Co czeka Polskę i Europę w roku 2016/2017 ? - mocna przepowiednia!

Kategorie: 

internet

Co czeka Polskę i Europę w roku 2016 ? Dlaczego rok 2017 jest tak ważnym w skali globu ziemskiego ? Zastanówmy się chwilę nad tymi pytaniami. Widzimy niezwykle dynamicznie rozwijającą się sytuację tzw. uchodzców. Ktoś niewidoczny dla społecznych mas, wpatrzonych w LCD, usilnie stara się przekonwertować obecną cywilizację w nowy twór, pomocą w tym przedsięwzięciu są z całą pewnością islamscy "goście".

 

Jesteśmy świadomi, zwłaszcza po tym jak Paul McGuire i Troy Anderson ujawnili prawdę o globalnych elitach, że biorą oni udział w nadprzyrodzonej rozgrywce, opowiedzieli się po stronie określonej istoty/istot z innego wymiaru.

Wszystko wskazuje, że na Ziemi trwa walka ciemnych mocy oraz światła, zmaganie toczy się o specjalne wpływy. Badacze poważnie zajmujący się tą tematyką wiedzą, że nie chodzi wcale o skutki militarne, czy finansowe tej "przepychanki", ale o władzę nad DUSZAMI ! W ostatecznym rozrachunku o taką właśnie dominację chodzi (zgodnie z badaniami doktora Krajskiego czy prof. Zwolińskiego) !

Nie tak dawno twórca InnegoMedium opublikował znakomity materiał dotyczący przepowiedni księdza Klimuszki, gdzie ten znany polski jasnowidz przewidział islamską inwazję. W tym artykule chciałbym zaprezentować ciągle jeszcze "gorącą" wizję, dotyczącą roku 2016 lub 2017. W roku 1917 miały miejsce objawienia w Fatimie, gdzie Matka Boska przepowiedziała coś co może wyglądać na poważną sytuację we Włoszech, a konkretnie w Watykanie. Zacytujmy tu urywek cennego opracowania w tym temacie:

(...)Tyle, że tekst Trzeciej Tajemnicy mówi coś zupełnie innego. Mówi o „ciałach” leżących w zburzonym mieście, ciałach, które potrzebują modlitwy papieża. Nie miałoby to sensu, gdyby chodziło o męczenników za wiarę. Dalej tekst Tajemnicy opisuje zabicie papieża (który jest martwy, a nie „jak martwy”) przez żołnierzy i dopiero potem mówi o męczeństwie Biskupów, Księży, zakonników i ludzi świeckich, którzy „zginęli jeden po drugim”. Tak więc ma rację Solideo Paolini kiedy zauważa, że „męczennicy, o których mówi tekst, zostają zamęczeni po tym, jak Ojciec Święty dociera do końca swej Drogi Krzyżowej” – ta rzeź chrześcijan „następuje po gwałtownej śmierci Rzymskiego Papieża”. Tak więc wydaje się być tragedią, która ma się jeszcze wydarzyć, ponieważ od roku 1917 tego rodzaju wydarzenia nie miały miejsca. (…)Tymczasem przyjmujemy, że chodzi tu o zagadkę, która staje się coraz bardziej skomplikowana. Zresztą we wprowadzającym tekście arcybiskupa Bertone znajdują się także inne sensacyjne niespójności, do których wrócimy później. Ten tekst zresztą bardzo starannie unika twierdzenia, że zamach z 1981 roku jest realizacją proroctwa zawartego w Tajemnicy. (…)Jest zdumiewające, że te słowa papieża przeszły dotąd niezauważone. Znajdujemy w nich przynajmniej dwie ważne informacje. Pierwszą jest fakt, że trzynaście lat po zamachu, „pod koniec stulecia”, Jan Paweł II uważał, iż proroctwa z Fatimy mają się jeszcze urzeczywistnić i mówił o tym takimi słowami, które niemal dosłownie przywołują to, o czym siostra Łucja wspomina w liście z 1982 roku. (…)

Widać obecnie rozwijające się skomplikowane sytuacje, które mogą doprowadzić do materializacji wydarzeń opisanych w wizji z Fatimy. Istnieje wiele teorii, które głoszą, że rok 2017 ma być kulminacyjnym dziełem tajnych stowarzyszeń, chcących końca cywilizacji chrześcijańskiej-człowieczej, ma to być trzechset lecie ich działalności. Z tej to okazji, w roku 2017, zacząć się ma okres nowej cywilizacji, o której pisałem na stronach InnegoMedium w tekście pt.: "Polska cywilizacja Człowiecza".

Ma to być również 100 lecie objawień z Fatimy. Mamy bardzo dziwne wypowiedzi papieża Frańcisza o ostatnich świętach Bożego Narodzenia, a także podobne zdania królowej Elżbiety II. Proszę te informacje traktować jako wstęp do przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego, która w mojej ocenie ma silne podstawy i należy ją przyjmować w pełni poważnie. Gdy państwo obejrzą materiał, to będą się zapewne zastanawiać, tak jak wielu innych, nad słynną "ustawą 1066" !

Przepowiednia naszego wybitnego jasnowidza wydaje się mówić o jej przyszłym zastosowaniu, dlatego tym szybciej powinno się ją odwołać, co miejmy nadzieję nastąpi już za kilka dni lub tygodni (Patrz artykuł na ZmianachnaZiemi). W wizji polskiego jasnowidza jest mowa o wielce skrywanych posunięciach globalnej elity, wykonującej bliżej nieznany nam plan ! W mojej ocenie jest to plan nadprzyrodzony, realizowany przez wyznawców Istoty z Apokalipsy 9:11, aczkolwiek należy zaznaczyć, że może być on zatrzymany lub zneutralizowany dzięki modlitwie i postom, jak to przekazała wielokrotnie Maryja Dziewica w swoich przesłaniach (porównaj z Objawieniami w Oławie). Osobiście tą konkretną przepowiednię pana Jackowskiego oceniam bardzo wysoko, jego słowa na chwilę obecna wydają się wręcz sensacyjne !

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Rex Kelvin

Hey,

Hey,

We are here again to buy kidneys for our patients and have agreed to pay a good sum of money to anyone who wishes to donate the kidneys to save them anyway If you are interested in being a donor or want to save a life, you must write to us at the email below. .

This is an opportunity to be rich in order, we guarantee and guarantee 100% safe transaction with us, everything is done under the law of kidney donors.
So waste more time, kindly email us at [email protected]

Irrua Specialist Teaching Hospital.

Portret użytkownika Triskel

W książce „Zaginiony świat

W książce „Zaginiony świat Agharti" Alec Maclellan przytacza pewną niezwykle ciekawą książkę Ferdynanda Ossendowskiego - „Przez kraj ludzi, zwierząt i bogów". Autora, który w swojej podróży po Mongolii miał usłyszeć od jej mieszkańców opowieści o podziemnej cywilizacji, która posiada system tuneli łączący tajemnicze krainy we wnętrzu Ziemi. W książce Ossendowskiego zawarta jest również przepowiednia opowiedziana autorowi osobiście przez Hutuhtu w Narabanczi-Kure. Przepowiednia o Władcy Świata, podczas jego pobytu w 1890 roku pośród lamów i mnichów.

„- Gdy Władca Świata zjawił się pośród nas, wówczas uczynił przepowiednię na 50 lat. Wielki Nieznany rzekł:”

„Ludzie coraz bardziej będą zapominali o swojej duszy, troszczyć się zaś będą tylko o ciało. Wielki grzech i rozpusta zapanują na ziemi. Ludzie zaczną pożądać krwi i śmierci braci. Przygaśnie półksiężyc, a czczący go będą żyli w poniewierce, męczarniach, nędzy i nieustającej wojnie. Wrogowie ich poniosą klęskę od ludzi słońca, lecz nie staną się lepsi i spotka ich powtórna klęska na wojnie, która się skończy hańbą w oczach innych ludów. Spadną korony z głów wielkich i małych mocarzy... Widzę osiem, koron, które rozprysły się w proch. Widzę bitwy wszystkich ludów, nawet morze i powietrze będą szkarłatne od krwi. Runą państwa, zginą ludy. Przyjdą głód, mór, zbrodnie, jakich nie znał dotychczas świat. Nastąpią czasy wrogów boskiego ducha w człowieku. Podniesie się czterdzieści setek milionów ludzi na głód i zgubę. Ludy zaczną koczować, ścigane przez śmierć... Zginąć muszą trzy największe, najpiękniejsze miasta. Rozpadną się rodziny, zaginie prawda i miłość. Z 10 000 ludzi pozostanie tylko jeden, nagi, szalony, i nie będzie miał siły i władzy, aby odbudować dom i odnaleźć pożywienie. Będzie wył jak wilk i gryzł swoje własne ciało. Będzie zjadał trupy umarłych i czyhał na życie bliźnich. Nareszcie w porywie szału zwróci się do Boga, chcą stoczyć z nim walkę śmiertelną. Wtedy ja, Władca Świata, poślę na Zachód i Wschód szczepy zapomniane, aby z wyroku Boga przyniosły karę i zbawienie. Głos mój posłyszą wierni od krańca aż do krańca ziemi. Zjawią się trzy wielkie państwa, a będą istniały 71 lat od dnia zjawienia się. Później nastąpi 18 lat krwawych wojen, zguby i zdziczenia. Wtedy przyjdę na ziemię ja, przyjdę z siłami Aharty!”

Portret użytkownika ewmario

Są dwa zmysły, które nie mogą

Są dwa zmysły, które nie mogą równorzędnie współistnieć. Zwierzęca intuicja i ludzka wyobraźnia. Jako początkujące istoty na ziemii mięliśmy doskonale wykształconą intuicję. Ale w czasie rozwoju zauważyliśmy, że możemy kreować nasze otoczenie a tym samym życie. I tutaj homo sapiens wszedł na równię pochyłą ze stałą spadkowa. Dlaczego? Ponieważ jakiekolwiek kreowanie rzeczywistości, choć prowadzi do coraz wygodniejszego naszego życia to jednocześnie prowadzi do coraz większego skonfliktowania z naturą. A natura nie da się oszukać ani nagiąć swoich sztywnych ram. Jest nas siedem miliardów. I nie ma żadnego przeludnienia. Natura zadbałaby o to, żebyśmy nie przeludnili Ziemii.

Ale nasza wyobraźnia narzuca też inne odczucia typu chciwość. A to prowadzi do degradacji środowiska, relacji międzyludzkich i alenacji jednostki.

Po pierwsze zapomnieliśmy, że nadal jesteśmy bardziej skomplikowanymi ale nadal zwierzetami. I co najgorsze - drapieżnikami.

Po drugie zpomnieliśmy o tym, że jesteśmy stworzeniami stadnymi. Tylko zachowania stadne zagwarantują nam bezpieczeństwo.

Po trzecie na skutek rozwoju cywilizacji i nadmiernie rozbudowanych pseudo stad rozbudziliśmy w sobie zazdrość a co za tym idzie odczuwamy potrzebę nadmiernego posiadania, nie potrafiąc logicznie wytłumaczyć dlaczego.

Będzie wojna. Ale nie dobra ze złem, jasności z ciemnościa czy Boga z Szatanem. To są tylko proste wytłumaczenia na istnienie rzeczy, których nie chcemy lub nie potrafimy pojąć. Tak naprawdę to będzie restart natury, która ma nas po prostu serdecznie dosyć.

Portret użytkownika milanówek

walka była i jest istotą

walka była i jest istotą istnienia naszej ziemskiej egzystencji . można delikatnie nazwac  walka czarnej z białą  magią   inaczej dominacja zla nad dobrem, lecz mylą sie ci co  tworzą granice pomiedzy światami. bo magia czlowieczenstwa nie zna zadnych granic  ,  zło może istniec w każdym w nas. tylko nie dajmy sie zwieśc ułudzie , niektórzy tu magicy np.  pan z czluchowa niestety chełpią czarną magie  ukrywając to niby swoia bezstronnoscią   wmawiając  nam , uklady  sił  elit  nawet ufoludków  .jeśli takie są to i tak padną jak domek z kart bo świat się kręci dalej  a my  tworzymy  nową energie nowe układy  aby ludzkośc mogla dojsc do jednego celu  samoświadomości  .więc nie straszcie nas ukladami elit bo to one w tym ustulecju najwięcej stracą po to aby sie nowe narodziły  . nie obawiajmy sie  bo nie po to świat został stworzony aby energia przestala istniec i zapanowały ciemne moce. jest czas narodzin i odejscia aby powrócić  w nowe  ,więc zadne ufoludki elity pozaziemskie Jackowskiego  to tylko dyrdymaly  czarnej magi  ukrywające  złość .nie bujta się  iść w strone światla   , jest tylko jedna prawda która jest w każdym z nas to jest miłośc  do otaczającego nas swiata nas samych ludzi zwierząd i kosmosu  . samoświadomośc  istnienja bezkresnej energi  i nikt jej nie zniszczy  /więc nie bójmy się zmian 

Portret użytkownika MiterMann

przepowiednie przepowiedniami

przepowiednie przepowiedniami ale fakty sa lepsze i tu prorokoa nie trzeba... ludzie beda sie zabijac, czy to w imie religii, pieniedzy czy wladzy bo taka ich z]ebana natura.... jak powodow nie ma to zaden problem wymyslec nawet i z pięc do jednego celu...., pisalem nie raz i nie dwa że,,,, naglowniejszym priorytetem korporacyjnej wladzy z wall street to zapanowanie nad rosyjskim rynkiem,,,, 2wś  miala w planach objecie europy w jeden rynek i to sie udalo... i powodow naprawde bedzie tysiace aby wojsko moglo przekroczyc granice rosjan aby Ci mogli sie bronic..... takie propagandowe przepowiednie i ich interpretacje to tylko usprawiedliwianie sie w oczach spoleczenstwa ze to nie oni prowokuja wojne.... i nie są winni.....
wiadomo nie od dzis ze tereny rosji to wisienka na torcie zachodu ktorej posmakowac nie mogą..... 
a rosja z kolei przed prowokacjami sie broni tak doskonale ze ugrywaja potrzebny im czas na zbrojenia co w sumie poskutkowalo nową zimna wojną..... czy to na tle politycznym, gospodarczym, czy propagandowym.....
tysiace analitykow mysli nad tym jak ta wojne wygrac bez uzycia atomu i widzicie efekty... napuszczanie jednych i drugich aby glowny rozgrywajacy i nie mowie tu o rosji, mogl siedziec w ukryciu przed potepieniem spoleczenstwa...
a rosjanie jak to zwykle u nich bywa maja asa w rekawie i jest nim gambit ktory szkolili kilkadziesiat latek....
co z tego ze kapitalizm jest lepszy jako system.... skoro zniewoleni bedziecie mieli gowno do gadania bo jak juz wejdzie nwo to bedziecie mieli totalitaryzm a nie kapitalizm.... sama demokracja to jeden z elementow tej gry, ktora to w swoim dzialaniu robi wiecej szkod jak dobroci.... bo coz za sens ogladac non stop walki frakcji ktore hu] wie dla kogo i w jakim celu pracuja....
polityka to patologia nic dodac nic ujać....

Portret użytkownika Przepowiednia

Niedlugo Niemcy nagłosnią

Niedlugo Niemcy nagłosnią straszna/e zbrodnie Rosji w Syrii i na Islamie. 
Merkel ma u siebie milony arabow...uzbroic i puscic korytarzem kobiet przez Polske na zbrodnicza Rosje...
Ale czasami jest tak ze gromadzona armia pielgrzymow islamu zaczyna sie kotlowac i gryzie...
To ze refugee to zaplanowana akcja i za pelnym przyzwoleniem elity to chyba nie ma nikt watpliwosci.
 
Artykul z z niemieckiej gazety o planach refugee w Europie....Akcja jak filmie ,szpieg..tyle ze TO sie dzieje
 
http://www.welt.de/politik/ausland/article143186475/Das-naechste-grosse-Schlachtfeld-ist-Europa.html
 
Artykul z Die Welt. Lornez Berger szpieg ....przeczytajcie. Tlumacz gogle i troche wysilku warto:)

Portret użytkownika Papiesz Alfonso 7

Chyba was.  Ja w dostatku i

Chyba was.  Ja w dostatku i przepychu. Z dala od zgniłych umysłów,  co niemoc swoją w strach zamieniają. Strachem się żywią i strach rozsiewają. Nie ma nieba, Wielkiej jasności, piekła w którym smażą się duszę grzeszników. Tu i teraz jest nasz czas panowania. Tu i teraz jest nasza okazja.... 

Portret użytkownika cogito ergo sum

//innemedium.pl/wiadomos

//innemedium.pl/wiadomosc/nowy-nostradamus-przewiduje-nadchodzaca-zagla
Peruwiański pastor ewangelicki Ricardo Salazar zapowiada, że rok 2016 będzie bardzo trudnym dla całej ludzkości.  Salazar przewiduje upadek asteroidy na Ziemię w dniu 16 maja 2016 r. w pobliżu wybrzeża Portoryko, co wywoła ogromną katastrofę humanitarną, która pochłonie życia 1,2 miliarda ludzi. Upadek asteroidy wywoła całą serię trzęsień ziemi, wybuchy wulkanów oraz niszczące setki kilometrów nadbrzeża fale tsunami.
Jeżeli popatrzymy na układ ciał niebieskich w tym czasie, wszystko staje się zrozumiałe i prawdopodobne.
W ciagu niespełna miesiąca / od 9 maja 2016 r. do 6 czerwca 2016 r. / dojdzie do - koniunkcji dolnej Merkurego / Merkury przejdzie na tle tarczy Słońca /, opozycji Marsa, opozycji Saturna i koniunkcji dolnej Wenus; pod koniec maja w peryhelium znajdzie sie 5 komet; Ziemia , w/wym. planety i Słońce znajdą się między masywnymi gwiazdami : Antaresem z jednej strony oraz Aldebaranem, Rigel i Betelgezą z drugiej strony. 
Szczycimy się Mikołajem Kopernikiem, ale tak naprawdę, to oprócz kapłanów różnych religii, mało kto interesuje się astronomią; nikt nie śledzi obrotów ciał niebieskich na bieżąco, nie analizuje, nie wyciąga wniosków... za wyjatkiem Niemców.
 Pani Merkel,jako córka pastora ewangelickiego, zapewne też posiada wiedzę na ten temat.  Niemieckie samoloty nie spadają tak często, jak nasze. Lufthansa w czasie, kiedy dochodzi do złączeń wielu ciał niebieskich, zarządza przerwy w lotach / organizuje strajki /.

Portret użytkownika Damian

Witam Żadko co piszę, ale

Witam Smile Żadko co piszę, ale jak czytam te wasze komentarze, to aż mi się nie dobrze robi... Biggrin Już o tym raz napisałem nie dawno w temacie- Proroctwa Baby Wangi na najbliższe lata brzmią bardzo niepokojąco.
Przepowiednie mogą się sprawdzić w całości albo nie...To zależy od ludzi nie od Boga tylko od ludzi...Bo dał ludzią wolną wolę i rozum...Tego Lucyfera i szatana i antychrysta nie ma on został wymyślony po to żeby straszyć i trzymać ludzi w karności po to żeby ludzie nie myśleli i żeby byli podporządkowani kapłaną itp...No cóż każdy  dostanie swoją zapłatę na jaką sobie zasłużył sam/sama...Dla Boga nie ma znaczenia jakiego wyznania jest człowiek bo religije są stworzone przez człowieka,wszystkie bez wyjątku...Dla Boga liczy się serce to co ma z nas każdy w sercu...Tak jak ateiści nic nie wierzą ale wieksząść z nich widzi drugiego człowieka to się liczy bo po owocach ich poznacie czyli po czynach...I to się Bogu na pewno podoba...Tak samo ludzie od wieków stworzyli sobie Boga który karze itp i że gniewny jest itp to są bójdy religji wszystkich pokoleji...Bóg nie chciał żeby ludzie cierpieli i żeby nie byli szcześliwy wręcz przeciwnie chciał żeby istoty ludzkie żyły w dostatku i żeby były szcześliwi...Ale po przez błędy ludzie mieli dochodzić do doskonałości po mału...I mieli używać do tego Rozumu i wolnej woli...A teraz trzeba zganiać wszystko na diabła wymyślonego po to żeby straszyć i żeby szukać winnego tego co się dzieje na ziemi bo ludzie są wspaniali itp ....I że to szatan karze ludzią robić te rzeczy złe, nie ludzie mają wolną wolę i mają wybór pomiedzy dobrem a złem i gdzie jest Rozum?Niech każdy zobaczy drugiego człowieka i niech da z siebie to co sam by chciał mieć od drugiego człowieka...Szanuj blizniego jak siebie samego...Tak samo słowo Apokalipsa nie oznacza konca świata itp że zostanie zniszczony świat z ludzmi ono oznacza coś innego...Z greckiego słowo Apokalipsa oznacz Odsłona czyli Objawienie itp...Apokalipsa mówi o oczyszczaniu ludzi i ziemi...Ludzie się zmienią tak jak jest napisane o nowej ziemi ale żeby to nastąpiło to jeszcze dużo czasu minie...Jest napisane we wszystkich religijach świata 1000 lat...Tak samo Watykan na ostatnim soborze watykańskim wyczyścił z Bibli o reinkarnacji itp...Biblia zostało w dziejach świata kilka razy poprawiona i zmieniona itp...Orginał Bibli tej prawdziwej znajduje się w sejfie w Bibliotece w Watykanie...Reszte też opisałem w artykule z Babą Wanga. To było w skrócie...
Pozdrawiam
Damian

Portret użytkownika Shagrath

Napisałeś m.in. "Tak samo

Napisałeś m.in. "Tak samo Watykan na ostatnim soborze watykańskim wyczyścił z Bibli o reinkarnacji itp...Biblia zostało w dziejach świata kilka razy poprawiona i zmieniona itp...Orginał Bibli tej prawdziwej znajduje się w sejfie w Bibliotece w Watykanie".
 
Przedstawisz jakieś źródła tych rewelacji, czy powinniśmy Ci uwierzyć na słowo? W szczególności chciałbym się czegoś o tej reinkarnacji w Biblii dowiedzieć (a przedsoborowy skan biblii Wujka czy wulgaty nietrudno zdobyć, choćby z biblioteki chomiczej).         No i jeszcze o zmianach samej treści, bo odkrycia najstarszych tekstów z okolic I wieku potwierdzają, że niemal słowo w słowo jest to ten sam tekst.     Co do oryginału... No może coś jest w sejfie, ale jak wyżej wspomniałem, różne Qumrany itp. rękopisy nie potwierdzają hipotezy o zmianach. No chyba, że poszczególne księgi ST miałyby zostać zmienione jeszcze przez judejczyków przed narodzeniem Jezusa. Proszę o źrodło rewelacji.

Portret użytkownika laxim

Nie wierz w słowo pisane, nie

Nie wierz w słowo pisane, nie będę nawet próbował Ci udowodnić że biblia - to knicha - zbiór wydarzeń mitycznych, nie majacych wogole oparcia w strefie geograficznej, ma którą się powołuje, Ziemia Obiecana - i starozymni jej Panowie, to Polaccy - w ST bardzo dużo nie słów, ale powiazań do słowotwórstwa polskiego, TORRA to wymysł, ale Ob wieszcze nie - stąd moc ducha, na która powołuje się KR, wieszczenie - to nie to samo co wróżenie, przewidzenie, jasnowidzenie - to połaczenie świata materii ze swiatem energii, Swiatem Światła - Swątem Swątów, to praSlowiańskie dzieje, AL'lach - Pan Lach - Lachici - Hariowie - Xarowie - kto był pierwszy - to badamy - wiemy, że dzielili się na wschodnich i zachodnich - Panonia - to teren dzisijeszych ALp, po zejściu ladolodu z pierwni matni ( Polski) poszli na północ - tutaj odtwarzają dawne wierzenia, dzieje - społeczność i kulture - co się wydarzyło 20 tys. lat temu - że przyszło zlodowacenie - Ksiega Thura - Wojna o Taje - o pismo-
napewno wiemy, że pismo było zakazane - dlaczego - gdyż w spoób sematyczny one zawierało moc sprawczą, ponieważ - to były programy pisane przez wyżej postawione w świadomości "Istoty" - wieszczenie - programowanie
tak jak dzisiaj - układ wykonawczy - wizualizacja - operator - progrmator - zarządzajacy i kontrolujący - to dziedziny które w pracy ja wykorzystuje. Swiadomość - to tzw, pamieć morficzna wypełniająca przestrzeń pomiedzy bytem a Istem. Wszystkie starożytne pisma to próbują tłumaczyć - jedynie Ci co posiadaja świadomośc tego jak zbudowany jest ten swiat moga go wykorzystywac w dobrej wierze (wiedzy) do osiągniecia wyzszej formy Istnienia - trudno to zrouzmieć - ale biblia to nie jest źródło - do tego aby uwolnić się z formy wykonawczej - do formy zarządzajacej - PANA - AS.

