CIA udostępnia mocne dowody potwierdzające istnienie UFO

Kategorie: 

youtube.com

Do dnia dzisiejszego zebrano setki tysięcy świadectw na temat pojawienia się niezidentyfikowanych obiektów latających, czyli tak zwanych pojazdów „UFO". Wiele z tych materiałów to niestety podróbki, a inne są niepełne, bez filmu, czy dokładnych zdjęć. Istnieją jednak niezbyt znane powszechnie, jednakże niepodważalne i prawdziwe dowody istnienia fenomenu UFO.

 

Są nimi choćby ujawnione przez CIA doniesienia o UFO obserwowanym jednocześnie przez wiele osób, w tym wojskowych, dziennikarzy i urzędników. Jedno takie intrygujące zjawisko miało miejsce w lipcu 1952 r. Nigdy przedtem, ani potem nie widziano na świecie tak spektakularnego fenomenu UFO nad gęsto zaludnionymi obszarami.

 

Niezwykłe obiekty pojawiły się nagle nad Waszyngtonem. Były widoczne nie tylko na niebie, ale także na radarach wojskowych, co skłoniło armię do wszczęcia całkiem uzasadnionego alarmu. Nie poderwano jednak pary dyżurnej myśliwców, bo nie wiadomo było kogo mają zaatakować i jakie moga być tego konsewkencje.

Zjawisko z Waszyngtonu jest jednym z najbardziej znanych i wciąż nierozwiązanych przypadków obserwacji UFO. Jest to też jedna z najlepiej udokumentowanych obserwacji UFO w historii ludzkości. Dziwne światła nad stolicą Stanów Zjednocznych widywano na niebie od 12 do 29 lipca w 1952 roku.
 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika natalia

w podobny sposób kręcono

w podobny sposób kręcono "Przeminęło z wiatrem". Stosowano folię - czerwoną, zieloną i niebieską, ustawiano filtry przek kamerą i tak powstawał kolorowy obraz. Kodak produkował wtedy specjalne taśmy i klisze Kodachrome które były bardziej światłoczułe od zwykłych, ale były dużo drozsze i przeznaczone dla profesjonalistów.

Portret użytkownika lipka

Gdyby nie to, że CIA

Gdyby nie to, że CIA fabrykuje dowody, to może ktoś by uwierzył w ich rewelacje ale w tej sytuacji uwierzyć agentom, których drugą naturą jest nigdy nie mówić prawdy, to tak jakby dać sobie obciąć rękę bo ktoś powiedział, że odrośnie.
Inna sprawa, że termin ufo odwołuje się do wszystkiego czego nie można zidentyfikować, gdyby natomiast twierdzili, że mają dowody na istnienie kosmitów to już całkiem inna inszość bo w tym przypadku chodziłoby o żywe istoty.
Moim zdaniem podgrzewają zainteresowanie by wyciągnąć od ludzi ważne informacje, które naprowadzą ich na fizyczne dowody egzystencji kosmitów na Ziemi. Agenci są jak dzieci we mgle, które słyszą głosy ale nie mogą zobaczyć źródła tych głosów bo tak "duże dzieci" otacza sztuczna mgła by nie zrobiły krzywdy sobie i innym. Drepczą w miejscu zamiast wrócić do nauki przez wnętrze.

Portret użytkownika żul

W Boga nie wierze ale w ufo

W Boga nie wierze ale w ufo jak najbardziej bo je widziałem, choć tylko było to jeden raz w 1993r, na nocnym niebie ujrzałem nagle dużą i jasną kulę wyglądającą  jak księżyc w pełni, sunęła ona powoli nad horyzontem przez kilka sekund poczym nagle w ułamku sekundy uleciała w gwiazdy znikając tym sposobem mi z oczu.
Jak ktoś się takimi sprawami interesuje to więcej w linku:
   http://www.paranormalium.pl/17,k,a

Portret użytkownika taki jeden

Sio, jako istota wyzsza

Sio, jako istota wyzsza bardzo sie angazujesz w dyskusje w tymi ktorych uwazasz za stojacych nizej od Ciebie. To dziwne.
Twoje argumenty nie sa zbyt przemyslane, ba powiedzialbym ze sa dosyc niespojne. To dziwne, istota wyzsza powinna byc w stanie przytoczyc znacznie lepsze argumenty i tezy w dyskusji.
 
Twoj udzial w tej dyskusji ogranicza sie w zasadzie do atakow personalnych. To oczywiscie dziwne bo jako istota wyzsza powinienes wiedziec ze osoba inteligentna stara sie 'atakowac' problem a nie dyskutantow.
 
Aha tak na koniec, nie znam zadnej istoty wyzszej ktora by mowila o sobie ze jest wyzsza...sa zazwyczaj znacznie bardziej skromne. Nie potrzebuja napawac sie swoja 'wyzszoscia', ten etap maja za soba. 
Pozdrawiam
Wszystkozerca.

