Co czeka Polskę i Europę w roku 2016/2017 ? - mocna przepowiednia!

Kategorie: 

internet

Co czeka Polskę i Europę w roku 2016 ? Dlaczego rok 2017 jest tak ważnym w skali globu ziemskiego ? Zastanówmy się chwilę nad tymi pytaniami. Widzimy niezwykle dynamicznie rozwijającą się sytuację tzw. uchodzców. Ktoś niewidoczny dla społecznych mas, wpatrzonych w LCD, usilnie stara się przekonwertować obecną cywilizację w nowy twór, pomocą w tym przedsięwzięciu są z całą pewnością islamscy "goście".

 

Jesteśmy świadomi, zwłaszcza po tym jak Paul McGuire i Troy Anderson ujawnili prawdę o globalnych elitach, że biorą oni udział w nadprzyrodzonej rozgrywce, opowiedzieli się po stronie określonej istoty/istot z innego wymiaru.

[ibimage==26132==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wszystko wskazuje, że na Ziemi trwa walka ciemnych mocy oraz światła, zmaganie toczy się o specjalne wpływy. Badacze poważnie zajmujący się tą tematyką wiedzą, że nie chodzi wcale o skutki militarne, czy finansowe tej "przepychanki", ale o władzę nad DUSZAMI ! W ostatecznym rozrachunku o taką właśnie dominację chodzi (zgodnie z badaniami doktora Krajskiego czy prof. Zwolińskiego) !

[ibimage==26133==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Nie tak dawno twórca InnegoMedium opublikował znakomity materiał dotyczący przepowiedni księdza Klimuszki, gdzie ten znany polski jasnowidz przewidział islamską inwazję. W tym artykule chciałbym zaprezentować ciągle jeszcze "gorącą" wizję, dotyczącą roku 2016 lub 2017. W roku 1917 miały miejsce objawienia w Fatimie, gdzie Matka Boska przepowiedziała coś co może wyglądać na poważną sytuację we Włoszech, a konkretnie w Watykanie. Zacytujmy tu urywek cennego opracowania w tym temacie:

(...)Tyle, że tekst Trzeciej Tajemnicy mówi coś zupełnie innego. Mówi o „ciałach” leżących w zburzonym mieście, ciałach, które potrzebują modlitwy papieża. Nie miałoby to sensu, gdyby chodziło o męczenników za wiarę. Dalej tekst Tajemnicy opisuje zabicie papieża (który jest martwy, a nie „jak martwy”) przez żołnierzy i dopiero potem mówi o męczeństwie Biskupów, Księży, zakonników i ludzi świeckich, którzy „zginęli jeden po drugim”. Tak więc ma rację Solideo Paolini kiedy zauważa, że „męczennicy, o których mówi tekst, zostają zamęczeni po tym, jak Ojciec Święty dociera do końca swej Drogi Krzyżowej” – ta rzeź chrześcijan „następuje po gwałtownej śmierci Rzymskiego Papieża”. Tak więc wydaje się być tragedią, która ma się jeszcze wydarzyć, ponieważ od roku 1917 tego rodzaju wydarzenia nie miały miejsca. (…)Tymczasem przyjmujemy, że chodzi tu o zagadkę, która staje się coraz bardziej skomplikowana. Zresztą we wprowadzającym tekście arcybiskupa Bertone znajdują się także inne sensacyjne niespójności, do których wrócimy później. Ten tekst zresztą bardzo starannie unika twierdzenia, że zamach z 1981 roku jest realizacją proroctwa zawartego w Tajemnicy. (…)Jest zdumiewające, że te słowa papieża przeszły dotąd niezauważone. Znajdujemy w nich przynajmniej dwie ważne informacje. Pierwszą jest fakt, że trzynaście lat po zamachu, „pod koniec stulecia”, Jan Paweł II uważał, iż proroctwa z Fatimy mają się jeszcze urzeczywistnić i mówił o tym takimi słowami, które niemal dosłownie przywołują to, o czym siostra Łucja wspomina w liście z 1982 roku. (…)

Widać obecnie rozwijające się skomplikowane sytuacje, które mogą doprowadzić do materializacji wydarzeń opisanych w wizji z Fatimy. Istnieje wiele teorii, które głoszą, że rok 2017 ma być kulminacyjnym dziełem tajnych stowarzyszeń, chcących końca cywilizacji chrześcijańskiej-człowieczej, ma to być trzechset lecie ich działalności. Z tej to okazji, w roku 2017, zacząć się ma okres nowej cywilizacji, o której pisałem na stronach InnegoMedium w tekście pt.: "Polska cywilizacja Człowiecza".

[ibimage==26134==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ma to być również 100 lecie objawień z Fatimy. Mamy bardzo dziwne wypowiedzi papieża Frańcisza o ostatnich świętach Bożego Narodzenia, a także podobne zdania królowej Elżbiety II. Proszę te informacje traktować jako wstęp do przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego, która w mojej ocenie ma silne podstawy i należy ją przyjmować w pełni poważnie. Gdy państwo obejrzą materiał, to będą się zapewne zastanawiać, tak jak wielu innych, nad słynną "ustawą 1066" !

[ibimage==26135==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Przepowiednia naszego wybitnego jasnowidza wydaje się mówić o jej przyszłym zastosowaniu, dlatego tym szybciej powinno się ją odwołać, co miejmy nadzieję nastąpi już za kilka dni lub tygodni (Patrz artykuł na ZmianachnaZiemi). W wizji polskiego jasnowidza jest mowa o wielce skrywanych posunięciach globalnej elity, wykonującej bliżej nieznany nam plan ! W mojej ocenie jest to plan nadprzyrodzony, realizowany przez wyznawców Istoty z Apokalipsy 9:11, aczkolwiek należy zaznaczyć, że może być on zatrzymany lub zneutralizowany dzięki modlitwie i postom, jak to przekazała wielokrotnie Maryja Dziewica w swoich przesłaniach (porównaj z Objawieniami w Oławie). Osobiście tą konkretną przepowiednię pana Jackowskiego oceniam bardzo wysoko, jego słowa na chwilę obecna wydają się wręcz sensacyjne !

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Rex Kelvin

Hey,

Hey,

We are here again to buy kidneys for our patients and have agreed to pay a good sum of money to anyone who wishes to donate the kidneys to save them anyway If you are interested in being a donor or want to save a life, you must write to us at the email below. .

This is an opportunity to be rich in order, we guarantee and guarantee 100% safe transaction with us, everything is done under the law of kidney donors.
So waste more time, kindly email us at [email protected]

Irrua Specialist Teaching Hospital.

Portret użytkownika Triskel

W książce „Zaginiony świat

W książce „Zaginiony świat Agharti" Alec Maclellan przytacza pewną niezwykle ciekawą książkę Ferdynanda Ossendowskiego - „Przez kraj ludzi, zwierząt i bogów". Autora, który w swojej podróży po Mongolii miał usłyszeć od jej mieszkańców opowieści o podziemnej cywilizacji, która posiada system tuneli łączący tajemnicze krainy we wnętrzu Ziemi. W książce Ossendowskiego zawarta jest również przepowiednia opowiedziana autorowi osobiście przez Hutuhtu w Narabanczi-Kure. Przepowiednia o Władcy Świata, podczas jego pobytu w 1890 roku pośród lamów i mnichów.

„- Gdy Władca Świata zjawił się pośród nas, wówczas uczynił przepowiednię na 50 lat. Wielki Nieznany rzekł:”

„Ludzie coraz bardziej będą zapominali o swojej duszy, troszczyć się zaś będą tylko o ciało. Wielki grzech i rozpusta zapanują na ziemi. Ludzie zaczną pożądać krwi i śmierci braci. Przygaśnie półksiężyc, a czczący go będą żyli w poniewierce, męczarniach, nędzy i nieustającej wojnie. Wrogowie ich poniosą klęskę od ludzi słońca, lecz nie staną się lepsi i spotka ich powtórna klęska na wojnie, która się skończy hańbą w oczach innych ludów. Spadną korony z głów wielkich i małych mocarzy... Widzę osiem, koron, które rozprysły się w proch. Widzę bitwy wszystkich ludów, nawet morze i powietrze będą szkarłatne od krwi. Runą państwa, zginą ludy. Przyjdą głód, mór, zbrodnie, jakich nie znał dotychczas świat. Nastąpią czasy wrogów boskiego ducha w człowieku. Podniesie się czterdzieści setek milionów ludzi na głód i zgubę. Ludy zaczną koczować, ścigane przez śmierć... Zginąć muszą trzy największe, najpiękniejsze miasta. Rozpadną się rodziny, zaginie prawda i miłość. Z 10 000 ludzi pozostanie tylko jeden, nagi, szalony, i nie będzie miał siły i władzy, aby odbudować dom i odnaleźć pożywienie. Będzie wył jak wilk i gryzł swoje własne ciało. Będzie zjadał trupy umarłych i czyhał na życie bliźnich. Nareszcie w porywie szału zwróci się do Boga, chcą stoczyć z nim walkę śmiertelną. Wtedy ja, Władca Świata, poślę na Zachód i Wschód szczepy zapomniane, aby z wyroku Boga przyniosły karę i zbawienie. Głos mój posłyszą wierni od krańca aż do krańca ziemi. Zjawią się trzy wielkie państwa, a będą istniały 71 lat od dnia zjawienia się. Później nastąpi 18 lat krwawych wojen, zguby i zdziczenia. Wtedy przyjdę na ziemię ja, przyjdę z siłami Aharty!”

