Ciała kosmitów przechowywane w bunkrze US Air Force

Kategorie: 

Źródło: http://discover24.ru/2017/04/podzemnyj-bunker-v-ssha-skryvaet-tela-inoplanetyan/

Były pracownik bazy US Air Force ujawnił informacje na temat tajnego podziemnego bunkra, znajdującego się na terenie bazy wojskowej Ohio. Ze słów anonimowego świadka wynika, że martwe ciała obcych przechowywane są w specjalnych sarkofagach i ściśle chronione przez wojsko.

 

 

W jednostce obowiązują bardzo surowe rygory, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, co oznacza zwiększoną tajność obiektu. W tym miejscu od lat przechowywane są rzekomo ciała obcych. Potwierdza to były pracownik bazy, który chce pozostać anonimowy w obawie przed zagrożeniami, związanymi z ujawnieniem sekretu.

 

Mężczyzna twierdzi, że w 1988 roku został wysłany do budynku, w którym nigdy wcześniej nie był. Wiedział, że obiekt związany jest z jakimś arsenałem i podlega surowej ochronie. Można było dostać się do niego tylko za pomocą windy.

 

Na dole Amerykaninowi kazano zbadać jeden z pojemników, który uległ uszkodzeniu. Było w nim ciało z nieproporcjonalnie dużą głową, ogromnymi oczami i małym tułowiem. Po zbadaniu zawartości człowiek podpisał dokument, w którym zobowiązał się, że nie ujawni tego, co widział w tajnym sejfie. Obecnie mężczyzna dożył sędziwego wieku i naświetlił sprawę, dochodząc do wniosku, że całe to wydarzenie mogło być mistyfikacją i żartem, wymyślonym przez kolegów z wojska.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj