CIA ujawniło kolejne dokumenty z dawnych spraw badających zjawisko UFO

Kategorie: 

https://www.cia.gov

Centralna Agencja Wywiadowcza Stanów Zjednoczonych, właśnie ujawniła kolejne setki dokumentów na temat śledztw o zjawisku UFO. Dokumenty pochodzą głównie z lat 1940-1950 i zawierają w sobie wiele ciekawych i trudnych do wytłumaczenia zdjęć oraz relacji, które zdecydowanie zainteresują sobą ufologów.

 

Naturalnie CIA nie ujawniła niczego przełomowego a wręcz infantylizuje swoje działania pisząc:

„Aby jakoś pomóc wam w poruszaniu się po naszej ogromnej bazie archiwów zdecydowaliśmy się wskazać kilka dokumentów, które zarówno sceptycy jak i wierzący w UFO uznają za interesujące”

Można zatem wybić sobie z głowy jakiekolwiek raporty z sekcji kosmitów, a raczej spodziewać się kilku interesujących przypadków obserwacji UFO, o których prawie nikt do tej pory nie wiedział. Pracownicy CIA nawiązali nawet do słynnego amerykańskiego serialu Z Archiwum X i podzielili najciekawsze (ich zdaniem) z udostępnionych dokumenty na te, które zainteresowałyby wierzącego w UFO serialowego Foxa Muldera, oraz te które przypadły by do gustu sceptycznej agentce Scully.

[ibimage==26231==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Niezależnie od stopnia cenzury jaki wszystkie te dokumenty musiały przejść aby dostać się w ręce internautów, nie da się ukryć, że sama ich zawartość jest szalenie interesująca. Przede wszystkim sprawy udostępnione przez CIA nie pochodziły ze Stanów Zjednoczonych, ale z kilku miejsc świata włączając w to nie tylko kraje Europy zachodniej takie jak Niemcy i Hiszpanię, ale choćby Kongo czy inne kraje afrykańskie.

[ibimage==26232==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Amerykanie definitywnie podchodzili poważnie do badania przypadków UFO i mimo iż obecnie zarzuca się im tuszowanie wielu z nich lub wręcz kontakty z obcymi za plecami ludzkości, to bez wątpienia przynajmniej w latach 50 traktowali oni ten temat jako rzeczywiste zagrożenie swojego bezpieczeństwa. Niestety przy obecnym stopniu udostępniania dawnych akt CIA prawdę na temat tego co dzisiaj lata nad naszymi głowami, bądź wlatuje do wulkanów poznamy dopiero za kolejne 70 lat.

 

Linki do akt CIA: https://www.cia.gov/news-information/blog/2016/take-a-peek-into-our-x-fi...
http://www.foia.cia.gov/collection/ufos-fact-or-fiction

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MiterMann

obce rasy nam pomagaja i to

obce rasy nam pomagaja i to jest fakt.... kto sie z tym nie zgadza niech odpowie mi na jedno pytanie... dlaczego przez tyle czasu pomimo przewagi technologicznej nie zrobili z nas mielonki ? przy kazdym meteorycie jest ufo, przy kazdym aktywnym wulkanie jest ufo.... i niech ktos z was nie mysli ze technologie ktora posiadamy to ludzie wymyslili..... i dalej zyjemy ? nawet glowice nuklearne gaszą w powietrzu.... dlaczego ? bo teoria Darwina to drwina.... a wiedze czy to chiny czy europa czy bliski wschod czy ameryki.... dał ktoś z nieba... tekstow na ten temat jest tysiace.....  dywagacje forumowiczow ze ufo to jest BE itp... to o kant dupy potluc....to samo z Jezusem....  Ci na gorze przez setki lat wpajali nam wiedze potrzebna abysmy jako wspolna swiadomosc potrafili byc matryca naszego świata, naszej materii co jest zludzeniem... milardy osob wibruje przez co ta matryca dziala.... swiaty rownolegle to pula mozliwosci  ktore mogą nastąpić lecz nasza swiadomosc jako calość wybiera swoj scenariusz..... prorocze wizje czy przepowiednie to wglad w pule tych dzialan lecz sami wybierami tą ktora nam odpowiada, swiadomie czy nie.... kiedy spicie macie wglad w tą pule wydarzen i czasami wasze sny maja realny blask w rzeczywistosci co znacie pod pojeciem DeJaVu.....
Materia nie istnieje i kto to zrozumie,  Szacunek....