Portret użytkownika Sio

Nie znasz żadnych istot

Nie znasz żadnych istot wyższych taki jeden.
One zawsze mówią prawdę. Bóg może powiedzieć że jest najwyższy i nie ma w tytm arogancji.
Występna natura  wyraża się słowami lub nie tzn nie musi.
Może udawać skromność a jest występna.
Możesz grać przyjemniaczka a być kanalią. Tego się uczą politycy oraz księża.
Izis np nie lubiła ludzi ale nie z własnej nienawiści tylko dlatego że byli barbażyńcami. Nie myli się, nie mieli miłosierdzia dla siebie nawzajemi zwierząt- krótko mówiąc zachowywali się jak ludzie. A pomimoto w mitach była jedną z najwyższych bogiń, ale jak się znasz na tym to wiedz że mity to tylko część prawdy a więc jaka ona jest?
Słowo istoty wyższej jest jak prawo jest urzeczywistnieniem,sprawdza się.
Słowa ludzkie są jedynie słowami,nie mają mocy.
Możesz sobie wszystkożerco jeść co chcesz i pić ale spróbuj przestać to zobaczysz stan swojego ludzkiego ograniczonego umusłu. Albo zacznij inaczej czuć i myśleć zobaczysz jak to boli. To jak z depresją wraca i wraca. Kim w takim razie jesteś? Tym z depresją czy bez?
Jestem wyższą istotą i nie kieruję tego doinnych aby mnie wielbili.
I nie mówię od kogo jestem wyższy ha, ha.
Twój jezus tak mówił i został ukrzyżowany. Awiesz dlaczego? Bo nie był wyższy - duch jest duchem jedynie i nie jest wyższy od człowieka. Syn Boga wcale nie oznacza wyższości.
Wyższa istota mówi prawdę i jest stwórcą lub twórcą
Wyższa istota nie stwarza religii i poddanych. Wyższa istota uczy jak stwarzać siebie

Portret użytkownika KoFiPL

A ja wiem że przybysze są

A ja wiem że przybysze są bardzo mądrzy i OK dla nas - to raczej my jesteśmy wariatami bo ganiamy i strzelamy do nich zeby im ukraść co się da...
Ktoś kto dysponuje technologią z milionów lat nie potrzebuje już niczego od nikogo - jedynym ich zajęciem może być niesienie pomocy słabszym/początkującym, bo znają historię początków wielu zaczynających ras róźnych stworów humanoidalnych itp. myślących dziwolągów...
 
Abdukcje ludzi do przybyszów i implanty uważam za celowe dla przyspieszenia rozumowania i wszystkich zmian na lepsze - ludzie którzy to mają za sobą myślą innaczej - pieniądze, gadżety, inne pierdolety idą na bok - następuje duża zmiana w postrzeganiu świata i sposób zachowania do innych żyjących ludzi/zwierząt.
Druga rzecz że ci co opowiadają i mówią że to straszne i że ich tam kroili i wbijali i że bolało okropnie - bardzo ciekawe że po tym nadal wyglądają normalnie i nic im nie jest i nie ma dowodów - implanty znikają itd.
Hollywood jak rządy i wojsko zawsze przedstawiają praktycznie przybyszy w złym świetle a niby to dlaczego ? Nie chcą żeby ludzie szli w stronę prawdy kosmosu, chcą żeby byli ich wiecznymi głupipmi niewolnikami i gonili za szmalem. My wszyscy się urodziliśmy na świecie gdzie jest pieniądz i tak to wszyscy łyknęli że nie wyobrażają sobie że mogło by być zupełnie innaczej - mogło by być np. bez wojen i oparte wszystko na zwykłej dobroci i szacunku dla drugiej osoby itd. Jak wiele by było wynalazków, gdyby nikt niczego nikomu nie kradł, tylko każdy by się tym chwalił żeby mogli z tego wszyscy korzystać i dokładać kolejne rozwiązania, aż do dojścia i osiągnięcia perfektu np. w dziedzinie jedzenia czy enerii elektrycznej czy cieplnej itd. itp. Wszystko za darmo i korzystanie z życia - czas na rozmyślanie nad wszystkim - zero stresu - mamy ciepło mamy jedzenie - wszystko za darmo - zero problemów i zmartwień !
Nikt już w ten sposób nie myśli bo jest przesiąknięty myślami że trzeba mieć kasę żeby mieć wszystko.
Co złego zrobili Janowi Wolskiemu ? Nic !
Co przekazali Lechowi Chacińskiemu koło Szczecinka ?
I tego trzeba się trzymać a nie tego straszenia z telewizorni.
I nie patrzeć na ich wygląd bo to jest wiadmowe że są inni niż my i nie możemy oczekiwać że będą tacy jak my (całe szczęście) bo jak byś nigdy nie widział(a) na oczy słonia i taki słoń by wylądował i pozdrawiał ciebie trąbą to jasna sprawa że paraliż ze strachu i coś w majtkach - tyle że ty wiesz jaki jest naprawdę słoń mądry i wspaniały więc jak się dowiesz że wszystko jest dobre takie jakie jest to strach znika mimo tego co się widzi i jak to wygląda bo z czasem staje się normą. (dziecko malutkie nie kwestionuje za bardzo po wyglądzie - zwyczajnie poznaje i ocenia później.)

Strony

Skomentuj