Portret użytkownika ewmario

Są dwa zmysły, które nie mogą

Są dwa zmysły, które nie mogą równorzędnie współistnieć. Zwierzęca intuicja i ludzka wyobraźnia. Jako początkujące istoty na ziemii mięliśmy doskonale wykształconą intuicję. Ale w czasie rozwoju zauważyliśmy, że możemy kreować nasze otoczenie a tym samym życie. I tutaj homo sapiens wszedł na równię pochyłą ze stałą spadkowa. Dlaczego? Ponieważ jakiekolwiek kreowanie rzeczywistości, choć prowadzi do coraz wygodniejszego naszego życia to jednocześnie prowadzi do coraz większego skonfliktowania z naturą. A natura nie da się oszukać ani nagiąć swoich sztywnych ram. Jest nas siedem miliardów. I nie ma żadnego przeludnienia. Natura zadbałaby o to, żebyśmy nie przeludnili Ziemii.

Ale nasza wyobraźnia narzuca też inne odczucia typu chciwość. A to prowadzi do degradacji środowiska, relacji międzyludzkich i alenacji jednostki.

Po pierwsze zapomnieliśmy, że nadal jesteśmy bardziej skomplikowanymi ale nadal zwierzetami. I co najgorsze - drapieżnikami.

Po drugie zpomnieliśmy o tym, że jesteśmy stworzeniami stadnymi. Tylko zachowania stadne zagwarantują nam bezpieczeństwo.

Po trzecie na skutek rozwoju cywilizacji i nadmiernie rozbudowanych pseudo stad rozbudziliśmy w sobie zazdrość a co za tym idzie odczuwamy potrzebę nadmiernego posiadania, nie potrafiąc logicznie wytłumaczyć dlaczego.

Będzie wojna. Ale nie dobra ze złem, jasności z ciemnościa czy Boga z Szatanem. To są tylko proste wytłumaczenia na istnienie rzeczy, których nie chcemy lub nie potrafimy pojąć. Tak naprawdę to będzie restart natury, która ma nas po prostu serdecznie dosyć.

Portret użytkownika milanówek

walka była i jest istotą

walka była i jest istotą istnienia naszej ziemskiej egzystencji . można delikatnie nazwac  walka czarnej z białą  magią   inaczej dominacja zla nad dobrem, lecz mylą sie ci co  tworzą granice pomiedzy światami. bo magia czlowieczenstwa nie zna zadnych granic  ,  zło może istniec w każdym w nas. tylko nie dajmy sie zwieśc ułudzie , niektórzy tu magicy np.  pan z czluchowa niestety chełpią czarną magie  ukrywając to niby swoia bezstronnoscią   wmawiając  nam , uklady  sił  elit  nawet ufoludków  .jeśli takie są to i tak padną jak domek z kart bo świat się kręci dalej  a my  tworzymy  nową energie nowe układy  aby ludzkośc mogla dojsc do jednego celu  samoświadomości  .więc nie straszcie nas ukladami elit bo to one w tym ustulecju najwięcej stracą po to aby sie nowe narodziły  . nie obawiajmy sie  bo nie po to świat został stworzony aby energia przestala istniec i zapanowały ciemne moce. jest czas narodzin i odejscia aby powrócić  w nowe  ,więc zadne ufoludki elity pozaziemskie Jackowskiego  to tylko dyrdymaly  czarnej magi  ukrywające  złość .nie bujta się  iść w strone światla   , jest tylko jedna prawda która jest w każdym z nas to jest miłośc  do otaczającego nas swiata nas samych ludzi zwierząd i kosmosu  . samoświadomośc  istnienja bezkresnej energi  i nikt jej nie zniszczy  /więc nie bójmy się zmian 