Portret użytkownika Damian

Witam cię Shagrath Pytasz o

Witam cię Shagrath Smile
Pytasz o informacje tych rewelacji? Masz rozum i umiesz czytać?To pokieruj się rozumem a wiadać że masz rozum to jeśli masz to powinneś wiedzieć skąd mam te rewelację...Co do orginału to są sfałszowane te teksty twoje hehhe...Wystarczy wpisać w internecie Sobór II Watykański itp wszystko jest i jest napisane o reinkarnacji...Też ostrzegam że nie któóre strony nie mówią prawdy na ten temat bo wiadomo że ogrupowania religijne boją się prawdy i nie chcą żeby ludzie wiedzieli o prawdzie...Ale można jeszcze z tej Bibli się do czytać o reinkarnacji miedzy wierszami trzeba czytać i ze zrozumieniem...Jak np takie słowa wypowiedziane przez Jezusa(Wyszedłem od Ojca i przyszedłem na świat,znowu opuszczam świat i idę do Ojca)Ewangelia Jana 28...Aha co do Ewangeli kościól tylko uważa 4 Ewangelie a tak na prawdę jest ich z 33 reszte uważa za Herezje itp...Więc o czym tu pisać...Boją się prawdy i nie dopuszczyli prawdy bo to jest nie wygodne już dla nich...Więc o czym tu dyskutować...
Pozdrawiam
Damian

Portret użytkownika Beata_

Bóg czeka na

Bóg czeka na INTRONIZAJCĘ  ( Pażdziermik-Liastopad 2016)  POLSKI, której  KRÓLOWĄ jest Niepokalana Matka Boża. Papież miał ogłosić dogmat o  NMP- wspłóodkupicielce, ale powstała Encyklika o Ociepleniu przy pomocy dwóch Zydów-ekonomistów -doradców Pana też Żyda Balcerowicza!
Niepowodzeniem zakończyły się starania o intronizację Jezusa na Króla Polski przed wybuchem drugiej wojny światowej, w wyniku czego Polska i wiele krajów świata uległo zniszczeniu.
Czy zatem misja powierzona Rozalii Celakóenej także zakończyła się niepowodzeniem?
 
Jeśli przyjmiemy, że Bóg ma jakieś szczególne zamiary wobec Polski, to jest rzeczą pewną, że będzie ona niszczona z okrutną zawziętością przez Lucyfera i przez jego demoniczne zastępy. Że uczyni on wszystko, by poddać Polskę pod władzę każdej z kolejnych bestii, działających w świecie. By na wszelki sposób zniewolić Naród fizycznie i duchowo, odebrać mu moc wiary i doprowadzić do zdziczenia obyczajów i do bałwochwalstwa. (…) Należy widzieć za przegranymi ludzkimi i za nieszczęściami walącymi się na świat nienawistną obecność złego ducha. To on przewrotnie i zaciekle walczy z naszym Narodem i z każdym z nas, by nie dopuścić do realizacji Bożych planów. Dramatyczność tej walki widać w życiu Rozalii. Prześladował ją i dręczył na każdym kroku, by zmusić ją do zaniechania realizacji jej posłannictwa. Ona zwyciężyła! Walka jednak nadal trwa. Czy my jako Naród zwyciężymy?
Ks. Tadeusz Kiersztyn Ostatnia walka
KAPŁAN TEN... zginoł 22 SIERPNIA 2012 roku zmiażdzony przez dwa Tiry, a wcześniej w swoim dzienniczku pozostawił zapiski o tresci grozącej JEMU śmiercią.
Ks. Isakowicz Zalewski wielki patriota TAK NAPISAŁ na moim profilu:
 
---------------
To hańba!!! ks. kard. Stanisław Dziwisz metropolita krakowski zakazł koncelebry na pogrzebie ks. Tadeusza Kiersztyna
 
Od chwili przyjęcia święceń kapłańskich, co miało miejsce prawie trzydzieści lat temu, uczestniczyłem w bardzo wielu pogrzebach księży. Wśród tych pogrzebów zdarzały się także pochówki duchownych katolickich, którzy albo odeszli z kapłaństwa, albo targnęli się na własne życie, albo przez wiele lat kolaborowali z reżymem komunistycznym. Niezależnie jednak od oceny ich ziemskiego życia na ostatnie pożegnanie zawsze przyjeżdżali licznie współbracia-kapłani, aby poprzez udział w mszy św. koncelebrowanej modlić do Miłosiernego Pana o wieczne zbawienie. Wczoraj jednak po raz pierwszy w życiu uczestniczyłem w pogrzebie, w czasie którego kapłanom odmówiono prawa do koncelebrowania liturgii pogrzebowej. A niektórzy jak. np. ks. Stanisław Małkowski przebyli drogę kilkuset kilometrów. Stało się to na pogrzebie śp. ks. Tadeusza Kiersztyna, propagatora intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski.
Gdy przed liturgią żałobną wszedłem wraz z innymi kapłanami do zakrystii kaplicy cmentarnej na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie, to tamtejszy rektor wyprosił nas stamtąd, powołując na zarządzenie ks. kard. Stanisława Dziwisza, metropolity krakowskiego, który zakazał koncelebry.
Przez całą liturgię staliśmy więc w tłumie wiernych, bez możliwości założenia szat liturgicznych. Mszę św. sprawował tylko rektor kaplicy. Nabożeństwo odbyło się bez kazania, bez modlitwy wiernych, bez okadzenia trumny, a nawet bez postawienia na trumnie (jak to jest zazwyczaj na pogrzebach duchownych) kielicha i mszału. A przecież zmarły nie był ani ekskomunikowany, ani przeniesiony do stanu świeckiego. Cały obrzęd był sprawowany w szybkim tempie. Jedynie rozdawania komunii świętej trwało dość długo, bo ilość świeckich żałobników była bardzo duża. W czasie modlitw nad samym grobem nie pozwolono także na wygłoszenie przemówień. Osobną sprawą była nieobecność na pogrzebie jezuitów, w których szeregach ks. Kiersztyn był prawie trzydzieści lat. Czego oni tak bardzo się przestraszyli? Zauważyłem jedynie dwóch „dzielnych” uczniów św. Ignacego Loyoli, którzy ubrani po świecku przemykali się pomiędzy grobami. Z parafii w Rabce, w której zmarły kapłan się wychował, i Morawicy, na terenie której duszpasterzował przez wiele lat, też żaden ksiądz nie przyjechał. Jest takie powiedzenie „Kościół przebacza, ale nie zapomina”. W tym wypadku jednak urzędnicy kościelni ani nie przebaczyli, ani nie zapomnieli. I to do grobowej deski, w pełnym tego słowa znaczeniu.

Portret użytkownika El Koto

Boże ratuj! Forum napadli

Boże ratuj! Forum napadli świadkowie jehovy. Mają ruje chyba. Który to już koniec świata tam u was? Przyznawać się ile było tych końców świata przez ostatnie 50 lat i to migiem bo nie wolno wam przecież kłamać! Jak będziecie kłamać to przyjdzie Jehova i zrobi pranie mózgu jak tej pani na fotce.