Portret użytkownika Pero

Oczywiscie,ze istnieja a CIA

Oczywiscie,ze istnieja a CIA i NASA nas oklamuja.Nawet Watykan ma dokumenty potwierdzajace ich istnienie.Ze zrozumialych wzgledow nie moga tego oglosic.Wkrotce prawda wyjdzie na jaw.Podejrzewam ze sam Papiez to oglosi,moze juz nawet w tym roku.Smiac mi sie chce z tych,co wierza,ze jestesmy sami we Wszechswiecie. Chcialbym wtedy zobaczyc ich miny,kiedy to sie stanie
Pozdrawiam wszystich kosmicznych braci i siostry.:-)

Portret użytkownika Pero

Oczywiscie,ze istnieja a CIA

Oczywiscie,ze istnieja a CIA i NASA nas oklamuja.Nawet Watykan ma dokumenty potwierdzajace ich istnienie.Ze zrozumialych wzgledow nie moga tego oglosic.Wkrotce prawda wyjdzie na jaw.Podejrzewam ze sam Papiez to oglosi,moze juz nawet w tym roku.Smiac mi sie chce z tych,co wierza,ze jestesmy sami we Wszechswiecie. Chcialbym wtedy zobaczyc ich miny,kiedy to sie stanie
Pozdrawiam wszystich kosmicznych braci i siostry.:-)

Portret użytkownika Io600

Mówi się, że za wszystkim

Mówi się, że za wszystkim stoją Reptilianie, że to oni zarządzają tym calym niewolniczym bałaganem na Ziemi. Toteż pomyślałem, że jak bym zdobył statek kosmiczny, to mógłbym tam do nich, na Oriona zawieźć kilka głowic termonuklearnych w podarunku i zrobić pokaz sztucznych ogni. Ale w pojedynkę nie da rady. Dlatego wymyśliłem inne rozwiązanie. Wymyśliłem, że można to wszystko zakończyć,  czyli dostać się do głównej bazy danych Matrixa i skasować im konto na facebooku : )

Portret użytkownika zibi1973

Ostatnio mało zaglądałem na

Ostatnio mało zaglądałem na innemedium,cały czas myślałem nad tym jak zrobili ze mnie jelenia,z tych sportów walki,jak z tamtej walki nic nie wyjdzie i jednak Bóg górą to może zobaczymy podobny finał walki, tu jest bardziej efektownie a jednak ktoś ułożył zdanie tych pasków,jakiś anonymous oznacza idealne badania z przetłumaczenia z łaciny,może to ktoś z chłopaków z innego?tu sobie żartują z pogrzebu.Tu mam ciekawostkę wszedłem na filmik ze  Smoleńska a wyszedłem na dźwiękach a zaczęło się od Luk Buch znajomy znajomego Kammarheit-Ukemoche,jaki ten świat mały,muszę sobie przegrać na płytę te utworki,czuć z nich moc.                                                                                                                                                                                                         https://www.youtube.com/watch?v=Ne8EejKri1Y                                                                                                                                                         https://www.youtube.com/watch?v=em5LRtm8Im0&list=RDem5LRtm8Im0#t=264                                                                                        https://www.youtube.com/watch?v=nEFeOFPL_EE                                                                                                                                                      http://www.fotosik.pl/zdjecie/419cf2fc858e791b                                                                                                                                                        Tu może być że Perez dostał od kogoś innego w twarz          

Strony

Skomentuj