Cielę, czy koza z ludzką twarzą?

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

Nagranie z kolejnym mutantem opublikowano w sieci kilka dni. Tym razem na świat przyszedł stwór z ludzką twarzą. W przeciwieństwie do większości zmutowanych kóz, owiec i świń, które padły z powodu braku witalności wkrótce po urodzeniu, nowy osobnik daje radę i nie zamierza opuszczać ziemskiego padołu. Oczywiście wszystko jest w porządku, a wrodzona brzydota nie przeszkadza mu oddychać i jeść.

 

 

Poinformowano, że ta koza-mutant (jeśli to w ogóle koza) urodziła się w indyjskiej wiosce. Na pierwszy rzut oka trudno zgadnąć, co to za istota. Zwierzę ma zdeformowany pysk i czaszkę, która kształtem przypomina ludzką głowę. Uszy trudno dojrzeć, a mały, płaski nos też przypomina wyglądem narząd człowieczy, nie wspominając już o „powyginanych ustach”.

 

Film ze zmutowaną kozą został przesłany na Facebooka przez Samirę Aissa i szybko rozprzestrzeniał się w Internecie. Samira napisała w komentarzu, że dziwny stwór przestraszył okolicznych wieśniaków, ponieważ jest bardzo podobny do człowieka. Teraz ludzie spierają się między sobą. Jedni uważają, że jest to koźlątko, a inni, że cielę.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj