CNN błędnie poinformował o końcu świata

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Amerykańska stacja telewizyjna CNN skutecznie przestraszyła użytkowników należącego do niej portalu iReport. Mogli oni tam przeczytać wyglądający bardzo przekonująco artykuł. Mówił on o gigantycznej asteroidzie, która rzekomo uderzy w Ziemię.

 

Mimo, że poinformowano, że stanie się to 35 marca 2041 roku, bardzo wiele osób w to uwierzyła. News został opublikowany przez użytkownika Marcus 575 i w mniej niż 24 godziny zobaczyło go 250 tysięcy osób. Z treści wpisu wynikało, że asteroida wielkości Manhattanu zmierza w kierunku naszej planety w niesamowitym tempie.

 

Autor twierdził, że ciało niebieskie jest obecnie 51 milionów kilometrów od Ziemi i obiecał podać więcej szczegółów, gdy tylko je uzyska.

Mimo, że jest to oczywisty absurd, bo nie ma czegoś takiego jak 35 marca wiele osób w to uwierzyło. W związku z tym trudno się dziwić, że podana odległość nie wzbudziła zaskoczenia mimo, że w kategoriach kosmicznych jest ona na tyle niewielka, że taka asteroida dotarłaby za kilkanaście dni, a nie za 37 lat.

 

CNN przeprosiło za ten niefortunny artykuł, ale i tak wielu nie przestało wierzyć w to, że do zagłady dojdzie. Sam portal iReport jest współtworzony przez internautów, dlatego do czegoś takiego mogło dojść. Moderatorzy muszą tam zdecydowanie popracować nieco nad sobą.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

CNN się pomyliło? Cóż, nikt

CNN się pomyliło? Cóż, nikt nie jest doskonały. Nawiasem mówiąc, ja nie brałbym na poważnie informacji mówiącej o wydarzeniu, które ma się zdarzyć 35 marca, bo uczyłem się czytać zanim powstały gimnazja, a podstawówka trwała na tyle długo, że się wszyscy nauczyli.

Portret użytkownika Sajgoniarz

Za co tu przepraszać? Za to

Za co tu przepraszać? Za to że ludzie są debilami i nie zauważyli że data przejechała zakres? No way. To Oni powinni CNN przperosić za to że nie potrafia czytać ze zrozumieniem. Najlepiej to im odciąć dostęp do internetu i wrócic do podstawówki.

Portret użytkownika Alena

ENERGIA PODAZA ZA NASZA UWAGA

ENERGIA PODAZA ZA NASZA UWAGA , co tlumaczy i udowadnia rowniez fizyka kwantowa . Nasze mysli sa energią i jezeli poswiecimy im swoja uwage i swoje emocje , to one z czasem zmaterializuja sie w naszym zyciu. My stale jestesmy bombardowani , wszelkiego rodzaju informacjami , wskazujacymi  na katastroficzne scenariusze dla ludzkosci. Jezeli w nie uwierzymy - to tak sie wlasnie stanie , gdyz to nikt inny , ale wlasnie my sami przyczynimy sie do tego.

Portret użytkownika Kontrapunkt

„35 marca 2041 roku” –

„35 marca 2041 roku” – widocznie większość amerykanów żyje już w innym świecie – o czym wspominał Aron jasnowidzący, albo są to skutki uboczne nadmiernego spożywania produktów GMO – jedno z dwóch.

Portret użytkownika eRHea

nie słuchaliście arona

nie słuchaliście arona jasnozaślepionego - zostanie wam pokazane, że wszystko, w co kazali wam wierzyć, że nie istnieje, jednak istnieje. Aron jasnozmącony przewidział znak zwiastujący przejście w 4 wymiar (czyli poruszanie się na linii czasu) a tam 35 marca jak najbardziej istnieje.
Aron jasnozmącony ma zawsze rację i tym razem przewidział- udowodnią nam, że nieistniejące istnieje, dowodem musi być ten art w cnn.
Złóżmy pokłon Aronowi jaśniezmąconemu, on to przewidział już wcześniej (34 marca)

Strony

Skomentuj