Ciekawa seria obserwacji UFO w okolicy Słońca

Kategorie: 

Źródło: NASA/SOHO

W ostatnich dniach wciąż pojawiają się rozmaite anomalie w okolicach Słońca. Jest to obserwowane za pomocą działających narzędzi do monitorowania zachowania naszej gwiazdy. Najnowsze obserwacje pochodzą z satelity SOHO.

 

Oczywiście to nie pierwszy raz kiedy w okolicy Słońca widzi się dziwne obiekty. Za pomocą jednego z filtrów obserwatorium STEREO daje się je oglądać praktycznie codziennie. Różnorodność obserwowanych kształtów powoduje, że można odnieść wrażenie, że okolice Słońca to bardzo zatłoczone miejsce.

 

W przypadku obserwacji z 23 lipca 2013 jak i w poprzednich zwraca uwagę fakt, że te obiekty, bądź artefakty obrazu, były widoczne jedynie w krótkim czasie, najwyżej kilkanaście minut. To UFO było widoczne przez 12 minut, od 06:48 do 07:00.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Boris

To jest UFO, ponieważ skrót z

To jest UFO, ponieważ skrót z angielskiego oznacza Niezidentyfikowany Obiekt Latający, więc wszystko co lata w przestrzeni, a nei potrafimy tego zidentyfikować na jakiś znany Nam obiekt to jest tzw. UFO i nie oznacza wyłącznie "ufoludków" - kosmitów, jako istot pozaziemskich...

Skomentuj