Portret użytkownika Shagrath

Niech sobie poszczekają. Mamy

Niech sobie poszczekają. Mamy demokrację i wolność wypowiedzi dla wszystkich, ale oni powinni raczej strażnicę i biblię studiować, a nie czytać takie odstępcze artykuły i posty pisane dzięki podszeptom demonów. W związku ze zbliżającą się wiosną chętnie kupiłbym od któregoś z licznie zaglądających tu świadków trochę magicznej pszenicy (czy fasoli) GMO, która miała przynosić "obfity (sześćdziesięcio i stukrotny) plon". Niestety, ich pierwszy prezes-założyciel Russel, który sprzedawał ją po kosmicznych cenach w roku 1910 skłamał w sądzie pod przysięgą, że zna grecki we wszystkich dialektach. I instrukcję obsługi ziaren szlag trafił... I tak też reputacja i prawdomówność wierchuszki poszła w diabły. A tak przy okazji - teraz już zostało jakby mniej jechowy w jechowie. "Strasznica" z 15 grudnia 2015 r. (czyli chyba wersja do studium) przyznała, że "prawie wszystkie" greckie teksty bodajże nowego testamentu nie zawierały imienia "jechowa", tylko "Pan". Czyli że "ciało kierownicze" jechowych niejako na około przyznało to, co chrześcijanie i "doktorzy Kościoła" wiedzieli od blisko 2 tysiącleci. Wcześniej przekonywali, że greckie teksty zawierały tetragram jechowa, ale został usunięty, zamieniony, a sam tekst jest zmanipulowany.
 
Ps. co do końca świata, to w jednej z ewangelii jest tekst Jezusa "nie waszą rzeczą jest wiedzieć, kiedy przyjdzie koniec", czy jakoś podobnie. Czyli że Jezus nie błogosławił takim "badaczom-falszywym prorokom". Bo przecież nic z tego, co napisali, rzekomo w imieniu "syna bożego" i "jechowy" się nie sprawdziło. A potem zmienili doktrynę, że przecież oni nigdy... w życiu... Wink No ale pokolenie roku 1914 w sumie jeszcze nie wymarło, może te kilka tysięcy osób doczeka się carmageddonu, a może i bitwy na polach Armageddonu nawet? Smile Bo ci z 1975 roku się nie doczekali, ale ktoś sprzedał tanio swoje domy, inny kupił... Trochę dobra (materialnego) świat zyskał dzięki jechowym Wink

Portret użytkownika gameboy

Najwieksza zbrodnia to brak

Najwieksza zbrodnia to brak dzialania a tylko wrozenie i oczekiwanie na spelnienie wizji prorokow
Lub czekanie na kata a jak sie uda to nie
 
I tak tyo sie toczy bez naszego udzialu. a to oni kreuja rzeczywistosc. bo egoizm nie pozwala podac reki drugiemu czlowiekowi lu usmiechnac sie do drugiego czlowieka - w zasadzie odbicia boga tzn siebie samego.

Portret użytkownika Io600

Był rok 2012. WIELKI, sądny

Był rok 2012. WIELKI, sądny 2012 i miał być armagedon, a co było?... nic. Myślę, że po prostu ludzie rozpuszczają mentalne wirusy i one budują scenariusze w psychice innych. Mentalny wirus zaraża umysł i sprawia, że człowiek zaczyna o czymś myśleć. Przyżywa to i wyobraża sobie, co by było gdyby. Jedni rozpuszczają wirusy, mówiące o "końcu", a drudzy są w opozycji. To jest wojna umysłów, a nie dobra ze złem. Dobro i zło, to również koncept umysłu. Każda religia opisuje własną koncepcję Boga. A to oznacza, że człowiek nic nie wie o Bogu, ale wie wszystko o wyobrażeniach Boga. Nie można więc słuchać i wierzyć człowiekowi. Prawda jest jak powietrze, wciągasz je i już, gotowe. Nie potrzebujesz pośredników żeby oddychać. Pośrednicy to ludzie, którzy chcą wpłynąć na twój umysł. Wystarczy tylko zdać sobie sprawę, że ludzie niczego nie wiedzą o Bogu, więc religie w tym świetle przestają mieć jakikolwiek sens duchowy, a zaczynają mieć sens psychologiczny - czyli bezsens.
Proroctwa z tej perspektywy są próbą wpłynięcia na ludzki umysł. To my sami programujemy przyszłość, bo jesteśmy jednym, wielkim umysłem. Znacie określenie "samospełniająca się przepowiednia"?

Portret użytkownika aron jasnowidz

spokojnie nie tak szybko do

spokojnie nie tak szybko do tej wojny ,zło jes sprytne ale co to byłby za śwait i wolna wola kiedy wszytko byłby ustawione i nikt nie mial by na to juz wpływu? tak macie mysleć i tym zło wygrywa walkę ,2 lata temu gdy opublikowalem przekaz od istot które ostrzegały ludzi o czasach ostatecznych które nadchodza i o tym ze ludzie będą mogli wszystko zmienic ,smiech był duzy ,teraz juz smiechu nie ma tylko powstaje pytanie co mamy zrobić ,odpowiedź jest porsta wraz z uwolnieniem śwaidomości łaczymy serce ,rozum w jedność ,wiare w sile nadrzedną zwaną Bogiem żródłem i tworzymy nową rzeczywistośc patrząc jak upada sysytem ,zło jest pod pełna kontrola sil śwaitła i wykonuje swoje zadanie tak aby ludzie sie obudzili ,nasze lenistwo ,podziały ,ignorancja pozwalaja im zyc i tworzyc ,nasza jednośc i wiara w Boga zmknie im ennergie do tworzenia ,wiec sami ustalacie co tworzycie ,zmiencie swoje zycie ,badzcie dobrymi uczciwymi ludzmi ,przestancie sie osądzac ,wyzywac i powstanie złoty wiek ziemi ,przeowiednie sa po to aby je zmieniac i zmienmy sie a zmienimy wszystko 
https://www.youtube.com/channel/UC4szvfhpar1k7GfHXXT8uzQ
 

Portret użytkownika aron jasnowidz

a czego nie rozumiesz w

a czego nie rozumiesz w zdaniu PRZEPOWIEDNIE TO SCENARIUSZE KTÓRE MOZNA ZMIENIĆ I DANE NAM SĄ WCZEŚNIEJ ABY JE ZMIENIĆ ?  jak myslsiz po co widzimy cos o rok do przodu ? aby zmienic wszystko i byłbys szczęscliwy jak zgnieło by milony rodaków ? jak we wrześniu pisałem że nam sie udało zmienic ale brytyjczykom nie i oni odczują pierwsi w eurpie zmiane i anomalie powazne to co tego nie wypominasz bo się sprawdziło ? jak i to ze siedzisz w czasach ostatecznych ? piekne jest to że ten czas zmieni waszą ignorancje i jezeli to poczatek roku zmian i idzie do pieknego świata to umeisz szanowac blizniego swego jak siebie samego ? bo to przepustka do nowego świata przyjacielu i skoro sprawdziło się za mamy czasy ostateczne i że będzie uwolnianie swaiomosci i wybór ludzi zmieni przepowiednie to po której stronie będziesz ? tam gdzie ignorancja i drwina czy szacunek i jedność ? jak zbudujemy duchowość w Polsce to jak będziesz się czuł kiedy będziesz czytał swój komentarz? i jak myslisz kto będzie ją budował ? ci z ignorancją i ironią czy ci co sie obudzili i zmienili wszystko w swoim życiu ?zanim chwycisz się argumnetu zobacz czy nie okresla twojej niewiedzy .

Portret użytkownika klrmf

Wygląda na to, że zalew

Wygląda na to, że zalew islamistów jednoczy Polaków i chwała Bogu. Jest coraz więcej filmów na YT i w komentach, gdzie Polacy wzywają do zdecydowanych odpowiedzi w razie agresji na nas, np. na kobiety i dzieci tj. to dzieje sie na zachodzie. Niemcy sa niezrozumiali dla mnie w swojej bierności, np. chca wytresowanych wojowników uczyć szacunku wobec kobiety przez rozdawanie komiksów z obrazkami, albo w inny sposób tłumaczyc jak zachowac sie kiedy obok przechodzi kobieta. To jest niemiecki sposób na islam! Polski sposób powinien wygladać nieco inaczej, nie gadać z nimi, bo nie ma o czym, tylko deportować.Powinny byc utworzone ochotnicze oddziały finansowane z budzetu, które chroniłyby granic na Odrze, zasieki, uzbrojenie i td.Żarty sie skonczyły, bo islam nie jest żadna religia jak to wpaja Furer Merkel, tylko systemem zanijania tzw. niewiernych.

Portret użytkownika Janek

Bardzo rzadko pisuje na tym

Bardzo rzadko pisuje na tym forum. Ale cos mnie poruszyło.
Myśle, że nie ma znaczenia, czy Pan Jackowski ma dar jasnowidzenia...czy po prostu dobrze interpretuje fakty.
Faktem jest to, że ma dużo racji i możemy negować obecną sytuację ile chcemy. To nic nie zmieni.
Już trochę przezyłem na tym świecie i wiem, że jak się czemuś bardzo zaprzecza...to trzeba się liczyć z faktem, że to właśnie może być prawdą. Tak było przed II wojną, kiedy do końca nikt nie wierzył, że może stać sie faktem.
Nie wiem, co będzie....ale chyba każdy, kto ma choć trochę wyobrazni, rozumie, że to co się dzieje nie zakończy się samo z siebie i nie dzieje się też przypadkiem.

Portret użytkownika tomasz26

jak to mówią w ostatnim boju

jak to mówią w ostatnim boju między światłem a mrokiem bogowie po raz ostatni staną z ludźmi razem w szeregu by dokonać ostatecznego rozrachunku..żyć tak żeby nie wstydzić się życia i śmierci ... tyle tylko tyle

Portret użytkownika Strażnik

Bzdury! Bzdury! i jeszcze raz

Bzdury! Bzdury! i jeszcze raz Bzdury!!!
Wystarczy poczytać prasę z końca XIX wieku - identycznie to samo!
Przepowiednie, analizy, zapowiedzi końca świata itp. itd....
Aż tego się czytać nie da!

Portret użytkownika Prophet

Ciekawe proroctwa można

Ciekawe proroctwa można znaleźć w filmach gdyż elity dokładnie wiedzą
co i kiedy się stanie, jest już zaplanowany scenariusz naszej cywilizacji
Jest taki film pod tytułem Niepamięć / Oblivion w 11-min.:30 sekundzie tego filmu na ruinach u góry tego muru jest podana data 2017 aktor tego filmu opowiada że był wtedy mecz i podczas tego meczu nastąpił atak nuklearny który doprowadził do zagłady ludzkości, link do filmu http://www.cda.pl/video/9529873
czyżby jest coś na rzeczy ? nie wiem nie mnie to oceniać, ale i tak żyjemy w końcach dziejów tej cywilizacji,widzą wszyscy że jest źle na świecie co do tego nie ma żadnych wątpliwości Co do dat 2016 i 2017 są ciekawe inf.w wielu źródłach, a także i Biblii, w Biblii nie ma dat, ale za to są opisy mówiące o pewnych wydarzeniach które mają się spełnić, te wydarzenia dotyczą astronomii, ruchów ciał niebieskich, na przełomie 2016 / 2017r. będzie wielkie wydarzenie astronomiczne o którym pisze Biblia w księdze Objawienia w rozdziale 12 wersecie 1 do 17.
(1) Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu. (2) A jest brzemienna. I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia.
Mowa o gwiazdozbiorze panny, który ukaże się na niebie lecz nie będzie to zwykłe zjawisko które bywały na przestrzeni lat, gdyż będzie coś jeszcze, Jowisz jest największą planetą Układu Słonecznego, zawsze nazywany był królewską planetą, oczywiście to ze względu na jej rozmiar, ale również dlatego, że ma związek z królem królów. On jest symbolem Mesjasza. Jowisz niedługo zrobi bardzo interesującą rzecz. Otóż królewska planeta wejdzie w łono panny 20 listopada 2016, a potem będzie się poruszał wstecz wewnątrz panny przez 41 tygodni, czyli przez okres trwania normalnej ciąży, a później urodzi, czyli opuści łono panny 9 września 2017.
Jakie są szanse takiego zdarzenia? Wiesz, że planety obserwowane z Ziemi nie poruszają się po niebie po dokładnych torach, ponieważ zarówno my jak i one poruszają się wokół Słońca. Dlatego patrząc na jakąś planetę wydaje się, że ona porusza się w jakimś kierunku, a potem zawraca i znów zmienia kierunek. Określa się to mianem pozornego ruchu wstecznego, czyli retrogradacji. Żadna inna z pośród 8 planet nie może poruszać się takim ruchem wewnątrz panny przez dokładnie 41 tygodni, czyli okres normalnej ciąży.Jeżeli patrzymy na ten proroczy znaczący okres czasu, to Król wejdzie w łono panny i pozostanie tam przez okres normalnej ciąży i wyjdzie stamtąd w 2017.Wierzymy w to, że Jezus już raz przyszedł, ale jego powtórne przyjście pod pewnymi względami będzie przypominało odrodzenie. Mamy więc królewska planetę czyniącą coś bardzo niezwykłego wewnątrz gwiazdozbioru panny.
A oto dalsze wersety :
(3) I inny znak się ukazał na niebie: Oto wielki Smok barwy ognia, mający siedem głów
i dziesięć rogów - a na głowach jego siedem diademów - (4) i ogon jego zmiata trzecią
część gwiazd nieba: i rzucił je na ziemię. I stanął Smok przed mającą rodzić Niewiastą,
ażeby skoro porodzi, pożreć jej dziecię. (5) I porodziła syna - mężczyznę, który wszystkie
narody będzie pasł rózgą żelazną. I zostało porwane jej Dziecię do Boga i do Jego tronu.
Diablo A Niewiasta zbiegła na pustynię, gdzie miejsce ma przygotowane przez Boga, aby ją tam
żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni. (7) I nastąpiła walka na niebie:
Michał i jego aniołowie mieli walczyć ze Smokiem. I wystąpił do walki Smok i jego aniołowie,
8. ale nie przemógł, i już się miejsce dla nich w niebie nie znalazło. (9)
I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie. (10) I usłyszałem donośny głos mówiący w niebie: Teraz nastało zbawienie, potęga i królowanie Boga naszego i władza Jego Pomazańca, bo oskarżyciel braci naszych został strącony, ten, co dniem i nocą oskarża ich przed Bogiem naszym. (11) A oni zwyciężyli dzięki krwi Baranka i dzięki słowu swojego świadectwa i nie umiłowali dusz swych - aż do śmierci. (12) Dlatego radujcie się, niebiosa i ich mieszkańcy! Biada ziemi i morzu - bo zstąpił na was diabeł, pałając wielkim gniewem,
świadom, że mało ma czasu. (13) A kiedy ujrzał Smok, że został strącony na ziemię, począł ścigać Niewiastę, która porodziła Mężczyznę. (14) I dano Niewieście dwa skrzydła orła wielkiego, by na pustynię leciała do swojego miejsca, gdzie jest żywiona przez czas i czasy, i połowę czasu, z dala od Węża. (15) A Wąż za Niewiastą wypuścił z gardzieli wodę jak rzekę, żeby ją rzeka uniosła. (16) Lecz ziemia przyszła z pomocą Niewieście i otworzyła ziemia swą gardziel, i pochłonęła rzekę, którą Smok ze swej gardzieli wypuścił. (17) I rozgniewał się Smok na Niewiastę, i odszedł rozpocząć walkę z resztą jej potomstwa, z tymi, co strzegą przykazań Boga i mają świadectwo Jezusa.
(Apokalipsa (Objawienie) 12:1-17)

 
W Dzisiejszym Świecie nie Brakuje Nam Sceptyków,
Uważam że jest to Największa Chołota, i Szumowiny,
Którzy w Nic Nie wierzą, Są Oni Przekonani o Swojej
Wartości Rozumu, którego i tak Nie posiadają

Portret użytkownika SONIA

nie zgadzam się z tobą

nie zgadzam się z tobą ponieważ 1 Potem wielki znak się ukazał na niebie: 
Niewiasta obleczona w słońce 
i księżyc pod jej stopami, 
a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu. 
2 A jest brzemienna. 
I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia. 
3 I inny znak się ukazał na niebie: 
Oto wielki Smok barwy ognia, 
mający siedem głów i dziesięć rogów 
- a na głowach jego siedem diademów. 
4 I ogon jego zmiata trzecią część gwiazd nieba: 
i rzucił je na ziemię. 
I stanął Smok przed mającą rodzić Niewiastą, 
ażeby skoro porodzi, pożreć jej dziecię. 
5 I porodziła Syna - Mężczyznę, 
który wszystkie narody będzie pasł rózgą żelazną. 
I zostało porwane jej Dziecię do Boga 
i do Jego tronu. ,     to jest opisanie objawienie Matki Bożej w Fatimie ,niewiasta obleczona w słonce ,ostatnie objawienie zakończone cudem słońca ,,na jej głowie wieniec z gwiazd 12 ,12 gwoazd ,12 pokolen izraela ,smok barwy ognia ,to jest komunizm ,rodzenie dziecka to jest narodziny Jezusa ,zmiata ogonem gwiazdy z nieba ,to są księża i ich upadek ,,z ostatnim objawieniem w Fatimie weszliśmy w apokalipse 

Portret użytkownika Prophet

Nie musisz się zgadzać,

Nie musisz się zgadzać, przecież masz prawo do swej
opini, lecz gdy patrzysz z perspektywy Biblii to Bóg
dał ludziom wskazówki aby patrzyli na znaki gdzie ?
do góry czyli na niebo, tam jest kalendarz Boży
nie ludzki, i nie ludzka interpretacja, tylko Boża
Bóg wiele razy przedstawiał obraz że jest mądrym
i logicznym Bogiem, a ludzie starają się interpretować
zawsze po swojemu, wiele było dat końca świata,
i przyjścia Mesjasza, gdy były wojny światowe to
ludzie mówili że to jest już ten czas, lecz ten czas
jeszcze nie nadszedł, i tak było wiele razy, aż ludzie
uodpornili się na te przekazy aż do dzisiaj, to różne
wyznania sekt religijnych czyli chrześcijanie przyczynili
się że ludzie świeccy przestali wierzyć w Boga gdyż nie
sprawdzają się proroctwa, ale jaki dali przykład na
przełomie lat ludziom że ludzie przestali wierzyć ?
bo nic się nie sprawdzało ! chrześcijanie gdyby
patrzeli w niebo i na znaki które sam Bóg im
dawał, to widzieli by że czas który nadchodzi 
mósi być ustanowiony przez kalendarz Boży
i znaki które były zapisane dotyczą astronomi
ruchu planet, a wtedy ich diagnozy były by
trafniejsze, w ten czas wielu ludzi by nie musiało
przejść na ateizm.
I jeszcze jedno mówisz że to zostało opisane w fatmie,
powiem ci szczerze że nie interesuje mnie fatima lecz
Pismo Św. czyli Biblia, a jakbyś czytała/czytał Biblie
a nie czytasz to byś doczytała/czytał że ten opis jest
w Bibli, czyli ktoś kłamie fatima lub Biblia ?
lub kto od kogo powiela przekazy ?, więc komu
bardziej zawierzasz źródłom Bożym czy ludzkim ?

 
W Dzisiejszym Świecie nie Brakuje Nam Sceptyków,
Uważam że jest to Największa Chołota, i Szumowiny,
Którzy w Nic Nie wierzą, Są Oni Przekonani o Swojej
Wartości Rozumu, którego i tak Nie posiadają

Strony

Skomentuj