Portret użytkownika MiterMann

przepowiednie przepowiedniami

przepowiednie przepowiedniami ale fakty sa lepsze i tu prorokoa nie trzeba... ludzie beda sie zabijac, czy to w imie religii, pieniedzy czy wladzy bo taka ich z]ebana natura.... jak powodow nie ma to zaden problem wymyslec nawet i z pięc do jednego celu...., pisalem nie raz i nie dwa że,,,, naglowniejszym priorytetem korporacyjnej wladzy z wall street to zapanowanie nad rosyjskim rynkiem,,,, 2wś  miala w planach objecie europy w jeden rynek i to sie udalo... i powodow naprawde bedzie tysiace aby wojsko moglo przekroczyc granice rosjan aby Ci mogli sie bronic..... takie propagandowe przepowiednie i ich interpretacje to tylko usprawiedliwianie sie w oczach spoleczenstwa ze to nie oni prowokuja wojne.... i nie są winni.....
wiadomo nie od dzis ze tereny rosji to wisienka na torcie zachodu ktorej posmakowac nie mogą..... 
a rosja z kolei przed prowokacjami sie broni tak doskonale ze ugrywaja potrzebny im czas na zbrojenia co w sumie poskutkowalo nową zimna wojną..... czy to na tle politycznym, gospodarczym, czy propagandowym.....
tysiace analitykow mysli nad tym jak ta wojne wygrac bez uzycia atomu i widzicie efekty... napuszczanie jednych i drugich aby glowny rozgrywajacy i nie mowie tu o rosji, mogl siedziec w ukryciu przed potepieniem spoleczenstwa...
a rosjanie jak to zwykle u nich bywa maja asa w rekawie i jest nim gambit ktory szkolili kilkadziesiat latek....
co z tego ze kapitalizm jest lepszy jako system.... skoro zniewoleni bedziecie mieli gowno do gadania bo jak juz wejdzie nwo to bedziecie mieli totalitaryzm a nie kapitalizm.... sama demokracja to jeden z elementow tej gry, ktora to w swoim dzialaniu robi wiecej szkod jak dobroci.... bo coz za sens ogladac non stop walki frakcji ktore hu] wie dla kogo i w jakim celu pracuja....
polityka to patologia nic dodac nic ujać....

Portret użytkownika Przepowiednia

Niedlugo Niemcy nagłosnią

Niedlugo Niemcy nagłosnią straszna/e zbrodnie Rosji w Syrii i na Islamie. 
Merkel ma u siebie milony arabow...uzbroic i puscic korytarzem kobiet przez Polske na zbrodnicza Rosje...
Ale czasami jest tak ze gromadzona armia pielgrzymow islamu zaczyna sie kotlowac i gryzie...
To ze refugee to zaplanowana akcja i za pelnym przyzwoleniem elity to chyba nie ma nikt watpliwosci.
 
Artykul z z niemieckiej gazety o planach refugee w Europie....Akcja jak filmie ,szpieg..tyle ze TO sie dzieje
 
http://www.welt.de/politik/ausland/article143186475/Das-naechste-grosse-Schlachtfeld-ist-Europa.html
 
Artykul z Die Welt. Lornez Berger szpieg ....przeczytajcie. Tlumacz gogle i troche wysilku warto:)

Portret użytkownika Papiesz Alfonso 7

Chyba was.  Ja w dostatku i

Chyba was.  Ja w dostatku i przepychu. Z dala od zgniłych umysłów,  co niemoc swoją w strach zamieniają. Strachem się żywią i strach rozsiewają. Nie ma nieba, Wielkiej jasności, piekła w którym smażą się duszę grzeszników. Tu i teraz jest nasz czas panowania. Tu i teraz jest nasza okazja.... 

Portret użytkownika cogito ergo sum

http://innemedium.pl/wiadomos

http://innemedium.pl/wiadomosc/nowy-nostradamus-przewiduje-nadchodzaca-zagla
Peruwiański pastor ewangelicki Ricardo Salazar zapowiada, że rok 2016 będzie bardzo trudnym dla całej ludzkości.  Salazar przewiduje upadek asteroidy na Ziemię w dniu 16 maja 2016 r. w pobliżu wybrzeża Portoryko, co wywoła ogromną katastrofę humanitarną, która pochłonie życia 1,2 miliarda ludzi. Upadek asteroidy wywoła całą serię trzęsień ziemi, wybuchy wulkanów oraz niszczące setki kilometrów nadbrzeża fale tsunami.
Jeżeli popatrzymy na układ ciał niebieskich w tym czasie, wszystko staje się zrozumiałe i prawdopodobne.
W ciagu niespełna miesiąca / od 9 maja 2016 r. do 6 czerwca 2016 r. / dojdzie do - koniunkcji dolnej Merkurego / Merkury przejdzie na tle tarczy Słońca /, opozycji Marsa, opozycji Saturna i koniunkcji dolnej Wenus; pod koniec maja w peryhelium znajdzie sie 5 komet; Ziemia , w/wym. planety i Słońce znajdą się między masywnymi gwiazdami : Antaresem z jednej strony oraz Aldebaranem, Rigel i Betelgezą z drugiej strony. 
Szczycimy się Mikołajem Kopernikiem, ale tak naprawdę, to oprócz kapłanów różnych religii, mało kto interesuje się astronomią; nikt nie śledzi obrotów ciał niebieskich na bieżąco, nie analizuje, nie wyciąga wniosków... za wyjatkiem Niemców.
 Pani Merkel,jako córka pastora ewangelickiego, zapewne też posiada wiedzę na ten temat.  Niemieckie samoloty nie spadają tak często, jak nasze. Lufthansa w czasie, kiedy dochodzi do złączeń wielu ciał niebieskich, zarządza przerwy w lotach / organizuje strajki /.

Strony

Skomentuj