a jak przyjdzie co do czego to i tak i tak nikt z was nic nie wierzy tj. ufo spodki, przybysze itd.)

Portret użytkownika b@ron

problem w tym, że my tylko

problem w tym, że my tylko gdybamy ... nikt tego nie rozszyfrował i nie rozszyfruje a czy ktoś nam zagraża z kosmosu ? oczywiście że może, tak samo jak i my możemy zagrażać innym cywilizacjom i nie widze sensu w tym że jakaś cywilizacja mogłaby nas ostrzegać przed inną

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika KoFiPL

...dlatego ostrzegają nas

...dlatego ostrzegają nas przed tymi co ciągle łamią obietnice - a kto je łamie cały czas ? rządy, nwo, instytucje farmaceutyczne - i ogólnie wszyscy gdzie przewija się duży szmal bo jadą cały czas na oszukiwaniu i kłamstwie...

Portret użytkownika b@ron

tyle że akurat piktogramy, to

tyle że akurat piktogramy, to wielka ściema... w miejscach gdzie pojawiają się systematycznie, brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony wojska, rządu itp ... gdyby to były przekazy od obcych, zbożowe pola, byłyby własnością wojska i rolnik mógłby popatrzeć jak rośnie zza siatki ogrodzenia, nie wspominając już o dziesiątkach kamer i dronów non stop obserwujących co jest grane...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

to zboże jest inteligentne i

to zboże jest inteligentne i pragnie ostrzec farmerów przed szarakami, które nie pochodzą z kultury zboża i paszy...
szaraki, co zresztą widać po ich gębach żywią się halucynogennym grzybem... robią z niego zupę grzybową po której wpadają w szał bitewny...
szyfrant Zielonka z Centralnej Agencji odkodował przekaz z kręgów zbożowych: "Nie deptać trawników" tam pisze w języku i staro jęczmiennym i owsim...
szaraki nie raz zadeptywały te przekazy wydeptując "po kiego grzyba żyto się wtrąca" ale to nie jest podawane do publicznej wiadomości, ponieważ ludzkość mogłaby zaprzestać wyprowadzania farmerów na pola, a przecież wiadomo że w mieście z wiesniakami nie wiadomo co począć... u nas w inteligentnym kraju zamknięto ich w cyrku na... Wiejskiej ale reszta świata nie zna w ogóle takich roztropnych rozwiązań... gdyby wieś wyszła na ulice, ubło(ga)cić kulturowo cywilizację upadłaby unia europejska i związek zawodowy opiekunek do trudnego dziecka również by się nieuchronnie rozpadł... homoś, siostra, aron... te wszystkie dziwne dzieci przestałyby brać lekarstwa i wydostały się nagle na wolność...
 

Portret użytkownika Sio

Baranku a co jak myślisz,

Baranku a co jak myślisz, gdzie wegetarianin szuka jadła - no chyba na polu a nie w pachnącym chlewie
według bacy.  Po nas zawsze zostają niesamowite ślady, świat się zmienia na lepsze i jest wspanialszy a po takich jak baca tylko ruiny, kości, szambo, doły kopalniane, w które wrzuca się śmieci.
My już jesteśmy w niebie a wy? No a gdzie wy jesteście? Obudźcie się, posłuchajcie takich jak aron szaraki albo inaczej niziny społeczne stoczycie się jeszcze bardziej - taka jest przepowiednia dla was od wyższych ras. A i jeszcze jedna wiadomość z wyższych rejonów, zakupta se buty z cholewami bo taniej w lidlu puścili
 

Portret użytkownika b@ron

a w czym, ja, baca czy aron,

a w czym, ja, baca czy aron, jesteśmy gorsi od ciebie ??? ty chyba nie zrozumiałeś tekstu o "szarakach" ogólnie to napisałeś posta jakbyś był taki jakiś... wypity...
ps. narazie jesteśmy na Inne medium, a ty nie kłam że w niebie, bo jesteś tu z nami Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Sio

Baraonku przeczytaj sobie

Baraonku przeczytaj sobie swoje posty. Co piszesz na końcu na temat obrażania się?
Nikt nie jest lepszy ani gorszy. Każdy jest inny.Jedni będą w niebie a inni nie i taka jest różnica.
Co zrobić jak ktoś czegoś nie czuje. Ateiści i religijni to najgorsze tłumoki na ziemi.
Rzeczy się stwarza baranku a nie pitoli głupoty, dogmaty i mniemania.
Każdy jest stwórcą - jest tylko kwestia jakości stworzenia.  A jakość zależy od światła czyli tego kim jesteś. niektórych światło jednak razi więc wybierają szarość albo nawet ciemność dlatego nic nie tworzą a nawet rujnują rzeczy i innych. Nie są sobą. Na żartach się nie znają i nawet usuwają posty ha, ha, ha. Są pod wpływem szarości albo baleronu ha, ha
 
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj